متن تبریک معلم شدن + متن تبریک قبول شدن معلمی

متن تبریک معلم شدن + متن تبریک قبول شدن معلمی

امروزه معلمان یکی از ارزشمندترین سرمایه های جامعه ما هستند و متن تبریک معلم شدن برای آنان که به تازگی به استخدام آموزش و پرورش درآمده اند می تواند باعث خوشحالی شان شود. معلمان به فرزندان ما کمک می کنند تا مهارت های مهمی را بیاموزند که می توانند در زندگی آینده خود از آنها استفاده کنند. شما اینجا هستید زیرا می خواهید به دوست یا همکار خود که به تازگی شغل معلمی را انتخاب است تبریک بگویید. در این بخش پیام تبریک معلم شدنت مبارک تهیه و تنظیم شده است که می‌توانید برای آنها بفرستید تا احساس حمایت کنند.

♦ ♦ ♦ ♦

متن تبریک معلم شدن

متن تبریک قبول شدن معلمی برای یکی از اعضای خانواده مثل خواهر یا برادرتان و یا یکی از دوستان یا اقوام تان که به تازگی معلم شده است در این نوشتار تدارک دیده شده است. شما باید بدانید که او بخاطر عشق و علاقه به تدریس، معلم بودن را به جای وکیل، پزشک، بانکدار، دانشمند یا مهندس انتخاب کرده است. این یک عمل نیک و محبت آمیز به دیگران و عموم جامعه می باشد. پس خوب است با ارسال متن معلم شدنت مبارک عزیزان تان را مسرور کنید.

♦ ♦ ♦ ♦

تبریک میگم تو به شغل معلمی منصوب شده ای و واقعا آدم خوش شانسی هستی؛ زیرا معلمی بهترین شغل دنیاست. معلم شدنت مبارک عزیزم!

♦ ♦ ♦ ♦

بابت اولین شغل معلمی خود به شما تبریک می گویم. امیدوارم اولین مورد از بسیاری پیشرفت های دیگر در زندگی تان باشد. شما در حال پیوستن به جامعه بزرگ معلمانی هستید که زندگی دانش آموزان را شکل داده اند و جهان را به مکانی بهتر تبدیل کرده اند. معلم شدنت پیشاپیش مبارک باد!

♦ ♦ ♦ ♦

شما به عنوان یک معلم بهترین آرزوها را برای موفقیت و رضایت در شغل خود دارید. تبریک می گویم!

♦ ♦ ♦ ♦

می دانم که تو معلم فوق العاده ای خواهی بود. جای تعجب نیست که خیلی زود به عنوان بهترین معلم انتخاب شوی. من خیلی بهت افتخار می کنم! دوستت دارم و معلم شدنت را تبریک می گویم.

♦ ♦ ♦ ♦

به خاطر شغل جدید تدریس به شما تبریک می گویم! این یک افتخار بزرگ و یک مسئولیت بزرگتر است.

♦ ♦ ♦ ♦

سلام معلم جدید! من هنوز شما را ندیده ام اما می توانم بگویم که شما یک فرد شگفت انگیز هستید. شما به دلیل دانش عظیم تان برای تدریس انتخاب شده اید و ما خوش شانس هستیم که معلمی چون شما را خواهیم داشت. معلم شدن تان مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

شغل جدید معلمی را به شما تبریک می گویم! من برای شما خیلی خوشحال هستم. قرار است فرزندان این مرز و بوم را تعلیم و آموزش دهید.

♦ ♦ ♦ ♦

من می دانم که تو یک معلم شگفت انگیز و جزء بهترین ها خواهی بود. امیدوارم در کلاس درس موفق باشی و سال تحصیلی خوبی در کنار دانش آموزانت داشته باشی!

♦ ♦ ♦ ♦

متن تبریک معلم شدنت مبارک

من می خواهم به شما برای شغل معلمی تبریک بگویم. می دانم که این افتخار بزرگی برای شماست و خوشحالم که شغل معلمی را انتخاب کردی!

♦ ♦ ♦ ♦

تو یک معلم نمونه هستی و من از داشتن تو در زندگی احساس خوشبختی می کنم. تو بهترین ها را در همه دانش آموزانت ظاهر می کنی. تو شایسته این شغل جدید هستی زیرا همه می توانند ببینند که چقدر سخت کار می کنی و چقدر به همه دانش آموزان خود اهمیت می دهی. دوستت دارم و معلم شدنت را تبریک می گویم عزیزم!

♦ ♦ ♦ ♦

شغل جدیدتان را تبریک می گویم و به دنیای آموزشی خوش آمدید. تدریس شغلی چالش برانگیز اما پربار است و من خوشحالم که شما برای معلمی استخدام شده اید. مبارک تان باشد!

♦ ♦ ♦ ♦

این افتخار بزرگی است که به مردم علم یاد می دهی و امیدوارم که همیشه شاد و خوشحال باشی. معلم شدنت را تبریک می گویم!

♦ ♦ ♦ ♦

من مطمئن هستم که تو از شروع یک ماجراجویی جدید در زندگی خود هیجان زده هستی. شغل تدریس را بهت تبریک می گویم!

♦ ♦ ♦ ♦

دانش آموزان مدارسی که قرار است در آینده در آنجا تدریس کنی بسیار خوش شانس هستند که معلمی چون تو انتظارشان را می کشد. معلم شدنت مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

خیلی بهت افتخار میکنم عزیزم خیلی سخت کار کردی تا به جایی که امروز هستی برسی و بالاخره نتیجه داد. معلمان با تجربه ای مانند شما دانش آموزان ما را برای یادگیری هیجان زده و مشتاق یادگیری بیشتر می کنند. فقط به انجام هر کاری که انجام می دهید ادامه دهید و موفقیت به زودی به دست خواهد آمد! معلم شدنت مبارک.

♦ ♦ ♦ ♦

بهت تبریک میگم که به عنوان معلم زبان انگلیسی استخدام شده ای. من مطمئن هستم که تو به خوبی از پس تدریس بر خواهی آمد و مجددا معلم شدنت مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

متن تبریک قبول شدن معلمی

تبریک می گویم که به عنوان معلم مدرسه ابتدایی پذیرفته شده اید! چه بچه های خوش شانسی که قرار است تو معلم شان باشی.

♦ ♦ ♦ ♦

عزیزم بهت تبریک میگم که امسال شغل آموزشی جدیدی پیدا کردی. من چهار سال است که معلم هستم، بنابراین می دانم چقدر کار سختی در پیش رو داری. اما وقتی می بینید بچه ها یاد می گیرند و رشد می کنند، خستگی از تنت بیرون می آید.

♦ ♦ ♦ ♦

به شما تبریک می گویم که یکی از معدود افرادی هستید که عمر خود را صرف آموزش دادن به دیگران می کنند. عزیزم معلم شدنت پیشاپیش مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

تو الان معلم شده ای و شغل جدیدت را بهت تبریک می گویم و برایت بهترین ها را در حرفه جدید آرزو می کنم.

♦ ♦ ♦ ♦

من مطمئن هستم که تو الهام بخش دانش آموزان خواهی بود و شغل معلمی خیلی بهت میاد مبارکت باشه!

♦ ♦ ♦ ♦

امیدوارم زمان و انرژی لازم را پیدا کنی تا بتوانی فرزندان ایران را به خوبی تعلیم و آموزش دهی! عزیز دلم معلم شدنت را تبریک میگم!

♦ ♦ ♦ ♦

بابت رسیدن به شغل رویاهایتان تبریک می گویم. شما در شرف پیوستن به یک حرفه اصیل هستید و سزاوار همه خوشبختی های حاصل از آن می باشی. پیشاپیش ورود به حرفه معلمی مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

من مطمئن هستم که شما یک معلم عالی خواهید بود. این همان چیزی است که برای مدت طولانی در آرزویش بودی و می دانم که در شغل معلمی عمل خواهی کرد. تبریک میگم عزیزم!

♦ ♦ ♦ ♦

تو بیش از هر کس دیگری سزاوار معلم شدن بودی و بالاخره تلاش هایت به نتیجه رسید! باشد که این شغل به شما کمک کند تا تمام رویاهای خود را محقق کنید و فقط شادی برایت به ارمغان بیاورد و بهت کمک کند تا اهداف زندگی خود را محقق سازی. من بهت بسیار افتخار می کنم و معلم شدنت را تبریک می گویم!

 

بیشتر بخوانید: متن کوتاه تبریک روز معلم

 

متن تبریک معلم شدن + متن تبریک قبول شدن معلمی

متن تبریک استاد دانشگاه شدن

سرانجام کار سخت شما نتیجه داده است. تبریک به خاطر استخدام شدن به عنوان استاد دانشگاه! این یک گام خوب رو به جلو در یک حرفه امیدوارکننده است و من مطمئن هستم که از کار کردن در آنجا لذت خواهی برد. موفق باشی!

♦ ♦ ♦ ♦

این یک لحظه مهم در زندگی شما است، بنابراین می خواهم به شما این مناسبت را تبریک بگویم. می دانم چقدر زمان و تلاش برای استادیار دانشگاه شدن صرف کرده اید و معتقدم همه زحمات شما به زودی جواب می دهد.

♦ ♦ ♦ ♦

استاد دانشگاه بودن این است که این موهبت را داشته باشید که بتوانید در زندگی تک تک افراد جامعه تغییر مثبت برای پیشرفت کشور ایجاد کنید. تو نه تنها در حال شکل دادن به رشد ذهن های جوان هستی، بلکه آنها را برای جهانی همیشه در حال پیشرفت آماده می کنی. تبریک میگم!

♦ ♦ ♦ ♦

شما کار بزرگی انجام داده اید و سرانجام به آرزوی خود رسیدید و استاد دانشگاه شدید! با عشق و علاقه خود به تدریس، مطمئناً عظمت دیگران را القا خواهید کرد و متخصصان آینده این کشور را شکل خواهید داد.

♦ ♦ ♦ ♦

امروز تمام زحمات شما نتیجه داده است. شگفت آور است که در این مدت کوتاه چقدر به عنوان استاد دانشگاه پیشرفت کرده اید! اکنون به اندازه کافی اعتماد به نفس دارید که می توانید پایه ای برای سایر ذهن های جوان بسازید که به هدایت نسل جوان در تصمیم گیری صحیح در زندگی کمک می کند. استاد دانشگاه شدنت مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

بابت دریافت شغل جدید تدریس در دانشکده به شما تبریک می گویم. پیدا کردن یک موقعیت کاری خوب آسان نیست و شما آن را انجام داده اید!

♦ ♦ ♦ ♦

امیدوارم تجربه فوق العاده ای باشد و با اینکه چالش های زیادی خواهید داشت، اما به یاد داشته باشید که شما نیز بسیار خوش شانس هستید که امروز به عنوان استادیار دانشکده انتخاب شده اید و من این موفقیت تان را صمیمانه تبریک عرض می کنم!

♦ ♦ ♦ ♦

امیدوارم همیشه در شغل آموزشی خود موفق باشید. شما شغل دشوار اما پرباری را انتخاب کرده اید و می دانم که موفق خواهید شد. استاد عزیز ورود به دانشگاه را تبریک میگم!

♦ ♦ ♦ ♦

پیام تبریک قبولی معلمی

خوشحالم که می دانم بالاخره به جایگاه آموزشی که منتظرش بودید رسیدید. من شک ندارم که شما یک معلم عالی خواهید بود و به زندگی دانش آموزان خود ارزش می بخشید. برای شما در این فصل جدید زندگی تان بهترین ها را آرزو می کنم.

♦ ♦ ♦ ♦

دیدن معلمانی که به دانش آموزان خود اهمیت می دهند بسیار عالی است. شغل معلمی جدیدتان را تبریک می گویم!

♦ ♦ ♦ ♦

من مطمئن هستم که شما یک معلم فوق العاده خواهید بود و خوش شانس هستید که این شانس را دارید جوانان آینده کشور را تربیت کنید!

♦ ♦ ♦ ♦

تبریک به خاطر استخدام در آموزش و پرورش و شما قرار است کار مهمی برای آینده کشور ما و کل بشریت انجام دهید!

♦ ♦ ♦ ♦

به شما تبریک می گوییم که در شغل تدریس مشغول به کار شده اید. شما قادر خواهید بود در زندگی آدم ها بهبودی حاصل کنید و بچه ها را تشویق کنید تا بهترین در جامعه باشند.

♦ ♦ ♦ ♦

معلمی یکی از آن مشاغلی است که می توانید با تعلیم و تربیت فرزندان ایران، جامعه ای سربلند و آینده ای روشن برایمان بسازید. معلم شدنت مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

پیشاپیش به شما تبریک می گویم بابت استخدام در امر تدریس. هیچ راهی برای گذراندن زندگی‌تان بهتر از تلاش برای کمک به دیگران برای بهترین بودن آنها وجود ندارد.

♦ ♦ ♦ ♦

من می دانم در حالی که برای این شغل جدید آماده می شوید چقدر استرس هم دارید اما این چیزی است که برای آن زحمت کشیده اید و حالا باید علم خود را در اختیار نوگلان ایران زمین بگذارید. معلم شدنت مبارک عزیزم!

♦ ♦ ♦ ♦

بهت تبریک میگم به خاطر داشتن شغل معلمی. من مطمئن هستم که تو یک انسان فوق العاده دانشمند هستی. امیدوارم مدرسه خود را دوست داشته باشی و برای ساختن ایرانی بهتر، سهم خود را ادا کنی!

 

بیشتر بخوانید: پیام تبریک سال تحصیلی جدید به معلمان

 

متن تبریک معلم شدن + متن تبریک قبول شدن معلمی

تبریک به معلم حق التدریس

خوشحالم که به عنوان معلم حق التدریس انتخاب شده ای و تو اکنون بخشی از گروه نخبه ای از افراد هستی که به پرورش نسل بعدی کمک می کنند. معلم شدنت مبارک.

♦ ♦ ♦ ♦

خیلی خوشحالم که مدرسه عالی برای تدریس پیدا کردی و امیدوارم به تو در تحقق رویای معلم شدنت کمک کند.

♦ ♦ ♦ ♦

از شنیدن اینکه بالاخره فرصتی برای تدریس پیدا کردی خوشحال شدم. درست است که فعلا به عنوان معلم حق التدریس استخدام شده ای اما من مطمئن هستم که این شغل انبیا الهی را دوست خواهی داشت و در اولین روز معلمی برایت آرزوی بهترین ها را دارم.

♦ ♦ ♦ ♦

معلمی فقط یک حرفه نیست; معلمی عشق است و به تو که عاشق معلم شدن بودی تبریک می گویم. امیدواریم خیلی زود معلم رسمی آموزش و پرورش شوی و بهترین ها را برایت آرزو می کنم!

♦ ♦ ♦ ♦

همانطور که امروز در موقعیت شغلی جدید خود در مدرسه … به عنوان معلم حق التدریس شروع به کار می کنی بدان که ما همیشه بهت افتخار می کنیم.

♦ ♦ ♦ ♦

بسیاری از مردم نمی خواهند وارد حرفه معلمی شوند، اما تو با اینکه به عنوان معلم حق التدریس با حقوق پایین تر استخدام شده ای شجاعت خود را به همه نشان دادی و شغل جدید شما به عنوان معلم را تبریک می گویم!

♦ ♦ ♦ ♦

خیلی خوشحالم که معلم شدی. کار کردن با بچه ها و تعلیم و تربیت ذهن جوان آنها باید بسیار سخت و لذت بخش باشد. تو معلم شگفت انگیزی خواهی بود و برایت آرزوی موفقیت دارم! حق التدریس شدنت مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

تو واقعاً یک الگو برای معلمان هستی و من بهت به عنوان یک مربی و یک دوست افتخار می کنم و بهت تبریک می گویم. معلم حق التدریس به مدرسه خوش آمدی!

♦ ♦ ♦ ♦

تو بهترین معلمی هستی که تا به حال داشته ام. تو مدرسه را به مکانی عالی برای بودن تبدیل می کنی، همه دروس را به خوبی توضیح می دهی و درس های تو هیچ موقع برایم کسل کننده نبوده است. معلم شدنت مبارک خانم …!

♦ ♦ ♦ ♦

تو نه تنها یکی از بهترین معلمانی هستید که تا به حال ملاقات کرده ام، بلکه یک دوست خوب هم هستی و ورودت به بخش آموزشی مدرسه را تبریک عرض می کنم و معلم شدنت را صمیمانه شادباش می گویم!

♦ ♦ ♦ ♦

متن تبریک معلم شدن همسر

تو شگفت انگیزترین زنی هستی که من می شناسم و من هر روز از خدا تشکر می کنم که همدیگر را پیدا کردیم! آنقدر برای من عشق و شادی به ارمغان آورده ای که نمی توان آن را در قالب کلمات بیان کرد. خیلی دوستت دارم عزیزم و معلم شدنت مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

الان دو سال است که با هم هستیم و صادقانه می‌توانم بگویم که هیچ‌وقت اینقدر خوشحال نبودم. تو بهترین دوست من، عشق زندگی من و مردی هستی که باعث می‌شود قلبم به تپش بیفتد. من تو رو خیلی دوست دارم و خیلی خوشحالم که امسال معلم شده ای. معلم شدنت مبارک همسرم!

♦ ♦ ♦ ♦

همسرم به خانواده معلمان خوش آمدی! تو یک خانم معلم عالی و نمونه در مدرسه هستی و از تمام زحمات و فداکاری هایت برای من و فرزندان مان تقدیر و تشکر می کنم و معلم شدنت مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

عزیزم من به موفقیت تو بسیار افتخار می کنم و می دانم که این شغل جدید را با تمام اشتیاقت به عهده خواهی گرفت و از بچه ها یک دانش آموز عالی خلق خواهی کرد. بدان که من به عنوان شوهر بهت کمک می کنم تا یکی از بهترین معلمان فردا شوی. بازم معلم شدنت را تبریک می گویم و دوستت دارم!

♦ ♦ ♦ ♦

هورا! با اشتیاق اندیشمندانه، شادی بهار و زیبایی زندگی نو را برایت آرزومندم. آینده ای روشن در انتظار توست همسرم که مملو از برخوردهای تازه و دوستی های شکوفاست. به خاطر موقعیت شغلی جدیدت به عنوان معلم تبریک می گویم!

♦ ♦ ♦ ♦

شوهر عزیزم: بابت کسب رتبه عالی در دانشگاه فرهنگیان و اخذ مجوز تدریس بهت تبریک می گویم. همه می دانند که معلم شدن کار آسانی نیست، اما تو این کار را انجام دادی! تلاش ها و فداکاری هایت شایسته تجلیل است. معلم شدنت مبارک عشقم!

♦ ♦ ♦ ♦

تبریک میگم، معلم جدید عزیز! تو لایق یک تشویق بزرگ هستی و می دانم که بهترین الگو برای بچه ها خواهی بود.

♦ ♦ ♦ ♦

از تمام زحمات تو در این سالها و درس خواندن های مداومت سپاسگزارم. تو برای همه ما الگو در خانواده الگو هستیی. بچه ها تو را دوست دارند و من به عنوان همسر بهت افتخار می کنم!

♦ ♦ ♦ ♦

متن تبریک معلم شدن خواهر

خواهر گلم! قدرت و شهامتی را که برای گرفتن بهترین نتیجه در هر کاری که انجام می دهی، تحسین می کنم. من همواره عاشق دیدن لبخند بر روی صورت تو هستم و معلم شدنت مبارک عزیزم!

♦ ♦ ♦ ♦

سلام! من می دانم که تو چقدر شغل معلمی را دوست داری، بنابراین فکر کردم که به تو یادآوری کنم که همه ما فکر می کنیم تو بهترین معلم دنیا می شوی! امیدوارم هر روزت عالی پیش بره و از کارت لذت ببری. خواهر گلم معلم شدنت مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

برای همه چیز ممنون. تو برای مدت طولانی دوست فوق العاده ای برای من بودی و زندگی من بخاطر وجود تو  بهتر شده است. دوستت دارم خواهرم و معلم شدنت را بهت تبریک میگم عزیزم!

♦ ♦ ♦ ♦

از تو برای تمام کارهایی که برای من انجام داده ای متشکرم. من می دانم که اداره کردن یک کلاس درس پر از دانش آموزان پرشور کلاس هشتم کار آسانی نیست. معلم شدنت مبارک خواهر جان!

♦ ♦ ♦ ♦

نمیتونم بیشتر از این بهت افتخار کنم و مطمئن هستم که تو معلم بزرگی خواهی شد. عزیز دلم خواهر، معلم شدنت مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

خواهر عزیزم من خیلی به تو افتخار می کنم! تو همیشه آدم مثبتی بودی و این نشان می دهد در آینده یک معلم عالی خواهی بود که از نسل بعدی بهترین متخصص ها را می سازد. معلم شدن تو را تبریک میگم!

♦ ♦ ♦ ♦

تو سزاوار یک تبریک بزرگ برای معلم شدن هستی. معلمان زیادی در مدرسه تان هستند که آرزو دارند بتوانند مانند تو تدریس کنند. تبریک خواهر جانم!

♦ ♦ ♦ ♦

تو معلم فوق العاده ای هستی و من به عنوان خواهرت از همه زحمات تو متشکرم. سرپرستی و آموزش به بچه‌ها خیلی خیلی سخت و مشکل است اما تو از پس هر کاری بر می آیی. خدا قوت معلم دوست داشتنی و خواهر قشنگم!

 

بیشتر بخوانید: پیام تبریک اول مهر به معلم

 

متن تبریک معلم شدن + متن تبریک قبول شدن معلمی

پیام تبریک قبولی دانشگاه فرهنگیان

به یکی از بهترین دوستانم و به شگفت انگیزترین دختر دنیا تبریک می گویم که در دانشگاه فرهنگیان قبول شده ای و قرار است به زودی معلم شوی. تو یک نمونه شگفت انگیز از یک زن پرتلاش هستی و من بسیار سپاسگزارم که توانستم در کنار تو قبول شدن معلمی را جشن بگیرم.

♦ ♦ ♦ ♦

به خاطر قبولی دانشگاه فرهنگیان بسیار تبریک می گویم! تو الگوی همکلاسی هایت که به تازگی وارد دانشگاه فرهنگیان شده اند تا در آموزش و پرورش استخدام شوند هستی.

♦ ♦ ♦ ♦

قبول شدنت در دانشگاه فرهنگیان را تبریک می گویم! تو چیزهای زیادی را برای معلم شدن باید یاد بگیری و بیشتر از همه باید روش تدریس کردن را فرا بگیری. می دانم که در این کار بزرگ موفق عمل خواهی کرد و بدان که همه تو را دوست دارند.

♦ ♦ ♦ ♦

شما یکی از بهترین معلمانی خواهی شد که من می شناسم! همه ما تو را بسیار دوست داریم و بابت قبولی در دانشگاه فرهنگیان بهت افتخار می کنیم.

♦ ♦ ♦ ♦

تبریک معلم شدن دوست

کار جدید معلمی مبارک و امیدوارم از جایی که در حال تدریس هستی خوشت بیاد و من مطمئن هستم که شاگردان تو خوش شانس خواهند بود که تو را داشته باشند. دوست عزیزم معلم شدنت مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

تو معلم بزرگی هستی و فداکاری تو برای دانش آموزان و اشتیاق برای افزایش دانش و تجربه بهت کمک می کند که حتی بهتر شوی. دوست خوبم فقط بدان که من به تو ایمان دارم!

♦ ♦ ♦ ♦

موفقیت یک معلم با تاثیری که بر دنیای اطرافش می گذارد سنجیده می شود. به عنوان یک همکار فرهنگی، برایت آرزوی موفقیت روزافزون در دستیابی به اهدافی که پیش رویت است را دارم. دوست عزیزم معلم شدن تو را بهت تبریک میگم!

♦ ♦ ♦ ♦

دوست من تو به یک هدف بزرگ در زندگی ان دست یافته ای و من مطمئن هستم که آینده ات پر از دستاوردها و موفقیت های بزرگ است. معلم بودن تو را تبریک می گویم!

♦ ♦ ♦ ♦

تبریک معلم شدن همکار

همکار گرامی شغل جدید شما را به عنوان معلم تبریک می گویم. معلمی به خصوص در سنین پایین کار آسانی نیست. امیدوارم موفق باشی!

♦ ♦ ♦ ♦

همکار عزیز! شما بهترین معلم جهان خواهی شد و بهتر از همه معلمان دیگری که امسال در مدرسه حضور دارند.

♦ ♦ ♦ ♦

امروز روز شماست و من فقط می خواهم بگویم که شما بهترین همکار و معلم هستید! شما معلمی محترم، خوب و بسیار فداکار هستید. همه بچه ها شما را دوست دارند و درس های شما همیشه پربار و دلپذیر است. امیدوارم روزهای عالی داشته باشی و همواره موفق باشید!

♦ ♦ ♦ ♦

از شما برای کار فوق العاده معلمی که انجام می دهید بسیار سپاسگزارم! امیدوارم امسال و در بقیه دوران تدریس تان، همه چیز به همین منوال پیش برود. معلم شدنت مبارک همکار عزیزم!

♦ ♦ ♦ ♦

پیام تبریک معلم شدن

هیچ کس نمی تواند جایگزین تو شود. هر شب برای خوشبختی تو دعا می کنم زیرا دیدن لبخند تو برایم بسیار خوشحال کننده است. عزیزم معلم شدنت مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

شغل جدید شما به عنوان معلم را تبریک می گویم و همه می دانند که تدریس کار سختی است. شما برای گام برداشتن در این چالش بهترین هستید، و من به همکاری با شما افتخار می‌کنم. با آرزوی بهترین ها در شغل معلمی و حرفه جدیدتان!

♦ ♦ ♦ ♦

می‌خواستم به شما بگویم که چقدر خوشحال شدم که شما این شغل را در مدرسه ما دریافت کردید. شما بهترین، منظم ترین و سخت کوش ترین فردی هستید که من می شناسم. ورود به تدریس و شغل معلمی مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

تبریک می گویم و به شغل معلم بودن خوش آمدید. این یک کار سخت اما بسیار ارزشمند است. شما دوست داشتنی ترین معلم مدرسه ما خواهید بود. می‌دانم که با تمام استعدادهایی که به کلاس می‌آورید، در تدریس بسیار پیشرفت خواهید کرد. معلم شدنت مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

بسیاری از معلمان متخصصان جوانی هستند که در حال شروع حرفه خود هستند و بیش از هر زمان دیگری به حمایت نیاز دارند. نشان دادن حمایت و به اشتراک گذاشتن خرد خود می تواند راهی عالی برای نشان دادن اینکه به آینده آنها اهمیت می دهید، باشد. امیدواریم از متن تبریک معلم شدن لذت برده باشید.

جدیدترین مطالب