پیام تبریک سال تحصیلی جدید به همکاران

پیام تبریک سال تحصیلی جدید به همکاران

پیام تبریک سال تحصیلی جدید به همکاران فرهنگی را در ادامه این بخش با هم مرو خواهیم کرد و فرارسیدن بهار معرفت و آموزش و سال تحصیلی جدید را به همه همکاران محترم تبریک عرض نموده و آرزوی موفقیت برای شما عزیزان را دارم.

پیام تبریک سال تحصیلی جدید به همکاران

پیام تبریک سال تحصیلی جدید به همکاران

با شروع ماه مهر علاوه بر دانش آموزان همه فرهنگیان آماده رفتن به مدرسه و دانشگاه می شوند و اگر شما هم یک معلم هستید و می خواهید شروع سال تحصیلی را به همکار فرهنگی تان شادباش بگویید در این مقاله پیام تبریک سال تحصیلی جدید به همکاران تهیه و گردآوری شده است.

♦ ♦ ♦

اگرچه هر سال تصمیم به خلق حماسه در آموزش می گیریم ولی اراده عمل به تصمیم معمولاً ضعیف بوده و احتمالاً به هدف اولیه به طور کامل نمی رسیم. بهتر است آرزوها را بر اساس توانایی هایمان و دست یافتنی ترسیم کنیم و با تلاش و برنامه ریزی به هدفمان برسیم. همکاران فرهنگی آغاز سال تحصیلی جدید بر شما مبارک.

♦ ♦ ♦

با نام و یاد خداوند متعال سال تحصیلی جدید را آغاز و تقارن آن را با هفته دفاع مقدس به فال نیک گرفته و یاد و خاطره شهدای دانشجو و شهدای 8 سال دفاع مقدس را گرامی می داریم. آغاز سال تحصیلی جدید بر همه همکاران مدرسه … گرامی باد.

♦ ♦ ♦

در این آغاز سال تحصیلی به شما همکار گرامی که با همت بلند و تلاش ارزشمند خویش به محیط مقدس مدرسه قدم نهاده اند خیر مقدم و خوش آمد می گویم و از دیدار مجدد شما همکاران فرهنگی عزیز نیز خوشحالم و برای همه شما آرزوی توفیق روزافزون دارم.

♦ ♦ ♦

به همکاران عزیز و تلاشگری که گرمی محیط مدرسه از حضور و فعالیت آنان است نیز آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک عرض می‌کنم. امیدوارم سال تحصیلی خوبی در کنار هم داشته باشیم.

♦ ♦ ♦

متن تبریک سال تحصیلی جدید به همکاران

مجدداً آغاز سال تحصیلی جدید را به کلیه اساتید و همکاران عزیز و خانواده معظم آنها تبریک و تهنیت عرض نموده و برای همگی از درگاه ایزد قادر متعال سلامتی و سالی توأم با خیر و برکت آرزومندم.

♦ ♦ ♦

آغاز سال تحصیلی جدید را خدمت تمامی همکاران محترم دبیرستان دخترانه … تبریک گفته و آرزوی سالی پر از موفقیت و شادکامی را دارم.

♦ ♦ ♦

همکار فرهنگی اینک که با تلاش و کوشش فراوان توانسته اید به محیط مقدس مدرسه گام بنهید بدانید که مسئولیت سنگین و عظیم آموزش و پرورش دانش آموزان بر دوش شما عزیزان قرار گرفته است و در این راه از تمام امکانات موجود در جهت بالندگی کشور عزیزمان می بایستی استفاده نموده و با همت و کار مضاعف پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در جای جای دنیا به اهتزاز در آورید. سال تحصیلی جدید را به شما همکاران عزیزم شادباش عرض می نمایم.

♦ ♦ ♦

دوباره مهر از راه رسید، خودت را آماده کن برای شروعی جدید، برای آموزش و پرورش مردان و زنان آینده ایران اسلامی. سال تحصیلی نو بر همه همکارانم مبارک باد.

پیام تبریک سال تحصیلی جدید به همکاران

متن تبریک شروع سال تحصیلی به همکاران

در آستانه شروع سال تحصیلی جدید که هم‌ زمان با هفته دفاع مقدس و مقارن با شروع فصل پاییز است ضمن گرامیداشت این ایام، فرارسیدن سال تحصیلی … را صمیمانه به همکاران عزیز فرهنگی تبریک می‌گویم و برای همگان در سال جدید تحصیلی موفقیت روزافزون و شادکامی آرزو می‌کنم.

♦ ♦ ♦

آغاز ماه مهر، فصل بهار دانش و آموزش و طلوع دوباره خورشید دانش و بینش و تجلی بهار آموزش و پژوهش بر تمامی همکاران و فرهنگیان گرامی باد. امیدوارم سال تحصیلی خوبی در کنار هم داشته باشیم.

♦ ♦ ♦

برگزاری موفق هر کلاس درسی چه به صورت تدریس حضوری و چه به صورت تدریس آنلاین، به یک معلم دقیق و دلسوز نیاز دارد. خوشحالم که با شما همکار فرهنگی محترم در مدرسه … همکار هستم. پیشاپیش آغاز سال تحصیلی جدید مبارک.

♦ ♦ ♦

با شروع ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، حرکت دوباره و پرانرژی در مسیر پیشرفت علمی و توسعه پایدار و رشد و تعالی در جامعه آغاز می شود و پیشاپیش سال تحصیلی نو بر عموم فرهنگیان مبارک باد.

♦ ♦ ♦

تبریک بازگشایی مدارس به همکاران

قرین بودن بازگشایی مدارس با هفته دفاع مقدس که خود دانشگاهی انسان ساز و ادامه مکتب عاشورا است را به فال نیک گرفته و ضمن تجدید میثاق با آرمان های مقدس شهدا برای همه فعالان عرصه آموزش و تربیت فرزندان این مرز و بوم، خصوصاً اساتید و همکاران فرهنگی دلسوز و زحمت کش آرزوی توفیق و سعادتمندی دارم.

♦ ♦ ♦

مهر از راه می رسد، با عطری از کتاب های نو، عطری از اسپندی که جلوی درب مدرسه دود می کردند، قرآنی که از زیر آن رد می شدیم. مهر همان کوله نویی بود که دفتر و کتاب و جامدادی و مداد رنگی های جدیدمان را با نظم داخلش گذاشته بودیم. همکار فرهنگی فرا رسیدن سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس بر شما مبارک باد.

♦ ♦ ♦

آغاز سال تحصیلی جدید و باز شدن مدرسه ها را به همه ی همکاران فرهنگی در سراسر ایران خصوصا به همکارانم در مدرسه … تبریک و تهنیت می گویم. امیدوارم سال تحصیلی خوبی در کنار هم داشته باشیم.

♦ ♦ ♦

اینجانب شروع ماه مهر و بازگشایی مدارس را به همکاران فرهنگی عزیزم به ویژه معلمان مدرسه … صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می کنم و امیدوارم در پناه عنایات حضرت حق، سال تحصیلی جدید، سالی پرکار برای شما عزیزان باشد.

پیام تبریک سال تحصیلی جدید به همکاران

متن تبریک آغاز سال تحصیلی به همکاران

با عرض سلام خدمت همکاران عزیز آغاز سال تحصیلی جدید و شروع دلنشین درس و مدرسه را صمیمانه تبریک عرض نموده و برای همگان، پیروزی و موفقیت و سعادت را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

♦ ♦ ♦

این آغاز فرخنده را به همه دوستان و همکاران گرامی در دانشگاه … تبریک می‌گویم و همه توفیقات را مرهون همت والا و تلاش خستگی ناپذیر و اندیشه ثابت همه اساتید و کارکنان فرهنگی و در یک کلام همه خانواده مفید می‌دانم.

♦ ♦ ♦

بر خود لازم می‌دانم آغاز سال تحصیلی جدید را به کلیه همکاران فرهنگی و کارکنان محترم موسسه آموزش عالی … و به ویژه به کلیه معلمان جدیدالورود تبریک و تهنیت عرض کرده و توفیقات همه‌ عزیزان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

♦ ♦ ♦

بارالها! اکنون که در آستانه شروع ماه مهر هستیم و سال علم آموزی جدید پیش روست از تو می خواهیم مارا یاری کنی تا در مسیری گام برداریم که مروّج علم و آیین تو باشد و بتوانیم در جهت تعالی آموزش و پرورش فرزندان این مرز و بوم بیش از گذشته گام برداریم. همکاران عزیز شروع سال تحصیلی بر شما مبارک.

♦ ♦ ♦

پیام تبریک ماه مهر به همکاران

فرهنگیان عزیز ماه مهر و سال تحصیلی جدید آغاز بصیرتی جدید برای آموزش علم و معرفت به فرزندان ایران و شروعی برای جوشش خلاقیت و ترویج اخلاقیات در جهت رسالت تکریم خود و دیگران است.

♦ ♦ ♦

با سلام و درود، روز نوِ تعلیم و تربیت و فرارسیدن ماه مهر و بهار آموزش و پرورش و دانش‌ پژوهی را به همه شما فرهنگیان و اساتید تبریک عرض می‌کنم.

♦ ♦ ♦

شروع ماه مهر را به همه ی دست اندرکاران آموزش و پرورش، همکارانم در آموزش و پرورش … و خصوصا به همکاران بازنشسته تبریک می گویم. امیدوارم سال تحصیلی خوبی در کنار هم داشته باشیم.

♦ ♦ ♦

خداوندا در این ماه مهر، از مهر بیکران خویش بازهم بر ما ببخش و این آغازِ دوباره را برایمان آغازی مبارک رقم بزن! “به لطف و کرمت یا ارحم الراحمین”

 

بیشتر بخوانید: پیام تبریک سال تحصیلی جدید به اولیا

 

پیام تبریک سال تحصیلی جدید به همکاران

متن آغاز سال تحصیلی جدید برای همکار

فصل بازگشایی مراکز آموزشی و بهار تعلیم و تربیت، ایام عید و سرور است برای همه مشتاقان دانستن، فهمیدن، جستن و یافتن. گویی با انقلاب ربیعی، طبیعت از نو زنده می‌شود و برگ و بار می‌گیرد و با انقلاب خریفی، انسان و جامعه انسانی. پیشاپیش بازگشایی مدارس را به همکاران فرهنگی عزیزم تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

♦ ♦ ♦

همکار عزیز فرهنگی امیدوارم که حاصل همه تلاش‌های صادقانه و هوشمندانه، ارتقاء دانش و بهروزی مردم و تعالی و پیشرفت برای این مرز و بوم و سربلندی و عزت برای اسلام و مسلمین باشد. شروع سال تحصیلی جدید بر شما و خانواده تان مبارک باد.

♦ ♦ ♦

مدیر محترم و همکاران گرامی دبستان … آغاز سال جدید تحصیلی را به تمامی شما عزیزان تبریک میگویم و برای همه ی شما آرزوی سلامتی و موفقیت می کنم.

♦ ♦ ♦

باز، نازش نسیم مهر، دگر بار وزیدن خواهد گرفت و نگارستان ایران و بوستان دانش را به استقبال بهاری دیگر خواهد برد؛ و آن، نه بهار طبیعت، که بهار تربیت است. فرا رسیدن سال تحصیلی جدید بر عموم فرهنگیان مبارک باد.

♦ ♦ ♦

پیام تبریک سال تحصیلی به همکاران فرهنگی

تعلیم و تربیت، همان فرآیند اجتماعی است که آغازگاه آن نهاد خانواده، تکامل گاه آن نهاد مدرسه و تداوم گاه آن سایر نهادهای اجتماعی از قبیل: دین، فرهنگ، هنر، رسانه و … است. آغاز ماه مهر و بازگشایی مدارس را به شما همکار فرهنگی تبریک عرض می کنیم.

♦ ♦ ♦

آغاز سال تحصیلی جدید را به همه همکاران و فرهنگیان تلاشگر عرصه علم و دانش صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم و برای همگان سالی توام با سعادت و بهروزی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

♦ ♦ ♦

ضمن بزرگداشت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر آن دوران غرور آفرین، مسرورانه آغاز سال جدید تحصیلی را به یکایک آموزگاران، دبیران، مربیان، مشاوران، معاونان و مدیران مدارس سراسر کشور، استادان معظم و عموم همکاران فرهنگی خدوم در سطوح مختلف تبریک و تهنیت می‌گویم.

♦ ♦ ♦

همه چیز با مهر و مهربانی آغاز می شود و نوآموزان بیش از همه به مهر نیازمندند. همزمانی آغاز سال تحصیلی با هفته دفاع مقدس که خود دانشگاه انسان سازی و ادامه مکتب عاشوراست را به فال نیک گرفته و ضمن تجدید میثاق با روح ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و آرمان های مقدس شهدا،  طلوع مهر و آغاز سال تحصیلی جدید را بر پویندگان طریق علم و معرفت، همکاران ارجمند، معلمان فرهیخته که با آغاز مهر ماه فصل رویش مهربانی و خردورزی با اندیشه های پاک مدرسه را مزین می نمایند صمیمانه تبریک و تهنیت می گوییم.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب