لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

تعبیر خواب فرودگاه رفتن | تعبیر خواب باند فرودگاه

مجموعه : تعبیر خواب
تعبیر خواب فرودگاه رفتن | تعبیر خواب باند فرودگاه

تعبیر خواب فرودگاه را از دیدگاه معبران بزرگ تعبیر خواب در ادامه بیان خواهیم کرد اگر خواب دیده اید که به فرودگاه رفته اید یا در باند فرودگاه بوده اید در ادامه با ما همراه باشید.

 

تعبیر خواب فرودگاه

فرودگاه چه بزرگ و چه کوچک در خواب‌، معمولا، نشان‌ دهنده‌ سلامت‌، تندرستی‌، آزادی‌، رهایی‌، نجات‌، آفرینندگی‌،خلاقیت‌، ابتکار و نوآوری‌ است‌. اگر یک‌ سانحه‌ هوایی‌ یا خرابی‌ وضع‌ هوا را در خواب‌ ببینید، به‌ این‌معنا است‌ که‌ طرح‌، برنامه‌ یا پروژه‌ای‌ به‌ تاخیر خواهد افتاد. فرودگاه‌ در خواب‌ نماد این‌ است‌ که‌ در یک‌مرحله‌ انتقال‌ و گذر قرار دارید. اگر در خواب‌تان فرودگاه دیده‌اید می‌تواند به نوعی به تولد (ورود) و مرگ (هجرت) مربوط باشد.

 

بعضی از تعبیرها و تفسیرها می‌گویند که فرودگاه نماد امیدها و آرزوهای به ثمر رسیده است.

سایر تعبیرها بر این باور استوار هستند که فرودگاه نماد نیرو و خلاقیت است. این خواب ها می‌توانند معانی فراوانی داشته باشند، و همه چیز به آنچه در آن‌ها اتفاق می‌افتد بستگی دارد. اساسا، خواب‌های مربوط به فرودگاه یک پیام دارند : شما نباید از آرزومندی و مثبت نگری دست بردارید و باید به لذت بردن از خوشبختی خود در کنار دوستان و خانواده ادامه بدهید.

اگر چنین خوابی دیدید، می‌تواند نشانگر آغاز یا پایان ایده‌ها و طرح‌ها باشد. خواب‌های مربوط به فرودگاه اغلب به زندگی حرفه‌ای ما مربوط می‌شوند و ممکن است نشانگر موفقیتی بزرگ در آن زمینه باشد که به زودی نصیب‌مان خواهد شد.

 

معنی کلی و عمومی آن‌ها این است که به منزله‌ی تغییری در زندگی‌تان در نظر گرفته می‌شوند، و به فرصت‌هایی مربوط می‌شوند که ممکن است در اختیار داشته باشید، و به آدم‌هایی مربوط می‌شود که بر سر راه‌تان قرار می‌گیرند و ممکن است به زندگی‌تان وارد یا از آن خارج شوند.

گاهی اوقات چنین خوابی یعنی قرار است به یک مسافرت راه دور بروید. ممکن است به برنامه‌ی بازدید از مقصدهایی که همیشه دلتان می‌خواسته است ببینید ربط داشته باشد. اگر اخیرا با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کرده‌اید، این سفر ممکن است نشان دهنده‌ی دور شدن از آن‌ّها باشد.

همچنین می‌تواند به معنی این باشدکه قرار است به خارج از کشور بروید و در آنجا زندگی و کار کنید یا با شخصی آشنا خواهید شد که رابطه‌ای بسیار جدی با او برقرار خواهید کرد. این ممکن است شما را به نقطه‌ای برساند که خاطرات‌ گذشته‌تان شما را یک لحظه آرام نگذارند، و شما نمی‌توانید مطمئن باشید که آیا برای پشت سر گذاشتن همه چیز به خصوص خانواده و دوستان‌تان آمادگی دارید یا نه.

 

آدم‌ها اغلب خواب ناتوانی در رسیدن به فرودگاه را می‌بینند. این خواب هب مسائلی مربوط می‌شود که در زندگی واقعی با آن‌ها درگیر هستند.

به عنوان مثال، اگر شما در این باره خواب ببینید، به معنی آن است که مشکلاتی در رسیدن به اهداف‌تان در زندگی دارید، حتی اگر به شدت و به سختی تلاش کنید و تمام تلاش‌تان را برای رسیدن به آن‌ها به کار بگیرید. شاید بهتر باشد به فکر یافتن راه‌های دیگری برای رسیدن به موفقیت بگردید.

تعبیر خواب فرودگاه رفتن | تعبیر خواب باند فرودگاه

تعبیر خواب فرودگاه رفتن

خواب دیدم در فرودگاه منتظر از راه رسیدن عزیزانم و پیاده شدن آن ها از هواپیما هستم،و از دور منظره زیبای فرودگاه را تماشا میکردم و در همین حین بود که همسر و دو فرزندم در حال پیاده شدن از هواپیمای سفید بودند تعبیرش چیست؟ جعفر طاهری در کتاب خورشید مغز نوشته اند تعبیر خواب فرودگاه شنیدن خبر خوب و یا وصلت است،مثلا ممکن است در همین روزها از یکی از دوستانت خبر ازدواج عقد یا عروسی دو زوج را بشنوی که آن ها را میشناسی یا اینکه خودت پس از چندین سال با کسی ملاقات کنی که منتظر دیدنش بودی

 

سوال: سلام من خواب دیدم که خودم و پدرم بصورت شراکتی یک فرودگاه بزرگ را مدیریت میکنیم و در خواب من به عنوان مدیر عامل فرودگاه بودم و مسافرین را برای سوار شدن به هواپیما راهنمایی میکردم تعبیرش چیه؟

 

پاسخ: شما و پدرتان در همین روزها دست به کاری بزرگ می زنید که این کار را به موفقیت به پایان میرسانید و در این امر مهم پیرزو و سربلند خواهید شد

 

تعبیر خواب منتظر مسافر بودن در فرودگاه

اگر خواب ببینید که در فرودگاه منتظر کسی هستید، این می‌تواند به معنی آن باشد که مشکلاتی را حل خواهید کرد که مدت زمان درازی شما را آزار می‌داده‌اند و مانع پیشرفت و شکوفایی‌تان بوده‌اند. ممکن است در انتظار اخباری هیجان انگیز و روابطی جدید باشید.

همچنین، این خواب یعنی اینکه شما قرار است مراحل مهمی از زندگی‌تان را پشت سر بگذارید، و اینکه باید همیشه مثبت بمانید حتی اگر مشکلات و دشواری‌هایی بر سر راهتان سبز شد. اگر خواب غریبه‌ای را در فرودگاه ببینید به معنی آن است که با فرد جدیدی در زندگی‌تان آشنا خواهید شد.

تعبیر خواب فرودگاه رفتن | تعبیر خواب باند فرودگاه

تعبیر خواب در فرودگاه بودن

اگر چنین خوابی دیدید، می‌تواند به معنی آن باشد که به زودی یک برنامه‌ی کسب و کار خواهید ریخت.

 

تعبیر خواب گم شدن در فرودگاه

معمولا، این خواب به کارتان مربوط می‌شود. وقتی خواب ببینید در فرودگاه گم شده‌اید، یعنی باید اعتماد به نفس داشته باشید، و قادر باشید هر کاری انجام دهید. شما نباید از چیزی یا کسی بترسید.

 

تعبیر خواب باند فرودگاه

تعبیر خواب باند فرودگاه بسیار خوب است این خواب معنی بسیار مثبتی دارد، و معمولا یعنی اینکه به آرامش و خوشبختی که به دنبالش بوده‌اید دست پیدا خواهید کرد.

تعبیر خواب فرودگاه رفتن | تعبیر خواب باند فرودگاه

تعبیر خواب فرودگاه شلوغ

فرودگاه شلوغ اغلب به معنی آن است که شما به زودی عازم جایی خواهید شد و در واقعیت تغییراتی انجام خواهید داد، و این معمولا نشانه‌ی آن است که چیز تازه‌ای شروع خواهد شد. این خواب می‌تواند به تمایلات شما برای آزاد بودن مربوط باشد.

 

تعبیر خواب فرودگاه خالی

فرودگاه خالی یعنی اهداف و نقشه‌های شما به تاخیر خواهد افتاد چه برای مدتی کوتاه یا مدتی طولانی. همچنین می‌تواند به معنی آن باشد که به تغییر نقشه‌ها و برنامه‌ریزی‌هایتان نیاز دارید چون نمی‌توانید آن‌ها را با موفقیت عملی سازید.

 

تعبیر خواب فرود آمدن در فرودگاه

این خواب معنی بدی دارد، و به احساس مداوم تنهایی مربوط می‌شود، حتی به رغم اینکه دور و برتان پر از آدم است. اما می‌تواند به طرح‌ها یا ایده‌های فعلی شما که قرار است به زودی تمام شوند نیز مربوط باشد. شاید یک مخاطره، رابطه، یا حرفه به پایان خود می‌رسد.

تعبیر خواب فرودگاه رفتن | تعبیر خواب باند فرودگاه

تعبیر خواب نشستن در فرودگاه

قرار است در زندگی‌تان اتفاق بزرگی رخ بدهد، تغییراتی را تجربه خواهید کرد. این به اشتیاق شما برای ماجراجویی مربوط می‌شود.

 

تعبیر خواب عازم شدن از فرودگاه

این می‌تواند نشانگر اختیارات و انتخاب‌هایی باشد که پیش روی خود دارید، و همه‌ی مسیرهایی که می‌توانید در زندگی‌تان بپیمایید.

 

تعبیر خواب دیر رسیدن به فرودگاه

این خواب یعنی کارهای زیادی دارید و نمی‌توانید به مهلت تعیین شده برای همه‌ی آن‌ها برسید، یا اینکه مسئولیتی را در زندگی‌تان نادیده گرفته‌اید.

 

تعبیر دیدن مهماندار زن در فرودگاه

اگر چنین خوابی دیدید، معمولا به معنی آن است که در اثنای کار و تعهداتی که در زندگی دارید به استراحت نیاز دارید.

در خواب، می‌توانید تمام انواع احساسات را تجربه کنید، در این صورت، ممکن است به لحاظ عاطفی احساس آشفتگی کنید، به خصوص وقتی خواب تصادف هواپیما می‌بینید.

تعبیر خواب فرودگاه رفتن | تعبیر خواب باند فرودگاه

تعبیر خواب نرسیدن به فرودگاه

همچنین ممکن است ترس از دست دادن پرواز ، نرسیدن به فرودگاه و … را داشته باشید. البته، این به معنی آن نیست که همیشه چنین احساساتی خواهید داشت. بلکه می‌تواند برعکس این نیز باشد. مثلا، اگر پرواز راحتی را در خواب تجربه کرده باشید، نگرش خوشبینانه‌ای به زندگی دارید و از حمایت دوستان‌تان برخوردار خواهید بود.

نکته‌ی مثبت در مورد این خواب‌ها آن است که نشانگر بلند پروازی‌ها و انتظارات زیادی هستند در حالتی که قرار باشد چیز جدیدی را شروع کنید، چه پروژه‌ای جدید باشد، موقعیت، ایده، یا برنامه‌ای جدید. بعضی از معبران معتقدند که شما در زندگی از تمام این چیزهای جدید و تازه بهره‌مند خواهید شد.

جنبه‌ی منفی خواب‌های مربوط به فرودگاه این است که می‌توانند نشان دهنده‌ی ناتوانی شما در آماده شدن برای موقعیت‌های جدید باشند. این می‌تواند به ذهنیت ساده لوحانه‌ی شما درباره‌ی زندگی مربوط باشد.

 

تعبیر خواب دیدن مرده در فرودگاه

اگر فردی را که فوت کرده است در محلی به اسم فرودگاه ببینی متاسفانه به نشانه ی رنجی و یا غمی است که بواسطه ی مرگ زودهنگام یکی از آشنایانت به دلت می نشیند دیدن مرد یا زن مرده در فوردگاه به هیچ عنوان نمی تواند معنای خوبی داشته باشد و حتما در پس این خواب تعبیری بد و یا شوم وجود دارد

پریدن بیشتر سفرکردن تعبیر شده یا زن گرفتن. اما اگر دیدید که پرواز می‌کنید و از جائی برمی‌خیزید و به آرامی جای دیگر فرود می‌آئید تحول و دگرگونی در زندگی شما به وجود می‌آید که دلخواه است. اگر جای سبز و خرمی فرو آمدید از این تحول و دگرگونی سود می‌برید. پرواز در شب تحولی است آمیخته به اندوه و غم یا سفری است که خستگی و رنج دارد و و سود ندارد.

گاه در خواب می‌بینید که پرواز می‌کنید اما می‌‌خواهید خود را به لبه دیوار یا بالای برج و یا نقطه دیگری برسانید و هر چه تلاش می‌کنید نمی‌توانید. این نشانه آن است که در تحولات آینده زندگی برای رسیدن به هدف‌های تعیین شده دچار مشکل و سختی می‌شوید و یا اصلاً نمی‌رسید.

مجلسی نوشته اگر کسی ببیند که حین پرواز به زمین می‌افتد زن خود را طلاق می‌دهد و زنی دیگر می‌گیرد اما سقوط در خواب نمایانگر سقوط حرفه‌ای و شغلی است و گویای این واقعیت که برای ایجاد تحول با ناکامی رو‌به‌رو می‌شوبد. مجموعاً دیدن پرواز در خواب بد نیست و بهبود امور را نوید می‌دهد.

تعبیر خواب فرودگاه رفتن | تعبیر خواب باند فرودگاه

تعبیر خواب فرودگاه و هواپیما

اگر شخصی در خواب خود را در فرودگاه و در کنار هواپیما ببینید این به نشانه ی سفر دور و دارزی است که به همراه خانواده خود دارد اگر ببیند مشغول تماشا کردن دیگران است به نشانه ی وصلت اگر ببیند قصد خروج از کشور شهر یا دیار خود را دارد به نشانه ی ملاقات با عزیزان است.

پرواز در خواب نیکو است مگر اینکه مستقیم تا اعماق آسمان بالا بروید که دیگر زیر پای خود را نبینید. این را معبران بد دانسته‌اند و معتقدند که حیات بیننده خواب را خطری حتمی تهدید می‌کند.

 

سوال: سلام من خواب دیدم که تو یه فرودگاه بزرگ در شهر تهران نشسته ام و مشغول گدایی کردن هستم و بعد از مدتی دیدم همسرم اومد و منو کتک زد و بخاطر دیدن چنین صحنه ای خیلی با من دعوا کرد تعبیرش چی میشه؟

 

پاسخ: دیدن فرودگاه در رویایی شما که به نشانه ی رسیدن شما به فردی محبوب و مورد علاقه است اما درگیر شدن و یا دعوا کردنتان با همسر به نشانه ی اختلاف و جدایی مجدد شما با همان فرد مورد نظری است که قرار است با او دیدار کنید

جدیدترین مطالب