لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

سرو مدفوع چندش آورترین غذایی چینی ها + تصاویر

سرو مدفوع چندش آورترین غذایی چینی ها + تصاویر

سرو مدفوع چندش آورترین غذایی چینی ها

در کشور چین مدل های تزیین غذاها بسیار عجیب و چندش آور می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بشتر سرو مدفوع چندش آورترین غذایی چینی ها را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

سرو اسنک با طرح مدفوع

برخلاف بسیاری که دوست دارند لذیذ ترین و البته زیباترین غذاها را میل کنند عده ای اصرار به تست خوراکی های چندش اور دارند ، خوراکی هایی که حتی تماشای آنها هم حس بدی ایجاد می کند مثل خوردن حشرات و یا حیوانات زنده اما بدتر از اینها هم وجود دارد که آن را به عنوان چندش آورترین اسنک و خوراکی دنیا در این بخش خواهید دید. خوردن مدفوع

سرو مدفوع چندش آورترین غذایی چینی ها + تصاویر

مدل غذایی اسنک در چین به شکل مدفوع بسته بندی شده است که بسیار شکل چمدش آوری  دارد شکل این اسنک در جهان سوژه خبر گزاریها شده است و لقب اسنک مدفوع به این غذا داده اند .

 

چندش آورترین اسنک مدفوع

رنگی بد با ترکیب قهوه ای و زرد و شکلی غیرقابل تحمل شاید تنها توصیفی از اسنکی خاص باشد که گروهی با تمام لذت ان را می خورند.

سرو مدفوع چندش آورترین غذایی چینی ها + تصاویر

چندش اورترین اسنک دنیا خوردنی شبیه مدفوع و کرم

مغازه ای کوچک که در ان اغذیه و اسنک هایی به شکل و فرم چندش اور به فروش می رسد و برای خرید این غذاها صف طولانی از مشتریان منتظر هستند .

 

 به گزارش سماتک فروشگاه “دایان” خانه اسنک های عجیب و غریب و البته حال بهم زن است ، اسنک هایی به شکل سگی با پوست چروک و کرمی بد شکل یا حتی اسنکی شبیه مدفوع ولی یک سوال و آن هم اینکه ترکیبات و مواد اولیه این غذا چیست ؟

 

به گفته ی آشپز و مسئول این اغذیه اسنک های چندش آور با روغن نارگیل و شیره ی میوه آماده می شوند و به واسطه حالت پذیری مواد اولیه به راحتی به این شکل در می اورند.

 

“می – نوگان” ۳۰ ساله مدیر این فروشگاه مواد غذایی می گوید:هرگز فکر نمیکردم این اسنک ها فروش بروند جه برسد روزی که اینقدر پرشور از آن استقبال شود.

 

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب