عکس و متن تبریک روز زن به دوست صمیمی

عکس و متن تبریک روز زن به دوست صمیمی

متن تبریک روز زن به دوست و رفیق را می توانید در این بخش مشاهده کنید و روز زن در تمام نقاط دنیا روز قدردانی از جنس مونث است که وجود تمام انسان های روی زمین وابسته به بودن اوست. اگر دوست شما یک زن است می توانید با ارسال پیام تبریک روز زن برای دوست صمیمی ایشان را خوشحال کنید. سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) در ایران روز مادر و روز زن نامگذاری شده است و این روز در تقویم جهانی برابر با 8 مارس می باشد.

عکس و متن تبریک روز زن به دوست صمیمی

متن تبریک روز زن به دوست

تبریک روز زن به رفیق با ارسال یک پیامک امکان پذیر است و امروزه با پیشرفت فناوری شما می توانید متن تبریک روز زن به دوست را به وسیله شبکه های اجتماعی یا اس ام اس به سرانجام برسانید. سایت سماتک در این نوشتار به مناسبت فرا رسیدن روز زن، زیباترین پیام ها جهت عرض تبریک این روز تهیه و تنظیم کرده است که شما کاربران گرامی می توانید با ارسال آن ها به صمیمی ترین دوستان تان، پیشاپیش سالروز جهانی زن را شادباش بگویید.

♥ ♥ ♥

میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن را بر تو صمیمی ترین و مهربان ترین دوست من که در این سال ها در کنارم بوده ای تبریک می گویم. امیدوارم به برکت نام حضرت فاطمه (س) دوستی ما نیز با برکت تر گردد زیر سایه ی آن عزیز زندگی ات با عزت شود. روز زن بر صمیمی ترین دوست من مبارک باد.

♥ ♥ ♥

گاهی فکر می کنم اگر نبودی
دنیایم چقدر ناقص بود
و زندگی چقدر بی رنگ و لعاب می شد
دوست نازنینم! ولادت حضرت فاطمه (س)
و روز زن رو به تو عزیز تبریک می گم.

♥ ♥ ♥

یک زن، گرانبهاترین اعجاز خداست….
برای داشتنش باید وضوی باران گرفت؛
و بر محراب رویش سجاده ای از گلبرگ یاس گسترد؛
و به نام عشق شبنم وار بر عطر او سجده کرد؛
و هزاران هزار گل سرخ را تسبیح لحظه هایش نمود؛
او اجابت می کند عشقی بالاتر از خورشید و زیباتر از مهتاب؛
و تنها یک زن میداند آیین دوست داشتن را

و آنقدر زیبا هدیه می کند این عشق را که سیراب شوی…..

که او سردار عشق است…..
و بهشت کمترین سرزمین او…..

دوست عزیزم، مهربان ترین بانو روز زن بر تو مبارک

♥ ♥ ♥

هیچ وقت زنها را دست کم نگیرید
تنها موجوداتی هستند
که بچه را تبدیل به مرد
و مرد را تبدیل به بچه می کنند

تبریک روز زن به دوست وفادارم که از روز اول تا بحال بدون هیچ چشم داشتی پشت و پناهم بود. روزت مبارک عزیزم.

عکس و متن تبریک روز زن به دوست صمیمی

تبریک روز زن دوستانه

چشمانم محو نجابت تو است و دل اسیر صلابت تو است… ای معنای عاشقی و ای اینتهای مرام و معرفت در دوستی… دوستت دارم و روز زن را به تو دوستانه و صمیمانه تبریک می گویم.

♥ ♥ ♥

دوستت دارم…. نمی دانم چرا…؟! دوستت دارم اما نه مادرم هستی و نه خواهرم…. پس چگونه توانسته ای در روز های ناراحتی محبت مادری و در روز ها تنهایی صمیمیت خواهری را داشتی باشی؟ مگر نه این است که دوست تنها دوست است؟ پس تو ای رفیق چنین خوب چرایی؟ روز زن بر تو مهربان ترین رفیق دنیا مبارک باد…

♥ ♥ ♥

دوست موجود با ارزشی در زندگی است که حفظ آن از یافتنش مهم تر و سخت تر می باشد. خدا را شکر که در مسیر زندگی تو صمیمی ترین و بهترین دوست من گشتی. در این ایام عزیز، روز زن و مادر را به تو تبریک می گویم و سلامتی ات را از درگاه خدا ی مهربان خواستارم. بانو جان روزت مبارک!

♥ ♥ ♥

دوست دارم این روز را با نهایت عشق به تو تبریک بگویم. به تو که بهترین دوست من در طول زندگی بوده ای. روز زن بر تو مبارک باد.

عکس و متن تبریک روز زن به دوست صمیمی

عکس تبریک روز زن به دوستان صمیمی

بهار با تمام زیبایی اش، تابستان با تمام گرمایش، پاییز با تمام عاشقانه هایش و زمستان با تمام سپیدی اش تنها گوشه ای از حضور تو در زندگی من است. رفیق جان، ای بانوی دریا و درخت… روز زن بر تو مبارک باد.

♥ ♥ ♥

دوستان صمیمی و قدیمی همان هایی هستند که در طوفانی ترین روز های زندگی نا خدای کشتی یکدیگر شدند تا به سلامت به ساحل دوستی ها برسند. ای نا خدای کشتی قلب من و مهربان ترین رفیقم، روز زن بر تو مبارک باد.

♥ ♥ ♥

من چه می دانستم که روزی چنان رفیقی برای من می شوی که تقدیرم با تو زیر و رو می شود و تنها آدم قلبم می شوی. ای زیر و رو کننده ی تقدیر من، ای زیبا ترین…. روز زن بر تو مبارک باد.

♥ ♥ ♥

دوست خوب و عزیزم، ای تنها همدم من در زندگی، خودت خوب می دانی که صمیمی ترین دوست زندگی من هستی و خواهی بود و این را نیز می دانی که چقدر دوستت دارم. امروز به جبران تمام خوبی هایت می خواهم روز زن را به تو تبریک بگویم ، امیدوارم پذیرای آن باشی.

عکس و متن تبریک روز زن به دوست صمیمی

متن تبریک روز زن به دوستان

دوست همان کسی است که می تواند شانه ای برای گریستن هایت، گونه ای برای اشک هایت و صدایی برای خنده هایت باشد. ای همراه ترین من هنگام گریستن ها، مهربان ترین دست برای پاک کردن اشک هایم و نجوای خنده های من… روز زن بر تو مبارک باد.

♥ ♥ ♥

گرمای عشقت آتش اند دلم بر زد و خرمنم را سوزاند. ای گرمای عشق و رفاقت… روز زن بر تو مبارک.

♥ ♥ ♥

در سرم سودای تو و در دلم عشق تو است. تویی که با آمدنت در زندگی من معنای دوستی و رفاقت را برایم تغییر دادی. دوستت دارم و با عاشق ترین حالت ممکن روز زن را به تو تبریک می گویم.

♥ ♥ ♥

به چهره ات که نگاه می کنم زیباترین و پاک ترین قلب را در آن می بینم و چشمانت گواه صمیمت و راستی تو هستند. ای راست ترین و پاک ترین رفیق، ای مهربان ترین مادر و عاشق ترین همسر… ای دوست من روز زن مبارک.

عکس و متن تبریک روز زن به دوست صمیمی

متن زیبا برای تبریک روز زن به دوستان

دوستان صمیمی در زندگی هر کس به تعداد کمی هستند. همین تعداد کم و انگشت شمار است که آن ها را صمیمی می کند. حتی گاهی به تعداد انگشتان دست هم نخواهند رسید. دوست صمیمی تنها چیز با ارزش در زندگی است که تعداد و کمیت آن مهم نیست. چرا که تو به من ثابت کردی تنها یک دوست صمیمی هم می تواند روشنی بخش روز و شب های تار زندگی ات باشد. عشق من… صمیمی ترین و مهربان ترین رفیق… روز زن بر تو مبارک باد.

♥ ♥ ♥

روزهایی بود که غم داشتم، روزهایی نیز از شادی سر از پا نمی شناختم. تمام این روزها را با پستی و بلندی هایش پشت سر گذاشتم. گاه فراموش کردم و گاه نه… اما آنچه هرگز فراموشم نخواهد شد حضور گرم تو در تمام این روزها کنار خودم است. همراه ترینم… رفیق ترینم… روز زن بر تو مبارک باد.

♥ ♥ ♥

آسمان چشم تو پر ستاره ترین شب ها و آیینه ی قلبت زیباترین صورت ها را در خود جای داده است. تو را دوست دارم. تویی که بهترین و صمیمی ترین دوست من در طول زندگی ام بودی… روز زن بر تو مبارک باد.

♥ ♥ ♥

تنها چیزی که قدیمی و کهنه اش زیباتر و با ارزش تر است دوستی است. ای قدیمی ترین و باارزش ترین دوست من روز زن بر تو مبارک باد.

♥ ♥ ♥

جملات تبريك روز زن به دوست

هر کسی در زندگی خویش نقطه و یا نقاط عطفی دارد. درست از همان نقطه هایی که از آن جا به بعد زندگی او را به قسمی تغییر داده است. زیباترین و تکرار ناشدنی ترین نقطه ی عطف زندگی من، روز زن بر تو مبارک باد.

♥ ♥ ♥

خوشا به حال من که صمیمی ترین دوست دوران نصیبم شده است. همان کسی که می شود با عشق روز زن را به او تبریک گفت.

♥ ♥ ♥

بیا و دمی در کنار من بنشین تا از عشق برایت بگویم. از معنای معرفت و نهایت صمیمیت. بیا و بنشین تا برایت بگویم چگونه تمام این ها را برای من تکمیل کردی… رفیقِ شفیق من. زیباترین، دوست ترین… بانو جان …. روز زن بر تو مبارک.

♥ ♥ ♥

ستاره های آسمان برق چشمان تو و آبی بی کران دریا قلب بی ریای تو است. ای درخشان ترین و دریایی ترین دوست من، روز زن بر تو مبارک باد.

عکس و متن تبریک روز زن به دوست صمیمی

عکس تبریک روز زن برای دوست صمیمی

 امروز می خواهم روز زن را به بهترین و صمیمی ترین دوست خودم که معنای رفاقت را تکمیل کرده است تبریک بگویم.

♥ ♥ ♥

روزهایی که تنها شدم و با خویشتن پیدا شدم، تنها تو بودی که در کنارم ماندی. تنها تو بودی که معنای دوستی و دوست داشتن را در سرنوشت نشانم دادی. اینک روز زن فرا رسیده و من وظیفه ی خود می دانم تا به پاس تمام مهربانی هایت این روز را به تو تبریک بگویم.

♥ ♥ ♥

  تو چه خوب رفیقی هستی که در عالم دوستی برای من بهترین، در عالم مادری برای فرزندت مهربان ترین و در عالم عشق عاشق ترین همسرت هستی! روز زن بر تو فرشته مبارک باد.

♥ ♥ ♥

در عالم دوستانی هستند که حضورشان به اندازه ی آفتاب گرما و به سان مهتاب روشنی دارد. ای گرم ترین و روشن ترین دوست من… و ای زیباترین بانو…. روز زن بر تو مبارک باد.

عکس و متن تبریک روز زن به دوست صمیمی

پیام تبریک روز زن برای دوست صمیمی

اگر شما آقا یا خانمی هستید که دوست خانم در کنار خود دارید می‌توانید از مجموعه زیباترین متن پیام تبریک روز زن برای دوست صمیمی استفاده کنید و روز زن را به این عزیز تبریک ویژه بگویید. اکثر شما کاربران حداقل یک دوست صمیمی خانم دارید و حال که روز بزرگداشت زن فرا رسیده است چه خوب خواهد بود که برای شخصی که درد دل هایتان را به او می گویید و امین و رازدار در زندگی شماست یک پیام عرض تبریک صمیمانه برای روز زن ارسال کنید.

♥ ♥ ♥

  دل را به دست تو سپردم. درست در همان روزی که پیمان دوستی بین ما بسته شد. ای محکم ترین و صمیمی ترین پیمان دوستی و رفاقت در قلب من، بانو جان، روز زن بر تو مبارک.

♥ ♥ ♥

ای سرو روان و پر شکوفه ترین درخت دوستی… ارغوانی ترین روزگاران را برای تو آرزو می کنم. روزت مبارک بانو جان.

♥ ♥ ♥

 آن چه هیچگاه غبار دوری و فاصله بر آن نمی نشیند دوستی من و تو است. بهترین دوست صمیمی من روز زن بر تو مبارک باد.

♥ ♥ ♥

دوست عزیز و مهربانم… آیا می دانستی که شهد بویابوی تو، ابر مویاموی تو و عشق رویاروی تو قرار دارد؟‌ ای شیرین ترین شهد و آسمانی ترین عشق… روز زن بر تو مبارک باد.

♥ ♥ ♥

  رفیق من…. تو نباشی حرف هایم را به که بگویم؟ و چشمانم را به که بدوزم؟ به راستی چه کسی به اندازه ی تو حواسش به من بوده و چه کسی به اندازه ی من عاشق تو است؟ روز زن بر تو مبارک مهربان ترین دوست من.

عکس و متن تبریک روز زن به دوست صمیمی

پیامک تبریک روز زن به دوست دختر

آسمانی از ستاره، دشتی از شقایق و دریایی از مروارید تقدیم تو باد. تقدیم تو که پهنای نامتناهی عشق و رفاقت هستی. خانم جان، دوست دختر جان…. روز زن بر تو مبارک باد.

♥ ♥ ♥

من آدم خوشبختی هستم و خدا را بابت این موهبت شکر می کنم. چرا که در زندگی مهربان ترین و صمیمی ترین دوست دختر را برای من قرار داده است. به راستی که تو معنای کاملی از عشق و دوست داشتن هستی.  روز زن بر تو مبارک باد.

♥ ♥ ♥

در گیر و دار تاختن زندگی دوستانی هستند که حضورشان مایه ی امید در مسیر سختی ها خواهد شد. ای تنها امید من در مسیر سخت زندگی… دوست دخترم روز زن بر تو مبارک.

♥ ♥ ♥

 به اولین روزهایی فکر می کنم که با تو آشنا شدم و نمی دانستم روزی خواهد رسید که صمیمی ترین و با معرفت ترین دوست دختر من شوی. بهترین من، بی دلیل و تا ابد دوستت خواهم داشت و پیشاپیش روز زن بر تو مبارک باد.

عکس و متن تبریک روز زن به دوست صمیمی

پیام تبریک روز زن به دوست

ای شبنم نشسته بر نازک آرای تن برگ گلی، ای عطر شکوفه های بهاری و ای تلالو نور خورشید در بی کران آبی دریا، دوست خوب و مهربانم… روز زن بر تو مبارک باد.

♥ ♥ ♥

 کافی است لب تر کنی تا ببینی غرقت خواهم شد. باران شوی تا ببینی چترت خواهم شد. ای دریایی ترین و بارانی ترین دوست من، روز زن بر تو مبارک.

♥ ♥ ♥

سلام ای باور آسمانی ام و شمع شب تار زندگی ام… روشنی بخش کاشانه ام در واپسین روز های سرنوشت…. میلاد حضرت زهرا (س) و روز زن بر تو بهترین دوستم مبارک باد.

♥ ♥ ♥

دوست خوب و مهربانم، ای تنها همدم من در واپسین روزهای زندگی، روز زن بر تو مبارک.

♥ ♥ ♥

روزهایی در زندگی ام سپری شد که دل باختم و با دستان خویش تیغ هلاک آختم. روزهایی که از این کران تا آن کران آسمانم تیره و تار بود. همان روز هایی که رازی بر زبان نیافتم چرا که سخت بود هم دل یافتن… درست همان جا بود که تو پیدا شدی. تو پیدا شدی و بهترین رفیقم گشتی… بهترینم روز زن بر تو مبارک باد.

♥ ♥ ♥

 میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن را بر تو بهترین رفیقم که معنای کاملی از دوستی، مادری و همسری هستی تبریک می گویم.

♥ ♥ ♥

دوست عزیز و گرانقدرم:

دوست واژه ی با ارزشی است که باید در نسبت دادن آن به افراد دقت فراوان کرد. این واژه از چنان صداقت و ظرافتی برخوردار است که با تلنگری در هم می شکند. صادق ترین و لطیف ترین معنای واژه ی دوست برای من… رفیق صمیمی من… روز زن بر تو مبارک باد.

♥ ♥ ♥

دوست عزیزم!
حضورت بهانه ای است برای شادمانی کردن
و شنیدن صدایت قوت قلبی است برای جلو رفتن
مرسی که هستی
روز زن مبارک.

عکس و متن تبریک روز زن به دوست صمیمی

متن تبریک روز زن به رفیق

روز زن به زودی فرا خواهد رسید و همه ما فرصت خوبی در اختیار داریم تا قدردان محبت ها و زحمات تمام زنانی باشیم که در کنارمان همچون یک دوست واقعی بوده اند. اگر شما هم یک رفیق زن دارید که بسیار با او صمیمی هستید و می خواهید این روز را به ایشان شادباش عرض کنید در ادامه سری جدید متن تبریک روز زن به رفیق را برایتان تهیه و گردآوری کردیم و از شما دعوت می کنیم همراه ما باشید.

♥ ♥ ♥

می دونی رفیق!
گاهی وقتا حسرت می خورم برای روزهایی که
می توانستم تو زندگیم داشته باشمت
ولی هنوز پیدایت نکرده بودم!
روز زن مبارک.

♥ ♥ ♥

خوشا آنان که در عالم رفاقت بهترین هستند
همان هایی که می شود با معرفت خطاب شان کرد
با معرفت ترین دختر و رفیق، روز زن بر تو مبارک.

♥ ♥ ♥

عشق عجیب‌ تر از آن است که در یک زن خلاصه شود
و زن غریب‌ تر از آن که در یک عشق شناخته شود
روز زن به تو دوست و رفیق نازنین مبارک باد.

♥ ♥ ♥

روز زن بهانه ای است تا به تو دوست گلم
بگم چقدر دوستت دارم و چقدر زندگیم به وجودت وابسته ست
روزت مبارک رفیق صمیمی.

♥ ♥ ♥

رفیق خوب مثل عطر خوبه
شیشه خالیش هم
تا سال ها بوی خوب میده …
روز زن مبارک دوست خوبم!

♥ ♥ ♥

بعضی آدم ها که می آیند
دنیایت را به قبل و بعد از خودشان تقسیم می کنند
بعضی آدم ها که می آیند
یادت می رود تا قبل از آمدن شان که بودی و چه می کردی
تو از آن بعضی آدم ها هستی
دوست عزیزم! روز زن مبارک.

♥ ♥ ♥

زن نماد فروتنی، رحمت و تسکین برای تمام بشریت است.
روز زن بر همراز، همکار و همراه من در زندگی مبارک.

♥ ♥ ♥

زن ها گاهی اوقات چیزی نمی گویند

چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود
با نگاهشان حرف می زنند
به اندازه یک دنیا حرف می زنند
هرگز نباید از چشمان هیچ زنی ساده گذشت

روز زن به تو ای دوست مبارک باد.

عکس و متن تبریک روز زن به دوست صمیمی

عکس نوشته تبریک روز زن به رفیق صمیمی

گاهی با خود می اندیشم من دختر خوشبختی هستم که رفیقی چون تو دارم. چون تویی که عشقت را به تمام دنیا و یادت را به کوه دریا هم نمی دهم. بانوی زیبایی ها روز زن بر تو مبارک باد.

♥ ♥ ♥

زن کانون پرفروغ خانواده، مرکز مهر، مظهر عشق، نمایشگر پاکی، نمونه عطوفت و چشمه عنایت است. روز زن مبارک تان باشد دوستان مهربانم.

♥ ♥ ♥

زن یعنی مهر و وفای بی کرانه یعنی انس و صفای خالصانه
یعنی امیدبخش روزهای آینده یعنی همراه و همدم تنهایی ها و غربت
و همسفر راه پر رمز و راز زندگی
روزتان مبارک دوستان نازنینم.

♥ ♥ ♥

روز زن، روز نور گرفتن از درخشان ترین خورشید هدایت
روز آموختن باغبانی گل های خوشبوی یاس و نرگس
بر همه رهروان جاده سعادت مبارک باد . .

♥ ♥ ♥

اگر زنها دنیا را می چرخاندند
هیچ جنگی وجود نداشت
فقط چندتا کشور باهم قهر بودند و حرف نمی زدند!!!

♥ ♥ ♥

زن ها سلیقه های خوبی دارند
زن ها نقاش های خوبی هستند
درد را در زیباترین شکل اش می کشند
ولی ادعا نمی کنند، روز زن را به رفیق صمیمی ام تبریک می گویم.

♥ ♥ ♥

کسی که مهربان ترین مادر و عاشق ترین همسر برای خانواده ی خویش است، بی شک خواهد توانست صمیمی ترین و بهترین دوست نیز در عالم رفاقت باشد. بهترین من در عالم رفاقت، روز زن بر تو مبارک باد.

♥ ♥ ♥

ای درخت پر شکوفه و بار و بر دوستی، می دانم که قدمت رفاقت مان از این دوران ها هم پیش تر خواهد رفت و بیش تر خواهد شد. دوستت دارم و روز زن را به تو مهربان ترین دوست تبریک می گویم.

عکس و متن تبریک روز زن به دوست صمیمی

عکس و متن تبریک روز زن به دوست صمیمی

 

دوست صمیمی شخصی است که در همه لحظات خوشی و غم در کنار شما بوده و همیشه وفاداری اش را به شما اثبات کرده است. اگر چنین دوست مونثی دارید می توانید شما هم در روز زن حال او را خوب کنید و با ارسال یک پیامک یا متن تبریک روز زن به دوست صمیمی تان، حال دل بهترین رفیق تان را خوب کنید. شما با فرستادن این پیام ها می توانید از صمیمی ترین دوست تان که یک خانم خانه دار یا کارمند است قدردانی و تشکر کنید.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب