پیام تبریک روز راهنما + تبریک روز راهنما انجمن معتادان گمنام

پیام تبریک روز راهنما + تبریک روز راهنما انجمن معتادان گمنام

۱۰ آذر روز راهنما نامگذاری شده است و به منظور تقدیر و تشکر از زحمات راهنمایان انجمن معتادان گمنام در این پست سایت سماتک پیام تبریک روز راهنما را برای شما عزیزان تهیه و گردآوری کرده است. در صورتی که رهجو هستید و می خواهید از زحمات راهنما تشکر کرده و هفته راهنما را به ایشان شادباش بگویید می توانید از متن تبریک روز راهنما انجمن معتادان گمنام استفاده کنید.

پیام تبریک روز راهنما + تبریک روز راهنما انجمن معتادان گمنام

پیام تبریک روز راهنما

راهنما به معتادان در کنگره ۶۰ کمک شایانی می نماید تا از چنگال اعتیاد رهایی یابند و به مسیر زندگی بازگردند؛ و چه زیباست که شما رهجویان عزیز در دهمین روز آذرماه ضمن عرض تبریک روز راهنما انجمن معتادان گمنام، از تلاش های راهنمایان برای بهبودی تان تجلیل کنید. باید بدانید که اولین رابطه سالم پس از پاک شدن، رابطه راهنما و رهجو بوده و برای بهبود زندگی بعد از اعتیاد نیاز است این رابطه بیشتر تقویت گردد. از شما دعوت می کنیم با پیام تبریک روز راهنما همراه سماتک باشید.

♦ ♦ ♦

شما راهنما و مربی من هستید؛ راهنما قلب قدم دوازدهم است و این یکی از راه های اصلی رساندن پیام NA است. به خاطر تمامی زحمات و سختی‌ هایی که برای ما کشیدید از شما ممنونم.

♦ ♦ ♦

تو از جنس نوری تو را می شناسم
شمیم حضوری تو را می شناسم
تو از جنس باران تو از جنس دریا
تو عشقی تو شوری تو را می شناسم
هفته راهنما را به شما سرور گرامی تبریک و تهنیت می‌گویم؛ امیدوارم در همه مراحل زندگی‌ تان موفق و پیروز و سربلند باشید!

♦ ♦ ♦

راهنماها با دل خودشان و عشق خودشان دارند کمک به معتادین را انجام می دهند و هیچ گونه چشم داشتی ندارند؛ ما باید به عنوان انسان، قدرشناس و ارزش گذار باشیم …. باید ارزش این زحمات را بدانیم… هفته راهنما را به تمامی راهنمایان عزیز جمعیت مسافران رهایی تبریک عرض می کنم.

♦ ♦ ♦

ای راهنمای عزیز:
کلیه موجودات هستی به سهولت در حال تکثیر هم نوع خودشان هستند، اما تکثیری که مشکل به نظر می رسد تکثیر دانایی انسان است، زیرا خروج از ظلمت اعتیاد و دیگر ظلمات کاریست والا و ارزشمند. مهرتان افزون و پیشاپیش هفته راهنما مبارک باد!

پیام تبریک روز راهنما + تبریک روز راهنما انجمن معتادان گمنام

پیام تبریک هفته راهنما

برای گذشتن از احساس پوچی
تو رمز عبوری تو را می شناسم
همیشه برای غم و غصه هایم
تو سنگ صبوری تو را می شناسم
تو از وسعت سبز آئینه هایی
تو از جنس نوری تو را می شناسم
هفته راهنما گرامی باد

♦ ♦ ♦

اندیشه ام از تو سبز و آباد شده
از جهل و غم این فکرتم آزاد شده
در مکتب پاک و شاد استاد ببین
غم رفته زجانم و دلم شاد شده . . .
روز راهنما خجسته باد

♦ ♦ ♦

خوب که می اندیشم می بینم
هر چاله پله ای بوده است
هر چاه نردبانی از تاریکی به روشنایی
نور افشان شدیم
و دوباره از تاریکی به روشنایی
پررررر می کشیم
همه جا آسمانی است
باور کنید
روز راهنما انجمن معتادان گمنام مبارک!

♦ ♦ ♦

راهنما یعنی بارانی که بی‌منت همه را سیراب می‌کند و جانی دوباره می‌بخشد
هفته راهنما انجمن معتادان گمنام گرامی باد!

♦ ♦ ♦

تبریک روز راهنما کنگره ۶۰

از وقت، عشق و تجربه ای که راهنمایم با من در میان گذاشته، سپاسگزاری می کنم.

♦ ♦ ♦

هفته راهنما بر کسانی که با عشق، برای انتقال دانایی و آگاهی در کنگره ۶۰ تلاش می‌کنند، مبارک باد!

♦ ♦ ♦

بهترین راه سپاسگزاری از راهنما، رهجو بودن است
بدین معنا که از راهنما استفاده ابزاری نکنیم و فقط اسم او را یدک نکشیم
پیشاپیش روز راهنما کنگره ۶۰ مبارک!

♦ ♦ ♦

ای راهنما تو را سپاس
ای آغاز بی پایان
ای وجود بی کران
تو را سپاس
ای والا مقام
ای فراتر از کلام
تو را سپاس
ای که همچون باران
بر کویر خشک اندیشه ام باریدی
روزت مبارک

پیام تبریک روز راهنما + تبریک روز راهنما انجمن معتادان گمنام

تبریک روز راهنما انجمن معتادان گمنام

راهنما یعنی فرد سخاوتمندی که مرتباً تجربه بهبودی را به رایگان با دیگران در میان می گذارد. افتخار می‌ کنم در کنار شما و در کنگره ۶۰ هستم تا از آموزش‌های ناب تان استفاده کنم و به حال خوش برسم. پیشاپیش روزتان مبارک!

♦ ♦ ♦

خداوندا شکر بابت درک این روز و شکر بابت داشتن چنین راهنمایی که مربی من در رسیدن به مسیر درست زندگی می‌باشد.

♦ ♦ ♦

مهربان راهنمایم، تنها دارایی سبد توان من، دعای خیری است که به پاس همه مهربانی‌ ات بدرقه راهت می‌کنم.

♦ ♦ ♦

راهنما، یعنی نشان‌ دهنده مسیر تاریکی به نور، غم به شادی، نفرت به عشق… یعنی نمایانگر راه رسیدن به آرامش، نمایانگر راه بهشت، و نجات از جهنم درون. و مرا از جهنمی که سال‌ها وجودم را تسخیر کرده بود، نجات دادی!!!

♦ ♦ ♦

دلنوشته برای راهنما

راهنما شخصی است که می‌توانیم به او اجازه دهیم اعتیاد و بهبودی‌مان را قضاوت کند تا از مسیر بهبودی منحرف نشویم. راهنمای عزیز، من با شما یاد گرفتم که چگونه زنده باشم و چگونه زندگی کنم؛ بی‌نهایت از شما سپاسگزارم.

♦ ♦ ♦

راهنمای عزیزم اگر شما دست من را نمی‌گرفتید شاید برای همیشه در مرداب تاریکی غرق می‌شدم. با تمام وجودم از شما قدردانی می‌کنم؛ انشاالله در تمام مراحل زندگی تان سرشار از شادی باشید.

♦ ♦ ♦

درود بر انسان های خوب، آنان که در اندیشه دیگران تصویر زیبا می نگارند، تا آنجا که یادشان زیبا و خاطرشان همواره در دل خواهد ماند. پیشاپیش هفته راهنما مبارک باد!

♦ ♦ ♦

پایدار باشی که رو سپیدی‌ام به تلاش توست! راهنمای خوبم دوستت دارم.

پیام تبریک روز راهنما + تبریک روز راهنما انجمن معتادان گمنام

متن تبریک روز راهنما

راهنما کسی است که مرتباً با بینش حیرت آوری درباره نواقص شخصیتی تان شما را شگفت زده می کند. روز راهنمایان انجمن معتادان گمنام مبارک!

♦ ♦ ♦

آرامش امروزم، حال خوشم، سلامت جسم و روحم، همه و همه به خاطر تلاش‌های بی‌وقفه، و ایثار و ازخودگذشتگی تو بوده است. روز راهنما مبارک!

♦ ♦ ♦

راهنما فردی است که به طور مرتب تکمیل قدم چهارم را به شما یادآوری می کند، کسی که به قدم پنجم شما گوش می دهد و به کسی نمی گوید که چه آدم عجیب و غریبی هستید.

♦ ♦ ♦

راهنمای ما نمی تواند ذهن ما را بخواند. مراجعه و درخواست کمک، به خود ما بستگی دارد. روز راهنما مبارک!

♦ ♦ ♦

متن تشکر از کمک راهنما

تجربه داشتن کمک راهنما یا بهتر بگویم تجربه رهجو بودن می‌تواند زمینه را برای تجربه روابط سالم دیگر در زندگی فراهم کند. فرا رسیدن دهم آذر روز راهنما مبارک!

♦ ♦ ♦

کارکرد قدم‌ها مهم‌ترین بخش برنامه معتادان گمنام است و با کمک راهنما اجرا می‌شود. سالروز راهنمای معتادان گرامی باد!

♦ ♦ ♦

این هفته فقط هفته راهنما نیست بلکه هفته سپاسگزاری از خداوند برای داشتن چنین راهنمایی می‌باشد. من از بهترین کمک راهنما انجمن معتادان گمنام تشکر می کنم و برایت آرزوی موفقیت دارم.

♦ ♦ ♦

هرچند راهنما بجای ما تصمیم‌گیری نمی‌کند، اما می‌تواند کمک‌های بسیاری در مسیر تصمیم سازی ما برای درمان اعتیاد داشته باشد. پیشاپیش فرا رسیدن هفته راهنمایان کنگره شصت مبارک!

پیام تبریک روز راهنما + تبریک روز راهنما انجمن معتادان گمنام

متن تشکر از راهنما کنگره ۶۰

راهنما اشتیاقی وصف‌ ناپذیر در یاری رساندن به ما دارد و علی‌ رغم مشکلات خودش، در یافتن راه‌حل‌ برای مشکلات به ما کمک می‌کند. روز راهنما مبارک!

♦ ♦ ♦

راهنمایان افراد صمیمی، باخرد و شگفت انگیزی هستند و تجربه آنها از بهبودی از آن ماستو تنها باید از آنها بخواهیم. از اعماق قلبم هفته راهنما را به شما و تمام کمک راهنمایان کنگره ۶۰ تبریک می‌گویم.

♦ ♦ ♦

راهنمای مهربانم:
واژه‌ی سپاس در برابر ازخودگذشتگی‌ها و ایثار تو، ذره‌ای بیش نیست. تنها دارایی من برای شما، دعای خیری است که به‌ پاس تمام الطاف تان می‌توانم بدرقه راهتان کنم، تا پایدار باشید، تا بمانید برای من، و برای هزاران هزار انسان دیگر مانند من…

♦ ♦ ♦

خداوند را برای حضور در کنگره ۶۰ شکر می‌کنم و هفته راهنما را به بنیان کنگره ۶۰ و به تمام راهنمایان انجمن معتادان تبریک می‌گویم.

پیام تبریک روز راهنما + تبریک روز راهنما انجمن معتادان گمنام

متن تجلیل از کمک راهنما

چه زیبا و دلنشین در گوشه ی قلبم نشستی. چه زیبا حرف هایت بر دلم نشست، تمام وجودم سرشار از مهربانیت شده و صدای باران محبتت را می شنوم که بر کویر دلم می بارد. دیگر در دلم سرابی وجود ندارد که مدام برای یافتن آب به این سو وآن سو بروم. فرا رسیدن روز راهنما بر تو راهنمای کنگره شصت مبارک!

♦ ♦ ♦

دیگر دوران سراب زندگیم به خواست قدرت مطلق و مهربانی تو عزیز به پایان رسیده است، دیگر صدای زنده شدن و پر آب شدن آبشار زندگیم را می شنوم. امیدوارم بهترینها در زندگی نصیب تان شود. هفته راهنما پر شگون باد!

♦ ♦ ♦

راهنمای خوبم ممنونم از شما که از زندگی خود و از وقت گرانبهای خود برای من می‌ گذاری تا من آموزش بگیرم. در این زمانه که متأسفانه مردانگی رو به فراموشی است شما مردانگی می‌کنی و برای من وقت می‌گذارید.

♦ ♦ ♦

خیلی از اعضا بر این باور هستند که رابطه ی راهنما و رهجو یک بخش حیاتی در فرآیند بهبودی است و به همراه دوازده قدم و دوازده سنت یکی از اصول پایه ای برنامه ی بهبودی NA به حساب می آید. ارزش درمانی کمک یک معتاد به معتاد دیگر در این رابطه به خوبی نشان داده می شود. من نیز به نوبه خودم از زحمات تمام راهنمایان تقدیر و تشکر می کنم!

پیام تبریک روز راهنما + تبریک روز راهنما انجمن معتادان گمنام

متن زیبا برای راهنما

راهنمای NA عضوی از معتادان گمنام است، که از برنامه بهبودی ما پشتیبانی می کند و مایل به برقراری رابطه ای ویژه، حمایتگر و دوطرفه با ماست. پیشاپیش هفته راهنما بر این عزیزان مبارک باد!

♦ ♦ ♦

ما سپاسگزار راهی هستم که هزاران نفر به دنبال پیدا کردنش هستند و نمی یابند؛ راهی که عاجزانه وارد شدم و عاشقانه در حرکتم و این عشق را از نیروی برترم یعنی خداوند و راهنمای با عشقى چون شما دارم.

♦ ♦ ♦

تنها روشی که من می‌توانم به معنای واقعی کلمه، از راهنمای خودم تشکر کنم این است که به حرف‌ها و مطالب ایشان گوش بدهم و در فراگیری آموزش هرچه می‌خواهد انجام بدهم تا بتوانم با رهایی خودم بهترین هدیه را هم به ایشان و هم به خودم بدهم.

♦ ♦ ♦

آرزوی توفیق الهی برای تمامی کمک راهنمایان عزیز دارم. نمی‌دانم با چه زبانی از زحمات بی‌دریغ و تلاش‌های شما کمک راهنمای خوبم تشکر و قدردانی کنم؛ چرا که شما آرامش و سلامتی را به زندگی من برگرداندید؛ فقط می‌توانم شما را دعا کنم و از خداوند متعال، طلب سلامتی و شادابی و طول عمر با عزت برای شما و خانواده محترمتان داشته باشم.

♦ ♦ ♦

راهنمایان درمان اعتیاد به کسانی اطلاق می گردد که به آگاهی لازم و درک بیماری اعتیاد رسیده باشند و از عقل، مهر و ایمان مدد گرفته تا خاکستر نشینان و دلسوختگان را تا رسیدن به مقصد رهایی یاری رسانند. پیشاپیش هفته راهنما مبارک باد!

♦ ♦ ♦

پیام تبریک روز راهنما در این نوشتار تقدیم شما عزیزان شد. هفته راهنما فرصتی برای کسانی است که حقانیت آموزش ‌های کنگره برایشان روشن شده و به این موضوع ایمان آورده‌اند تا بتوانند از راهنما‌های خود، به‌خاطر آموزش مطالب، قدردانی و تشکر نمایند. در مسیر بهبودی معتادان، راهنما نقش مهم و حائز اهمیتی دارد و انتقال تجربیات دوازده قدم و دوازده سنت از طریق راهنما میسر می‌شود. امیدواریم از متن تبریک روز راهنما انجمن معتادان گمنام لذت برده باشید.

جدیدترین مطالب