لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

ذکر روز شنبه با معنی + ذکر روز شنبه با تصویر

ذکر روز شنبه با معنی + ذکر روز شنبه با تصویر

ذکر روز شنبه با معنی فارسی برای شما که می خواهید در اولین روز هفته یاد خداوند متعال و پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) باشید در ادامه این پست تهیه و گردآوری شده است. ذکر روز شنبه با تصویر را در بخش دوم این پست مشاهده خواهید کرد و می توانید آنرا در تمام ساعات روز بخوانید و از فواید آن بهرمند گردید.

ذکر روز شنبه با معنی + ذکر روز شنبه با تصویر

ذکر روز شنبه با معنی

اگر می خواهید از خلق خدا بی نیاز گردید باید بدانید که خواندن ذکر روزهای هفته در موقع مناسب موجب می گردد به حاجت خود برسید. همچنین خواندن 100 مرتبه ذکر روز شنبه توصیه شده است و شما می توانید از لحظه بیدار شدن از خواب این ذکر را با خود زمزمه کنید و با یاد خدا کار خویش را آغاز کنید.

 

“یا رَبِّ الْعالَمِین” (ای پروردگار جهانیان)

 

در صورتی که می خواهید بی نیاز گردید بسیار توصیه شده است که در نخستین روز از هفته ذکر روز شنبه با معنی 100 مرتبه خوانده شود و از آنجایی که این روز به نام حضرت رسول (ص) می باشد، خواندن زیارت رسول الله (ص) هم بسیار مجرب است.

ذکر روز شنبه با معنی + ذکر روز شنبه با تصویر

ذکر روز شنبه با تصویر

به جای آوردن اعمال مستحبی همواره در کنار اعمال واجب موجب نزدیکی به خداوند رحمان می گردد و از مهمترین فواید خواندن ذکر روزهای هفته آرامش درونی و افزایش بی شمار رزق و روزی است. ذکر روز شنبه با تصویر را در این نوشتار مشاهده می کنید و می توانید این تصویر را پرینت گرفته و در محل کار و یا منزل نصب کنید.

 

انسان برای اینکه در روز قیامت در پیشگاه خداوند رو سفید گردد باید علاوه بر دوری از محرمات و گناهان، نسبت به انجام اعمال واجب و مستحبی همواره پیش قدم باشد. خداوند متعال رحمان و رحیم است و درهای رحمت الهی همواره به روی بندگان باز بوده و می توانند به طرق مختلف پروردگار خویش را راضی و خشنود سازند.

ذکر روز شنبه با معنی + ذکر روز شنبه با تصویر

ذکر روز شنبه با شعر

خواندن ذکر روزهای هفته با زبان شعر خصوصا برای کودکان بسیار خوب است و ذکر روز شنبه با شعر موجب می گردد بهتر در یاد شما بماند:

 

شنبه شروع هفته خدا یادم نرفته
خالق این جهانه خدای آسمانه
ذکر لبم همینه یا رب العالمینه

 

به راستی که به یاد خداوند بودن از راههای زیادی امکان پذیر است و از آنجایی که هر یک از ایام هفته بنام یکی از ائمه و معصومین علیه السلام می باشد، باعث کسب ثواب دوچندان خواهد شد. به منظور بی نیازی خواندن ذکر روز شنبه با معنی بسیار مجرب بوده و موجبات خشنودی پروردگار از بنده را فراهم خواهد آورد.

جدیدترین مطالب