پیام تبریک روز جهانی شیر مادر

پیام تبریک روز جهانی شیر مادر

از آغاز، هفته جهانی تغذیه با شیر مادر محبوبیت آن افزایش یافته است و در بیش از 120 کشور در سراسر جهان جشن گرفته شده است. علاوه بر این، این هفته تحت حمایت سازمان بهداشت جهانی (WHO) و یونیسف و همچنین طیف گسترده‌ای از سازمان‌ های همکار است. هر ساله از اول تا هفتم آگوست به عنوان هفته جهانی شیر مادر نامگذاری شده است. این ایده تشویق مادران به شیر دادن به نوزادان خود برای ایمنی و سلامتی بهتر در سراسر جهان است. پیام تبریک روز جهانی شیر مادر برای شما کاربر گرامی در این نوشتار تدارک دیده شده است. با پیام های هفته جهانی تغذیه با شیر مادر، مادران را تشویق کنید تا از این روش طبیعی تغذیه نوزادان خود استقبال کنند.

پیام تبریک روز جهانی شیر مادر

پیام تبریک روز جهانی شیر مادر

روز جهانی تغذیه با شیر مادر در اینجا برای افزایش آگاهی و آموزش مردم در حمایت از تغذیه با شیر مادر برای ترویج کودکان سالم تر، خانواده های شادتر و جهانی بهتر است! هدف از ارسال پیام تبریک روز جهانی شیر مادر ترویج و تشویق مزایای سلامتی تغذیه انحصاری با شیر مادر در 2 سال اول زندگی کودک است.

♦ ♦ ♦

برای سلامتی و زندگی بهتر، ایمنی بیشتر و آینده روشن‌تر فرزندتان، تا 2 سالگی به نوزاد خود شیر بدهید….. هفته جهانی شیردهی مبارک.

♦ ♦ ♦

شیر مادر بهترین شیر است که کودک می تواند داشته باشد. شیردهی یک حق طبیعی نوزاد است که فواید زیادی برای او به همراه دارد. فرزند خود را از این حقوق محروم نکنید. روز جهانی تغذیه با شیر مادر مبارک.

♦ ♦ ♦

مادرانی که واقعا نوزادان خود را دوست دارند همیشه شیر دادن به نوزادان خود را انتخاب می کنند …. روز جهانی شیر مادر مبارک!

♦ ♦ ♦

ساده ترین راه برای کاهش بیماری های قابل پیشگیری در نوزادان، شیردهی است. سالروز جهانی تغذیه با شیر مادر مبارک!

پیام تبریک روز جهانی شیر مادر

پیامک روز جهانی تغذیه با شیر مادر

تغذیه با شیر مادر ظرف یک ساعت اول تولد جان یک میلیون نوزاد را نجات می دهد. فرا رسیدن روز جهانی شیردهی گرامی باد!

♦ ♦ ♦

شیر دادن به کودک انتخاب شما نیست بلکه مسئولیت شما مادران شیرده است. روز جهانی شیر مادر مبارک باد.

♦ ♦ ♦

وقتی شیر و عشق در کنار هم قرار گیرند، شیر دادن نامیده می شود. تغذیه با شیر مادر، کلید توسعه پایدار است.

♦ ♦ ♦

کودک نه تنها از شیر مادر تغذیه می کند بلکه هر بار که از سینه مادر شیر می خورد ارتباط قوی تری با مادرش ایجاد می کند… روز جهانی شیر مادر مبارک.

♦ ♦ ♦

هر مادری از صبر و شکیبایی برای شیر دادن به نوزادش برخوردار است، او فقط باید آن را در درون خود کشف کند…. روز جهانی شیردهی بر شما مادران مبارک!!!

پیام تبریک روز جهانی شیر مادر

شعار روز جهانی تغذیه با شیر مادر

امروز روز جهانی شیر مادر هست و امیدوارم سپاس دار مادران باشیم که شب و نیمه شب … وقت و بی وقت بی هیچ منی شیره جانشان را به ما هدیه کردند. پای مادر تنها جایی است بر لبان ما. روز شیرمادر مبارک!

♦ ♦ ♦

مغذی ترین چیز برای نوزاد، شیر مادرش است. روز جهانی شیردهی و قدردانی از شیر مادر گرامی باد!

♦ ♦ ♦

حمایت همه جانبه برای تداوم شیردهی، با هوش و قوی با شیر مادر. روز جهانی تغذیه با شیر مادر بر مادران شیرده مبارک!

♦ ♦ ♦

توانمندسازی والدین، تقویت تغذیه با شیر مادر، حال و آینده!
روز جهانی شیر مادر مبارک باد.

پیام تبریک روز جهانی شیر مادر

متن تبریک هفته جهانی شیردهی

شیر مادر موجب سلامتی نوزاد می گردد. اگر نوزاد از شیر مادر تغذیه کند یقینا سلامتی برایش به ارمغان آورده خواهد شد. اگر تو مادری هستی که فرزندت را از تغذیه شیری که در وجودت هست منع می کنی شاید در حق او بزرگترین ظلم را می کنی؛ پس مراقب باش و او را از حق طبیعی خود محروم نکن. بگذار تا سلامتی برای فرزندت به ارمغان آورده شود، بگذار تا در سایه مادرش بتواند رشد کرده و پرورش یابد. هفته جهانی شیر مادر مبارک.

♦ ♦ ♦

از همان ابتدا که به دنیا می آیی او از وجودش مایه می گذارد تا تو کم کم بزرگ شوی، مادر را می گویم. از همان ابتدا که به دنیا می آیی مادر با شیری که در وجودش هست برایت مایه می گذارد تا تو کم کم رشد کنی. اما مادر فقط از لحاظ جسمی نیست که از خود برای فرزندش می گذرد، مادر روح خود را در راه بزرگ کردن فرزندش خسته و آزرده می کند اما با این حال هیچگاه خم به ابروهایش نمی آورد. مادر فرشته ایست از سوی خدا. روز جهانی تغذیه با شیر مادر بر عموم مادران ایرانی مبارک.

پیام تبریک روز جهانی شیر مادر

عکس نوشته روز جهانی شیردهی

شیر مادر بهترین تغذیه برای نوزاد است که او بتواند رشد کند و بزرگ و بزرگتر شود. شیر مادر باعث سلامتی نوزاد می شود و او را به بهترین شکل پرورش می دهد. مادر با هر قطره شیری که به وجود نوزاد می بخشد، دنیایی از سلامتی و دنیایی از عشق و محبت را به پای نوزاد می ریزد. در واقع هر انسان نتیجه همان شیر مادری و همان عشق نایاب مادریست که در دنیا نفس می کشد و زندگی می گذراند. مادر را می توان جانشینی از خدا بر روی زمین دانست، جانشینی که هر لحظه مراقب توست تا مبادا ذره ای احساس ناراحتی و خستگی کنی. روز جهانی شیردهی خجسته باد.

♦ ♦ ♦

مادر، سایه تو بر سرم بود که توانستم به جایگاهی که اکنون در زندگی دارم دست پیدا کنم. تو بودی که پشت و پناه من شدی و هر لحظه و هر دم از وجودت مایه گذاشتی تا به درجات عالی زندگی برسم. تو از همان وقتی که به دنیا آمدم با شیری که به من از وجودت می بخشیدی و اکنون با مهر و محبتی که به من می بخشی مراقبم بوده و هستی و من این لطف و مهربانی تو را با هیچ چیزی نمی توانم جبران کنم. مادر تو همان سایه خدا بر روی زمین هستی که من با وجود توست که به بودن خدا ایمان می آوردم چرا که موجودی مهربان به مانند تو نمی تواند خود به خود خلق شده باشد و حتما خالقی دارد. روز جهانی شیر مادر مبارک.

پیام تبریک روز جهانی شیر مادر

متن روز جهانی شیر مادر

مامانایی که از شیر وجودشون به بچه شون می بخشن یه سپر برای خودشون در برابر افسردگی درست میکنن. خیلی از مامانا ممکنه که بعد از زایمان دچار افسردگی بشن که اگه به بچه شون شیر بدن این افسردگی کاهش پیدا می کنه و حتی ممکنه که از بین بره. مامانا، اگه به فکر سلامتی خودتون و از همه مهمتر سلامتی فرزند و نوزادتون هستین پس تا جایی که می تونید از شیر خودتون به نوزادتون بدید تا اینجوری هم خودتون و هم نوزاد سالم و سلامت باقی بمونین. پیشاپیش سالروز جهانی تغذیه با شیر مادر بر شما مادر شیرده مبارک باد!

♦ ♦ ♦

روز جهانی شیر مادر را به همه آن مادرانی که می توانند به واسطه شیر خشک فرزندشان را سیر کنند و اینگونه آسایش و راحتی را به خود هدیه دهند اما این کار را نمی کنند و برای فرزندشان اهمیت قائلند تبریک می گوییم. نه اینکه مادرانی که به فرزند خود شیر خشک می دهند لطف مادری ندارند، هزاران دلیل می تواند وجود داشته باشد که مادری به جای شیر خود از شیر خشک برای فرزندش استفاده کند اما شیر مادر یعنی همان شیری که فرزند از وجود مادرش می خورد سلامتی کاملتر و عشق را همراه با هم برایش به ارمغان می آورد.

♦ ♦ ♦

مادر از همان ابتدا که فرزندش به دنیا می آید به او شیر می دهد و او را بزرگ می کند و وارد جامعه می سازد. مادر از همان ابتدا از وجودش برای فرزندم مایه می گذارد. مادر از همان ابتدا فرزندش را با معنای واقعی عشق آشنا می سازد، فرزندش را با معنای حقیقی از خود گذشتن و مهر و عاطفه آشنا می سازد و همین هاست که از مادر یک فرشته می سازد، فرشته ای که حتی جایگاهش از سایر فرشتگان هم بالاتر است و شایسته احترام بیشتری است. فرا رسیدن روز جهانی شیر مادر مبارک.

♦ ♦ ♦

می دانی بزرگترین لطفی که می توانی در حق نوزادت بکنی چیست؟ این که به او از شیری که در وجودت هست تغذیه کنی. نه عشق زیاد می تواند باعث رشد مناسب نوزادت شود و نه مهر و محبت های بی اندازه، تا وقتی که او را از شیری که می تواند از وجودت تغذیه کند محروم کنی خللی در رشد و پرورش او به وجود آورده ای، خللی که ممکن است آسیب بسیاری به او و زندگی اش برساند. فرزندت را از حق طبیعی خودش محروم نکن. هفته جهانی شیردهی مبارک.

پیام تبریک روز جهانی شیر مادر

متن تبریک هفته شیر مادر

مامان جونیم، می دونستی وقتی که من شیر رو از سینه تو می خورم، همون مکیدنم باعث میشه که هم فکم تقویت بشه و هم دندونام تقویت بشه؟ جدای از کلی خاصیت دیگه ای که شیر تو برای من داره، این مزایا هم برام به وجود میاد. پس حالا که اینجوریه می خوای منو از شیر خودت محروم کنی؟ یه خواهش از تو و تموم مامانا دارم، لطفا تا جایی که می تونید ما رو از شیر خودتون محروم نکنید چون شیر شما برای ما خیلی خاصیت و فایده داره. روز جهانی شیر مادر مبارک.

♦ ♦ ♦

نوزادی که از شیر وجودی مادرش میخوره میتونه در برابر خیلی از بیماریها مصون بشه و ایمن بمونه. شیر مادر مثل یک سپر میمونه و باعث میشه تا نوزاد در برابر این بیماری ها حفظ بشه. اگه شیر مادر نباشه شاید این بیماری ها خیلی ساده وجود نوزاد رو در بر بگیرن و خدای نکرده خطرات جدی ای رو براش به وجود بیارن. میشه گفت که برای نوزاد دو تا چیز حیاتی وجود داره که یکی هواییه که برای همه حیاتیه و یکی هم شیر مادره که به پرورش و سلامتیش کمک میکنه. روز جهانی تغذیه با شیر مادر مبارک.

♦ ♦ ♦

مادر واژه ایست مترادف با مهربانی، عشق، از خود گذشتگی. در هیچ جا نمی توانی موجودی به مانند مادر را بیابی. او حتی اگر در خسته ترین حالت ممکن باشد، او حتی اگر در بیمارگونه ترین حالت ممکن باشد، او حتی اگر در رنجش و مشقت باشد و او حتی اگر هزاران دغدغه و مشکل برایش به وجود آمده باشد باز هم از فرزندش نمی گذرد و او را با شیری که در وجودش است تغذیه می کند. مادر این کار را برای عشقی می کند که در وجودش می جوشد و به مانند این عشق در هیچ جا نیست. هفته جهانی شیر مادر مبارک.

♦ ♦ ♦

نوزادی که از شیر مادر تغذیه میکنه هوشش زیاد میشه و اینجوری توانایی ذهنی زیادی در اختیار داره. شیر مادر فواید بسیاری برای نوزادان داره که یکی از مهمترین فوایدش همین افزایش هوش نوزاد هست. اگه نوزادی دارین و نگران آینده شین پس تا میتونین کاری کنین که از شیر وجودت خودت بخوره و رشد کنه. شیر مادر یک منبع در دسترس هست که نیازی هم به گرم کردن نداره و جدای از اون سالم ترین و ساده ترین روش تغذیه نوزاد هست پس ازش نگذرین. هفته جهانی شیردهی بر مادران مبارک.

پیام تبریک روز جهانی شیر مادر

متن زیبا در مورد شیر مادر

مامان جونی، می دونستی الان که به من شیر میدی باعث میشی که از اختلالات روانی من در آینده جلوگیری بشه؟ یعنی تو با شیر دادن به من نه تنها منو از لحاظ جسمی سالم نگه میداری بلکه از لحاظ روانی هم سالم میشم و اینجوری باعث میشی که زندگی رو به معنای واقعی زندگی کنم. مامان، بخش مهمی از زندگی من توی دستای توئه. تو اگه به من خوب برسی، خوب بهم شیر بدی و خوب ازم مراقبت کنی من می تونم زندگی کنم در غیر این صورت ممکنه این اتفاق برای منی که بچتم و بخشی از وجودتم هیچوقت نمیفته. مامانی، تو که خوبی اما کاش همه مامانا مثل تو بودن و به بچه شون مثل تو می رسیدن تا سلامت جسمی و روانی بچه شون تضمین بشه. روز جهانی شیر مادر مبارک.

♦ ♦ ♦

همین حالا تلفنت را بردار، شماره مادر خود را بگیر و از او به خاطر اینکه از وجودش مایه گذاشت تا تو رشد کنی تشکر کن. اکنون که تو تبدیل به اینی شده ای که میبینی مادرت رنج های بسیاری را تحمل کرده، سختی های زیادی را به جان خرید و ممکن است خود را فرسوده کرده باشد تا تو بتوانی معنای زندگی را بفهمی. او از همان بدو تولد با شیری که از وجودش به تو می بخشید از خود برایت مایه می گذاشت و اکنون هم با نگرانی ها و دل آشوبی هایی که برای تو دارد از خود برایت مایه می گذارد. مادر همان گوهر نایابیست که تا هست باید قدرش را بدانی پس تلفنت را بردار و این کار را انجام بده. فرا رسیدن هفته جهانی شیر مادر مبارک.

پیام تبریک روز جهانی شیر مادر

عکس روز جهانی شیر مادر

شیر مادر یکی از راه هایی هست که رابطه عاطفی بین مادر و فرزند رو بیشتر میکنه. وقتی که مادر فرزندش رو در آغوش میگیره و از شیر وجودش به اون میبخشه انگار که با این شیر بخشی از وجودش رو به فرزندش منتقل میکنه و اینجوری فرزندش میشه مثل جونش، میشه مثل زندگیش، میشه مثل همه چیزی که توی این دنیا داره. در واقع شیر مادر باعث میشه که مهر و محبتی که خدا در وجود مادر و فرزند آفریده نسبت به هم بیشتر بشه یعنی اینجوری وابستگی فرزند به مادر بیشتر میشه و عشق مادر هم به فرزند بیشتر خواهد شد. روز جهانی شیر مادر مبارک باشه.

♦ ♦ ♦

سلام، من یک نوزاد هستم، خواستم بگم که شیر مامانم تا شش ماهگی تنها غذای منه، اگه مامانم نباشه، اگه مامانم لحظه ای از من غفلت کنه، ممکنه به من، سلامتیم و حتی زندگیم خلل وارد بشه و من دیگه نتونم مثل آدم عادی زندگی کنم. شیر مامانم، باعث میشه تا من رشد کنم و تبدیل به یکی از آدمای سالم و تنومند مثل همه شماها بشم. می خوام به تموم مامانا بگم که همینجور که مامان من مهربونه و منو از شیر خودش محروم نمیکنه، شما هم تا جایی که می تونید نوزادتون رو از شیری که میتونه از وجودتون تغذیه کنه محروم نکنید. این بزرگترین لطفیه که می تونید در حق فرزندتون که به خاطر شما به این دنیا اومده بکنید. سالروز جهانی تغذیه با شیر مادر مبارک.

پیام تبریک روز جهانی شیر مادر

متن تبریک روز جهانی شیر مادر

سلام من یکی نی نی کوچولو هستم که تازه به دنیا اومدم. سلامتی و زندگی من در گرو اینه که تغذیه مناسبی داشته باشم. وقتی که تغذیه ام مناسب باشه خب اون موقع میتونم سلامتی رو به معنای کامل تری تجربه کنم. یکی از چیزایی که سلامتی رو برای من به ارمغان میاره شیر مامانیمه. مامانم که بهم شیر میده سلامتی رو به من میده. شیر مادر از مرگ و میر بسیاری از بچه هایی مثل من جلوگیری میکنه. پس از همین جا از زبون همه نی نیا میخوام از تموم مامانا تشکر کنم که از وجودشون برای ماها مایه میذارن. مامان جونیا خیلی دوستتون داریم و یه دنیا تشکر. هفته جهانی شیر مادر مبارک.

♦ ♦ ♦

شیر مادر بهترین محرک رشد و پرورش نوزاد است و می تواند برای او سلامتی به معنای کاملا واقعی را به همراه آورد. شیر مادر طبیعی ترین روش تغذیه ای است که یک نوزاد می تواند داشته باشد و البته شیر مادر را می توان سالم ترین روش تغذیه ای برای نوزاد هم دانست. در واقع شیر مادر حق طبیعی یک نوزاد است که نباید از آن محروم شود. چه خوب که در روز جهانی شیر مادر این موضوع را مطرح کنیم و با این کار سلامتی بسیاری از نوزادان که ممکن است با روش های غیر طبیعی و ناسالم تغذیه شوند را تضمین کنیم. هفته جهانی شیر مادر مبارک.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب