لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

پیام تبریک روز باریستا

پیام تبریک روز باریستا

متن برای تبریک روز باریستا را در این مقاله تهیه و گردآوری کرده ایم و همه ساله در روز یکم ماه مارس در سراسر دنیا روز جهانی باریستا جشن گرفته می شود. قهوه به بخش اصلی زندگی ما انسان ها تبدیل شده است و این باریستا است که در کافی شاپ یک فنجان قهوه داغ را برای شما سرو می کند. قهوه چیزی است که ما هر روز می نوشیم تا به ما کمک کند تمرکز کنیم، روز خود را شروع کنیم و کسل بودن مان را از بین ببریم. به لطف باریستاها، مردم می توانند قهوه را به روش های مختلف و متناسب با میل خود تهیه و نوش جان کنند. از شما دعوت می کنیم با پیام تبریک روز باریستا همراه ما باشید.

پیام تبریک روز باریستا

پیام تبریک روز باریستا

11 اسفند ماه روز باریستا است و روز باریستا را به همه عزیزان کافه چی که هم علم قهوه درست کردن را دارند و هم عاشق این کار هستند تبریک و شادباش عرض می نماییم. واژه “باریستا” ایتالیایی بوده و به معنی مرد یا زنی است که به عنوان متصدی کافی شاپ کار می کند. روز جهانی باریستا فرصتی عالی برای نشان دادن اهمیت این شغل است و اینکه کاری که این افراد انجام می دهند برای همه عاشقان قهوه بسیار مهم است. متن پیام تبریک روز باریستا به مناسبت فرا رسیدن 1 مارس را در ادامه خواهید خواند:

🤎 ☕️ 🤎

روز باریستا بر تمام کسانی که انرژی و هنر خود را می گذارند تا یک فنجان قهوه ایده آل رو برای دوستداران قهوه آماده کنند مبارک!

🤎 ☕️ 🤎

باریستا یعنی عشق دوطرفه بین انسان و قهوه! روز باریستا مبارک.

🤎 ☕️ 🤎

باریستا جان مرسی که با نوشیدنی های داغ و خوشمزه ات یک حال خوب را به ما هدیه می دهی. روز باریستا رو به تمام همکارای هنرمند عزیزم تبریک عرض می کنم!

🤎 ☕️ 🤎

11 اسفند روز جهانی باحال‌ ترین و خفن‌ ترین شاغل‌ها است. تبریک به همه‌ی همکاران دوست داشتنی و زحمت‌کش صنف کافه و رستوران روز باریستا مبارک باد

پیام تبریک روز باریستا

متن برای تبریک روز باریستا

شما هم نوشیدنی‌های کافه ‌را دوس دارید؟ با کافئین، بدون کافئین، تَلخ، شیرین، تُرش، سَرد، گرم … امروز روز کسانی است که با طعم‌های خاص و جذاب، انرژی و حال خوب را به شما انتقال می دهند. باریستا‌ی عزیز روزت مبارک!

🤎 ☕️ 🤎

یک فنجان قهوه خوب می تواند روز آدم را بسازد؛ پس باریستاها نقش مهمی تو زندگیِ عاشقان قهوه دارند. روزشون مبارک!

🤎 ☕️ 🤎

امروز روز بازیگران این شغل جذابه. یک روز پر از انرژی برای باریستاهای خوش ذوق؛ به امید اینکه امروز با تبریک گفتن خستگی همه‌ی باریستاهامون از بین بره. روز جهانی باریستا مبارک

🤎 ☕️ 🤎

باریستا بودن فقط یک شغل نیست؛ برای خیلی ها معنی زندگی است. روز باریستا مبارک

پیام تبریک روز باریستا

عکس روز جهانی باریستا مبارک

حتی یک فنجان قهوه تلخ و زننده بهتر از نخوردن قهوه است. امروز 11 اسفند، مصادف با یک مارس روز جهانی باریستا است. این روز رو به خودم و به همه عزیزانی که توی این صنعت مشغول هستند تبریک میگم.

🤎 ☕️ 🤎

بوی قهوه به قدری زیباست که نمیتونه متعلق به این جهان باشه. روز جهانی باریستا مبارک باد

🤎 ☕️ 🤎

مهم نيست ديگران چطور تو را می بینند، همه ى اون چيزي كه اهميت دارد اين است كه خودت، خودت را چطور مي بينى؟!!! روز باریستا را به همه همکاران گلم تبریک میگم همتون عشقین و تو قلب من جا دارین!!!

🤎 ☕️ 🤎

باریستا کارش را نوعی هنر می‌داند؛ هنری که با معجزه طعم و عطر، معجونی برای سرحال نگه داشتن تهیه می‌کند تا حس خوبی را به افراد منتقل کند.

پیام تبریک روز باریستا

روز جهانی باریستا ۱۴۰۲

بوی قهوه تازه بهترین حس در جهان است. روز باریستا را به شما تبریک می گویم.

🤎 ☕️ 🤎

باریستاها می‌دانند که شیر بخش بزرگی از یک فنجان قهوه است و بر انواع نوشیدنی‌های قهوه که می‌توان تهیه کرد تأثیر زیادی دارد. روز جهانی باریستا مبارک

🤎 ☕️ 🤎

اگه‌میخوای تو یک فضای خوشگل و کلاسیک روحیت عوض بشه و نوشیدنی با کیفیتی هم داشته باشی و کلی انرژی مثبت بگیری بهت توصیه می کنم باریستا رو درست انتخاب کنی

🤎 ☕️ 🤎

امروز روز جهانی باریستاست. حرفه ای های عزیز روزتون مبارک!

پیام تبریک روز باریستا

متن ادبی تبریک روز باریستا

باریستا ساعت‌ها با عشق و علاقه پشت دستگاه می‌ایستند و انواع قهوه‌ها را سِرو می‌کنند. روز جهانی باریستا را به همه همکاران عزیزم تبریک عرض می کنم.

🤎 ☕️ 🤎

در حال حاضر ماشین‌های بسیاری هستند که بصورت استاندارد قهوه می‌سازند اما نمی‌توانند حس خوبی که باریستا با قهوه دست‌ ساز به مشتری می‌دهد بدرستی منتقل کنند. روز باریستا بر همه این کافه چی های زحمت کش مبارک باد

🤎 ☕️ 🤎

امروز روز اون کسی است که خیلی از وقت ها ما نمیشناسیمش یا نمیدونم حالش خوب است یا بد؛ یا چقدر خسته است یا چقدر سرش شلوغ است؛ نمیدونیم چند ساعت اون پشت بار داره عصاره می گیره و آرت می زند؛ نمیدونیم کارفرماش چقدر سرش غر زده که این کار رو بکن و اون کار رو نکن. روزتون مبارک باریستا های عزیز!

🤎 ☕️ 🤎

کلمه باریستا از سال ۱۹۸۲ میلادی یعنی ۳۸ ساله پیش وارد فرهنگ لغات قهوه شده است؛ یعنی یک نامگذاری برای افرادی که تخصص شان کار در پشت پیش خوان کافی شاپ ها و درست کردن حرفه ای قهوه می باشد. روز جهانی باریستا مبارک

پیام تبریک روز باریستا

Happy barista day

باریستا بودن به نظر من فقط یک شغل نیست. یک هنر است، یک حرفه ی پیچیده است که اگه با عشق و حوصله نباشد زیاد معنی ندارد. Happy barista day روز کافه چی مبارک

🤎 ☕️ 🤎

طعم و عطر دلنشین قهوه حاصل هنر و عشقِ یک باریستا است و اگه این عزیزان نبودند دنیا یک نوشیدنیِ جذاب به ما بدهکار بود. Happy barista day.

🤎 ☕️ 🤎

باریستا بودن یعنی تمام عشق علاقه و دوستی را توی یک فنجان قهوه تقدیم مشتری کنیم.

🤎 ☕️ 🤎

روز جهانی باریستا را به همه همکاران عزیزم چه حرفه ای و چه کسایی که توی خونه یک قهوه خوب و خوشمزه دم می کنند تبریک میگم… Happy barista day.

پیام تبریک روز باریستا

متن روز جهانی باریستا

مطمعنا اگر باریستاها نبودند؛ قهوه به تنهایی نمی توانست مردم را عاشق خودش کند و آنان را دور هم جمع کند. روز جهانی باریستا را به همه ی کافه چی های عزیز و همکاران گلم تبریک میگم و امیدوارم همیشه موفق باشید.

🤎 ☕️ 🤎

قهوه یک پیشنهادِ خوش‌طعم و خوش‌ عطر است که نمی شود بهش “نه” گفت، وقت هایی که خوشحالیم، خشته ایم، بی‌ حوصله‌ ایم و… همیشه قهوه است که می چسبد. روز جهانی باریستا مبارک

🤎 ☕️ 🤎

باریستای عزیزم: اگه با عشق کار می کنی، قهوه خوب دست آدم ها میدی، از تجهیزات مراقبت می کنی و پیگیر هستی که همیشه طرح های جدید یاد بگیری، روزت مبارک.

🤎 ☕️ 🤎

باریستا بودن یعنی حس و حال خوبت رو داخل یک فنجان به عنوان قهوه به یک فرد دیگه منتقل کنی؛ روز باریستا مبارک.

 

بیشتر بخوانید: متن تبریک روز جهانی قهوه

 

پیام تبریک روز باریستا

متن روز باریستا مبارک

روز اول مارس هر سال که در تقویم ما میشه 11 اسفند، روز جهانی باریستا و یکی از روزهای مهم برای جشن گرفتن و احترام به افرادی است که در پشت پیشخوان کافی شاپ ها کار می کنند. روز باریستا مبارک

🤎 ☕️ 🤎

روز باریستا این فرصت را برای ما ایجاد می کند تا نشان دهیم که به آنها اهمیت می دهیم و آنچه انجام می دهند برای ما بسیار مهم و انرژی بخش است.

🤎 ☕️ 🤎

هر کافه‌ای یک باری دارد …
یک باری که بشود اونجا هربار یک جور زنده شد؛
یک بار با کافئین قهوه …
یک بار با خُنکی ماکتیل …
یک بار به شیرینی آیس‌ کارامل …
و هر بار با دیدن ظرف خالیِ کسی در حال ساختنِ روزش با یه سفارش از کافه‌ است!

روز جهانیِ باریستا‌های هنرمند مبارک.

🤎 ☕️ 🤎

دلم نه عشق میخواهد نه دروغ های قشنگ
نه ادعاهای بزرگ نه بزرگ های پر ادعا
دلم یک فنجان قهوه داغ می خواهد
یک دوست که بشود با او حرف زد
و بعد پشیمان نشد …
happy barista day
روز جهانی باریستا مبارک

🤎 ☕️ 🤎

باریستا کسی است که انواع قهوه و نوشیدنی را آماده، مخلوط و سرو می کند. پس همین الان به کافی شاپ های محله خود بروید و با خرید یکی از قهوه های تازه تهیه شده در آنجا از باریستا هایی که در آنجا کار می کنند قدردانی کنید و این روز را به آنها تبریک بگویید. امیدواریم از پیام تبریک روز باریستا مبارک رضایت خاطر داشته باشید.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب