الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

بهترین همسران از نگاه آقایان

بهترین همسران از نگاه آقایان

 

بهترین همسران از نگاه آقایان زن باید صبور، صادق و باحوصله باشد. هنگامی که با زنی قرار می گذاری، ظاهر و تناسب اندام او خیلی مهم است اما مهم تر از آن زیبایی درونی اوست. 

 

ویژگی های همسر مناسب ، شاد و شوخ بودن
اشکان 28 ساله می گوید: «من ذاتا آدم شاد و پرانرژی ای هستم و مدام در حال شوخی کردن و خندیدن. از نظر من زندگی به اندازه کافی سخت و خشن هست و لازم نیست ما هم بر بار آن بیفزاییم. زیبایی و درک زن ها برای من مهم است. اما خندیدن او از همه چیز مهم تر است.

 

پیدا کردن زنی که بتواند همپای من به همه چیز بخندد و از کوچک ترین و ساده ترین مسایل لذت ببرد، دشوار است. ارتباط داشتن با زنی که خشک و جدی است و سخت لبخند می زند، کسل‌کننده ترین کار دنیا است. باید زندگی را آسان گرفت. این به مردها قدرت و حس خوب می دهد.»

 

همسر مناسب من باید صادق و صبور باشد
احمد 39 ساله می گوید: «اگر 10 سال پیش این سوال را از من می پرسیدید، بدون شک می گفتم زن باید زیبا باشد. اما اکنون پس از چندین تجربه متفاوت به این نتیجه رسیده ام زن باید صبور، صادق و باحوصله باشد. هنگامی که با زنی قرار می گذارم، ظاهر و تناسب اندام او برایم مهم است اما مهم تر از آن زیبایی درونی اوست.

 

برایم مهم است بفهمم آیا از آن دسته زن هایی است که سر مسایل کوچک و بزرگ مشاجره می کنند؟ یا کسی است که می تواند با حفظ خونسردی راهکار درست برای مشکلات بیابد؟ آیا سعی می کند در بیشتر مواقع منطقی باشد یا سریع واکنش نشان می دهد؟»

 

بیشتر مردان زنانی را برای خود همسر مناسب می دانند که موجب اعصاب‌خوردی آنها نشوند و بازی های فکری با آنها راه نیندازد.

 

باید جذاب باشد
رضا 36 ساله می گوید: «ظاهر و جذابیت صورت و اندام برای من بسیار مهم است. من تصور می کنم این دیدگاه در همه مردها عمومیت دارد. در نگاه نخست، اولین چیزی که از یک زن می تواند شما را جذب کند زیبایی ظاهری او است. این مساله بسیار مهمی است.

 

به همین دلیل است که بیشتر مردان سراغ زنان زیبارو می روند. البته منظور این نیست که همه زنان باید مدل باشند. یک زیبایی معمولی که بتواند انسان را جذب کند، کافی است.»

 

در همین راستا، یک مقاله علمی چاپ شده در مجله روانشناسی خانواده در آمریکا نیز موید این دیدگاه است که نخستین دلیل کشش مردان به زنان، زیبایی صورت است. در همین مقاله اشاره شده زیبایی مردان برای زنان اهمیت چندانی ندارد.

 

من دوست دارم برای آنچه هستم مرا دوست داشته باشد، نه برای چیزی که به او می دهم
امیر 34 ساله می گوید: «من زنی را دوست دارم که من را دوست داشته باشد نه کسی که به من نیاز داشته باشد. او باید من را برای من دوست داشته باشد. من نمی توانم زنی را دوست داشتم باشم که مرا برای موقعیت مالی، شغلی یا چهره ام دوستم دارد.

 

این گونه زن ها در زندگی من بوده اند و من به هیچ عنوان تمایلی به ادامه رابطه با آنها نداشته ام. زنی که من را بانک خود می داند و می خواهد از من استفاده مالی کند، ارزش دوست داشتن ندارد.»

 

از این صحبت می توان فهمید مردها برای اصالت زن بسیار ارزش قایل هستند. زن هایی که زیبا هستند اما این اصالت در وجود آنها دیده نمی شود خیلی زود کنار گذاشته می شوند.

 

 

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری