متن پیام تبریک روز حمل و نقل به رانندگان کامیون – اتوبوس – تاکسی

متن پیام تبریک روز حمل و نقل به رانندگان کامیون – اتوبوس – تاکسی

پیام تبریک روز حمل و نقل

روز حمل و نقل به رانندگان اتوبوس، کامیون و تاکسی های درون شهری و برون شهری تبریک و شادباش می گوییم و متن پیام تبریک روز حمل و نقل به رانندگان کامیون و تاکسی های اینترنتی در ادامه این بخش از سایت سماتک تهیه و گردآوری شده است. در صورتی که به دنبال جدیدترین پیامک تبریک روز حمل و نقل به راننده ها هستید می توانید با دنبال کردن این نوشتار بهترین متن زیبا در مورد روز حمل و نقل ۲۶ آذر را انتخاب کرده و برای رانندگان زحمت کش ارسال کنید.

 

راننده ها هم یک روز تو تقویم دارند و اون روز ۲۶آذر یعنی همین امروز هست روز حمل و نقل عمومی بر عموم رانندگان درون شهری و برون شهری تبریک و تهنیت می گوییم.

♦ ♦ ♦

به پاس روز حمل و نقل و داشتن هوایی سالم، تا می توانیم از ترددهای غیر ضروری در سطح شهر دوری کنیم. به اميد داشتنِ آسماني آبی و بدون آلودگی؛ ۲۶ آذر ماه سالروز ملی حمل و نقل بر خانواده بزرگ رانندگان مبارک باد.

♦ ♦ ♦

متن تبریک روز حمل و نقل به رانندگان اتوبوس

حمل و نقل برون شهری و درون شهری به عنوان یکی از پایه های اقتصاد در جامعه امروز مورد توجه برنامه ریزان اقتصادی کشور قرار گرفته است به همین مناسبت همه ساله بیست و ششم آذر ماه به عنوان روز حمل و نقل و راننده گرامی داشته می شود. مبارکه تبریک میگم به همه رانندگان با عشق کامیون و اتوبوس و بدانید که تندرستی و سلامتی تون آرزوی ماست روز راننده مبارک.

♦ ♦ ♦

یادم نمیره روزهایی که بابا بعد از چندین روز برمی‌گشت
صدای کامیون که میومد می‌دویدیم تو کوچه
ماشین که نگه می‌داشت کمک میکردیم با بابا جعبه ها رو خالی میکردیم
رخت و لباس‌های بابا و سوغاتی هارو می‌آوردیم خونه و از خوشی چشامون برق میزد
ماشین که خاموش میشد تا چند ساعت هنوز گرماش احساس میشد
بوی دود و گازوییل و روغن
وقتی داشت سرد میشد ازش صداهایی میومد انگار داره از خستگی قلنج میشکونه
اونم مثل بابا از اینکه برگشته خونه خوشحال بود.

بعد که بابا می‌خوابید؛ می‌رفتیم نگاش میکردیم انگار هیچوقت تو عمرش نخوابیده!
اینقدر سفت و خسته می‌خوابید عین کامیونش
تو سرما، گرما، گرسنگی و تشنگی و تنهایی
بالاخره خداروشکر که الان بابای راننده مون توی خونه است
ماها می‌دونیم پدر راننده داشتن یعنی پسره سلطان بودن
سلطانی که تاج نداشت و بجاش تخت روان داشت
و وسعتش به اندازه‌ی تمام جاده های کشور بود
خدا سایه پدر راننده مون رو از سرمون کم نکنه

روز حمل و نقل مبارک بابا تو بهترین راننده دنیا هستی دوستت دارم

از طرف …

متن پیام تبریک روز حمل و نقل به رانندگان کامیون - اتوبوس - تاکسی

پیام تبریک روز حمل و نقل به رانندگان تاکسی

۲۶آذر ماه، به پاس خدمات طاقت فرسای ناوگان خستگی ناپذیر حمل و نقل کشور و برای آگاهی هرچه بیشتر جامعه، با نقش و جایگاه اساسی بخش حمل و نقل در اقتصاد ایران زمین، به عنوان روز ملی حمل و نقل برای رانندگان انتخاب شده است. روز راننده را به تمامی دست اندرکارانِ صنعت حمل و نقل کشور که بی شک رسیدن به توسعه پایدار شهری و عدالت اجتماعی در بخش حمل و نقل در گرو همکاری و مساعی تلاشگران حوزه حمل و نقل می باشد، تبریک می گویم.

♦ ♦ ♦

سلامتی همه شوفر های تاکسی همه پدرها

مخصوصا پدر خودم که با پیر بودنش بازم شوفری کرد

خاک پای همه شوفرام.

روز حمل و نقل درون شهری بیست شش آذر ماه

و روز راننده تاکسی مبارک باد.

♦ ♦ ♦

ضمن تبریک روز حمل و نقل به همه تلاشگران این عرصه، امیدوارم با توسعه و تکمیل ناوگان حمل و نقل شهری که از دغدغه های مهم شهرداری در دوره جدید است؛ گام مؤثری در بهبود عبور و مرور شهروندان و ترغیب آنان به استفاده از وسایل نقلیه عمومی برداریم روز حمل و نقل به رانندگان تبریک میگم.

♦ ♦ ♦

متن زیبا برای تبریک روز راننده تاکسی

در جهان امروز، نبض توسعه اقتصادی و پویایی افراد در زندگی شهری و روستایی در دستان ارزشمند فعالان عرصه حمل و نقل عمومی برون شهری و تاکسی ها می تپد و قطعاً تمامی خدمتگزاران این عرصه به خوبی آگاه هستند که مسیر توسعه و پیشرفت، همواره با فراز و فرودهایی همراه است؛ اما هدف والای ما، آنچنان که در اساسنامه های اتحادیه و سازمان های حمل و نقل همگانی کشور نیز دیده شده تلاش برای ارائه خدمات مناسب به مردم شریف ایران اسلامی است. فرا رسیدن ۲۶ آذر روز ملی حمل نقل را به همه همکاران صنعت حمل نقل تبریک می گویم.

♦ ♦ ♦

راننده تاکسی بود همسرش رو 2 سالی می شد از دست داده بود عاشق همسرش بود ، خیلی طول کشید تا با مرگش کنار بیاد ، می گفت بچه هام میگن دیگه تو باید بازنشسته بشی ولی من میدونم اگه این کار رو بزارم کنار افسرده میشم همین که میام بیرون و مردم رو می بینم و با اونها حرف می زنم سرحال می شم. روز راننده رو به همکاران تاکسی دار تبریک میگم.

♦ ♦ ♦

۲۶ آذر روز حمل و نقل در ایران است و باید یادی کنیم از کامیونداران که یکی از صنف های پر زحمت در ایران عزیزمان هستند پیشاپیش روز حمل و نقل رو به بابای عزیزم که راننده کامیون باصفا هست تبریک و شادباش می گویم پدرم روزت مبارک.

♦ ♦ ♦

روز ملی حمل و نقل و رانندگان بر پرچمداران صنعت حمل و نقل و کوشندگان امانتدار و شب زنده داران جاده ها مبارک باد.

♦ ♦ ♦

تبریک روز حمل و نقل به راننده کامیون

۲۶ آذر روز حمل و نقل را که یادآور تعلق‌ خاطر رانندگان به معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی رحمه الله علیه و تلاش فعالان این عرصه برای کسب عزت و پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی می‌باشد، به همه رانندگان کامیون و اتوبوس و تاکسی تبریک و تهنیت عرض می کنیم.

♦ ♦ ♦

روز حمل و نقل به رانندگان کامیون و همه افرادی که در حال انجام فعالیت در حیطه حمل و نقل هستند تبریک می گم. همچنین تبریک ویژه به کامیون داران عزیزی که نقش مهمی در سامانه حمل و نقل باربری دارند.

♦ ♦ ♦

روز حمل و نقل را به تمام رانندگان کشور تبریک می گوییم و از ایشان برای زحمات بسیارشان سپاسگذار هستیم. حمل و نقل یکی از سرمایه های بزرگ یک کشور است کشوری که حمل و نقل ضعیف داشته باشد از نظر اقتصاد بسیار ضعیف می باشد پدرم روز حمل و نقل مبارک.

♦ ♦ ♦

وجوه متفاوت خدمت در صنعت حمل و نقل بار و مسافر تا ماشین آلات سنگین راهسازی و انتقال و… نقش پر اهمیت این صنعت را در جامعه صد چندان هویداتر می سازد بیست و شش آذر روز راننده و حمل و نقل به راننده کامیون مبارک.

♦ ♦ ♦

متن تقدیرنامه روز حمل و نقل برای رانندگان

با قدردانی از خدمات ارزشمند رانندگان کلیه صنوف حمل و نقل اعم از حمل و نقل جاده‌ای، هوایی، ریلی و دریایی و سایر دست‌ اندرکاران و مرتبطان با شغل رانندگی، روز حمل و نقل مبارک شما باشد.

♦ ♦ ♦

در تاریخ تحولات کشور عزیزمان، روزها و ایام سرنوشت سازی بوده‌اند که نقشی تعیین کننده در شکل‌گیری و انسجام شبکه حمل و نقل ملی کشور داشته اند و ۲۶ آذر سال 1362 نیز از آن جمله است. این روز، روز قدردانی از خدمات ارزشمند رانندگان و سایر دست اندرکاران و شاغلان بخش حمل و نقل کشور و فرصتی مناسب برای بازنگری نیازها و مشکلات این بخش است راننده گرامی روزت مبارک.

♦ ♦ ♦

۲۶ آذر روز جهانی حمل و نقل و روز راننده بر تمام رانندگان ماشین سنگین مبارک.

♦ ♦ ♦

اکنون که نماد حرکت و پویایی ایران اسلامی را می توان در طنین آوای فعالان حوزه حمل و نقل شنید، شایسته است به مسیر خدمت رسانی که مسئولان و مدیران این حوزه طی می نمایند، بنگریم و همچنین قدر و منزلت خانواده عظیم حمل و نقل را در آیینه تاریخ بیابیم به مناسبت فرا رسیدن روز حمل و نقل، ۲۶ آذر رو به همه رانندگان اتوبوس مسافربری و کامیون تبریک می گویم.

♦ ♦ ♦

متن لوح تقدیر به مناسبت روز حمل و نقل

فرارسیدن بیست و ششم آذر که به نام روز حمل و نقل و رانندگان، نامگذاری شده است به حضور تمامی فعالان گرانقدر این حوزه به ویژه مدیر عامل و کارمندان سازمان حمل و نقل و رانندگان عزیز و شریف صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم پیشاپیش روزتون مبارک.

♦ ♦ ♦

یکی از مشاغل کاربردی در خدمات اجتماعی جامعه، شغل رانندگی است که در سخت ترین شرایط آب و هوایی و جاده ای با هدف خدمت به همنوعان و جامعه توسط رانندگان انجام می شود روز حمل و نقل به پدر عزیزم تبریک میگم.

♦ ♦ ♦

دلتنگ نبودن پدر بودیم وقتی فضای مجازی نبود و اینترنت نبود و موبایل نبود و این چیزا نبود و راننده گمنام بود ۲۶ آذرماه روز حمل و نقل جاده ای مبارک.

متن پیام تبریک روز حمل و نقل به رانندگان کامیون - اتوبوس - تاکسی

پیام تبریک روز حمل و نقل و رانندگان

فرارسیدن بیست و ششم آذرماه که به نام روز ملی حمل و نقل ملقب گشته است به خدمت تمامی رانندگان حمل و نقل جاده ای کالا و مسافر و همچنین همکاران گرامی خودم صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

♦ ♦ ♦

به مناسبت فرا رسیدن روز حمل و نقل من آرزوی خوشبختی برای همکارانم در عرصه حمل ونقل را ازخداوند منان خواهانم پیروز و تندرست باشید.

♦ ♦ ♦

سلام امروز روز حمل و نقل است آیا شما از وسایل حمل و نقل عمومی مثل تاکسی استفاده می کنید؟ آیا حمل و نقل عمومی کمک به آلودگی هوا می‌کند ؟ ترافیک کمتر با استفاده بیشتر از وسایل نقلیه عمومی در گرو مشارکت تمامی شهروندان است تا علاوه بر داشتن هوای سالم، قشر راننده تاکسی حمایت شوند و از همین تریبون روز رانندگان تاکسی اسنپ تپسی و همه تاکسیداران را تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

♦ ♦ ♦

متن پیام تبریک روز حمل و نقل

۲۶ آذر روز حمل و نقل یادآور ایثارگری دلیر مردان عرصه حمل و نقل باری و عمومی کشور است که با لبیک سردادن به ندای بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی ره، برگ زرین دیگری به کتاب پرافتخار ایران زمین افزودند. فرا رسیدن روز ملی حمل و نقل را به کلیه زحمت کشان این حوزه صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق روز افزون رانندگان را در جهت پویایی هرچه بیشتر صنعت حمل و نقل و خدمت به ملت بزرگ ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه خداوند سبحان خواهانم عزیزان راننده روز حمل و نقل مبارک.

♦ ♦ ♦

رانندگان سرویس مدارس بیشترین زمان را در طول هفته با فرزندان ما هستند. آنها نقش تاثیر گذاری بر فرایند تربیت و رشد شخصیت فرزندانمان دارند و من این روز را به شما که بهترین راننده سرویس مدرسه هستی تبریک میگم روز حمل و نقل مبارک.

♦ ♦ ♦

٢٦ آذر مصادف با روز حمل و نقل هست که ارتباط مستقیمی با صنعت گردشگری دارد. متاسفانه در این زمینه کشورمون آمار خوبی ندارد به طوری که سالانه در حدود چند هزار نفر صرفاً قربانی حوادث جاده ای هستن. آماری که از تعداد کشته های بسیاری از جنگ های کوتاه مدت بیشتر هست! آماری که اگر یک نفر گردشگر بشنود یا بخواند به سختی براش باور پذیر هست. از این تعداد آمار کشته ها، بخش اعظمی مربوط به گردشگرانی هست که در زمان های نوروز یا تعطیلات رسمی دیگر، برای گذران تعطیلات راهی سفر می شوند. روز حمل و نقل، بیش از هر چیز، یادآور حوادث جاده ای هست که امیدواریم به حداقل برسد و این روز را به همه راننده های پایه یکم تبریک می گویم.

♦ ♦ ♦

پیام تبریک به مناسبت روز حمل و نقل

پدر من خلاصه میشود در:
بودن های کوتاه و نبودن های طولانی
پدرمن خلاصه می شود در دعاهای هر لحظه مادرم
پدر من خلاصه می شود در
دلهره های آمدن ها و رفتن های همیشگی اش
پدر من خلاصه می شود در
جاده و تاریکی و تنهایی و نور چراغ کامیون های روبه رو
پدرم خلاصه می شود در دلتنگی برای بچه ها و همسرش

خستگی ها و بیداری های طولانی و به رو نیاوردنش
در بار و بندر و اسکله و جاده

میدانی چرا چون
شغل پدر من راننده کامیون است
روز حمل و نقل مبارک بابا جونم.

 

متن تبریک روز حمل و نقل به رانندگان کامیون، اتوبوس، تاکسی و سرویس مدارس و فرستادن یک جلمه یا پیام تبریک روز حمل و نقل به رانندگان می تواند خستگی را از تن خسته شان بیرون بیاورد. در روز حمل و نقل ۲۶ آذر با ارسال پیامک تبریک روز حمل و نقل به راننده های خودروهای سبک و سنگین خسته نباشید بگویید.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب