متن تبریک روز دندانساز

متن تبریک روز دندانساز

روز دندانساز یکم آبان ماه است و پشتوانه هر دندانپزشک موفقی، عزیزانی هستند که در رشته تکنسین پروتزهای دندانی تحصیل کرده اند و متخصص دندانسازی شده اند. متن تبریک روز دندانساز مبارک برای شادباش گفتن به دوست، همکار، همسر و اقوام شماست که در رشته دندانسازی و در پشت صحنه ترمیم و ساخت دندان مصنوعی حضور دارند و حاصل زحمت و دانش اوست که باعث می شود مردم جامعه دوباره حس دندان داشتن را در دهان خود تجربه کنند. از شما دعوت می کنیم با پیام تبریک روز دندانساز همراه ما باشید.

متن تبریک روز دندانساز

متن تبریک روز دندانساز

لابراتوار دندانسازی مکانی است که دندانسازان عزیز کشورمان بیشتر عمر کاری خویش را در آن می گذرانند. اوست که با دستان توانمند و ماهر خویش  داندانپزشک را یازی می کند تا یک دندان دوباره در دهان انسان ها جای بگیرد. متن تبریک روز دندانساز به مناسبت فرا رسیدن 1 آبان ماه را تقدیم شما کاربر گرامی می کنیم تا یکبار دیگر با ارسال این پیام ها خستگی را از تن معماران دندانسازی بدر آورید.

🦷 🦷 🦷

دندانسازی یک هنر است
و دندانسازان هنرمندانی توانا
روز دندانساز مبارک

🦷 🦷 🦷

شما خالق هنری از جنس لبخند هستید
دندانساز عزیز روزت مبارک

🦷 🦷 🦷

معماری لبخند‌های زیبا آرمانی است که در رسیدنش محتاج یاری تو هستیم.
1 آبان روز دندانسازی مبارک

متن تبریک روز دندانساز

پیامک روز دندانساز مبارک

لبخندهای زیبا مدیون هنر دست تو دندانساز زحمتکش است
عزیزم روزت مبارک

🦷 🦷 🦷

یک آبان روز عوامل پشت صحنه ی لبخندهای زیبا مبارک.

🦷 🦷 🦷

اول آبان ماه فرارسیدن روز دندانساز بر همه‌ی همکاران، اساتید، دانشجویان و کسانی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند مبارک.

🦷 🦷 🦷

روز دندانساز را به تمامی پروتزیست های دندانی که لبخندها را زیباتر می کنند تبریک می گوییم.

متن تبریک روز دندانساز

پیام تبریک روز دندانساز

این پیام تقدیم به شما عزیزی که برای پیشرفت علم دندانسازی زحمت می‌کشید و مشغول به فعالیت هستید.
روز دندانساز مبارک باد!

🦷 🦷 🦷

دندانسازان همواره قدم به قدم در کنار دندانپزشکان حضور داشته‌اند، هنرمندانی که شاید هیچگاه دیده نمی شوند اما نقش و جایگاه آنها در درمان بیماران محرز است. روز دندانساز مبارک!

🦷 🦷 🦷

یکم آبان روز دندانساز به همه دوستان و همکاران تکنسین پروتز دندانی تبریک عرض می کنم.

🦷 🦷 🦷

روز دندانساز روز عوامل پشت صحنه دنیای دندانپزشکی، روز دستان هنرمند بی ادعا بر جامعه دندانسازان مبارک باد.

متن تبریک روز دندانساز

متن ادبی روز دندانساز

همکار عزیز تکنسین پروتز دندانی
ببخش که معیار انتخاب تکنسین برای منِ دندانپزشک تنها لیست قیمت و دستمزد بوده است. ببخش که این همه تو را نمی بینم و ببخش که خطای من را تو جبران می کنی. اما باش و طاقت بیار چون بدون تو ما هم نخواهیم بود. بدون تو وجود من هم بلا استفاده خواهد ماند. مدیون شما هستم و پیشاپیش روزت مبارک!

🦷 🦷 🦷

همکار پروتزیست دندانی جناب آقای …
رشته ساخت پروتزهای دندانی همواره قدم به قدم در کنار رشته دندانپزشکی حضور داشته و از دیرباز نقش و جایگاه آن در درمان بیماران محرز است. فرا رسیدن اول آبان ماه، روز دندانساز را به اساتید، همکاران و دانشجویان پروتزهای دندانی تبریک گفته و از خداوند منان آرزوی توفیق روزافزون برای شما عزیزان را خواهانم.

🦷 🦷 🦷

همکار عزیز
امیدواریم در سایه الطاف الهی با بهره گیری از تجارب خویش و دیگر همکاران مان، در به ثمر رسیدن اهداف دندانسازی موفق باشید.
توفیقات روزافزون شما را از خداوند متعال خواستاریم.

🦷 🦷 🦷

به پاسداشت این روز گرامی مفتخریم ضمن درود فراوان به یکایک همکاران، اساتید، فرهیختگان و دانشجویان ارجمند رشته پروتز دندانی در جای جای میهن عزیزمان، اول آبان ماه روز دندانساز را تبریک و تهنیت عرض نمائیم.

متن تبریک روز دندانساز

تبریک روز دندانساز ۱۴۰۲

به وجودتان افتخار می کنم و خوشحالم که جمع تان هر روز گسترده تر می شود. روز دندانساز را به تک تک شما تکنسین های پروتز دندانی تبریک می گویم؛ و بهترین اتفاقات کاری و بخصوص زندگی را برایتان آرزومندم و امیدوارم تمام بیماران تان از کارتان راضی باشند.

🦷 🦷 🦷

رشته دندانسازی و ساخت پروتزهای دندانی از دیرباز جزء لاینفک درمان های دندانپزشکی بوده و نقش مهم و غیر قابل انکاری را در این حیطه به خود اختصاص داده است. فرا رسیدن یکم آبان روز دندانسازی را به شما همکار گرامی تبریک گفته و آرزو می کنم همیشه سالم و تندرست بمانید.

🦷 🦷 🦷

اول آبان روز دندانساز بر همه ی دندانسازان هنرمند که لبخند ما را زیباتر می کنند مبارک.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب