لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

متن تبریک روز دهیاری و شهرداری + پیام تبریک روز دهیار

متن تبریک روز دهیاری و شهرداری + پیام تبریک روز دهیار

پیام تبریک روز شهرداریها و دهیاریها را در این بخش مرور خواهیم کرد و در صورت تمایل می توانید متن تبریک روز دهیاری و شهرداری 14 تیرماه را در این مقاله بخوانید.

متن تبریک روز دهیاری و شهرداری + پیام تبریک روز دهیار

متن تبریک روز دهیاری و شهرداری

۱۴ تیرماه که با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی به نام روز دهیاری و شهرداری نامگذاری گردیده است فرصتی است مغتنم برای ارج نهادن و قدردانی از زحمات خادمان مردم در عرصه های مختلف مدیریت روستایی و شهری که به صورت شبانه روزی برای توسعه، پیشرفت و آبادانی روستا و شهر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی ورزند و بی شک هر خدمتی که در جهت رفاه حال مردم صورت پذیرد موجب خشنودی خداوند متعال قرار می گیرد. متن تبریک روز دهیاری و شهرداری در ادامه تهیه و تنظیم شده است:

♦ ♦ ♦ ♦

اگر می خواهیم توسعه ما، توسعه پایدار باشد باید سهم قابل ملاحظه ای به توسعه روستاها بدهیم. ۱۴ تیر روز دهیاری و شهرداری مبارک باد.

متن تبریک روز دهیاری و شهرداری + پیام تبریک روز دهیار

متن تبریک روز شهرداریها و دهیاریها

اینجانب با تبریک 14 تیر روز شهرداری و دهیاری به تمامی تلاشگران عرصه مدیریت روستایی، از تلاش های همکاران خود که با ارائه خدمات مطلوب و بی منت به عموم روستاییان موجب رشد و پیشرفت روستا می شوند صمیمانه تقدیر و تشکر عرض نموده و از خداوند منان توفیق روز افزون توام با سعادت و بهروزی را برای این زحمت کشان خواستارم.

♦ ♦ ♦ ♦

شوراهای اسلامی شهر و روستا نماد عینیت یافتن مردم سالاری دینی و نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و جامعه اسلامی می باشد. دهیاران محترم به عنوان منتخبین شوراهای اسلامی روستا، از مردمی ترین نهادها، مسئول در مدیریت و توسعه روستاها می باشند. چهاردهم تیرماه روز شهرداریها و دهیاریها گرامی باد.

متن تبریک روز دهیاری و شهرداری + پیام تبریک روز دهیار

پیام تبریک روز شهرداری و دهیاری

نامگذاری 14 تیر به عنوان روز “شهرداری و دهیاری” فرصتی است مغتنم تا ضمن قدردانی و تجلیل از فعالیت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف شهری و روستایی، به ارزیابی عملکرد و فعالیت های این نهاد اجتماعی در جهت ارتقای سطح کیفی و کمی خدمت رسانی به مردم عزیز، پرداخته شود. پیشاپیش این روز را به همه شهرداران و دهیاران ایران تبریک و شادباش عرض می نماییم.

♦ ♦ ♦ ♦

اگر دهیاریها را به عنوان یک نهاد مقدس در سنگر سازندگی و توسعه روستاها یاد کنیم سخن به گزافه نگفته ایم. فرا رسیدن روز دهیاریها و شهرداریها مبارک باد.

♦ ♦ ♦ ♦

پیامک تبریک روز دهیاری

بی تردید، خدمتگزاری بی منت به مردم شریف ایران اسلامی و فراهم نمودن امکان مشارکت حداکثری آن‌ها در اداره امور جامعه، از جمله آرمان‌های والا و دستاوردهای بنیادین نظام مقدس جمهوری اسلامی است که شهرداری‌ها و دهیاری‌ها نقش بسزایی در این خصوص دارند. ۱۴ تیر روز دهیاری گرامی باد.

♦ ♦ ♦ ♦

بی تردید با تلاش شهرداران و دهیاران می توانیم شاهد رشد، بالندگی و توسعه همه جانبه شهرستان ……. باشیم. فرا رسیدن روز دهیاری بر دهیار عزیز آقای … مبارک باد.

متن تبریک روز دهیاری و شهرداری + پیام تبریک روز دهیار

پیام تبریک روز دهیار

بسمه تعالی

با صلوات بر محمد و آل محمد (ص)؛ از آنجا که شهرداری و دهیاری به‌ عنوان نهاد مردمی نقش سازنده‌ای در فرهنگ عمومی و توسعه و آبادانی شهرها و روستاها ایفا می‌کند و مردم از این دو نهاد اجتماعی بیش از سایر ارگان‌ها و نهادها در ایجاد زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی انتظار دارند؛ شهرداری و دهیاری بر اساس قانون و سیاست‌های کلان کشور و برنامه‌های دولت همواره باید در مسیر تحقق خواسته‌های مردم عمل کنند، تا با ارائه خدمات مطلوب و بی منت به عموم مردم به ویژه اقشار ضعیف و محروم جامعه، گام های مثبتی در جهت برقراری عدالت و رشد و پیشرفت شهرها و روستاها برداشته شود.

 

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و عرض تبریک به مناسبت ۱۴ تیر ماه روز بزرگداشت شهرداری ها و دهیاری ها به همه تلاشگران عرصه مدیریت شهری و روستایی شهرستان … شهردار محترم … و دهیاران محترم بخش …، امیدوارم در سالی که توسط رهبر معظم انقلاب با عنوان “مهار تورم، رشد تولید” نامگذاری شده است، دست اندرکاران مدیریت شهرها و روستاها با هدف افزایش همدلی و تعامل دولت و ملت در راستای آشنایی با رویکردها و سیاست‌های این بخش برنامه ریزی های لازم را به عمل آورند و فرا رسیدن روز دهیار بر شما مبارک باد.

از طرف …

متن تبریک روز دهیاری و شهرداری + پیام تبریک روز دهیار

تبریک روز دهیاری ها

امروزه شهرها و روستاها نه فقط به لحاظ وسعت و میزان جمعیت بلکه به لحاظ حجم و تنوع فعالیت ها و ارزش های فرهنگی و اجتماعی دارای اهمیت فراوان هستند و برنامه ریزی و مدیریت در این مناطق باید به گونه‌ای تنظیم شود که علاوه بر ارائه خدمات مناسب به توسعه اجتماعی و فرهنگی نیز کمک کند. فرا رسیدن روز دهیار بر عموم دهیاران عزیز ایران زمین و دهیاری ها مبارک باد.

♦ ♦ ♦ ♦

دهیاران و شهرداران به عنوان نمایندگان دولت و خادمین مردم در روستاها و شهرها با عزمی جهادی در حال فعالیت هستند تا از طریق برنامه‌ریزی و اجرای اقدامات جدید فضا را مناسب زندگی و کار نمایند و با ارائه خدمات مطلوب و بی‌منت به مردم به ویژه اقشار ضعیف و محروم و تلاش برای برقراری عدالت و پیشرفت باعث ارتقاء سطح زندگی مردم شوند. 14 تیر روز شهرداری و دهیاری ها گرامی باد.

متن تبریک روز دهیاری و شهرداری + پیام تبریک روز دهیار

متن تبریک روز دهیاری

از شروع فعالیت نهاد دهیاری ها، حدود چند سالی می گذرد و در این فعالیت دهیاری ها، میزان خدمات ارائه شده در مقایسه با سایر نهادها و ارگانها و ادارات چه از لحاظ کمی و چه از لحاظ کیفی و چه قیمت تمام شده ،خدمات بسیار چشمگیر بوده است. ۱۴ تیر روز دهیاری مبارک.

♦ ♦ ♦ ♦

در واقع دهیاری ها با حداقل امکانات مالی و نیروی انسانی خدمات بسیار ارزنده ای به روستاها داده و نقش عمده ای در توسعه روستایی ایفا نموده است. روز شهرداری ها و دهیاری ها مبارک.

متن تبریک روز دهیاری و شهرداری + پیام تبریک روز دهیار

پیامک تبریک روز دهیار

شهرداری ها و دهیاری ها به عنوان یک نهاد عمومی با ساختار خدماتی و اجرایی همواره در خدمت به اقشار مختلف مردم مطرح و مورد توجه بوده‌اند که با تنوع ارائه خدمات آنها در مسیر خدمتگزاری به مردم قابلیت‌ها و ظرفیت های قابل ملاحظه داشته‌اند. ضمن تبریک روز دهیار برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

♦ ♦ ♦ ♦

روز دهیار را به تمامی دهیاران عزیز و علی الخصوص آقای … دهیار زحمتکش روستا تبریک عرض می نماییم. امیدواریم ایشان بتوانند در امر خدمت رسانی به اهالی محترم روستای … کار آمدتر باشند. چهاردهم تیر روز دهیاری مبارک باد.

♦ ♦ ♦ ♦

متن تبریک روز شهرداری

شهرداری و دهیاری مهمترین نهاد شکل گیری مدیریت شهری و روستایی محسوب می شوند و نقش تاثیرگذاری در رشد و بالندگی و توسعه سکونتگاه های شهری و روستایی دارند. ۱۴ تیر روز شهرداری مبارک باد.

♦ ♦ ♦ ♦

اینجانب ضمن تبریک چهاردهم تیرماه به عنوان روز شهرداری و دهیاری ها به تمامی تلاشگران این عرصه بر این باورم که با همت خادمان مردم در شهرداریها و دهیاریها و با بهره گیری از پتانسیل های اقتصادی، کشاورزی و گردشگری، مشارکت های اجتماعی و همراهی سرمایه گذاران، با توجه نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با عنوان سال مهار تورم، رشد تولید و در راستای سیاست های دولت، می توانیم شاهد شکوفایی این نهادهای مردمی و خدوم در سطح شهرستان …… باشیم. فرا رسیدن 14 تیر روز شهرداری و دهیاری بر عموم دهیاران و کارمندان شهرداری و شهرداران محترم مبارک باد.

متن تبریک روز دهیاری و شهرداری + پیام تبریک روز دهیار

پیام تبریک روز دهیاری

به امید آن روز که هیچ روستانشینی دغدغه معیشتی، رفاهی، فرهنگی و بهداشتی نداشته باشد و مردم عزیزمان در مهاجرت معکوس به روستاها از هم سبقت بگیرند. فرا رسیدن روز دهیاری مبارک.

♦ ♦ ♦ ♦

بدین وسیله با تبریک روز دهیاری و شهرداری و آرزوی سلامتی برای خانواده بزرگ شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و شوراهای اسلامی شهرستان، ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت‌ گرفته، امیدوارم تا این نهادهای برآمده از متن جامعه با تمام توان و دست در دست مردم، در تحقق اهداف رو به جلو و آبادگر خود موفق و سربلند باشند.

 

اینجانب … ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای همه عزیزان روز دهیاری را به کلیه دهیاران دلسوز و توانمند و زحمت کشان عرصه تلاش و سازندگی روستایی بالاخص دهیاران بخش …… تبریک و تهنیت گفته و از خدمات ارزنده این عزیزان تقدیر و تشکر می نمایم.

♦ ♦ ♦ ♦

پیام تبریک به دهیار

از خداوند منان برای دهیاران بزرگوار که با فعالیت های شاخص در کنار اعضای محترم شوراهای اسلامی، زمینه توسعه و آبادانی روستاها را فراهم آورده اند آرزوی توفیق و سربلندی را دارم. روز دهیار گرامی باد.

♦ ♦ ♦ ♦

۱۴ تیر روز دهیار را بهانه قرار داده و از تمامی دهیاران بخش …… که با تلاش شبانه روزی و ایثارگرانه در سنگر خدمت رسانی به روستایی های با صفا از جان و مال و همه چیز خود گذشته اند، ارج می نهیم و از خداوند منان، آرزوی سربلندی و سرافرازی تمامی عزیزان و محقق شدن توسعه پایدار در تمامی روستاهای منطقه و کشورمان را دارم. روزتان مبارک.

متن تبریک روز دهیاری و شهرداری + پیام تبریک روز دهیار

متن تبریک روز دهیار

بی تردید نامگذاری یک روز در تقویم کشوری به نام روز شهرداری و دهیاری، نشان دهنده شأن، منزلت و جایگاه ویژه شهردار و دهیار در حوزه مدیریت شهری و روستایی، ایجاد محیط امن و توأم با آرامش برای شهروندان به واسطه خدمات مطلوب و بی منت بوده و آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات دهیاری‌ها و شهرداری ها، هم‌ افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده بزرگ مدیریت روستایی و شهری را به همراه خواهد داشت. پیشاپیش روز شهردار و دهیار را تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

♦ ♦ ♦ ♦

چهاردهم تیرماه بنام روز شهرداری و دهیاری نامگذاری شده و فرصتی مغتنم است تا از تلاش شبانه روزی و ایثارگرانه شهرداران و دهیاران که در سنگر خدمت رسانی به جامعه شهری و روستایی هستند، تقدیر شود. به همین مناسبت متن تبریک روز دهیاری و شهرداری در این مطلب تقدیم حضورتان گردید و با ارسال پیام تبریک روز دهیار خستگی را از تن این عزیزان بیرون کنید.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب