نیم نگاهی به گذشته

متن زیبا برای روز دامپزشک | پیامک تبریک روز دامپزشک

متن زیبا برای روز دامپزشک | پیامک تبریک روز دامپزشک

متن زیبا برای روز دامپزشک

روز دامپزشک مبارک باد و این روز را به همه دامپزشکان ایران عزیزمان را شادباش عرض می نماییم و به مناسبت فرارسیدن 14 مهر روز دامپزشکی در ایران در ادامه این مقاله متن زیبا برای روز دامپزشک مبارک را تهیه و گردآوری کرده ایم که شما عزیزان می توانید زیباترین متن تبریک در مورد روز دامپزشک را بخوانید و یا برای همکار یا همسر دامپزشک تان ارسال کنید. سلامت حیوانات خانگی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و افرادی که می خواهند از جانوران در خانه نگهداری کنند باید هر چند وقت یکبار آنها را برای معاینه به نزد دامپزشک های عزیز ببرند و امروز روز تقدیر از دامپزشکی است که در این مطلب سعی کرده ایم بهترین متن پیام تبریک روز دامپزشک سال ۹۸ را برایتان تهیه و آماده کنیم.

♦ ♦ ♦

متن ادبی در مورد روز دامپزشک

آنچه زیر دست ما درمان می شود، فقط یک حیوان نیست بلکه تمام احساسات، خاطرات و دنیای درون انسانهاست. با دنیای عاطفی انسان ها با دقت رفتار کنیم که شاید، این آخرین بازمانده، از دنیای عاطفی افراد باشد. شاید هم مثل کوه یخ، تکه شناور روی آب مراقب باشیم گرانبها هستند.
دامپزشک باید صبور ، مقاوم و هوشیار باشد و در مواجهه با بیماریهای ویروسی (هاری و …) باکتریایی (شاربن،تب مالت و …) قارچی (کچلی و …) ، انگلی(کیست هیداتیک و …) و در برابر ناملایمات (گاز گرفتگی ،لگد خوردن ،نیش زدن و …) نباید خم به ابرو بیاورد؛ دامپزشک باید کوه امید باشد و براستی تا دامپزشک نباشیم نمیتوانیم دامپزشکی آنها را درک کنیم. دامپزشک باید نظاره گر باشد، باید مراقب باشد تا حیوانات و انسانها زندگی سالمی داشته باشند و زیاده روی و زیاده خواهی بشر، به هر شکلی تعادل جهان هستی را به هم نزند . این جهان و حیات ما امانت است و باید در حفظ آن کوشا باشیم. روز دامپزشک را به تمام اساتید، دوستان ، همکاران دامپزشک ، دانشجویان ، فعالان این عرصه و تمام پویندگان راه عشق به طبیعت و موجودات تبریک می گویم .

متن زیبا برای روز دامپزشک | پیامک تبریک روز دامپزشک

happy veterinary day

۱۴ مهر روز ملی دامپزشک است در این روز باید از دامپزشک‌های عزیز ممنون باشیم که با دقت و وسواس نقش اصلی در تامین خوراک سالم برای جامعه رو دارند. همینطور باید از اونها ممنون باشیم بخاطر اینکه به حیوانات خانگی دوست‌داشتنی ما رسیدگی پزشکی می‌کنند. تقدیم به همه دامپزشکان و همکاران زحمت‌کشان کلینیک‌های دامپزشکی روزتان مبارک.

♦ ♦ ♦

همیشه سعی کردم با فرهنگ سازی ، یه نقش کوچک در زمینه دوستی مردم کشورم با حیوانات داشته باشم و خوشحالم که امروز به مناسبت روز دامپزشک این فرصت رو داشتم که در کنار این کوچولوهای دوس داشتنی باشم و ساعتی رو در مورد حیوانات و دامپزشکی باهاشون صحبت کنم 14 مهر در تقویم ایرانی ⁧روز دامپزشکی⁩ است. در ایران باستان چهاردهمین روز هر ماه را گوش‌روز می‌نامیدند. این عنوان برگرفته از نام فرشته‌ گائوش، فرشته‌ی نگهدار چهارپایان و جانوران سودمند است؛ روز ملی دامپزشکی بر فعالان این عرصه مبارک باد.

♦ ♦ ♦

متن در مورد دامپزشک

اهمیت دامپزشک به طور کل در عرصه های بهداشت گوشت و مواد پروتینی ، بهداشت و کنترل سلامت غذایی ، کنترل و پیشگیری بیماری های مشترک از حیات وحش به انسان و در آخر خدمت به حیوانات حیات وحش و حیوانات اهلی و خانگی می باشد

روز ملی دامپزشکی مبارک باد!

♦ ♦ ♦

اکنون که به پیشه مقدس دامپزشکی گام می نهم سوگند یاد می کنم، با محافظت از سلامت حیوانات و کاهش درد و رنج آنها، کوشش برای حفظ منابع حیات دام ها، تلاش در بهبود بهداشت همگانی و پیشبرد دانش دامپزشکی و مبارزه با بیماری های مشترک انسان و حیوان، دانش علمی و مهارت های خود را در راستای مصالح جامع به کار گیرم. من در انجام وظایف حرفه ای خود همواره به وجدان، شرف و اصول اخلاقی علم دامپزشکی پایبند خواهم بود و تعهد می کنم همواره برای پیش برد روز افزون دانش و شایستگی حرفه ای خود در عرصه دامپزشکی کوشا باشم. ۱۴مهر ماه روز ملی دامپزشکی رو به همه دامپزشکان دلسوز و مهربان کشورمون تبریک میگیم.

متن زیبا برای روز دامپزشک | پیامک تبریک روز دامپزشک

متن زیبا در مورد روز دامپزشک

امروز برای ما پت ها یه روز خاصه ، روز کسایی هست که وقتی ما رو میبینن بعد چند تا ماچ و موچ و دلبردن از ما تا میایم خُرخُر کنیم میرن سراغ واکسن چکاپ قرص انگل و نقشه عقیم کردن ما رو‌میکشن

یعنی می‌خوام بگم دل خوشی ازشون نداریم ما پت ها ، ولی مامان بابا ها میگن اگه اونا نبودن ما الان اینقدر سرحال و شنگول نبودیم

و خیال خونواده هامون از وجود اوناست که راحته و دلشون قرصه، پس ناچاریم ازشون تشکر کنیم و کینه ها رو دور بریزیم و چند تا فیف بجای بوس و چند تا چنگولی بجای نوازش رو سر و صورت دکتر جونامون بکشیم و بگیم مرسی که ما رو تحمل میکنین.بداخلاقی هامون رو نادیده میگیرین و بازم با عشق و محبت به ما توجه میکنین تا زود خوب شیم

البته دکتر من شاهدِ که من چقدر دختر خوبیم و بجز یکی دوبار بقیه مواقع با احترام باهاشون برخورد کردم و آروم و مظلومم

برای دکتر عزیز خودم و بعد دکتر مهربونایی که همیشه منو لایک میکنن و دوسم دارن آرزوی موفقیت و سربلندی و پیشرفت کاری دارم ، روزتوون خیلی خیلی مبارک دکترای دامپزشکی دوست داشتنی که به سلامت ما حیوانات اهمیت می دید.

♦ ♦ ♦

دامپزشک ها پزشکان بسیار مهربانی هستند که تمام تلاششان بهبودی حیواناتی است که زبانی برای گفتن دردهایشان ندارند. آیا می دانستید که بسیاری از دامپزشکان دوست داشتنی به صورت حمایتی، حیوانات خیابانی که نیاز به درمان دارند را به صورت رایگان معالجه می کنند؟ پس اگر حیوانی در خیابان دیدید که نیاز به درمان داشت با یک سرچ کوچیک در اینترنت می توانید خیلی راحت این پزشکان عزیز را پیدا کنید و چهاردهم مهر روز ملی دامپزشکی مبارک.

♦ ♦ ♦

متن تبريك روز دامپزشك

خوشبختی حاصل جمع و تفریق لحظات خوشایند و ناخوشایند نیست، بلکه ناشی از نگرش به کلیت زندگی به عنوان چیزی بامعنا و ارزشمند است. در خوشبختی یک عنصر مهم شناختی و اخلاقی وجود دارد. همان‌طور که نیچه گفت، اگر دلیلی برای زندگی داشته باشی، تقریباً هر ناملایمی را می‌توانی تحمل کنی. زندگی مفید، حتی در بطن دشواری‌ها، می‌تواند بی‌اندازه رضایت‌بخش باشد. اما زندگی بیهوده، با هر میزان از رفاه، مصیبتی وحشتناک است. این روز بزرگ را به همه دامپزشکان عزیز کشورم و اون کسانی که دامپزشک نیستند اما دلسوز و حامی رفاه و آسایش حیوانات هستند تبریک عرض می نمایم و از تمام دوستانی که بابت این روز دامپزشک به بنده تبریکات خودشون رو ابراز کردند صمیمانه سپاسگزارم.

 


حتما بخوانید: عکس پروفایل روز دامپزشک مبارک


 

متن زیبا برای روز دامپزشک | پیامک تبریک روز دامپزشک

پیامک تبریک روز دامپزشک

زیباترین پیامک های تبریک روز دامپزشک مبارک برای سال 98 را می توانید در این بخش از مجموعه مقالات سایت سرگرمی سماتک بخوانید و از آنها در پروفایل تان استفاده کنید. اگر همسرتان دامپزشک است و یا می خواهید روز دامپزشکی را به همکار یا دوست صمیمی تان تبریک بگویید توصیه می کنیم از زیباترین پیامک تبریک روز دامپزشک 98 استفاده کنید. این عزیزان با بررسی و معاینه حیوانات حافظ سلامت این موجودات خلق خدا را بر روی زمین هستند و به همین مناسبت شغل دامپزشکی یکی از مهمترین مشاغل در کل دنیا است. در صورت تمایل می توانید جدیدترین متن تبریک روز دامپزشک برای همسر و همکار را از این بخش برداشت کنید و آنرا برای پزشک حیوانات پیامک کنید.

♦ ♦ ♦

روز دامپزشک رو به همه همکاران و اساتید و دانشجو دامپزشکی که دکترای آینده هستن تبریک میگیم.

♦ ♦ ♦

پیام تبریک به مناسبت روز دامپزشک

۱۴ مهرماه روز دامپزشک به انسان های مهربانی که به درمان و کاهش آلام حیوانات می پردازند مبارک باد و بی شک در یک جامعه توسعه یافته دامپزشکی و دامپزشک جایگاه و ارج زیادی دارد.

♦ ♦ ♦

روز دامپزشک بر دامپزشکان دلسوزی که با جان و دل برای سلامتی و محافظت از حیوانات میکوشند مبارک باد.

♦ ♦ ♦

روز دامپزشک به تمامی دامپزاشکان خوب کشورم که تنها حامی حیوانات در ایران هستن مبارک جا داره از پزشکان دامپزشک ایرانی بابت زحماتی که همیشه میکشن تشکر کنم.

♦ ♦ ♦

روز دامپزشک را به همه دکترای دامپزشک تبریک میگم، مخصوصا به دادش گلم
مرسی که هستین و تمام این موجودات بی دفاع و بی زبون رو درمان میکنید.

♦ ♦ ♦

متن زیبا برای تبریک روز دامپزشک

دامپزشکی یعنی عشق

یعنی برق نگاهشون که ازت تشکر میکنن

یعنی تایم کاری که بقیه درک نمیکنن

یعنی استرس،یعنی مسوولیت

یعنی پا به پای صاحب هاشون غصه خوردن از حال بد و خوشحالی از بهتر شدنشون

دامپزشکی یعنی جان دوباره بخشیدن به حیوانات روزمون مبارک.

 

متن زیبا برای روز دامپزشک که مصادف با چهاردهم مهرماه است در بالا خواندید و امیدواریم پیامک تبریک روز دامپزشک برای همسر دامپزشک تان فرستاده باشید.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب