تعبیر خواب گاو سیاه مرده – وحشی – شاخدار – مریض – زرد

تعبیر خواب گاو سیاه مرده – وحشی – شاخدار – مریض – زرد

تعبیر خواب گاو سیاه در خانه به همراه تفسیر و تعبیر دیدن خواب گاو مرده در خواب را در این بخش از سایت سماتک می خوانید. اگر خواب گاو وحشی شاخدار سیاه دیده اید و یا می خواهید بدانید تعبیر خواب گاو مریض زرد چیست همراه ما باشید.

 

تعبیر خواب گاو چیست

تعبیر دیدن گاو در خواب چیست؟ گاو از حیواناتی است که منبع روزی و معیشت اکثریت مردم است و به همین دلیل دیدن خواب گاو در اکثر موارد خوب و نیکو است. بطور کلی خیرات و نعماتی که در روزهای آتی بدست ما خواهند رسید در خواب به صورت گاو ظاهر می‌گردند. تعبیر خواب گاو در خواب به گفته تمامی معبرین تعبیری نیکو دارد مگر اینکه جز دسته گاوهای وحشی و شاخ دار سیاه قرار گیرد که حالتی تهاجمی به خود گیرد. گاوها از اهمیت بسیار زیادی در نزد انسان‌ ها برخوردار هستند اما دیدن گاو در خواب انسان تعبیر و مفهومی نهفته دارد. در این مقاله از سایت سماتک برخی از رایج‌ترین تفسیر و تعبیر خواب گاو را با هم می‌خوانیم.

تعبیر خواب گاو سیاه مرده - وحشی - شاخدار - مریض - زرد

تعبیر خواب گاو و گوساله

تعبیر دیدن خواب گاو و گوساله نشانه آن است که شما دوست دارید بچه دار شوید. شاید در زندگی واقعی در مورد این مسئله صحبت کرده‌اید یا شاید به آن فکر می‌کنید و آرزوی قلبی شما محقق شدن این رویا است. اگر ببینی از گاوی یک گوساله نر داری، نشانه این است که صاحب فرزند پسر می‌شوی، یا اگر گوساله ماده باشد، صاحب فرزند دختر می‌شوی.

 

تعبیر خواب دیدن گوساله در خواب

اگر ببینی گوساله سفید داری، صاحب فرزندی زیبا می‌شوی که دیندار و پرهیزکار خواهد شد.
اگر ببینی گوساله سیاه داری، فرزند تو ثروتمند و عفیف و پاکدامن خواهد بود،
چنانچه ببینی گوساله ابلق داری، در فرزند تو هر خیر و خوبی وجود خواهد داشت.
اگر ببینی سوار گوساله‌ای شده‌ای، یعنی با فردی که در مرتبه ای بالا قرار گرفته است ارتباط برقرار می‌کنی و بزرگی و عظمت به دست می‌آوری.
اگر ببینی گوساله در خانه تو رفت و آمد می‌کند، تعبیرش غم و اندوه می‌باشد.

اگر ببینی گوساله چاق و قوی داری، فرزند تو تندرست و سرحال خواهد بود، ولی اگر ببینی گوسالۀ ضعیفی داری، تعبیرش بر خلاف حالت قبلی است.

اگر در خواب ببینید که گوساله ای دارید و این گوساله مطیع و رام است و همراه شما می‌آید خداوند فرزندی به شما عطا می‌فرماید. اگر بیننده خواب ازدواج نکرده باشد آن گوساله نشانه جفت یا کام است. تعبیر برای دختران و پسران یکسان است.

تعبیر خواب گاو سیاه مرده - وحشی - شاخدار - مریض - زرد

تعبیر خواب گاو سیاه

تعبیر دیدن گاو سیاه در خانه با افکار پنهان ما همراه است. تعبیر دیدن گاو سیاه و سفید در خانه نیز بسیار رایج است که می‌تواند تعابیر مختلفی داشته باشد.  همانطور که کارل گوستاو یونگ  در کتاب “انسان و نمادهای او” معتقد است این گونه خواب‌ها ممکن است نمادی از قدرت باروری و مراقبت شما باشد. خواب دیدن درباره گاوهای سیاه رنگ را می‌توان خواب‌های هشدار دهنده دانست. در این حالت ، ناخودآگاه شما در مورد احساسات به شما هشدار خواهد داد. در واقع باید مراقب تمام ارتباطات خود با دوستانتان باشید و رفتار هر یک از آن‌ها را زیر نظر بگیرید. این بدین معناست که ممکن است که شخصی در چرخه دوستی خود قصد دارد کاری خائنانه انجام دهد. خواب‌های دیده شده در مورد گاو سیاه بیشتر در رابطه با حمله و تهاجم اینگونه گاوها بوده‌است.

 

تعبیر خواب گاو وحشی شاخدار سیاه

تعبیر دیدن خواب گاو وحشی شاخدار سیاه در خواب چیست؟ به طور کلی دیدن گاو شاخدار سیاه رنگ در خواب نشانه نعمات و برکات زیادی در زندگی است، اما گاهی در خواب می‌بینید که گاو شاخدار وحشی به شما حمله کرده‌ است یا شاهد گاوی شاخدار در خواب خود هستید که این‌ها تعابیر متفاوت و نسبتا ناخوشایندی خواهند داشت. تعبیر دیدن گاو وحشی شاخدار در خواب نشانه مرد ثروتمند است. اگر در خواب ببینید که گوساله گاوی وحشی را گرفته‌اید این بدان معنیست که صاحب فرزند خواهید شد. اگر در خواب ببینید که گاو وحشی شاخدار سیاه را شکار کرده‌اید یا کسی آن را به شما داده‌است به معنای کسب مال به انداره همان گاو هست. اگر در خواب خود را در حال خوردن گوشت گاو شاخدار سیاه دیدید یعنی قوت و بهره‌مندی به دست می‌آورید. تعبیر خواب گاو وحشی شاخدار سیاه در خواب به طوریکه باعث وحشت فرد شود به معنی دشمنی است که اصالت ذاتی دارد و می‌توانسته مهربان باشد اما با توجه به شرایط می‌تواند خطرناک و آسیب‌رسان باشد.

 

تعبیر خواب حمله گاو وحشی به انسان

اگر در خواب، خود را در حال فرار کردن از گاوی دیدید که در حال حمله کردن به شماست بدان معناست که به زودی ثروتمند خواهید شد و این میراث بسیار ارزشمند خواهد بود چراکه کسب و کار شما به تازگی علی‌رغم تلاش زیاد به جایی نمی‌رسد. تعبیر دیدن حمله گاو وحشی که در خواب به شما حمله می‌کند ناخوشایند است و نشان از آن دارد که شما عشقی که در زندگی به آن نیاز دارید را دریافت نمی‌کنید. اگر توسط گاو وحشی آسیب دیدید یا کشته شدید به معنای وجود مشکلی در زندگی شماست. اگر در رویای خود گاوی شاخدار ببینید که می خواهد به شما حمله ور شود می‌تواند نشانه‌ای از پرخاشگری از سمت شما باشد. خون روی شاخ گاو نیز نشان دهنده این است که حیله گری، استکبار و توانایی استفاده از زور به شما امکان می‌دهد هر آنچه را می‌خواهید دریافت کنید.

 

تعبیر خواب حمله گاو سیاه شاخ دار

اگر در خواب حمله گاو سیاه شاخ دار ببینید و یا ببینید که گاوی را توسط شاخ‌هایش نگه داشته‌اید تا شخص دیگری از آن شیر بخورد نشانه‌ای از خطرات و خسارات مادی و دزدی است. تعبیر خواب حمله گاو سیاه شاخ دار نشانگر این است که مقدار زیادی پول از دست می‌دهید یا پول به دست آوردن برای شما سخت است. شاید نتیجه آن از دست دادن شغل خود و یا افزایش بدهی‌های شما باشد مگر اینکه بتوانید با یافتن شغلی دیگر از این موقعیت دور شوید. این مرحله بقای کل خانواده شما را تهدید خواهد کرد. از طرف دیگر این خواب می‌تواند به این معنا باشد که خانه شما می‌تواند هدف آسانی برای دزد باشد چراکه شما از انجام اقدامات امنیتی بیشتر چشم پوشی کرده‌اید.

تعبیر خواب گاو سیاه مرده - وحشی - شاخدار - مریض - زرد

تعبیر خواب گاو قهوه ای

تعبیر دیدن گاو قهوه ای در خواب نشان دهنده احساسات واقعی و درونی شما نظیر آسایش و رضایت است که تمام این ها ارتباط مستقیم با طبیعت و جهان پیرامون شما دارد. اگر در خواب خود گاو قهوه ای و سفید دیدید بیانگر ثروت و سعات برای شماست.  رنگ قهوه‌ای یکی از رنگ‌های جدی در خواب به حساب می‌آید که ارتباط مستقیمی با احساسات شما در زندگی دارد. تعبیر خواب گاو چاق و فربه قهوه ای نعمت فراوان است و دیدن گاو قهوه ای لاغر در خواب تنگی روزی است.

 

تعبیر خواب گاو نر

دیدن گاو نر در خواب، نمادی از سرسختی، اراده قوی، قدرت و نیرومندی است. این خواب ممکن است به شما بگوید که زمان آن رسیده که ایستادگی کنید و تهاجمی‌تر باشید. گاو نر بیانگر زندگی غنی، ثروتمند و فراوانی است. شما نیاز دارید که یاد بگیرید در یک موقعیت سازش کنید. یا می‌تواند جناسی از چیزی باشد که چرت و پرت است (مثل گاو رفتار می‌کند)، چیزی که بی ارزش است. تعبیر خواب گاو نر نمادی از برخی انرژی‌های غریزی سرکوب شده، باروری و نیرومندی است. دیدن یک گاو خشمگین رام نشده بیانگر این است که احساساتتان ممکن است از کنترل خارج شده باشد. گاو نر ممکن است بیانگر فردی در زندگی تان باشد که در برج ثور بدنیا آمده است.

 

تعبیر خواب گاو ماده

تعبیر دیدن خواب گاو ماده در خواب بیشتر به تفسیر گاو نر شباهت دارد اما گاو ماده دیدن در خواب نشان دهنده نیمه مادینه طبیعت آدمی است به خصوص ویژگی‌هایی چون بذل و بخشش به دیگران، از بدن خود به دیگران بخشیدن، شیر دادن به نوزاد، خصوصیات مادر گونه شخص یا نقش مادری را ایفا کردن، یک زن، نیروهای طبیعت یا حیات در وجود شخص به ویژه خصلت‌های مربوط به پذیرندگی و پرورش دادن و نیروی مادینه‌ای که می‌تواند به انرژی نرینه مثبت شخص ختم شود. اگر در خواب ببینید که شخصی گاو ماده‌ای به شما می‌دهد بدان معناست که از جانب او نعمت می‌یابید. اگر ببینی گاو ماده‌ای وارد خانه تو شده است، به این معنی است که مال و نعمت به دست می‌آوری. اگر ببینی گاو ماده‌ای خریده‌ای و با او حرف می‌زنی، یعنی معاش و معیشت زندگانی تو بهتر و گسترده‌تر می‌شود.

تعبیر خواب گاو سیاه مرده - وحشی - شاخدار - مریض - زرد

تعبیر خواب دوشیدن شیر گاو

تعبیر دیدن خواب دوشیدن شیر گاو در رویا چیست؟ اگر در خواب ببینید که شیر گاوی را می‌دوشید، تعبیر آن است که سلامت شما برقرار خواهد شد. اگر بیمار هستید حالتان بهتر خواهد شد یا بطور کلی سلامت عمومی شما بهتر می‌شود. اگر ببینی گاو ماده‌ای را دوشیدی و شیر آن را خوردی، یعنی مال و اموال تو زیادتر می‌شود. بعلاوه این خواب نمادی از بارداری است. می‌توانید منتظر باشید تا خبر بارداری کسی به گوشتان برسد یا حتی ممکن است خودتان باردار شوید. همانطور که می‌دانیم فقط گاو باردار توانایی تولید شیر را دارد و به همین دلیل دیدن چنین خوابی نمادی از بارداری به شمار می‌رود. اگر پیش از این به دفعات سعی کرده‌اید که بچه دار شوید و این اتفاق رخ نداده است، حالا باید بدانید که به زودی خبرهای خوبی در راه خواهد بود. اگر در خواب ببینید که شیر گاو ماده به وسیله دستگاهی دوشیده می‌شود، تعبیر آن است که بارداری یا اندام‌های زنانه شما در معرض قرار دارد. در این بازه زمانی بیشتر از خودتان مراقبت کنید و از قرار گرفتن در موقعیت‌های پرتنش خودداری کنید. شاید هم می‌ترسید به دلیل سختی هایی که برای بچه دار شدن تجربه کرده‌اید قادر نیستید طعم مادر شدن را بچشید.

 

تعبیر خواب زایمان گاو

تعبیر خواب زایمان گاو چیست؟ دیدن خواب زاییدن گاو ماه در خواب نمادی از خبرهای خوشایند و خوشبختی در تمام جنبه‌های زندگی شما است. شما در کارهایی که شروع کرده‌اید موفق خواهید بود و هرکجا که می‌روید، خوشبختی به دنبال شما خواهد آمد. بطور کلی اکنون دوران خوبی برای شروع یک کار جدید و کار کردن روی چیزی است که مدتهاست در آرزوی آن به سر برده اید. بعلاوه، خوشبختی و صلح و آرامش جاری در زندگی خانوادگی و روابط دوستانه شما نیرومندتر و صادقانه تر از قبل می‌شود. درمجموع، دیدن گاو در حال زایمان در خواب نمادی بسیار مثبت است.

تعبیر خواب گاو سیاه مرده - وحشی - شاخدار - مریض - زرد

تعبیر خواب گاو مرده

دیدن گاو مرده در خواب تعبیری منفی دارد و شاید برای شما خوش یمن نباشد. تعبیر خواب گاو مرده شما را در به پایان رساندن کارهای خود با شکست روبه‌رو می‌شوید و حتی ممکن است ماجرای ناخوشایندی را تجربه کنید. شاید کسی یا چیزی رویاهای شما را برهم بزند یا شاید مدتی بدشانسی بیاورید. دیدن گاو سلاخی شده در خواب نمادی از یک نوع فاجعه یا مصیبتی است که به بار خواهد آمد. از آنجا که گاو یک حیوان اهلی است و می‌تواند توسط انسان تربیت شود و با او اخت بگیرد، دیدن گاو مرده در خواب شاید به منزله از دست رفتن یک رابطه دوستی قدیمی و عمیق باشد. این رابطه در دنیای واقعی، بیشتر به روابط میان انسان‌ها اشاره دارد، با این وجود این مساله به از میان رفتن رابطه میان یک نفر با حیوان خانگی‌اش که بسیار با او خو گرفته نیز می‌تواند تعبیر شود.

 

تعبیر خواب مردن گاو سیاه

به تعبیر معبرین غربی، تعبیر خواب مردن گاو سیاه بدین معناست که شما برای مدتی در تنگنای مالی شدیدی قرار می‌گیرید. گاو نماد سعادت است و مشاهده گاو مرده سیاه در خواب به منزله از دست رفتن سعادت و افتادن به سختی‌هاست. با این وجود مشاهده گاو زنده در خواب به معنای میلیونر شدن شما نیست، بلکه دیدن گاو سرزنده در خواب بدان مفهوم است که شما بهترین کار را در زندگی خود انجام خواهید داد. در واقع تعابیر ذکر شده اخیر درباره مشاهده گاو سالم در خواب، می‌تواند در تضاد مستقیم با مشاهده گاو مرده قرار گیرد.

 

تعبیر دیدن مردن گاو در خواب می‌تواند به این معنی باشد که شما نگرانی‌های زیادی در زندگی دارید و حتی ممکن است جانتان در خطر باشد. برای جلوگیری از بوجود آمدن این حالات در زندگی، مطمئن شوید که هرآنچه برای عدم وقوع حادثه‌ای ناگوار در زندگی لازم بوده انجام داده‌اید و به خود اطمینان دهید که موفقیت از آن شماست. به گزارش سماتک تعبیر دیدن گاو مرده در خواب همچنین ممکن است به منزله وقوع یک حادثه دلخراش برای شما یا یکی از دوستانتان باشد؛ بنابراین به این فکر کنید که چگونه می‌توانید آرامش خود را حفظ و یا به دوستی که به مصیبتی گرفتار آمده، تسلی دهید.

 

تعبیر خواب لاشه گاو مرده

بطور کلی می‌توان گفت که خواب‌هایی که در آن لاشه گاو مرده حضور دارد به مشکلات مالی اشاره می‌کند. شما ممکن است در یک موقعیت بد مالی قرار گرفته باشید. مثلا ممکن است اجاره خانه داشته باشید و همزمان شغلتان را نیز از دست بدهید. تعبیر خواب لاشه گاو مرده نشان دهنده آشفتگی‌های روزانه، عدم اطمینان از آینده و مشکلات جدی مالی است. دیدن لاشه گاو مرده در خواب همچنین می‌تواند به این اشاره داشته باشد که شما هنوز در بخشی از گذشته خود مانده اید؛ و اینگونه است که مدت زمان زیادی را صرف فکر کردن به گذشته‌ای که از دست رفته و دیگر وجود ندارد می‌کنید.

 

تعبیر خواب گوساله مرده

به روایت معبرین غربی تعبیر خواب گوساله مرده این است که شما چشم اندازی برای آینده خود و بهبود اوضاع فعلی متصور نیستید. همچنین مشاهده این خواب بدین معناست که شما پشتیبان محکمی در زندگی ندارید. دیدن گوساله مرده‌ در خواب می‌تواند بدان مفهوم باشد که شما نمی‌توانید مثل گذشته روی خود حساب باز کرده و خودتان را حمایت کنید. متاسفانه در این وضعیت شما نمی‌توانید قدرت گذشته خود را دوباره بدست آورید.

 

تعبیر خواب گاو زرد در خواب

دیدن گاو زرد در خواب به معنای طول عمر است و اگر گاوی به رنگ زرد در خواب هایتان ببینید، تعبیر آن است که خوشبختی به دنبال شما خواهد آمد و چیزی بسیار گران بها به‌دست خواهید آورد. به گزارش سماتک اگر در خواب گاو زردی بسیار آرام ببینید، تعبیر آن است که شاید احساس می‌کنید کسی شما را کمی محدود کرده است. شاید شغل شما آنچنان سخت و خسته‌کننده است که نمی‌توانید استعدادهای خود را از طریق آن شکوفا کنیدتعبیر خواب گاو زرد نماد این است که شاید بخش مهمی از زندگی شما به افرادی وابسته است که شما را محدود می‌کنند و به همین دلیل می‌ترسید که در برابر آنها بایستید و با آنها مبارزه کنید.

 

تعبیر خواب گاو مریض

تعبیر دیدن گاو مریض در خواب چیست؟ اگر در خواب یک گاو مریض یا بیمار را دیدید می‌تواند به این معنی باشد که شما نگرانی‌های زیادی در زندگی دارید و حتی ممکن است جانتان در خطر باشد. تعبیر خواب گاو مریض برای جلوگیری از بوجود آمدن این حالات در زندگی، مطمئن شوید که هرآنچه برای عدم وقوع حادثه‌ای ناگوار در زندگی لازم بوده انجام داده‌اید و به خود اطمینان دهید که موفقیت از آن شماست.

تعبیر خواب گاو سیاه مرده - وحشی - شاخدار - مریض - زرد

تعبیر خواب کله گاو

تعبیر خواب دیدن کله گاو می‌تواند نشانگر شخصی باشد که در گذشته در زندگی شما بوده‌است و اکنون از بین رفته‌است. تعبیر خواب کله گاو همچنین ممکن است نمایانگر چهره شخصی باشد که در گذشته شما را تغذیه کرده‌است و یا به شما کمک کرده‌است. اگر در خواب ببینید که در حال بریدن سر گاوی هستید، می‌تواند نشانه‌ای از خشونت باشد و نشان می‌دهد که شما می‌خواهید حرف آخر را در کارهایتان بزنید. اگر در خواب ببینید که گاو نر با کله شما را به زمین انداخته‌ است به این معناست که اگر مشغول کاری هستید از آن برکنار خواهید شد و اگر تاجر هستید دچار ضرر و زیان مالی می‌شوید و یا چنانچه پادشاه باشید، تخت پادشاهی و سلطنت را از دست خواهید داد.

 

تعبیر خواب خوردن کله گاو

اگر در خواب خویش دیدید که در حال خوردن کله گاو هستید بدان معناست که در آن سال نعمت فراوانی به دست خواهید آورد. تعبیر خواب خوردن کله گاو سه سر به معنای این است که غلام تو سه سال برایت کار می‌کند.

 

تعبیر خواب کشتن گاو بزرگ

تعبیر خواب کشتن گاو سیاه و بزرگ به معنی کشتن غرایز جسمانی و حفاظت از دیگران در شخص. اگر در خواب تان یک گاو نر یا ماده بسیار بزرگ دیده اید احتمالا به از خود گذشتگی و قربانی کردن شخص رویابین اشاره می‌کند. بطور کلی تعبیر خواب کشتن گاو در خواب در هر فردی متفاوت است و با توجه به افکار شما این خواب در ذهن تان شکل می بندد.

 

تعبیر خواب خرید گاو

تعبیر خواب خرید گاو چیست؟ اگر در خواب ببینید کسی گاوی از شما گرفت و چیزی به شما داد زیان می‌کنید آن چیز هر چه می‌خواهد باشد. اگر گاوی را در خواب بخرید خوب است یعنی پول بدهید و گاو فربهی که پستان‌های بزرگی دارد بگیرید نیکو است زیرا علاوه بر این که از غم و رنج رهایی می‌یابید به نعمت و خیر و برکت هم می‌رسید. اگر در خواب ببینی گاو چاق و فربه‌ای خریده‌ای، تعبیرش این است که با زنی ثروتمند ازدواج می‌کنی.

 

تعبیر خواب فروش گاو

اگر در خواب تان دیده اید که می خواهید گاو را بفروشید و در عوض آن پول بگیرید و نعمت و روزی را از دست می‌دهید هم مبتلا و گرفتار می‌شوید زیرا پول کلاً در خواب خوب نیست و ابتلا و گرفتاری‌های زندگی تعبیر شده است.  تعبیر خواب فروختن گاو و دریافت پول در قبال آن نکته خوبی نیست و شاید خبر از اتفاقات بد در زندگی بدهد.

 

تعبیر خواب گاو و گوساله در خواب را در بالا بیان کردیم که در پایان باید بدانید که تفسیر و تعبیر دیدن گاو در خواب و هر خواب یا رویای دیگری دقیق نیست و آنچه اراده خداوند است برای فرد خواب بیننده اتفاق خواهد افتاد. پس نگران تعبیر خواب گاو مرده و خرید و فروش گاو وحشی شاخدار سیاه که در بالا بیان شد بد است نباشید و به خداوند توکل کنید و زیاد صدقه بدهید.

جدیدترین مطالب