پیام تبریک سال تحصیلی جدید به اولیا

پیام تبریک سال تحصیلی جدید به اولیا

سال تحصیلی جدید را به تمام والدین و اولیا محترم دانش آموزان تبریک عرض نموده و ضمن عرض شادباش در این نوشتار از شما دعوت می کنیم با پیام تبریک سال تحصیلی جدید به اولیا همراه سماتک باشید. حال که دانش آموزان در حال آماده شدن برای بازگشایی مدارس هستند خوب است با فرستادن یک متن تبریک این مهم را به والدین ایشان تبریک و تهنیت بگوییم.

♦ ♦ ♦

پیام تبریک سال تحصیلی جدید به اولیا

سال تحصیلی جدید با فرصت‌های جدیدی همراه است و اگرچه که دانش‌آموزان احتمالاً ترجیح می‌دهند از تعطیلات خود لذت ببرند اما این والدین هستند که باید همواره در طول سال تحصیلی جدید پا به پای فرزندان شان آنان را همراهی کنند. ما باید بعنوان معلم و یا مدیر مدرسه اولیا را تشویق کنیم که سال تحصیلی جدید خوبی را برای درس خواندن فرزندشان مهیا سازند. پیام تبریک سال تحصیلی جدید به اولیا و والدین را در ادامه این پست خواهید خواند:

♦ ♦ ♦

به منظور ارائه آینده بهتر برای دانش آموزان عزیز بر خود می دانیم که از تلاش شما اولیا گرامی تقدیر و تشکر شود. به همین دلیل در این شروع سال تحصیلی جدید فرصت را مناسب دیدیم تا تبریکات خود را نثار شما عزیزان کنیم. والدین گرامی آغاز سال تحصیلی جدید مبارک!

♦ ♦ ♦

اولیا گرامی:
از تلاش‌های شما والدین برای آموزش و پرورش فرزندان تان، که به بیشترین میزان در موفقیت شان تاثیر گذار بوده‌اید، از صمیم قلب قدردانی می‌کنم. امیدوارم که با کمک شما فرزندان تان به خوبی خود را برای شروع سال تحصیلی جدید آماده کنند.

♦ ♦ ♦

یک شروع خوب تفاوت بزرگی در تحصیل و سرنوشت فرزند شما ایجاد می کند و شما اولیا گرامی باید مطمئن شوید که این سال تحصیلی را با امیدهای جدید و ذهنیت مثبت آغاز می کنید تا دانش آموزتان فصل روشن تری در زندگی داشته باشد… با آرزوی بهترین ها برای شما والدین گرامی و اولیا محترم. تندرست باشید!

♦ ♦ ♦

با همکاری و تلاش های شما والدین عزیز، امیدواریم فرزندان شما بتوانند با ادامه مطالعات خود، فراگیری های خوبی در سال تحصیلی جدید داشته باشند.

♦ ♦ ♦

پدر و مادر گرامی:
امیدوارم که در این سال تحصیلی جدید، خانواده‌تان پیشرفت بیشتری در زندگی‌شان کسب کنند و با همیاری و عشق، همیشه در کنار دانش آموز عزیزمان … باشید.

♦ ♦ ♦

آغاز فصل بهار علم و دانش و فصل شکفتن شکوفه های آگاهی را به تمامی پویندگان راه روشنایی و خرد، والدین و اولیا گرامی تبریک و شاد باش می گویم.

♦ ♦ ♦

سرافرازی دانش آموزان مان را که با انگیزه به تحصیلات خود در سال تحصیلی جدید ادامه می دهند و در کنار همه مشکلات به موفقیت خواهند رسید، به شما اولیا محترم تبریک می‌گویم. آرزو می‌کنم که در سال علمی جدید، با بازگشت به محیط تحصیل و استفاده از منابع آموزشی بیشتر، بتوانند به رشد و پیشرفت خود ادامه دهند.

♦ ♦ ♦

ضمن عرض تبریک به مناسبت بازگشایی مدارس به شما اولیا محترم از صمیم قلب آرزوی سلامتی، شادی و موفقیت برای شما و فرزندتان داریم.

پیام تبریک سال تحصیلی جدید به اولیا

متن تبریک سال تحصیلی جدید به والدین

اولیا گرامی:
امید است در سال تحصیلی جدید در کنار هم و دست در دست هم با عزمی جدی و شوری مضاعف برای رشد و ارتقای آموزشی و پرورشی نسل آینده ایران عزیز کوشا باشیم.

♦ ♦ ♦

در ابتدای سال تحصیلی جدید برای شما اولیا محترم آرزو می کنیم به دستاوردهای بزرگ دست پیدا کنید و امیدواریم تا انتهای راه پر از خوبی‌ها و رفاه برای شما و فرزندتان باشد. بازگشایی مدارس را به شما اولیا عزیز تبریک عرض نموده و امیدوارم که چشم و چراغ راه دانش آموزتان باشید.

♦ ♦ ♦

شما پدر و مادرها با تلاش های بی وقفه، به ما دانش آموزان بهترین ها را ارائه داده اید و در این راه با مصیبت های زیادی روبرو می شوید و آنها را به جان می خرید تا ما بتوانیم درس بخوانیم. اینجانب … به نمایندگی از دانش آموزان همگی، به شما تبریک عرض می کنیم و آرزو می کنیم که در این سال  تحصیلی جدید پر از سلامتی، موفقیت و نشاط باشید.

♦ ♦ ♦

والدین گرامی:
فرزندان شما در دوره‌ جدیدی از تحصیلات‌شان قرار گرفته‌اند و از شما خواستاریم همیشه در کنارشان باشید و آنان را تشویق کنید تا بهترین خودشان را به نمایش بگذارند و به هدف شان که اخذ نمرات عالی در دروس مختلف امسال است، برسند.

♦ ♦ ♦

سال جدید به دانش آموزان شما فرصتی می دهد که دوباره تحصیل علم و دانش را شروع کنند و این شما هستید که باید با فراهم نمودن امکانات برای ایشان به او کمک کنید تا آینده ای بهتر و روشن تر را برای خویش رقم زند و باعث سربلندی شما شود. پیشاپیش فرا رسیدن سال تحصیلی جدید بر شما اولیا محترم مبارک باد!

♦ ♦ ♦

اولیا گرامی و خانواده های محترم:
امیدوارم که این سال تحصیلی، سالی پر از سلامتی، شادی و پیروزی برای شما و خانواده‌تان باشد. فرزندان شما در راه رسیدن به اهداف شان قرار گرفته‌اند و از شما خواستاریم که همیشه آن‌ها را در این راه حمایت کنید و همراه فرزندانتان به سوی پیروزی بروید.

♦ ♦ ♦

آرزو داریم که فرزند شما والدین گرامی با انگیزه و پشتکار به تحصیلات خود در سال تحصیلی پیش رو ادامه بدهد و در آینده به موفقیت‌های بیشتری برسد. امیدوارم که با همت و تلاش مشترک ما جامعه بتوانیم به آینده روشن‌تری برای کشورمان بسازیم.

♦ ♦ ♦

ضمن عرض احترام به شما پدر و مادر گرامی، اینجانب به نمایندگی از کلیه معلمان و مربیان مدرسه …، همچون سال های گذشته با ارج و احترام به شما در این نخستین روز بازگشایی مدارس قد سرافرازی می کنیم و در کنار شما و فرزندتان خواهیم بود تا بتوانیم شاهد رشد و بالندگی فرزندان ایران عزیزمان باشیم.

پیام تبریک سال تحصیلی جدید به اولیا

تبریک شروع سال تحصیلی به اولیا

آغاز سال تحصیلی نو را که سرآغاز رویش و طراوت در بوستان عشق و محبت است به تمامی اولیا ارجمند و فرهیخته و دانش آموزان جویای دانش و معرفت تبریک می گوییم و از خداوند منان برای تمامی خانواده ها توفیق روز افزون همراه با شکوفایی و سربلندی مسئلت داریم.

♦ ♦ ♦

اولیاء گرامی ضمن عرض تبریک سال تحصیلی جدید:
امیدوارم که امسال نیز در این مسیر پر از چالش و فرصت، با هم به موفقیت های بیشتری در جهت شکوفایی و رشد استعدادهای فرزندتان دست یابیم.

♦ ♦ ♦

فرا رسیدن فصل پاییز و ایام بازگشایی مدارس را به شما والدین گرامی تبریک می‌گویم. امیدوارم که این سال برای شما و دانش آموزتان، سالی پر از شادی، سلامتی و موفقیت باشد.

♦ ♦ ♦

در اولین روز ماه مهر فرصت را مناسب دیدیم تا به مادر و پدر محترم دانش‌آموز عزیزمان …… تشکر و تبریک بگوییم. شما والدین عزیز به منظور پرورش و رشد فرزندان خود تلاش کرده‌اید و روزانه به شدت کوشش می‌کنید و ما مربیان از شما ممنونیم که ما را در جهت ارائه بهتر دروس به دانش آموزان یاری می کنید.

♦ ♦ ♦

با آرزوی سالی سرشار از خوشبختی شروع ماه مهر و بازگشایی مدرسه ها را به شما والدین گرامی و فرزندان تان تبریک می‌گویم و امیدوارم که در نیمه دوم سال، خانواده‌تان در هر زمینه‌ای پیشرفت و موفقیت بیشتری را تجربه کنند. فرزندان شما در دوره‌ی جدیدی از تحصیلات‌شان قرار گرفته‌اند، همیشه در کنارشان باشید و آن‌ها را تشویق کنید که بهترین خودشان را به نمایش بگذارند تا به هدف شان برسند.

♦ ♦ ♦

مهر، را با مهر، برای کسب آداب علم ‌آموزی بیاموزیم. من هم به نوبه ی خودم آغاز سال تحصیلی جدید را خدمت تمامی والدین تبریک و تهنیت عرض می کنم. ان شاءالله که سالی سرشار از موفقیت و سربلندی در کنار فرزندان تان داشته باشید و همیشه موفق و پیروز باشید.

♦ ♦ ♦

پدر و مادر گرامی:
امیدوارم فرزندان شما در این سال تحصیلی جدید، در تمامی زمینه‌های زندگی اش، پیشرفت و موفقیت بیشتری را تجربه کند. همیشه در کنار فرزندان تان باشید و آن‌ها را در راه رسیدن به اهداف شان حمایت کنید. والدین محترم آغاز سال تحصیلی جدید بر شما و پسر/دختر عزیزتان مبارک!

♦ ♦ ♦

ضمن عرض خسته نباشید و تشکر از تلاش‌های شما والدین برای آموزش و پرورش فرزندتان، از صمیم قلب سال تحصیلی پیش رو را تبریک عرض می نماییم. امیدوارم سال جدید برای شما پر از روزهای خوش و سرشار از انرژی باشد و در کنار عزیزان تان سلامت و شادکامی را تجربه کنید.

 

بیشتر بخوانید: پیام تبریک سال تحصیلی جدید به دانش آموزان

 

پیام تبریک سال تحصیلی جدید به اولیا

تبریک بازگشایی مدارس به اولیا

سال تحصیلی جدید برای همه‌ی ما فرصتی است تا کنار دانش آموزان مان باشیم و برای ایشان بهترین آرزوها و تبریک‌ها را ارسال کنیم. همچنین این فرصت بسیار مناسبی است تا ما مربیان به والدین عزیز دانش‌ آموزان مان تبریک و شادباش بگوییم و موفقیت و سعادت شان را در طول سال تحصیلی آرزو کنیم. اولیاء گرامی فرا رسیدن سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس مبارک!

♦ ♦ ♦

اولیا عزیز و گرامی:
امیدواریم که در این شروع سال تحصیلی خانواده‌ شما مملو از لحظات خوشبختی و شادی باشد. همچنین، از این به بعد ما روز به روز شاهد رشد و پیشرفت فرزندان گرامی‌تان در مدارس باشیم.

♦ ♦ ♦

والدین و اولیاء محترم:
امیدواریم که سال تحصیلی جدید فرزند شما را به سوی موفقیت‌های بیشتری سوق دهد و همیشه در کنار خانواده عزیزش سربلند باشد و برای ایران عزیز افتخار آفرینی کند. امیدواریم همراه هم بتوانیم زندگی باشکوهی را برای خود و نسل آینده خلق کنیم.

♦ ♦ ♦

به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید ما مربیان مدرسه … از صمیم قلب برای شما اولیا دانش آموزان و خانواده محترم تان آرزوی موفقیت و تندرستی می کنیم و پیشاپیش شروع ماه مهر بر شما مبارک باد.

♦ ♦ ♦

با آرزوی سلامتی و شادکامی، به مناسبت فرارسیدن سال جدید تحصیلی در ابتدا این آغاز ماه مهر را به والدین گرامی دانش‌آموزان تبریک عرض نموده و امیدوارم این سال برای شما پر از موفقیت‌ها، خوشبختی‌ها و سعادت باشد و فرزندان تان با موفقیت‌های بیشتری در تحصیلات خود پیشرفت کنند.

♦ ♦ ♦

اولیا محترم / والدین گرامی
ضمن آرزوی سال تحصیلی پربار و پر از اتفاقات خوب برای شما و دانش آموزان تان، امیدواریم با تلاش و کوشش ما مربیان و همراهی شما عزیزان، فرزندان تان در این دوره طلایی از زندگی شان به موفقیت های زیادی دست پیدا کنند. پیشاپیش شروع سال تحصیلی بر شما اولیا و فرزندتان مبارک باد!

♦ ♦ ♦

ماه مهر، فصل رویش و شکوفایی دانایی، بر تمامی اولیا و خانواده ها تهنیت باد. امیدواریم که از متن پیام تبریک سال تحصیلی جدید به اولیا رضایت خاطر پیدا کرده باشید و پیشاپیش بازگشایی مدارس بر والدین و مربیان عزیز مبارک باد.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب