پیام تبریک هفته سلامت روان + متن تبریک هفته بهداشت روان

پیام تبریک هفته سلامت روان + متن تبریک هفته بهداشت روان

سلامتی بدون بهداشت روان معنایی ندارد و به مناسبت فرا رسیدن ۱۸ مهر پیام تبریک هفته سلامت روان را در این نوشتار تقدیم حضورتان خواهیم کرد. سلامت روان چیزی بیشتر از عدم وجود اختلالات یا بیماری های روان است و به عبارتی به معنای رفاه کامل جسمی، روحی و اجتماعی است و حالتی از بهزیستی (بهتر زندگی کردن) است که در آن فرد می تواند با استرس ها و فشارها و چالش های ناشی از محیط کنار بیایید و نقش های اجتماعی را به خوبی ایفا کند. متن تبریک هفته بهداشت روان برای تشکر و قدردانی از مشاوران و روانشناسان عزیزی است که در مسیر ارتقای سلامت روان قدم بر می دارند.

پیام تبریک هفته سلامت روان + متن تبریک هفته بهداشت روان

پیام تبریک هفته سلامت روان

۱۰ اکتبر مصادف با ۱۸ تا ۲۴ مهر ماه به عنوان هفته سلامت روان انتخاب شده است و هر سال شعاری برای هفته بهداشت روان انتخاب می شود که هفته روان سال ۱۴۰۲ با شعار “سلامت روان مسئولیت فردی و اجتماعی همه ماست” نام گذاری شده است. پیام تبریک هفته سلامت روان با هدف ارتقاء و افزایش آگاهی و تغییر و اصلاح نگرش مردم نسبت به مسائل بهداشت روان و آگاهی از سلامت روان برای همگان می باشد.

♦ ♦ ♦ ♦

اگر فکر می کنید
می توانید، پس می توانید
و اگر فکر می کنید،
نمی توانید پس نمی توانید !
این باور شماست که از شما
انسان قوی و توانمند و یا انسانی
ضعیف و ناتوان می سازد …!
باور انسان می تواند او را ضعیف یا توانمند کند …
هفته سلامت روان را خدمت همه شما عزیزان تبریک عرض می نماییم

♦ ♦ ♦ ♦

بهداشت روان یعنی بهره مندی از سلامت ذهن و اندیشه و تفکر. هفته ی سلامت روان گرامی باد!

♦ ♦ ♦ ♦

فرا رسیدن هفته ملی سلامت روان بر زحمت کشان این حوزه تبریک و تهنیت باد و پیشاپیش موفقیت این عزیزان را از درگاه ایزد منان خواستارم!

♦ ♦ ♦ ♦

امروز به بهداشت و سلامت روانی ات اهمیت بده، فردا مزایای آنرا می بینی. هفته سلامت روان مبارک!

پیام تبریک هفته سلامت روان + متن تبریک هفته بهداشت روان

متن درباره هفته سلامت روان

سلامت روانی یعنی:
عشق ورزیدن، توانایی دوست داشتن و محبوب کسی بودن
داشتن شریک زندگی، فرزند، خانواده و اطرافیان
دوستی، مردم‌ داری، مهارت‌های اجتماعی
توجه به خود، اعتماد به نفس و …
۱۸ تا ۲۴ مهر هفته بهداشت روان مبارک

♦ ♦ ♦ ♦

هدف سلامت روان رسیدن به آرامش و رضایت باطن است. روز جهانی بهداشت روان مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

تا روان سالم نداشته باشی نمی توانی جسم سالمی داشته باشی. هفته سلامت روان بر شما همکار روانشناس مبارک باد!

♦ ♦ ♦ ♦

سلامت روان سومین مشکل مهم بهداشتی جهان است که افراد با آن مواجه هستند. هفته ی سلامت روان گرامی باد!

پیام تبریک هفته سلامت روان + متن تبریک هفته بهداشت روان

عکس نوشته در مورد هفته سلامت روان

بهداشت روان یا سلامت روان به معنی سلامت هیجانی و روانشناختی است؛ به شکلی که فرد بتواند از تفکر و توانایی های خود استفاده کند، در جامعه عملکرد داشته باشد و نیازهای معمول زندگی روزمره را برآورده سازد. هفته سلامت روان مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

هفته سلامت روان را به‌ تمامی تلاشگران این حوزه تبریک عرض نموده و سلامتی و موفقیت روزافزون برای همه کارکنان حوزه سلامت را خواستارم.

♦ ♦ ♦ ♦

هفته سلامت روان بر تمام عزیزانی که برای رفع نیازهایشان و مراقبت از کودک درون، بدنبال کسب آگاهی و انجام رفتارهای موثر و مسئولانه هستند مبارک باد!

♦ ♦ ♦ ♦

بهداشت روانی در درون مفهوم کلی بهداشت قرار دارد و بهداشت یعنی توانایی کامل برای ایفای نقش‌های روانی و جسمی، بهداشت به معنای نبود بیماری یا عقب ماندگی نیست. فرا رسیدن هفته سلامت روان بر یکایک شما عزیزان مبارک باد!

پیام تبریک هفته سلامت روان + متن تبریک هفته بهداشت روان

پیامک هفته سلامت روان

سلامت روان باید بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما باشد و هیچ کس نباید از دسترسی به مراقبت های سلامت روان، محروم شود. پیشاپیش روز بهداشت روان مبارک باد!

♦ ♦ ♦ ♦

پیشگیری از پیدایش بیماری های روانی و سالم کردن محیط روانی از نیازهای اولیه تامین بهداشت روانی محسوب می شود. هفته بهداشت روان گرامی باد!

♦ ♦ ♦ ♦

بیماری های روان و روان تنی و به تبع آن آسیب های اجتماعی رو به فزونی نهاده است، لذا اهمیت پرداختن به مقوله بهداشت روان بیش از پیش نمایان می شود. این روز را به همه دستندرکاران حوزه سلامت روان تبریک می گویم!

♦ ♦ ♦ ♦

اعتیاد به دنیای دیجیتال یکی از اصلی‌ترین بحران‌های بهداشت روان در عصر ما خواهد بود. هفته سلامت روان گرامی باد!

پیام تبریک هفته سلامت روان + متن تبریک هفته بهداشت روان

جملات زیبا برای هفته سلامت روان

فردی که می تواند به فشارهای معمول زندگی روزمره غلبه کند و یک زندگی مستقل داشته باشد را می‌توان به عنوان یک فرد دارای سلامت روان معرفی کرد. آغاز هفته سلامت روان بر عموم مردم مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

توجه دقیق به بهداشت روان باعث جلوگیری از بیماری ها و مشکلات شدید روحی و روانی می‌شود و با رعایت اصول سلامت و بهداشت روان می‌توانید یک زندگی همراه با آرامش و سلامتی داشته باشید.

♦ ♦ ♦ ♦

بهداشت روانی امروزه نه تنها ابعاد مختلف فردی و اجتماعی را در بر می‌گیرد بلکه تبدیل به یک اصل و فرآیند جهانی شده است، هفته سلامت روان مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

امروزه سلامت روان از جمله معیارهای اصلی ارزیابی سلامت یک جامعه به شمار می رود. از همین رو تامین و حفظ بهداشت روان آحاد جامعه بسیار مهم است.

♦ ♦ ♦ ♦

هفته سلامت روان ۱۴۰۲

بی‌شک دانش، تجربه و کوشش روانشناسان در زمینه سلامت روان، زمینه ساز بهبود کیفیت زندگی خود و جامعه هدف خواهد بود. از خداوند متعال توفیق روز افزون برای تمامی این عزیزان را مسئلت می نماییم.

♦ ♦ ♦ ♦

ضمن قدردانی از زحمات همکاران دلسوز و پر تلاش  بهزیستی، هفته بهداشت روان را به کلیه روانشناسان، مشاوران و مددکاران فعال در این حوزه و همه آنانی که برای ارتقا سلامت روانی آحاد جامعه ایران اسلامی تلاش می کنند تبریک عرض کرده و توفیقات روزافزون برای آنها از درگاه باری تعالی مسئلت دارم.

♦ ♦ ♦ ♦

سلامت روان موهبت و دستاوردی است که آرامش درونی، احساس خودشکوفایی و شناخت و توانایی های فردی در تحقق ظرفیت های عقلانی، اجتماعی و هیجانی، انجام رفتارهای سازگارانه با محیط زندگی کمک شایانی می‌کند.‌ فرا رسیدن هفته بهداشت روان مبارک باد!

♦ ♦ ♦ ♦

برای دستیابی به سلامت روانی، در همه مراکز خدمات جامع سلامت، کارشناسان سلامت روان مستقر شده اند که خدمات آموزشی، مشاوره ای و روان درمانی را به صورت رایگان برای جمعیت تحت پوشش خود ارائه می دهند. روز بهداشت روان مبارک!

پیام تبریک هفته سلامت روان + متن تبریک هفته بهداشت روان

متن تبریک هفته بهداشت روان

بهداشت روان بخشی جدایی ناپذیر از زندگی همه افراد جامعه می باشد و ضرورت دسترسی به مراقبت های سلامت روان، امری اجتناب ناپذیر است.هفته سلامت روان تبریک و تهنیت باد!

♦ ♦ ♦ ♦

بهداشت روان، یعنی داشتن احساس آرامش و امنیت درون و به دور بودن از اضطراب، افسردگی و تعارض های مزمن روانی؛ روز جهانی بهداشت روان مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

هفته سلامت روان بهانه ای برای آگاهی بخشی بیشتر در حوزه خدمات سلامت روان و افزایش سطح سواد سلامت روان آحاد جامعه است.

♦ ♦ ♦ ♦

ذهن خواسته‌های خودش را دارد و به خودی خود می‌تواند جهنمی از بهشت و بهشتی از جهنم بسازد. هفته سلامت روان بر روانشناس عزیزمان مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

پیام کوتاه بهداشت روان

سواد سلامت روان به دانش و باورهایی در مورد اختلالات روانی و مشکلات رفتاری می پردازد و باعث بهبود و پیشگیری از اختلالات روانی در فرد می شود. فرا رسیدن هفته بهداشت روان بر تک تک همکاران عزیزم مبارک باد!

♦ ♦ ♦ ♦

آموختن نادیده گرفتن چیزها یکی از بهترین روش‌های رسیدن به آرامش درونی است. روز جهانی بهداشت روان مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

ارتقاء سلامت روان و افزایش امید به زندگی مردم یکی از مهمترین رسالت های روانشناسان در مراکز بهداشتی و درمانی است.هفته سلامت روان به همکار روانشناس عزیزم خانم … مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

اینجانب ضمن تبریک هفته بهداشت روان به همه سلامت اندیشان و کارشناسان سلامت روان، صمیمانه از اقدامات ارزشمند و خالصانه شما تقدیر می‌ نمایم.

 

بیشتر بخوانید: متن تبریک روز روانشناس

 

پیام تبریک هفته سلامت روان + متن تبریک هفته بهداشت روان

تصاویر هفته بهداشت روان

هفته سلامت روان فرصت مغتنمی است تا با بیان اهمیت و جایگاه بسیار مهم و سهم آن در تحقق توسعه پایدار، ایجاد انگیزه و نشاط بیشتر در پیشبرد امور تاکید شود.

♦ ♦ ♦ ♦

با گرامیداشت هفته سلامت روان و تقدیر و تشکر از همکاران روانشناس، از خداوند متعال برای شما همراهان عزیز نظام سلامت توفیق روزافزون آرزومندم.

♦ ♦ ♦ ♦

بیاید در جهت حفظ و ارتقاء سلامت روانی جامعه کوشا باشیم. هفته بهداشت و روان مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

نامگذاری هفته ای بنام سلامت روان، اهمیت دادن به این حوزه را متذکر می‌شود و به این بهانه فرصت را مغتنم دانسته و از زحمات و خدمات ارزشمند و دلسوزانه متخصصین و کارشناسان سلامت روان سازمان بهداشت و درمان تشکر می نمایم.

♦ ♦ ♦ ♦

متن برای هفته سلامت روان

نقش اعضاء هیئت علمی، روانشناسان و مراقبین سلامت به عنوان بدنه اصلی و سرمایه بی بدیل نظام بهداشت و درمان بسیار کلیدی و حائز اهمیت است. هفته جهانی بهداشت روان مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

بهداشت روان شما از همه چیز مهمتر است، آن را در اولویت قرار دهید و برای آن زمان بگذارید. انگار زندگی‌ تان بدان بستگی دارد و در واقع همین طور است.

♦ ♦ ♦ ♦

اینجانب ضمن ارج نهادن و قدردانی از تلاش های ارزنده تمامی همکاران عزیز فعال در این حوزه، هفته سلامت روان را به همه این عزیزان تبریک می گویم.

♦ ♦ ♦ ♦

از آنجایی که بهترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری در سلامت روان می باشد، ضروری است تمامی همکاران و عموم مردم نه فقط در این هفته، بلکه هر روز، همه جا و در هر شرایطی به سلامت روان خود و اعضای خانواده خود اهمیت دهند.

♦ ♦ ♦ ♦

متن مجری برای هفته بهداشت روان

هفته سلامت روان فرصت مغتنمی است تا با بیان اهمیت و جایگاه این بعد از سلامت، بر ضرورت توسعه منابع انسانی و ارتقاء شاخص های دسترسی مردم به خدمات بهداشت روان تاکید نماییم و با مرور برنامه ها و اقدامات گذشته، مسیر آینده را با چشمان بازتر و با سرعت بیشتری طی کنیم.

♦ ♦ ♦ ♦

ضمن ارج نهادن و قدردانی از تلاش های ارزنده همه دست اندرکاران بخش سلامت کشور، آغاز هفته سلامت روان را تبریک عرض نموده و از خداوند متعال سلامتی، سعادت، سربلندی، بهروزی و توفیق روزافزون یکایک همه عزیزان را مسئلت می‌نمایم.

♦ ♦ ♦ ♦

درصد قابل توجهی از بیماری های جسمانی، ریشه روان شناختی دارند و بهره مندی از بهداشت روان می تواند بر سلامت جسم اثر مثبتی داشته باشد. هفته سلامت روان ۱۴۰۲ مبارک باد!

♦ ♦ ♦ ♦

سلامت جسم نیز بستر مناسبی برای رسیدن به احساس امنیت درون و سلامت ذهن و روان است. هفته بهداشت روان پیشاپیش مبارک باد!

پیام تبریک هفته سلامت روان + متن تبریک هفته بهداشت روان

متن ادبی درباره بهداشت روان

بهداشت روانی افراد تحت تاثیر عوامل مختلفی می باشد، این عوامل را به صورت جداگانه می توان مورد مطالعه قرار داد، ولی در واقع این موضوع چند وجهی متاثر از یکدیگر می باشند. بدین معنی که افراد به علت شرایط محیطی یا عوامل فردی تعادل و آرامش روحی خود را از دست می دهند، هر چه شدت این عوامل بیشتر باشد، تاثیر و تهدیدش نیز بیشتر خواهد بود. عواملی مانند: “عدم برآورده شدن نیازهای اولیه، ناکامی، استرس، یادگیری، مسائل اجتماعی و رسانه های جمعی و… از عمده ترین تاثیرگذاران بر بهداشت روانی می باشند.

♦ ♦ ♦ ♦

خانواده سالم و موفق، مجموعه ای است که در آن، همه اعضا موفق هستند و همه مناسبات میان افراد آن روال طبیعی و موفقی دارد. اعضای این خانواده می توانند از قدرت های انسانی خود استفاده کنند. آنها از این قدرت ها برای مشارکت و تعاون و ارضای نیازهای فردی و جمعی خود استفاده کنند. خانواده سالم نقش مهمی در رشد روان و سلامت فرزندان دارند.

♦ ♦ ♦ ♦

بهداشت روان دانش و هنری است که به آسایش ذهنی، احساس خود توانمندی، شناخت توانایی های خود در محقق ساختن ظرفیت های عقلی و هیجانی، شادی و آرامش درونی و رفتار متعادل و منعطف با پیرامون کمک شایانی می کند. فرا رسیدن روز سلامت روان تبریک و تهنیت باد!

♦ ♦ ♦ ♦

سلامت روانی افراد با بهزیستی عاطفی، روانی، اجتماعی و حتی جسمی ارتباط دارد. بهداشت روان می‌تواند بر احساس، طرز فکر و نحوه عملکرد تاثیر بگذارد و به ما کمک می‌کند تا با دیگران ارتباط برقرار کنیم، با استرس‌های زندگی کنار بیاییم و انتخاب‌های سالم داشته باشیم. فرا رسیدن روز و هفته سلامت روان مبارک!

♦ ♦ ♦ ♦

سلامت روان و پرداختن به بهداشت روان از ارکان مهم نیل به سلامت می باشد. پیام تبریک هفته سلامت روان برای قدردانی از روانشناسان فعال در عرصه بهداشت روان را در این نوشتار تقدیم حضورتان کردیم و شما می توانید از متن تبریک هفته بهداشت روان مبارک از ۱۸ تا ۲۴ مهر استفاده کنید.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب