لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

متن تبریک صعود به قله + پیامک خسته نباشید به کوهنوردان

متن تبریک صعود به قله + پیامک خسته نباشید به کوهنوردان

تبریک صعود به قله به کوهنوردان باعث ایجاد انگیزه در این ورزشکاران خواهد شد و شما می توانید با ارسال یک پیامک خسته نباشید به کوهنوردان، این خستگی را از تن آنان بدر کنید. از شما عزیزان دعوت می کنیم با زیباترین متن تبریک صعود به قله همراه سماتک باشید.

متن تبریک صعود به قله

متن تبریک صعود به قله

صد البته فتح قله های بلند و ایستادن بر فراز آن جای بسی افتخار بوده و شایسته هر نوع تبریک و سزاوار هرگونه مباهات می باشد و چه خوب است که با تبریک این موفقیت به کوهنوردان، ایشان را آماده برای صعودی دیگر کنید. متن تبریک صعود به قله برای این منظور است که این موفقیت را به این عزیزان و سایر همنوردان شادباش بگویید.

♦ ♦ ♦

طعم فتح قله ها را کسی می چشد که با تمام جانش، مسیر سربالایی کوه را طی کند. بعد از آن، قله در تسخیر اراده اوست …. صعودت مبارک!

♦ ♦ ♦

صعود ممکن است دشوار باشد
اما منظره بالا بسیار ارزشمند است
صعود شکوهمندانه تمام همنوردان به رشته کوه تفتان گرامی باد!

♦ ♦ ♦

جا نزن!
جسور باش!
این قانون ارتفاع است.
هرچه بیشتر اوج می گیری باد و باران بی رحم تر می شوند
و نفس کشیدنت سخت تر!
تو اما محکم باش
به زمزمه ی پرنده های پایین دست توجه نکن!
عقاب باش!
ارتفاعات بالا جای پرنده های ضعیف نیست.
ضربه ی آخر را محکم تر بزن!
تبریک برای تلاش و گذشتن از ضعف ها
صعود به قله یک تجربه ابدیست
خسته نباشید صعودتان مبارک

♦ ♦ ♦

صعود و نزول دو واقعیتی است که هربار که عزم کوهنوردی می‌کنید باید پذیرفته شوند، تا خاطر انسان توأمان در تفکر فراز و فرودهای مسیر تعالی باشد. صعودت مبارک کوهنورد گرامی!

♦ ♦ ♦

همنورد عزیز
آدینه را دریاب
بیا مشت کنیم دست هایمان را در اوج
بسازیم لحظه ها را به شادی
سر به سر خاطره بگذاریم
و کمی دست بیاندازیمش…

متن تبریک صعود به قله دماوند

متن تبریک صعود به قله دماوند

صعود غرور آفرین شما به بام ایران (قله دماوند) که نشان از همت و تلاش والایتان است را صمیمانه تبریک عرض نموده، از خداوند متعال برایتان سلامتی و توفیق روز افزون آرزومندیم.

♦ ♦ ♦

هر قله تازه ای که فتح می کنید چیزی به شما می آموزد. صعودتان به بلندترین رشته کوه ایران قله دماوند را تبریک و خسته نباشید می گویم.

♦ ♦ ♦

همکار محترم جناب آقای … / سرکار خانم …
فتح شما را به بام ایران زمین (قله دماوند) که نشان از همت و تلاش بی بدیل جنابعالی است را شادباش گفته و از ایزد یکتا موفقیت و سرافرازی تان را در تمام مراحل زندگی خواستارم.

♦ ♦ ♦

بدینوسیله صعود غرور آفرین تیم کوهنوردی …… و به اهتزاز درآمدن پرچم مقدس ایران بر فراز قله دماوند را به خانواده بزرگ کوهنوردان تبریک عرض نموده، امید است این صعود بزرگ زمینه ای باشد که سایر همنوردان در سال های آتی نیز پرچم ایران را بر سایر قلل ایران و جهان به اهتزاز درآورند.

متن تبریک صعود به قله علم کوه

متن تبریک صعود به قله علم کوه

صعود موفقیت آمیز شما را به قله علم کوه دومین  قله بلند ایران و همچنین دو صعود موفق در طی سال گذشته به قله های تفتان و آرارات و کسب مقام اول را به شما تبریک گفته و از طرف گروه کوهنوردی …… برای شما صعود های بلند همراه با سلامتی آرزو مندیم .

♦ ♦ ♦

تبریک میگم فتح و تلاش خستگی ناپذیر دوستان عزیزم را برای صعود قله علم کوه از مسیر هاری رست و سیاه سنگ؛ امیدوارم همچنان پر انرژی شاهد فعالیت های شما دوستان عزیزم باشم. صعودت مبارک!

♦ ♦ ♦

صعود موفقیت آمیز و پیروزمندانه شما به قله علم کوه را تبریک عرض می نماییم و از پروردگار جهانیان آرزوی پیروزی روزافزون و تندرستی برای جنابعالی داریم. حضور همنوردان گرانمایه ای چون شما موجب افتخار باشگاه کوهنوردی … است.

♦ ♦ ♦

صعود پرافتخار گروه کوهنوردی …… ورزشکاران ارزنده آقایان: ……… به سرپرستی جناب آقای …… به قله علم کوه را به جامعه کوهنوردی شهرستان …… و عموم مردم ایران تبریک و تهنیت عرض نموده، تداوم موفقیت های شما را در دستیابی به قله های پرافتخار ورزشی خواهانیم.

متن تبریک صعود به قله سبلان

متن تبریک صعود به قله سبلان

وقتی به بالای قله برسی شاید همه دنیا تو را نبینند ولی تو همه ی دنیا رو می بینی
گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی که کسی جز شما قادر به دیدنش نیست
صعودت به قله سبلان سومین قله بلند ایران مبارک باد!

♦ ♦ ♦

امروز برگ دیگری بر کتاب پرافتخار جامعه ورزش ایران افزوده شد و پهلوانی از ورزشکاران ایرانی توانسته است یک تنه بر یکی از سخت ترین قله های جهان غلبه کند و پرچم زیبای کشورمان را بر فراز قله سبلان به اهتزاز در بیاورد. صعودت مبارک قهرمان!

♦ ♦ ♦

همنوردان گرامی گروه کوهنوردی بانوان ……
اهتزاز پرچم مقدس کشور عزیزمان در پی صعود به قله سبلان با ارتفاع ۴۸۱۱ متر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز کشورمان را به شما و سایر همنوردان صمیمانه تبریک گفته و آرزوی توفیق روز افزون و سربلندی برای شما داریم.

♦ ♦ ♦

صعود افتخارآمیز، مقتدرانه و دلنشین آقای ……، کوهنورد ایرانی به قله سبلان موجب شادمانی و مسرت مردم ایران و به خصوص مردم شهرستان ……. شده است. صعودت مبارک دلاور!

متن تبریک صعود به قله آرارات

متن تبریک صعود به قله آرارات

زندگی مانند بالا رفتن از یک رشته کوه و رسیدن به قله پر از عدم اطمینان است. تنها تفاوت این است که کوهنوردان می دانند که سفرشان در قله به پایان می رسد، اما ما نمی دانیم زندگی ما کی و کجا به پایان می رسد. صعود به رشته کوه های بلند آرارات مبارک!

♦ ♦ ♦

هیئت کوهنوردی …… پیام تبریک و شاد باش خود را به تمامی کوهنوردانی که در این فصل به قله آرارات صعود کرده اند را اعلام می دارد، امید به پیروزی دیگر همنوردانی که در راه صعود به قلل مرتفع هستند.

♦ ♦ ♦

صعود غرور آفرین جناب آقای …… از اعضای فعال گروه کوهنوردی …… به قله آرارات ترکیه را صمیمانه به ایشان و جامعه کوهنوردی دیارمان تبریک عرض    می کنیم.

♦ ♦ ♦

کسب افتخار صعود به قله ۵۱۳۷ متر آرارات توسط تیم منتخب گروه کوهنوردی …… را یه تمامی خانواده های محترم شان تبریک عرض نموده و امید است در سایه خداوند متعال توفیقات صعود به قلل مرتفع کشور بیش از بیش تداوم یابد.

♦ ♦ ♦

تبریک صعود به قله به همسر

کوهستان مظهر پاکی، دهش و بخشش است؛
کوهها نماد استقامت هستند؛
دیگران به کوه نگاه می کنند و کوهنورد صعودش می کند، با قدم ها و نفس هایش درکش می کند…
کوهنورد خستگی ندارد…
می بایست کوهنورد بود تا لذت یک صعود، لذت یک کوهنوردی را در خم هر پیچ و هر نسیم دل انگیزش، با نغمه شیدایی پرنده های کوهستان احساس کرد.
همسرم صعودت به قله …… مبارک!

♦ ♦ ♦

اگر در زندگی از کوهی بالا نرویم، مطمئناً چیز بسیار هیجان انگیزی را از دست می دهیم. صعود به قله دماوند را به همسر عزیزم شادباش عرض می نمایم.

♦ ♦ ♦

صعود به کوه رنج آور است اما جای تبریک دارد چرا که در کوهستان است که خود را کشف می کنی. در قله است که به خود می آیی. صعودت مبارک همسرم!

♦ ♦ ♦

همسر عزیزم …
زیباترین مناظر پس از سختترین صعودها قرار گرفته اند و آنچه در باغ زشت به نظر می رسد، در کوهستان به زیبایی می درخشد. صعود پرافتخار تو را به قله دماوند تبریک می گویم.

♦ ♦ ♦

پیام تبریک صعود به کوهنورد

دیگران به کوهستان نگاه می کنند و شما صعودش می کنید
با قدم هایتان حسش می کنید
با نفس هایتان درکش می کنید
کوهنورد صعودت مبارک

♦ ♦ ♦

هنر شما فقط صعود به قله ها نیست
شما تلاش می کنید شادیِ صعود را در سیمای همراهان تان بیافرینید

♦ ♦ ♦

خیلی ها به کوه می روند و به بلندا صعود می کنند
اما منش کوتاه شان هرگز بلند نمی شود
کوهنوردان واقعی کوتاهی درون ندارند
و بلندای روح شان اوج انسانیت است
صعودتان مبارک همنوردان عزیز

♦ ♦ ♦

با عرض تبریکات صمیمانه کسب این افتخار صعود مقتدرانه را به شما کوهنورد گرامی و جامعه ورزش تبریک عرض می نماییم و از درگاه خداوند متعال برای این عزیزان سلامتی و موفقیت در سطوح بالاتر را مسئلت داریم.

 

بیشتر بخوانید: پیام تبریک روز کوهنورد

 

پیامک خسته نباشید به کوهنوردان

پیامک خسته نباشید به کوهنوردان

برایت تحفه ای دارم در دل کوه
نزد من بیا
کافه ی دلم براه است
یک فنجان چای آتشی لب سوز و لب دوز
پر از غزل
به به چه شود
همنورد خسته نباشی صعودت مبارک

♦ ♦ ♦

کوهنوردی داستان عشق است ..
عشقی بینهایت به طبیعت، عشقی بی نهایت به همنورد
و زمانی می توان بر فراز قله ای ایستاد که همکاری گروهی خوبی رقم خورده باشد
و در سایه توان، اخلاق و مهری صادقانه صعود انجام شده باشد
خسته نباشید دلاوران کوهنورد ……

♦ ♦ ♦

با عرض سلام و خسته نباشید به کوهنوردان ایرانی تیم ……
می بایست کوهنورد باشی تا لذت یک صعود لذت یک کوهنوردی را در خم هر پیچ و هر نسیم دل انگیزش با صدای پرنده های کوهستانی که نغمه شیدایی سر می دهند درک کنی. صعودتان مبارک!

♦ ♦ ♦

تلاش برای فتح قله ای که واسه اولین بار بهش صعود می کنی، مثل تلاش واسه شروع یک رابطه ی عاشقانه ی جدید است؛ ممکنه خیلی سخت و پر ریسک باشد ولی به لذت آخرش می ارزد. ضمن عرض خسته نباشید به شما کوهنوردان، صعود دلاورانه تان را تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

جدیدترین مطالب