لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

کاملترین مرجع تعبیر خواب آرایش کردن صورت و مو

مجموعه : تعبیر خواب
کاملترین مرجع تعبیر خواب آرایش کردن صورت و مو

تعبیر خواب آرایش کردن صورت خود و دیگران را در این بخش از سایت سماتک از دیدگاه بزرگترین معبران علم تعبیر خواب بیان خواهیم کرد. کاملترین مرجع تعبیر خواب آرایش کردن صورت در خواب را در سایت سماتک بخوانید.

 

تعبیر خواب آرایش کردن

تعبیر خواب آرایش کردن صورت و مو در خواب نیاز انسان به مخفی شدن از دیگران را نشان می‌دهد. در واقع تفسیر و تعبیر خواب آرایش کردن نشان دهنده پیشرفت و ارتقا شخص بیننده خواب در نگاه دیگران است. به طور کلی تعبیر خواب آرایش کردن نمادی از پوشاندن چهره واقعی خود بر دیگران است. این خواب معمولا با نماد‌های مختلف دیگری مانند آرایش کردن دیگران، بودن در آرایشگاه، کوتاه کردن یا رنگ کردن مو و … همراه است. برای تفسیر هر خواب باید تمامی نمادها و شرایط را در نظر گرفت و پس از چیدن آن‌ها کنار یکدیگر به تحلیل آن پرداخت.

 

معمولا خواب های آرایش کردن شامل موارد زیر است:

دیدن آرایش کردن خود در خواب

آرایش غلیظ

تلاش برای رفع نقص‌های چهره به وسیله آرایش

دیدن آرایش کردن مردان

 

آرایش کردن شامل آرایش چشم، آرایش صورت، استفاده از لوازم آرایش مخصوص هر عضو و … است که هر کدام می‌تواند معنا و مفهومی جداگانه داشته باشد. همچنین تفاسیر گفته شده را می‌توان به دو دسته تعبیر خواب آرایش کردن از دیدگاه تعبیرگران اسلامی همچون امام صادق (ع)، ابن سیرین و تعبیرگران غربی مانند یونگ، آنلی بیتون و … تقسیم کرد.

کاملترین مرجع تعبیر خواب آرایش کردن صورت و مو

تعبیر خواب آرایش صورت

آرایش کردن صورت نماد توان تغییراتی است که اطرافیان را تحت تاثیر قرار خواهد داد. تعبیر خواب آرایش صورت نشانه‌ای از پنهان کردن احساسات یا شرایط واقعی بیننده خواب است. یکی شدن با جامعه یا پایین بود اعتماد به نفس از دیگر نمادهای آرایش کردن صورت در خواب است. اگر در خواب ببینید که صورت خود را آرایش می‌کنید نشانگر این است که شما در تلاش هستید تا جنبه‌ای از خودتان را بپوشانید و بهترین چهره را به خود بگیرید. در واقع شما می‌خواهید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. تعبیر خواب آرایش صورت همچنین نشانگر این است که زمان آن رسیده که رابطه خود را با کسی اصلاح کنید و او را ببخشید.

 

تعبیر خواب آرایش کردن صورت در خواب

1. آرایش کردن صورت در واقع نشان دهنده موقعیت بسیار خوب است.

 

2. رژ لب زدن برای زنان نشان دهنده خیانت و دروغ است.

 

3. دیدن این که در خواب رژ گونه می‌زنید نماد فریب است به این معنا که شما با گول زدن دیگران راه خود را پیش می‌برید. اگر دیگران در خواب شما رژگونه بزنند نشانه این است که فریب می‌خورید و بازیچه می‌شوید. اگر در خواب رژگونه بزنید نمایانگر این است که می‌خواهید دوست داشتنی‌تر باشید و تعبیر دیگر این است که ممکن است در موقعیت شرم آوری باشید.

 

4. دیدن ریمل در خواب نشان می‌دهد نیاز دارید تا چشمانتان را باز کنید و بیشتر به موقعیت و یا رابطه خود توجه کنید.

 

5. دیدن اینکه در خواب خط چشم می‌کشید نشانگر چیزی است که توجه بیشتری از سمت شما می‌طلبد.

 

6. خریدن و یا دیدن رژ لب در خواب نشانگر عدم صداقت شما در چیزی است و شما باید مراقب گفته‌های خود و دیگران باشید.

کاملترین مرجع تعبیر خواب آرایش کردن صورت و مو

تعبیر خواب آرایش ابرو

تعبیر خواب آرایش کردن ابرو چیست؟ آرایش کردن ابرو و مژه در خواب نمادی از شخصی بودن انگیزه‌ اطرافیانتان است. همچنین تعبیر خواب آرایش ابرو در خواب بیانگر قضاوت بیجا و نابجای شما در مورد دیگران است. دیدن خواب آرایش ابرو یکی از رایج ترین خواب ها برای خانم ها است و اگر در خواب ببینید که در حال اصلاح ابرو هستید احتما به زودی برخی رفتارهای غلط تان اصلاح خواهد شد.

 

تعبیر خواب آرایش لب

تعبیر خواب آرایش لب خوب نیست و برداشت و تعبیر منفی‌ای خواهد داشت. لوک اویتنهاو معتقد است که آرایش لب در خواب بیانگر و نشان دهنده‌ی خیانت و دروغ است. در واقع آرایش لب که در عالم بیداری و واقعیت وسیله‌ای برای زیبایی و زینت دادن زنان است در عالم خواب و رویا اصلا تعبیر و برداشت خوبی ندارد و بهتر است چنین خوابی نبینید.

کاملترین مرجع تعبیر خواب آرایش کردن صورت و مو

تعبیر خواب رژ لب

تعبیر خواب رژ لب زدن در خواب نشان می‌دهد که شما در راه درستی فعالیت نمی‌کنید و راستگو نیستید. به طور کلی استفاده از رژ لب در خواب به شادی و رفاه تعبیر می‌ شود. اگر در خواب ببینید که رژ لب می‌زنید نشان دهنده موفقیت‌ های غیر قابل انتظار است. اگر در خواب خود دیدید که در فروشگاه در حال انتخاب رژ لب هستید به این معنی است که شما احتمالاً بر مشکلات مالی سخت خود غلبه خواهید کرد. خریدن رژ لب قرمز از مغازه بیانگر شجاعت و مقاومت در برابر مشکلات است و یکی از مهمترین ارکان تعبیر خواب رژ لب می باشد.

 

تعبیر خواب رژگونه زدن

تعبیر دیدن خواب رژگونه زدن علاوه بر تعبیر خواب کرم پودر زدن به صورت، رژگونه زدن هم تعبیر و برداشتی خواهد داشت. آنلی بیتون یکی دیگر از علمای تعبیر خواب در زمینه‌ رژگونه زدن زنان در خواب تعابیر جالب و متفاوتی دارد. وی معتقد است زنی که در خواب ببیند رژگونه زده است در عالم بیداری و واقعیت برای رسیدن به اهداف و خواسته‌های خود دیگران را حیله زده و فریب می‌دهد. وی همچنین معتقد است که اگر رژگونه‌ای که این زن در خواب زده است پس از مدتی از روی صورت او محو شود؛ در برابر رقیب خود تحقیر و کوچک خواهد شد و اگر این رژگونه را در خواب بر روی صورت و دست خود ببیند؛ در عالم بیداری و واقعیت در زمان طراحی نقشه و برنامه‌ای غافلگیر خواهد شد.

کاملترین مرجع تعبیر خواب آرایش کردن صورت و مو

* اگر زنی خواب ببیند از رژ گونه استفاده می‌کند. نشانه آن است که برای رسیدن به خواسته‌های خود دیگران را فریب می‌دهد.

* اگر خواب ببینید زنی از رژ گونه استفاده می‌کند، علامت آن است که برای پیش بردن نقشه‌های مکارانه از شما سوء استفاده خواهد شد.

* اگر رژگونه را در خواب بر دست یا لباس خود ببینید، علامت آن است که در هنگام طراحی نقشه ای غافلگیر می‌شوید.

* اگر خواب ببینید اثر رژ گونه از صورتتان محو می‌گردد، علامت آن است که در مقابل رقیب خود تحقیر خواهید شد.

 

تعبیر خواب کرم مالیدن به صورت

تعبیر خواب کرم پودر زدن به صورت و دیدن خوابی که به صورت فرد پودر زده شده است برای زنان و مردان متفاوت است. اگر مردی در خواب ببیند که کرم پودر به صورت زده است؛ نشانه و تعبیر آن حقارت و کوچکی در عالم بیداری و واقعیت و اگر زنی در خواب ببیند که کرم پودر به صورت زده است؛ نشانه و تعبیر آن خوش شانسی و خوش یمنی در عالم بیداری و واقعیت است.

کاملترین مرجع تعبیر خواب آرایش کردن صورت و مو

تعبیر خواب خط چشم کشیدن

تعبیر خواب خط چشم کشیدن چیست؟ اگر در خواب ببینید که در حال خط چشم کشیدن هستید یعنی کاری می‌کنید که به ظاهر خوب است اما به نیت خوب نیست. اگر زنی ببیند خط چشم می کشد و این کار به نیت روشنایی چشم باشد نیکو است و به نیت آرایش غم و اندوه است. تعبیر خواب خط چشم کشیدن چشم در خواب دین است و سرمه روشنایی چشم است. برخی از معبران آن را مال و خواسته دانسته‌ اند و معتقدند کسی که خط چشم با ریمل می کشد به مال و نعمت می‌رسد. در واقع در خواب زن خط چشم کشیدن صلاح و دین داری است و خواب چنین شخصی می‌گوید که او در راه خدا گام می‌ نهد و انسانی نیکوکار و متدین می‌شود.

 

تعبیر خواب سرمه کشیدن در چشم

تعبیر خواب سرمه کشیدن در چشم نشانه چیست؟ برخی عقیده دارند سرمه کشیدن در چشم و در هنگام خواب نشانه تظاهر و ریاکاری است. یعنی آن که به چشم خود سرمه می‌ مالد خواب او می‌گوید به خوبی و پاکی و دین داری و شفقت و انسانیت تظاهر می‌کند ولی در حقیقت فاقد این امتیاز است و دروغ می‌گوید و مکر می‌کند. اگر خودتان در خواب سرمه به چشم بمالید خواب شما می‌گوید که در آینده تظاهر خواهید کرد و ریا می‌کنید .

 

چنانچه در خواب ببینید که کسی دیگر سرمه مالیده او به شما و دیگران دروغ می‌گوید و حقیقتی را پنهان می‌کند و به چیزی که فاقد آن است تظاهر می‌کند. اگر سرمه را با لوازم آرایش متداول امروز مقایسه کنیم همین تعبیر را باید برای ریمل داشته باشیم.

کاملترین مرجع تعبیر خواب آرایش کردن صورت و مو

ابراهیم کرمانی می گوید تعبیر خواب سرمه کشیدن در چشم، چه برای زن و چه برای مرد، مال و اموال می‌باشد، بعضی از تعبیرگران می‌گویند: تعبیر دیدن خواب سرمه کشیدن در چشم، راه حق و صواب می‌باشد، مخصوصا اگر به اندازه و به مقدار کافی کشیده شود.

 

ابن سیرین می گوید اگر در خواب ببینی برای روشنایی چشم خودت سرمه کشیده‌ ای، به دنبال صلاح و مصلحت و درستی دین و ایمان می‌ باشی ، ولی اگر منظورت از سرمه کشیدن آرایش و زینت باشد، در بین مردم خودت را به دینداری مشهور می‌ کنی تا تو را تحسین و ستایش کنند.

 

تعبیر خواب آرایش مرده در خواب

برای بسیاری از افراد پیش می آید که بستگان، آشنایان و غریبه هایی که مرده اند را در خواب مشغول آرایش کردن خود ببینند. تعبیر خواب آرایش مرده در خواب ها با هم متفاوت است و بستگی به حالت مرده و زندگی شخص خواب بیننده تعبیر های گوناگونی داشته باشد. در ادامه شما را بصورت کامل با تعبیر خواب آرایش مرده در خواب آشنا می کنیم. اگر در خواب مرده ای را دیدید که آرایش کرده است نشانه ی خوبی است. علامت و تعبیر خواب آرایش مرده این است که شخص خواب بیننده به مقام و بزرگی خواهد رسید و بهتر است از مقام خود برای کمک به افراد استفاده کند.

کاملترین مرجع تعبیر خواب آرایش کردن صورت و مو

تعبیر خواب پاک کردن آرایش

معبرین غربی درباره تعبیر خواب پاک کردن آرایش نظرات یکسان دارند و می گویند تعبیر خواب پاک کردن آرایش یعنی نیاز شما به صادق بودن با دیگران را نشان می‌ دهد. دیدن این خواب به خواب بیننده می گوید نقابی که روی چهره خود گذاشته‌ ای را برداشته و با شفافیت رفتار کن. وقت آن است با حقایق پنهان روبرو شده و بپذیرید که چه کسی هستید و همچنین به دیگران اجازه دهید که خود واقعی شما را دریابند.

 

تعبیر خواب لوازم آرایش

تعبیر دیدن لوازم آرایش در خواب چیست؟ اگر در خواب دیدید که لوازم آرایش خریده‌اید در آینده ملاقاتی غیر منتظره با فردی خواهید داشت که تاثیری اساسی در میزان لذت بردن شما از زندگی خواهد داشت. بطور کلی تعبیر خواب لوازم آرایش در خواب بسیار خوب و پسندیده است و اتفاقات خوبی برای خواب گذار رقم خواهد خورد.

کاملترین مرجع تعبیر خواب آرایش کردن صورت و مو

تعبیر خواب کیف لوازم آرایش

اگر در رویا خود شما یا کس دیگری در حال باز کردن کیف لوازم آرایش بود و در آن به دنبال وسیله‌ای می‌گشت نشانه‌ای از باز شدن درهای جدیدی در زندگی شما یا شخص دیده در خواب است. خواب‌ های دیگری گه در مورد کیف لوارم آرایش دیده می‌شوند به مانند خرید کیف لوازم آرایش جدید همگی خبر از اتفاقی خوش در آینده‌ای نزدیک به فرد رویابین می‌دهد.

 

تعبیر خواب آرایش غلیظ

تعبیر خواب آرایش غلیظ از نظر معبرین غربی در خواب روی خود یا دیگران بیانگر نیاز به روش‌های متعدد برای تحت تاثیر قرار دادن اطرافیان است. شما با آرایش کردن زیاد سعی در افزایش اعتماد به نفس خود دارید. اگر در خواب ببینید که آرایش غلیظ و زیادی دارید نشانه آن است که بیشتر از باطن، به ظاهر خود توجه می‌کنید.

کاملترین مرجع تعبیر خواب آرایش کردن صورت و مو

تعبیر خواب آرایش کردن مردان

تعبیر خواب آرایش کردن مردان از دیدگاه معبرین غربی چیست؟ اگر شما مرد هستید و خواب ببینید در حال آرایش کردن صورت خود هستید به این معنی است که به دردسر بزرگی دچار خواهید شد. تعبیر خواب آرایش کردن مردان خوب نیست و از نظر مطیعی تهرانی آرایش چهره، زیر ابرو برداشتن و ماتیک مالیدن به لب‌ ها و همه این کارها که برای زنان مجاز و عادی است برای مردان در خواب خوب نیست و گویای بدنامی و رسوایی است.

 

تعبیر خواب آرایش موی سر

تعبیر خواب آرایش کردن موی سر برای خانم ها در خواب خوب است و بطور کلی باید بگوییم دیدن خواب آرایش کردن موی سر برای زنان خوب و نیکو بود و برای مردان بد است. اگر زنی خواب ببیند موهایش را آرایشگری درست می کند، علامت آن است که با هر وسیله ای سعی می کند نظر مردم را به خواسته های خود جلب کند و به جستجوی کارهایی جزیی خواهد رفت.

جدیدترین مطالب