متن تبریک روز کارشناس رسمی دادگستری

متن تبریک روز کارشناس رسمی دادگستری

روز کارشناس دادگستری یکم آبان ماه است که پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در ۱ آبان ۱۳۵۸ قانون استقلال کانون های کارشناسی رسمی دادگستری توسط شورای انقلاب تصویب شد. بر اساس مصوبه شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری، اول آبان ماه هر سال به خاطر استقلال کانون روز کارشناس نامیده شده است. متن تبریک روز کارشناس رسمی دادگستری را در این نوشتار تهیه و تنظیم کرده ایم و اگر می خواهید این روز مهم را به این عزیزان فعال در حوزه کارشناسی تبریک بگویید می توانید از پیام تبریک روز کارشناس دادگستری استفاده بفرمایید.

متن تبریک روز کارشناس رسمی دادگستری

متن تبریک روز کارشناس رسمی دادگستری

بسیاری از پرونده های تخصصی و فنی مطروحه در محاکم قضایی، ادارات دولتی، سازمان ها و اشخاص حقیقی و حقوقی، با استفاده از توان فنی کارشناسان رسمی دادگستری مورد رسیدگی قرار می گیرد و به همین دلیل تبریک روز کارشناس دادگستری و تجلیل از این عزیزان اهمیت به سزایی دارد. به جهت سپاسگزاری از زحمات فرهیختگان عرصه دانش و فن که به افتخار کارشناسی نائل گردیده اند، یکم آبان ماه سالروز تصویب قانون استقلال کانون های کارشناسان رسمی دادگستری با عنوان روز کارشناس برجسته گردید. از شما تقاضا داریم با منتخبی از زیباترین متن تبریک روز کارشناس رسمی دادگستری همراه ما باشید.

♦ ♦ ♦

متخصص باشیم
کارها را خوب بشناسیم
بهترین ها را استفاده کنیم
و برای بهتر شدن، از بهترین ها کمک بگیریم
۱ آبان روز کارشناس رسمی دادگستری مبارک

♦ ♦ ♦

تلاش شما کارشناس گرامی را برای کمک به اجرای عدالت و برقراری نظم و آرامش جامعه ارج نهاده و بر شما درود می فرستیم. روزت مبارک!

♦ ♦ ♦

هیچ عدالتی بالاتر از بازگرداندن حقوق پایمال شده نیست. فرا رسیدن یکم آبان روز کارشناس دادگستری را به کلیه کارشناسان رسمی دادگستری استان تهران و شهرستان های کل کشور تبریک می گوییم.

♦ ♦ ♦

کارشناسان به تعبیری یاوران محاکم قضایی هستند و این یاوران محاکم باید با یاری خود، از طریق ارائه نظرات کارشناسی دقیق که دارای مسئولیت بالایی است، قضات را یاری نمایند. فرا رسیدن روز کارشناس بر شما همکار عزیزم مبارک باد!

متن تبریک روز کارشناس رسمی دادگستری

کارشناس، بازوی توانمند دستگاه قضا در احقاق حق صاحب حق بوده و از جایگاه بالایی در عرصه تعمیم عدالت و فرایند دادرسی و کشف حقیقت برخوردار است. روز کارشناس رسمی دادگستری مبارک!

♦ ♦ ♦

۱ آبان سالروز پاسداشت تلاش و کوشش کارشناس رسمی دادگستری که با جلب رضایت پروردگار متعال برای کمک به مردم جامعه می کوشد مبارک باد.

♦ ♦ ♦

روز کارشناس را به کلیه کارشناسان عضو کانون دادگستری و جامعه کارشناسان رسمی کشور، این قشر متخصص و صاحب نظر جامعه تبریک عرض می نماییم.

♦ ♦ ♦

فرا رسیدن روز کارشناس را تبریک گفته و برای شما همکار محترم عضو کانون کارشناسان رسمی دادگستری و خانواده محترم تان آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون را دارم.

متن تبریک روز کارشناس رسمی دادگستری

پیام تبریک روز کارشناس دادگستری

روز کارشناس را به کلیه کارشناسان رسمی دادگستری تبریک گفته و برای کلیه عزیزان در جهت انجام مطلوب امور کارشناسی و خدمت به جامعه قضایی کشور موفقیت و سربلندی آرزو می کنم.

♦ ♦ ♦

از درگاه پروردگار مهربان موفقیت، سربلندی و سلامتی یکایک کارشناسان فرهیخته را آرزو نموده و امیدوارم در مسیر انجام وظایف خطیرشان همواره پرتلاش و تاثیر گذار باشند.

♦ ♦ ♦

قضاوت در مورد دعاوی مطروحه در دادگاه ها مستلزم دسترسی به دانش و تخصص کافی در رشته های مورد لزوم است و رویکرد کارشناسانه فرایند رسیدگی به پرونده های قضایی را تسریع می کند. روز کارشناس دادگستری تبریک و تهنیت باد!

♦ ♦ ♦

کانون های کارشناسان رسمی دادگستری با بیش از نیم قرن سابقه کارشناسی و تجمیع تخصص‌های مختلف به عنوان بازوی اجرایی دستگاه دادگستری در سراسر کشور عمل می کنند.

متن تبریک روز کارشناس رسمی دادگستری

کثرت و تنوع اختلافات و انبوه دادخواهی ها در عصر حاضر لزوم ایجاد ساختاری متشکل از فرهیختگان و دانشمندان در علوم و فنون مختلف را بر همگان ثابت کرده است. کارشناس عزیز روزت مبارک!

♦ ♦ ♦

اول آبان روز کارشناس را به کلیه کارشناسان رسمی دادگستری خصوصا همکارانی که دارای پروانه کارشناسی می باشند تبریک گفته و برای کلیه عزیزان در جهت انجام مطلوب امور کارشناسی و خدمت به جامعه قضایی کشور موفقیت و سربلندی آرزو می کنیم.

♦ ♦ ♦

کارشناسان رسمی دادگستری به عنوان همکاران متخصص و باتجربه مراجع قضایی، یقینا با تلاش فراوان در اظهار نظر کارشناسی منطبق با موازین شرعی و قانونی در تاباندن نور حقیقت بر تاریکی ها نقش بسزایی دارند.

♦ ♦ ♦

برای یک کارشناس غیر از صدور نظر منصفانه و محققانه و برقراری عدالت در صدور احکام قضایی هیچ چیز دیگر دارای اهمیت نیست و در واقع رسیدن حق به حق دار یک کارشناس رسمی دادگستری را بیشتر راضی می کند.

 

بیشتر بخوانید: پیام تبریک روز وکیل

 

متن تبریک روز کارشناس رسمی دادگستری

متن ادبی تبریک روز کارشناس به همکار

همکار محترم کارشناس …
با اهدای سلام و تحیات، فرا رسیدن اول آبان ماه، روز کارشناس را به شما همکار محترم که همواره با کوشش بی شائبه و همت والای خود یار و یاور دستگاه قضا در گسترش عدالت بوده اید را صمیمانه تبریک عرض نموده و امید است با عنایت پروردگار در ایفای وظایف خویش موفق و موید باشید.

♦ ♦ ♦

کارشناسی امری تخصصی و نوعی امانت داری است که قاضی با قرار ارجاع امر کارشناسی برای بررسی و روشن ساختن زاویه های تاریک فنی، قضیه را بر عهده کارشناس محول می سازد. فرارسیدن روز کارشناس رسمی دادگستری، را به شما مرد بزرگوار جناب آقای …… تبریک می گویم و توفیق روز افزون شما فرهیختگان گرامی را از حضرت حق تعالی خواهانم.

♦ ♦ ♦

همکار محترم
کارشناس مفهومی است عمیق که ریشه در اعتقادات ملی و مذهبی کشور دارد و ما باید خوشحال باشیم که امکان فعالیت در عرصه جامعه را تحت عنوان کارشناس بدست آورده ایم و این جایگاه اجتماعی مسئولیت سنگینی را برای کارشناسان ایجاد می کند. پیشاپیش فرا رسیدن روز کارشناس بر شما خجسته باد!

♦ ♦ ♦

همکار عزیز و گرامی …
اول آبان ماه روز کارشناس و سالروز تصویب قانون استقلال کانون کارشناسان رسمی دادگستری را به شما نیک اندیشان عرصه تعمیم عدالت تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت و سلامتی شما بزرگوار را در انجام رسالت خطیری که بعهده گرفته اید از درگاه خداوند قادر آرزومندم.

♦ ♦ ♦

کارشناس عزیز جناب آقای …
انشالله در این مسیر حساس و مهم با استعانت از خداوند متعال، همواره بدنبال حق باشید و پیشاپیش روز کارشناس رسمی دادگستری بر شما مبارک باد.

 

بیشتر بخوانید: متن تبریک روز قاضی

 

متن تبریک روز کارشناس رسمی دادگستری

اول آبان مصادف با روز کارشناس که بیانگر جایگاه رفیع کارشناسان رسمی دادگستری به عنوان بازوهای توانمند قوه قضاییه می باشد را تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون جامعه کارشناس را از درگاه خداوند منان آرزومندیم.

جدیدترین مطالب