قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

زن فاحشه داعش (تصاویر 18+)

زن فاحشه داعش (تصاویر 18+)

زن فاحشه داعش 

زن فاحشه داعش که در بدو ورود به گروه داعش یک دختر نوجوان زیبا بود الان تبدیل به یک زن فاحشه بسیار ضعیف شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر زن فاحشه داعش را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

 به گزارش سماتک : دختر خوشگل داعشی که تک تیرانداز است  هویت این دختر مدرسه‌ای فراری آلمانی که تصویرش پس از دستگیری در موصل در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، «لیندا ونزل» اعلام شده است که چهره‌اش در عکس‌های اخیرش بسیار پیرتر از عکس‌هایی که پیش از پیوستن به داعش در صفحه فیس‌بوکش پست کرده است، به نظر می‌رسد.

 

این تصاویر نشان می‌دهند که تبدیل شدن او از یک دختر نوجوان معصوم به یک تروریست دستگیر شده رنگ پریده و نحیف تا چه حد تکان دهنده می‌تواند باشد.

 

زن فاحشه داعش

زن فاحشه داعش (تصاویر 18+)

زن فاحشه داعش

 

برخی از دختران زیبا و خوشگل اروپایی به دلیل وعده های تو خالی داعش به اشتباه به این گروه پیوستند و الان از پیوستن به این گروه پشیمان می باشند این دختر دبیرستانی هم با وعده های تو خالی الان تبدیل به زن فاحشه داعش شده است .

 

لیندای ۱۶ ساله یک سال پیش از منزلش در «پالس نیتز در نزدیکی شهر «درسدن» آلمان فرار کرد و از فرودگاه فرنکفورت به ترکیه پرواز کرد و از آنجا به سوریه رفت.

 

گفته می‌شود که او پس از آشنایی با عوامل داعش و چت اینترنتی با آنان به یکی از شاخه‌های این گروهک تروریستی پیوست و پس از فرار به سوریه، به‌صورت قاچاق به عراق انتقال یافت.

 

او پس از تمایل به افراطی‌گری در آلمان، نامش را به مریم تغییر داد و یک سری عکس‌هایش را با روسری به صفحه فیس‌بوکش پست کرد.

 

 سماتک :مقامات امنیتی در آلمان اعلام کرده‌اند که پس از ناپدید شدنش نام او را در لیست متهمان اصلی جرایم تروریستی وارد کرده‌اند. آنها پس از دستگیری او در موصل و انتشار عکس‌هایش هویت واقعی او را تائید کرده‌اند.

 

زن فاحشه داعش (تصاویر 18+)

زن فاحشه داعش

 

روزنامه آلمانی «دای ولت» نیز با ارائه اسناد و ذکر منابع امنیتی، هویت وی را به عنوان یک دختر مدرسه‌ای فراری آلمانی مشخص کرده است.

 

لیندا در بین ۲۰ نفر از پیروان گروهک تروریستی داعش بوده که پس از آزادی شهر موصل توسط نیروهای امنیتی عراقی دستگیر شده است. شهر موصل دومین شهر بزرگ عراق است که پس از ۱۰ ماه جنگ که ۲۵۰۰۰ نفر از تروریست‌های داعش در آنجا کشته شدند.

 

گفته می‌شود که لیندا پیش از این‌که در آلمان به داعش بپیوندد، دچار ناراحتی و افسردگی شدید بود.

 

او با شرکت در چت روم‌های اینترنتی خیلی زود در دام پیروان خاورمیانه‌ای داعش افتاد و هنگامی که از آلمان گریخت، مقامات امنیتی آلمانی مشکوک بودند که قصد دارد دست به جرایم تروریستی بزند.

زن فاحشه داعش (تصاویر 18+)

زن فاحشه داعش

 

لیندا در یک مجموعه تونل در موصل در کنار عده‌ای دیگر از عروس‌های داعش دستگیر شد.

 

که یک سری از آنها مسلح به کمربندهای انفجاری و سلاح‌های اتوماتیک بودند.

 

پیشتر این دختر تک تیرانداز داعش و در ادامه دختر ایزدی در اسارت داعش معرفی شده بود.

زن فاحشه داعش (تصاویر 18+)

زن فاحشه داعش (تصاویر 18+)

برچسب‌ها:

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب