قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

شخصیت شناسی از روی دماغ

مجموعه : شخصیت شناسی
شخصیت شناسی از روی دماغ

شخصیت شناسی از روی دماغ

شخصیت هر فرد با دیگری متفاوت است و یکی از روشهای شخصیت شناسی ، شکل و فرم دماغ است. اگر می خواهید بدانید شکل دماغ چه چیزهایی از شخصیت را افشا می کند با سماتک همراه باشید.

 

یکی از دلایلی که باعث جذابیت افراد متعدد در برابر چشمان شما می شود ، دماغ آنها است و با عوض شدن زاویه دید ، ممکن است دید شما به آن نوع دماغ عوض شود و یا همان دید خود را داشته باشید. بطور کلی دماغ ها در زیبایی و در پنهان سازی ویژگی منفی صورتمان موثر هستند و برای ما اغلب افرادی که دماغ های زیبا و کوچکی دارند ، جذاب هستند و در غیر اینصورت برایمان ممکن است اهمیت نداشته باشند . چه چیزی باعث می شوند که دماغ ها دارای اشکال مختلف باشند ؟ معنی آنها چیست؟

 

خب ، انواع مختلفی دماغ وجود دارند و در این مقاله از سایت سرگرمی سماتک ما 13 مورد از آنها را به شما معرفی و معنی آنها را به شما می گوییم . جهت اطلاع بیشتر ادامه مطالب ذیل را بخوانید .

 

بطور کلی آروارهای سینوسی نقش مهمی در شکل گیری کل چهره و از جمله شکل دماغ دارند . همچنین نظریه هایی هم وجود دارند که عملکرد دماغ هایی درهوای سرد شکل می گیرند با دماغ هایی که در گرماو رطوبت شکل می گیرند متفاوت است .

 

هرچند که همه مااسم های مختلفی داریم ، دماغ های مختلفی در شکل های مختلف داریم .

 

1-شخصیت مدل دماغ یونانی :

شخصیت شناسی از روی دماغ

افرادی که دماغ یونانی یا دماغ صاف(Straight nose) دارند اغلب دارای شخصیت های هوشمند و بسیار ماهری هستند . این نوع دماغ ها بسیار جذاب هستند ومی توانند فورا جلب نظر کنند . این افراد نیز بطور متوسط متفکر هستند .

 

2-شخصیت شناسی مدل دماغ رومی:

شخصیت شناسی از روی دماغ

دماغ رومی گاها یکی از انواع دماغ است که بیش از حد شناخته شده است و بیشتر افراد آنرا می شناسند و این نوع دماغ ها اغلب تمایل به قلاب بودن را دارند . گفته می شود افرادی که دارای دماغ های رومی هستند دارای مهارت های مدیریت و رهبری قوی ایی هستند . آنها هیچ وقت کارهای خود را بدون فکر انجام نمی دهند و قبل از انجام هرکاری کاملا فکر می کنند و سپس انجام می دهند . این افراد می توانند به اندازه کافی تاثیرگذار باشند و آنها را تشویق به انجام آن کار کنند و می توانند بطور کل سازماندهندگان خوب هستند و به ندرت تهاجمی هستند .

 

3-شخصیت شناسی مدل دماغ کلستیال (The Celestial Nose):

شخصیت شناسی از روی دماغ

افرادی که از این نوع دماغ دارند ، خوش نوع ترین ها هستند و زمانیکه در مقابل آفتاب قرار می گیرنداز زیباترین نوع دماغ ها محسوب می شوند و اغلب افرادی شاد و دارای شخصیتی صمیمی هستند . این افراد نیز دارای روابط عاشقانه پایدار و سخت هستند .

 

4-شخصیت شناسی مدل دماغ نوبیان(The Nubian Nose):

شخصیت شناسی از روی دماغ

این نوع دماغ اغلب با شکلی صاف و در عین حال مقداری گسترده هستند . کسانی که از این نوع دماغ دارند ، اغلب افرادی خلاق هستند و همچنین از حس کنجکاوی بالایی برخوردارند . همچنین گیرایی بالایی دارند و می توانند افراد اطراف خود را به آسانی جذب خود کنند .

 

5-شخصیت شناسی مدل دماغ هاک(The Hawk Nose):

شخصیت شناسی از روی دماغ

خب اسم این نوع دماغ به خودی خود بیانگر معنی آن است و شکل آن کمی متفاوت است و با خطی کوچک ولبه های تیز نیز مشخص می شود .افرادی که این چنین دماغ دارند نمی توان به آنها عنوان عجیب و غریب را داد چرا که عجیب و غریب به نظر نمی رسند .افرادی که دارای بین هاک هستند ، بر اساس شرایط خود زندگی می کنند و بسیار خوشحال هستند و همیشه رویاهای خود را دنبال می کنند .

 

6-شخصیت شناسی مدل دماغ رامپول(The Rumpole Nose):

شخصیت شناسی از روی دماغ

این یک نوع دماغ بزرگ و گوشتی است که افرادی چون Leo McKern از این نوع دماغ داشتند . گفته می شود کسانی که از این نوع دماغ دارند در عین حال از افرادی پر انرژی هستند و این نوع دماغ ها معمولی نیستند و بین دویست نفر یک نفر از چنین دماغ برخوردار است .

 

7-شخصیت شناسی مدل دماغ لنین (The Lenin Nose):

شخصیت شناسی از روی دماغ

در بین 25 نفر یک نفر این چنین دماغ دارد و دارای دماغ گسترده ایی هستند و بیشتر به یک مثلث معکوس شباهت دارد . کسانی که این چنین دماغ دارند اغلب خود مختار هستند و ایده ها و فکرهای خود را پنهان نمی کنند و سعی بر اتمام کامل آن هستند و در کل این افراد نیازی به ستون ندارند چرا که خودشان برای خودشان ستون هستند .

 

8-شخصیت شناسی مدل دماغ ردنپ(The Redknapp Nose):

شخصیت شناسی از روی دماغ

این نوع دماغ کمی گسترده و پهن است اما زیاد بزرگ نیست این نوع دماغ نیز بسیار محکم هستند . اعتقاد بر این است که یک نفر از 50 نفر ممکن است این چنین دماغ داشته باشد و کمی منحصر بفرد است .

 

9-شخصیت شناسی مدل دماغ نیکسون(The Nixon Nose):

شخصیت شناسی از روی دماغ

دماغ ریچارد نیکسون ، رئیس جمهور سابق آمریکا ، در بین 100 نفر یک نفر این چنین دماغ دارد . شکل این نوع دماغ کوچک است و انتهای آن کمی بزرگ است و دارای لبه است . افرادی که این چنین دماغ دارند اغلب افرادی جاه طلب هستند و دارای ویژگی رهبری و هدایت یک تیم بزرگ و یا فراتر از آن نیز هستند .

 

10-شخصیت شناسی مدل دماغ تارا(The Tara Nose):

شخصیت شناسی از روی دماغ

این نوع دماغ به دلیل Tara Palmer-Tomkinson تهیه کننده تلویزیونی نامگذاری شده است و از انواع دماغ هایی است که بسیار نادر هستند و بین هر 1300 نفر یک نفر چنین دماغ دارد . افرادی که این چنین دماغ دارند اغلب عاشق طبیعت هستند .

 

11-شخصیت شناسی مدل دماغ فلشی(The Fleshy Nose):

شخصیت شناسی از روی دماغ

این نوع دماغ در بالاترین لیست دماغ های نادر است . افرادی که این چنین دماغ دارند اغلب افرادی هستند که بسیار مهربان و سخاوتمند و احساسی هستند.

 

12-شخصیت شناسی مدل دماغ دوشس(The Duchess Nose):

شخصیت شناسی از روی دماغ

این نوع دماغ از طرف هنرمندان از دماغ هایی محسوب می شوند که بسیار پرطرفدار هستند و در هنگامی طراحی و نقاشی کمی کشیده می شوند . این نوع دماغ کمی کشیده است و در عین حال از زیباترین انواع دماغ شناخته شده است . همچنین این نوع دماغ بسیار جذاب است و می تواند افرادی افراد زیادی را مجذوب خود نماید و همیشه سعی می کنند که جوی شاد ایجاد نمایند. کارشناسان این نوع دماغ را از ایده آل ترین انواع دماغ می دانند .

 

13-شخصیت شناسی مدل دماغ اسناب(The Snub Nose):

شخصیت شناسی از روی دماغ

این نوع دماغ از دماغ های کوچک محسوب می شود که اغلب ظاهری کوچک و جذابی دارند. ما براین باوریم که هر نوع دماغ نشان دهند ه شخصیت هر فرد است و هر نوع دماغ نشان دهنده معانی مختلف و متفاوتی است.

 

منبع: نمناک

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری