ذکر روز یکشنبه با معنی و شعر + ذکر روز یکشنبه با تصویر

ذکر روز یکشنبه با معنی و شعر + ذکر روز یکشنبه با تصویر

ذکر روز یکشنبه با معنی فارسی را در این بخش تقدیم شما عزیزان خواهیم کرد و همانطور که می دانید ائمه اطهار و معصومین علیه السلام سفارش زیادی به خواندن آن کرده اند. بهترین زمان خواندن ذکر روز یکشنبه با تصویر در ساعت های ابتدایی شروع دومین روز هفته است و شما می توانید تا شب هم این دعا را زمزمه کرده و از خواص آن بهرمند گردید.

ذکر روز یکشنبه با معنی و شعر + ذکر روز یکشنبه با تصویر

ذکر روز یکشنبه با معنی

به جای آوردن اعمال مستحبی همواره در زندگی انسان خود را نشان می دهند و شما را به خداوند متعال نزدیک تر خواهند کرد و یکی از این اعمال روزانه، خواندن ذکر روزهای هفته است که در ادامه این بخش ذکر روز یکشنبه با معنی آورده شده است. مومنان می توانند در جهت رفع حوائج خود این اذکار را بخوانند و در کنار اعمال واجب، این عمل مستحبی را هم انجام بدهند.

 

“یا ذَالجَلالِ وَ اْلاِکْرام”

(ای صاحب جلال و بزرگواری)

 

هر بنده ای از بندگان خدا ذکر روز یکشنبه 100 مرتبه با خود زمزمه کند و این کار نیک را هر هفته انجام دهد مورد لطف پروردگار جهانیان قرار خواهد گرفت؛ و موجبات گشایش کارها و فتح و نصرت ایشان فراهم خواهد شد. در جهت بهرمندی از فضائل بیشتر می توانید در روزهای یکشنبه 100 مرتبه “یا ذَالجَلالِ وَ اْلاِکْرام” را زمزمه کرده و سپس 489 مرتبه ذکر “یا فتاح” را برای گشایش کار بسته به زبان آورد.

 

ثواب خواندن

هر کدام از اذکار هفته به اسم یکی از ائمه معصوم (ع) می باشد و از آنجایی که ذکر روز یکشنبه بنام حضرت امیرالمونین علی علیه السلام و حضرت زهرا سلام الله علیها می باشد، ثواب خواندن آن بسیار بوده و موجب فتح و نصرت می شود.

ذکر روز یکشنبه با معنی و شعر + ذکر روز یکشنبه با تصویر

ذکر روز یکشنبه با شعر

ذکر روزهای هفته را می توان با شعر هم به کودکان آموخت و چه خوب است که از همان بچگی آنان را با این مسائل آشنا کنید تا با خدا بیشتر آشنایی پیدا کنند و برای رفع حاجت هایشان به پروردگار و ائمه متوسل شوند. خواندن روزانه این اذکار یکی از بهترین اعمالی است که می توان به فرزندان آموزش داد و از آنان خواست تا تکرار کنند. ذکر روز یکشنبه با شعر در ادامه آورده شده است:

 

یکشنبه یادت باشه
خدا با بنده هاشه
بازم دلت رو شاد کن
بخشندگی­ش رو یاد کن
بگو همین رو والسلام
یاذالجلال و الاکرام

ذکر روز یکشنبه با معنی و شعر + ذکر روز یکشنبه با تصویر

ذکر روز یکشنبه با تصویر

از بهترین و تاثیرگذارترین ذکرهای هفته می توان به ذکر مخصوص روز یکشنبه اشاره کرد که علاوه بر این ذکر، در احادیث دین اسلام دعاهای دیگری هم برای روزهای هفته آورده شده است که خواندن آنها هم خالی از لطف نیست و ثواب بیشماری دارد. شما می توانید پس از خواندن نماز صبح، ذکر روز یکشنبه با تصویر برای موبایل تان دانلود کرده و حفظ کنید و سپس 100 مرتبه در همان لحظه و یا در طول روز تکرار کنید.

 

استمرار بر خواندن ذکر روز یکشنبه با معنی موجب گشایش و پیروزی در کارها شده و به امید خدا مسائل نگران کننده در زندگی تان حل و فصل خواهد شد و شما می توانید آنرا به همراه متن صبح بخیر یکشنبه برای دوستان تان ارسال کنید. چه نیکوست که انسان همواره همچون بنده ای پاک و با خلوص نیت از طرق مختلف به درگاه پروردگار متوسل شود تا حاجت روا گردد.

جدیدترین مطالب