نیم نگاهی به گذشته

بهترین عکس سلفی پدر و فرزندی در اینستاگرام

بهترین عکس سلفی پدر و فرزندی در اینستاگرام

بهترین عکس سلفی پدر و فرزندی در اینستاگرام

همه افرادی در اینستاگرام صفحه و پیچ شخصی دارند عکس های از خودشان به اشتراک می گذارند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بهترین عکس سلفی پدر و فرزندی در اینستاگرام را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

افرادی هستند که در صفحه اینستاگرام خود عکس های زیبا و به یادماندنی به اشتراک گذاشته و کلی لایک و کامنت می گیرند این افراد دوست دارند بهترین کامنت ها را از هواداران و فالورهایشان دریافت نمایند سلفی این پدر به همراه پسرش به سرعت در فضای مجازی می‌چرخد و توجه و ستایش هزاران نفر را به خود جلب کرده است. 

 

“رابرت سلبی” روزی این سلفی را به همراه پسرش در حمام خانه‌اش گرفت و آن را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و به محض اینکه به اشتراک گذاشته شد، به سرعت لایک‌های زیادی گرفت و در فضای مجازی منتشر شد.

 

این جلب توجه و محبوبیت زیاد به خاطر شکم شش تکه و بدن تراشیده این پدر نبود بلکه اگر به شکم پسرش توجه کنید لوله‌ای را می‌بینید که به او وصل شده است.

بهترین عکس سلفی پدر و فرزندی در اینستاگرام

پسر رابرت سلبی مبتلا به بیماری است که “تترالوژی فالوت” نام دارد و با وجود این بیماری، بدن وی نمی‌تواند به درستی انرژی را به تمام نقاط بدنش برساند و باید از طریق این لوله مواد مغذی وارد بدن وی کنند.

 

رابرت سلبی برای اینکه با پسرش بتواند عکس بگیرد، لوله‌ای شبیه لوله پسرش روی شکم خود چسباند و توانست با این کار ستایش مردم را در همدردی کردن با فرزندش جلب کند.

 

منبع: yjc.ir

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب