لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

پیام تبریک انتصاب | متن تبریک اداری و رسمی انتصاب

پیام تبریک انتصاب | متن تبریک اداری و رسمی انتصاب

پیام تبریک انتصاب مدیریت و ریاست را در ادامه این بخش از سایت سماتک برایتان تهیه کرده ایم و در صورتی که به دنبال زیباترین متن تبریک اداری انتصاب هستید و یا متن تبریک برای انتصاب شایسته هستید با این مقاله همراه ما باشید. یکی از رخدادهای مهم در زندگی افراد، انتصاب آنها در سمت و شغل جدید است و شما می توانید در اینجا جدیدترین متن تبریک رسمی انتصاب را بخوانید.

 

پیام تبریک انتصاب

سرور گرانمایه جناب آقای / سرکار خانم……

سلام علیکم

          با احترام بر خویش فرض می دانم از سوی خود و همه استادان، کارکنان و دانشجویان این واحد دانشگاهی، انتصاب شایسته و مدبرانه حضرت عالی را به سمت….. صمیمانه تبریک عرض نمایم.

انتصاب مسرت بخش شما برادر ارزشی، مؤمن و متعهد در آن جایگاه گرانسنگ بشارت دهنده محیطی پویا  و سرشار از شور و نشاط و نوید بخش افزایش فضای دانش و بینش درکالبد همه علاقمندان به این مجموعه عظیم علمی گردیده است.

از درگاه ایزد منان عزت، سربلندی و توفیقات همه خدمتگزاران به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسالت دارم  و برای جناب عالی مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط  و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی دانشگاه تمنا دارد.

♥∼∼♥∼∼♥

جناب آقای / سرکار خانم

با کمال مسرت و افتخار انتصاب مجدد جنابعالی به ………  را که نماد بارزی از توانایی های ارزشمند آن عزیز فرهیخته وتلاشهای خستگی ناپذیر جنابعالی می باشد تبریک عرض مینمائیم .امید است در سایه الطاف الهی در پیشبرد اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامیایران و جامعه دانشگاهی موفق و سربلند باشید

♥∼∼♥∼∼♥

آیه قرآن برای تبریک انتصاب

ذلِكَ فَضْلُ اللَّهِ يُؤْتِيهِ مَنْ يَشاءُ وَ اللَّهُ ذُو الْفَضْلِ الْعَظِيمِ

جناب آقای  / سرکار خانم

انتصاب شايسته جناب عالی به عنوان ………….. را تبريك عرض مي نمايد. رجای واثق دارد حضور شما در اين مسئوليت به عنوان خادمي صديق و ولايتمدار با كوله بار گرانی از تجربه ، نويد بخش نشاط و تحرك بيش از پيش آن مدیریت محترم خواهد گرديد. دوام توفيقات و مزيد عزت و سلامت جناب عالی را از جهاندار جان آفرین مسالت دارد.

با تجدید احترام

♥∼∼♥∼∼♥

جناب حجت السلام والمسلمین …….. امام جمعه محترم …….

انتصاب به جای جنابعالی را تبریک عرض نموده توفیق شما را در خدمت به مردم ولایتمدار وشهید پرور ( …..) در نهاد امامت جمعه این دیار از خداوند خواهانیم.

♥∼∼♥∼∼♥

متن تبریک اداری انتصاب

جناب آقای / سرکار خانم

انتصاب شایسته حضرتعالی رابه سمت …………….. تبریک عرض نموده وتوفیق روزافزون آنجناب را ازخداوندمتعال خواستاریم.

با تشکر

♥∼∼♥∼∼♥

دوست وهمکار گرامی جناب آقای / سرکار خانم

انتصاب به جا و شایسته جنابعالی را به عنوان …………که بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی‌ های بر جسته آن برادر / خواهر گرامی  در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی  است تبریک عرض نموده ، موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

پیام تبریک انتصاب | متن تبریک اداری و رسمی انتصاب

پیام تبریک انتصاب خانم

با سلام

جناب آقای / سرکار خانم

نوید مسرت بخش انتصاب شایسته ی حضرت عالی را به عنوان ………. تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

ازدر گاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی مسالت داریم.

با تشکر

♥∼∼♥∼∼♥

جناب آقای …………….

با سلام و احترام

بدینوسیله اینجانب  ، انتصاب شایسته ! جنابعالی را به سمت رییس ……………..تبریک عرض نموده و آرزومندم در سایه تجارب ارزنده جنابعالی در این رشته ( ………….. ) شاهد موفقیت و پیشرفت آن مجموعه مافیایی ! باشیم.

با آرزوی توفیق،

♥∼∼♥∼∼♥

متن تبریک رسمی انتصاب

سرکار خانم / جناب آقای مهندس ………….

انتصاب شایسته  حضرت عالی به عنوان ” معاونت/ مدیر کل/ مدیر عامل/ رییس ……فش نیوز……… ” را به شما تبریک عرض نموده ، برای شما موفقیت روزافزون و توفیق خدمتگذاری مستمر را از درگاه ایزد منان مسالت می نماید.

با کمال تشکر

♥∼∼♥∼∼♥

معاونت محترم / مدیرعامل/مدیر کل/ رییس دانشگاه …

جناب آقای / سرکار خانم …………………..

انتصاب شایسته جناب عالی به عنوان ” مدیرکل روابط عمومی معاونت ………………… ریاست جمهوری” را تبریک عرض می نمایم.

امید است که حضور شما در این مسئولیت به عنوان خادمی صدیق و ولایت مدار با کوله بار گرانی از تجربه ، نوید بخش نشاط و تحرک بیش از پیش آن معاونت محترم در سالی که با تدبیر مقام معظم رهبری مد ظله العالی سال ….. نام گذاری گردیده است، خواهد شد.

دوام توفیقات روز افزون را از جهاندار جان آفرین مسالت داردم.

با کمال تشکر

♥∼∼♥∼∼♥

پیام تبریک انتصاب زیبا

استاد ارجمند سرکار خانم / جناب آقای دکتر / مهندس ….

احتراما

بر خویش فرض می دانم از سوی خود و همه استادان و دانشجویان { ….} انتصاب شایسته و مدبرانه حضرت عالی را به ریاست ……. صمیمانه تبریک عرض نمایم .

♥∼∼♥∼∼♥

برادر ارجمند جناب آقای…… سلام علیکم

آسمان بلند فرهنگ و هنر ایران زمین پیوسته پرستاره بوده و فروغ فرهنگ فرزانگی ایرانیان همواره دل و دیده جهانیان را روشنی و گرمی بخشیده است. جوهر این فرهنگ ایمان است و جان مایه آن عشق و این است راز ماندگاری و جاودانگی اسلام ناب محمدی (ص). بدینوسلیه ضمن تبریک مناسبت انتخاب شایسته ی جنابعالی به سمت ……… از خداوند منان آرزوی موفقیت فراوان برای حضرتعالی و استواری گام هایتان را در راه تعالی و قرب به خداوند خواستارم.

♥∼∼♥∼∼♥

متن تبریک برای انتصاب شایسته

جناب آقای ….
مطمئناٌ مدیریت  اثر بخش و توانمند توأم با تجارب برجسته و گرانقدر جنابعالی  ، موجبات ارتقاء آن مجموعه را فراهم خواهد نمود.از درگاه حضرت سبحان ، تداوم تعالی و توفیق ، سعادت و سیادت جناب عالی را مسالت دارم.

♥∼∼♥∼∼♥

آقای ….
انتصاب بجا و شایسته جنابعالی به عنوان ….. بسیار باعث مسرت و خشنودی است. از صمیم قلب انتصاب جنابعالی را تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
توفیقات روز افزون و سلامتی شما را از درگاه خداوند منان آرزو مینمایم.

♥∼∼♥∼∼♥

پیام تبریک انتصاب مدیر عامل

جناب آقای …..
انتصاب جنابعالی به عنوان………. نشان از شایستگی و توانمندی شما در عرصه…………میباشد.
تبریک ما را پذیرا باشید.

♥∼∼♥∼∼♥

جناب آقای…..
انتصاب جنابعالی را به سمت ……………. تبریک عرض نموده و آرزومندم در سایه دلسوزی جنابعالی شاهد پیشرفت آن مجموعه باشیم.

پیام تبریک انتصاب | متن تبریک اداری و رسمی انتصاب

پیام تبریک انتصاب اداری

جناب آقای….

انتخاب بجا وشایسته جنابعالی را به سمت ……..که بیانگر تعهد، کارآمدی و شایستگی های برجسته شما می باشد، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض مینمائیم.

♥∼∼♥∼∼♥

جناب آقای …..

انتخاب بجا و شایسته جنابعالی که نشان از درایت، لیاقت و توانمندی شما دارد را صمیمانه تبریک و تهینت عرض نموده و رجای واثق داریم تعهد و کارآمدی های برجسته شما نوید بخش دستیابی هر چه بیشتر…. به قله های رفیع پیشرفت و توسعه خواهد بود. بدین وسیله مقدم آن فرهیخته علمی و با تجربه را گرامی داشته و حرکت به سمت افق های روشت توام با سعادت و تداوم توفیقات همکاران شما را از پشگاه ایزد منان در مسیر منتهی به کسب رضایت الهی و خدمت صادقانه مسالت داریم .

از طرف….

♥∼∼♥∼∼♥

متن تبریک انتصاب به همسر

جناب آقای….

حسن انتصاب شایسته جنابعالی بعنوان صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون شما را در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و …..از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

از طرف

♥∼∼♥∼∼♥

جناب آقای …….

با کمال مسرت انتصاب شایسته حضرتعالی را به عنوان که بحق از سرمایه های ارزشمند شهرستان می باشید، صمیمانه تبریک عرض نموده، رجای واثق داریم که این انتخاب سرآغاز راهی پر امید به سمت دستیابی به قله های رفیع توسعه شهرستان بوده و نوید بخش نشاط و تحرک اهالی خواهد بود. موفقیت و سربلندی شما و کلیه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه باریتعالی مسالت می نماییم.

♥∼∼♥∼∼♥

تبریک انتصاب به دوست صمیمی

برادر ارجمند جناب آقای….
رئیس محترم…..
با سلام و احترام؛
خدمت بی منت به جوانانی شریف، نجیب و ارزش مدار که از حریم آرمان های انقلاب اسلامی و ولایت به زیبایی حراست می کنند، نعمتی است که فقط شایستگان، به خادمی چنین مردمی نائل می گردند و حال که شما برادر ارجمند به عنوان رئیس……. منصوب شده اید تبریک خویش را آراسته حضور پرخیر و برکت شما در این مسئولیت خطیر در پیشرفت علمی کشور می نمایم.
سلامت و موفقیت جنابعالی را از خداوند منان خواهانم.

♥∼∼♥∼∼♥

برادر گرامی جناب آقای….

با سلام و احترام
با اهدای نیکوترین تحیات، انتصاب شایسته جنابعالی را به عنوان ……. تبریک می گویم. امیدوارم در سایه ایزد منان و با استفاده از تجربیات و توانمندی خود و دیگر همکاران در اعتلای آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

♥∼∼♥∼∼♥

پیام تبریک انتصاب همکار

جناب آقای دکتر ……

با سلام
احتراما انتصاب شایسته جنابعالی را به عنوان ……. تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
از خداوند متعال موفقیت روز افزون شما را در نیل به اهداف مورد نظر آرزومندم.

♥∼∼♥∼∼♥

برادر گرامی جناب آقای ….
با اهدای سلام و احترام،
برخود واجب می دانم انتصاب جنابعالی به عنوان ….تبریک گفته و از خداوند متعال موفقیت آن بزرگوار را خواهانم. اطمینان واثق دارم با توجه به تعهد، تخصص، دیدگاه و تجربه جنابعالی شاهد پیشرفتهای دانشگاه خواهیم بود.

و من الله التوفیق

♥∼∼♥∼∼♥

پیام تبریک انتصاب مدیر

برادر ارجمند جناب آقای…..
باسلام،
احتراما، انتصاب شایسته جنابعالی را به عنوان…….. تبریک عرض نموده و یقین داریم با عنایت به شایستگی و تجارب جنابعالی و استعانت از خداوند متعال شاهد رشد و شکوفائی هرچه بیشتر …….. خواهیم بود.

♥∼∼♥∼∼♥

برادرگرامی جناب آقای….
سلام علیکم
با احترام، بدینوسیله انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت ……. تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند باری تعالی توفیقات روز افزونتان را آرزومندم. رجاء واثق دارم که دراین عرصه جدید نیز همچون عرصه های دیگر خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کماکان موفق، مؤید و پیروز باشید.

پیام تبریک انتصاب | متن تبریک اداری و رسمی انتصاب

متن تبریک انتصاب پست و مقام

جناب آقای ……
بدینوسیله انتخاب شایسته جنابعالی را به …………… تبریک و تهنیت عرض نموده، امید است در پناه ایزد منان در پیش برد اهداف ….. بیش از پیش موفق و مویدباشید.

♥∼∼♥∼∼♥

برادر گرامی جناب آقای ….
با اهداء سلام و آرزوی توفیق

بدین وسلیه انتصاب به جا و شایسته حضرتعالی را به عنوان …… که مبین مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده تان در سطوح مختلف آموزش عالی کشور می باشد صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم، امیدوارم همچون گذشته در راستای تحقق اهداف ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره موفق و موید باشید.

♥∼∼♥∼∼♥

پیام تبریک انتصاب پست دولتی

برادر ارجمند جناب آقای ……
سلام علیکم
با احترام، انتصاب جنابعالی به ریاست…… که نشان از شایستگی شماست را تبریک عرض می نمایم. خدمت صادقانه و تلاش مخلصانه در عرصه های علمی و فرهنگی کشور توفیقی است که خداوند به شایستگان عنایت می نماید. جنابعالی از اساتید برجسته و خدوم جامعه دانشگاهی و یکی از چهره های ارزشمند و فرهیخته عرصه علم و دانش بوده که همواره با تفکر علمی، مخلصانه در جهت اعتلای بار علمی ایرانی، گام برداشته و تلاش نموده اید. برای شما در مسئولیت جدید از خداوند منان توفیق، سلامتی و بهروزی مسئلت می نمایم.

با دعای خیر

♥∼∼♥∼∼♥

جناب آقای……..
با عرض سلام و احترام، بدین وسیله انتخاب شایسته جنابعالی به عنوان ………. را تبریک عرض می نمایم. امید است در پرتو الطاف حضرت حق، بیش از پیش موفق و پیروز باشید.

♥∼∼♥∼∼♥

پیام تبریک انتصاب پست جدید

ارجمند گرانمایه جناب آقای……
برخود لازم می دانم؛ انتصاب جناب عالی را به سمت……….؛ تبریک عرض نمایم. امید است در سایه تأییدات الهی، در این عرصه خطیر و خدمت به جامعه علمی و اعتلای میهن عزیز اسلامی موفق و سربلند باشید.

♥∼∼♥∼∼♥

جناب آقای….
خبر مسرت بخش انتصاب شایسته حضرت عالی را به عنوان …. تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

از درگاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی مسالت دارد. و شکر الله سعیهم.

 

زیباترین متن پیام تبریک انتصاب پست جدید را در این مطلب خواندید و امیدواریم متن تبریک انتصاب پست و مقام مورد توجه تان قرار گرفته باشد.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب