پیام تسلیت فوت مادر بزرگ دوستم – همکار – دوست صمیمی – رفیق

پیام تسلیت فوت مادر بزرگ دوستم – همکار – دوست صمیمی – رفیق

پیام تسلیت فوت مادر بزرگ

پیام تسلیت مادر بزرگ دوستم به همراه متن پیام تسلیت مادر بزرگ همکار را در این بخش از سایت سماتک می خوانید. اگر قصد تسلیت فوت مادر بزرگ دوست صمیمی تان را دارید در ادامه زیباترین پیام های تسلیت فوت مادر بزرگ به همکاران و دوستان تان را قرار داده ایم. اگر می خواهید بهترین متن تسلیت فوت مادر بزرگ رسمی و اداری را بخوانید در این مقاله با سایت سماتک همراه باشید.

 

مرا در غم از دست دادن مادربزرگتان شریک دانسته و در این اندوه جانگداز خود را تنها ندانید. خداوند مهربان بیامرزادش.

♠ ♠ ♠

از شنیدن خبر فوت مادربزرگتان بسیار متاثر شدم. بنده این واقعه دردناک را خدمت شما و خانواده محترم تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند متعال برای جنابعالی صبر خواهانم.

♠ ♠ ♠

بعضی‌ها را هرچه بخوانی خسته نمی‌شوند، مثل مادربزرگ‌ها و هرچه حرف‌های تکراری‌شان را بشنوی خسته نمی‌شوی، باز هم مثل مادربزرگ‌ها و غم از دست دادنشان هرگز کهنه نمی‌شود، باز هم… درگذشت مادربزرگ عزیزت را تسلیت می‌گویم.

♠ ♠ ♠

خبر درگذشت مادربزرگت غمی بر غم‌های من افزود. برای مادربزرگ مرحومتان از درگاه خداوند متعال مغفرت، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل طلب می‌نمایم.

♠ ♠ ♠

وفات مادربزرگ گرامی‌تان را خدمت شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده برای آن عزیر علو درجات الهی را مسئلت می‌داریم.

♠ ♠ ♠

فوت جانگداز مادربزرگتان را تسلیت می‌گویم. با هم دعا کنیم تا خداوند بزرگ روح عزیز از دست رفته را قرین رحمت کند و به نیکویی از این میهمان جدید پذیرایی کند.

♠ ♠ ♠

روح مادربزرگ مرحومه‌تان شاد و یادش گرامی باد.

♠ ♠ ♠

پیام تسلیت مادر بزرگ دوستم

مصیبت دردناک فوت مادربزرگتان را خدمت خانواده آن عزیز و دیگر بستگان تسلیت گفته و آرزوی مغفرت و آمرزش برای مرحومه و صبر جزیل برای بستگان وی از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نماییم.

♠ ♠ ♠

و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه‌‌های دنیای فانی،جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می‌دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می‌سراید. درگذشت مادربزرگ گرامی‌تان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می‌نمایم.

♠ ♠ ♠

غم از دست دادن مادربزرگ صبر و شکیبایی عظیم می‌خواهد. خداوند به شما صبر عنایت فرماید و آن مرحومه را بیامرزاد.

♠ ♠ ♠

تسلیت واژه کوچکی است در برابر غم بزرگ شما در از دست دادن مادربزرگتان. از خداوند صبر برای شما و خانواده محترم خواهانم. امیدوارم که غم آخر باشد.

♠ ♠ ♠

پرنده‌ای که غزلخوان باغ بود پرید
کنون ز داغ عمش باغ سینه گلجوشست

مرا در غم از دست دادن مادربزرگت شریک بدان.

♠ ♠ ♠

درگذشت مادربزرگ گرامی‌تان را تسلیت گفته و برای بازماندگان سلامتی وحسن عاقبت خواهانم.

♠ ♠ ♠

مرگ هر موجود زنده بجز خالق یکتا و فنای دنیا حق است. درگذشت مادربزرگت را تسلیت می‌گویم.

♠ ♠ ♠

فوت مادربزرگ غم و اندوهی جبران‌ناپذیر است که وقوع آن را به شما تسلیت عرض می‌کنم.

♠ ♠ ♠

در ضایعه درگذشت مادربزرگتان خداوند شما را اجر صابرین دهد که حضرتش فرمود:و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون. عرض تسلیت حقیر را بپذیرید.

♠ ♠ ♠

خاموش شدن شمع زندگی مادربزرگ عزیزتان را تسلیت عرض نموده و روشنایی مستدام شمع زندگی پدر و مادرت را از خدای بزرگ خواستارم.

پیام تسلیت فوت مادر بزرگ دوستم - همکار - دوست صمیمی - رفیق

پیام تسلیت فوت مادر بزرگ همکار

درگذشت مادربزرگتان را تسلیت می‌گویم و آرزو می‌کنم که وسعت صبر خانواده و فرزندان آن عزیز به اندازه دریای غمشان باشد.

♠ ♠ ♠

شب فراق که داند که تا سحر چند است؟
فراق مادربزرگ عزیزت را تسلیت عرض می‌کنم.

♠ ♠ ♠

ضمن عرض تسلیت فوت مادربزرگ گرامی حضرتعالی از خداوند برایتان صبری عظیم و برای آن مرحومه روحی شاد و آرام طلب می‌کنیم.

♠ ♠ ♠

اندوه ما در غم از دست دادن مادربزرگتان در حد واژه‌ها نیست. به جای آن همدردی و همدلی خالصانه‌مان را بپذیر. امید که غرقه در دریای واسعه رحمت الهی باشند.

♠ ♠ ♠

درگذشت مادربزرگ بزرگوارتان را تسلیت عرض نموده، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه رحمت و مغفرت واسعه و برای جنابعالی و خانواده محترم صبوری و شکیبایی مسئلت می‌نمایم. خداوند قرین رحمتش فرماید.

♠ ♠ ♠

عرض تسلیت مرا در غم از دست دادن مادربزگ مرحومت بپذیر و مرا در غم از دست دادن او شریک بدان.

♠ ♠ ♠

متن برای عرض تسلیت فوت مادر بزرگ همکار

غم تو، غم من است و اندوه از دست دادن مادربزرگت بر دل من نیز سنگینی می‌کند. درگذشت مادربزرگت را تسلیت گفته و برای آن مرحومه غفران و آمرزش طلب می‌کنم.

♠ ♠ ♠

مادربزرگها هروقت بروند، زود رفته‌اند و جای خالی آنها همیشه احساس می‌شود، درگذشت مادربزرگت را تسلیت می‌گویم.

♠ ♠ ♠

شاید نتوانم آنطور که باید غم تو را در از دست دادن مادربزرگت درک کنم. اما با تو همراهم و این غم را به تو تسلیت عرض می‌کنم. برای تو و پدر و مادرت سلامتی و طول عمر باعزت از خداوند بزرگ خواستارم.

♠ ♠ ♠

درگذشت مادربزرگ دوست داشتنی‌ات مرا نیز ناراحت و اندوهگین نمود. این ضایعه را تسلیت عرض می‌کنم. مراتب تسلیت مرا به پدر / مادرت برسان.

♠ ♠ ♠

بانهایت تاسف در گذشت مادربزرگ گرامی‌تان را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحومه رحمت و غفران و برای شما و والدینتان طول عمر مسئلت دارم.

♠ ♠ ♠

مرا در غم درگذشت مادربزرگ مرحومتان شریک بدانید، ازخداوند یکتا رفع درجات آن بزرگوار دربهشت أعلا و مزید فضل و رحمت پروردگاربی همتا برایشان و طول عمر بازمانگان آن مرحوم بخضوض پدر/مادر گرامی‌تان همراه با سلامتی وحسن عاقبت‌شان خواهانم.

پیام تسلیت فوت مادر بزرگ دوستم - همکار - دوست صمیمی - رفیق

پیام تسلیت مادر بزرگ همکار

مادربزرگ‌ها همه در یک جایی از قصه‌هایمان جا می‌مانند اما یاد و خاطره‌شان در ذهن ما به نیکی باقی خواهد ‌ماند. درگذشت مادربزرگ عزیزت را تسلیت می‌گویم

♠ ♠ ♠

با نهایت تاثر و تاسف درگذشت مادربزرگ گرامیتان را تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند تبارک و تعالی برای آن مرحومه علو درجات و رحمت واسعه و برای شما و سایر بازماندگان صبر و بردباری مسئلت داریم.

♠ ♠ ♠

کدام سوی روم کز فراق امان یابم؟
کدام تیره شب هجر را کران یابم؟

ز تند باد فراقم بریخت برگ وجود
کجاست بویی از آن بوستان که جان یابم؟

درگذشت مادربزرگتان را تسلیت عرض می‌کنم.

♠ ♠ ♠

با کمال تاسف و تاثر، مصیبت وارد آمده را تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان مراتب مرحمت و علو درجه را برای آن مرحومه طلب می‌کنم.

♠ ♠ ♠

نبودن‌هایى هست که هیچ بودنى جبرانشان نمی‌کند و آدمهایی هستند که هرگز تکرار نمی‌شوند. نبود مادربزرگ گرامی‌تان را به شما و خانواده محترم تسلیت می‌گویم.

♠ ♠ ♠

مرا در غم از دست دادن چراغ و فروغ خانه‌تان شریک بدانید و در این ایام اندوه، دست یاری و همدردی مرا بپذیرید… درگذشت مادربزرگ عزیزتان را تسلیت عرض می‌کنم.

♠ ♠ ♠

پیام تسلیت صمیمانه برای فوت مادر بزرگ دوستم

اناالله و انا الیه راجعون… خبر اندوهی که بر شما وارد آمده، سینه ما را نیز مالامال اندوه ساخت… درگذشت مادربزرگ عزیزتان را تسلیت عرض می‌کنیم.

♠ ♠ ♠

گویی مشیت الهی بر آن شده تا خزان روزگار بر خانه شما سایه افکنده و بهار را به خاموشی ماتم زده تبدیل سازد. از خداوند منان مغفرت برای مادربزرگ عزیز شما و سایر بازماندگان طلب دارم.

♠ ♠ ♠

هر زمان برای از دست دادن مادربزرگ‌ها زودهنگام و غم انگیز است و جای خالی آن‌ها همیشه احساس می‌شود، درگذشت مادربزرگتان را تسلیت می گویم.

♠ ♠ ♠

در این اندوه جانگداز و تمام نشدنی، مرا شریک دانسته و بار غم خود را سبک‌تر احساس کنید…

♠ ♠ ♠

خبر درگذشت مادربزرگ چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار جز تسلیم و رضا راهی باقی نیست… روحش قرین رحمت الهی…

♠ ♠ ♠

درگذشت مادربزرگ گرامی‌تان را به شما و خانواده ارجمند تسلیت عرض نموده و آرزوی صبر و سلامتی برای شما و بازماندگان آن عزیز از دست رفته دارم…

♠ ♠ ♠

مادربزرگ گرامی‌تان پرواز ملکوتی به سیر خدا داشته و با باور این معنا، صبر و شکیبایی بیشتری در خود خواهید یافت… وفات آن بزرگوار را از ایزد منان درخواست داریم…

♠ ♠ ♠

تسلیت واژه کوچکی‌ است در برابر غم بزرگ از دست دادن مادربزرگ گرامی‌تان.همدردی مرا بپذیرید.

♠ ♠ ♠

مرگ هر مخلوق و موجودی که دارای حیات است، به جز خالق یکتا حق است. درگذشت مادربزرگ گرامی‌تان را تسلیت می‌گویم…

♠ ♠ ♠

به خاموشی گراییدن شمع زندگی مادربزرگ گرامی‌تان را تسلیت گفته و روشنایی مستدام چراغ عمر دیگر اعضای خانواده را از خداوند بزرگ مسئلت داریم…

پیام تسلیت فوت مادر بزرگ دوستم - همکار - دوست صمیمی - رفیق

پیام تسلیت فوت مادر بزرگ دوستم

رحمت و غفران الهی را برای مادربزرگ عزیزکرده‌تان از خداوند بزرگ خواستاریم و طول عمری با عزت و طولانی برای جنابعالی آرزو می‌کنیم.

♠ ♠ ♠

در این غم جانسوز، برای شما و سایر بازماندگان طلب شکیبایی و صبر داشته و غفران و رحمت واسعه الهی را برای آن مرحومه مسئلت داریم.

♠ ♠ ♠

خبر وفات مادربزرگ عزیزتان، غم مشترکی را بر دل‌هایمان نشاند. روحشان شاد و یادشان گرامی…

♠ ♠ ♠

بدین وسیله اندوه خود را از درگذشت مادربزرگ عزیز شما اعلام داشته و از خداوند منان خواستاریم تا روح بزرگوار او را بر بال‌های رحمت خویش، قرین سعادت ابدی نماید.

♠ ♠ ♠

فقدان مادربزرگ عزیز جنابعالی را به شما و خانواده محترمتان که در این سوگ نشسته‌اند، تسلیت عرض می‌کنم.

♠ ♠ ♠

آرزو می‌کنم که خداوند در این اندوه و فقدان بزرگ، صبر عظیمی نیز به شما اعطا کند و به آن مادربزرگ بزرگوار نیز در درجات اعلی بهشت، منزلت ببخشد…

♠ ♠ ♠

لحظه‌های سنگین هجران و سوگ مادربزرگ، ثانیه‌ها را به پیچ و تاب اندوه وا می‌دارد. در این ثانیه‌ها و لحظه‌های تب دار، مرا شریک غم خود بدانید…

♠ ♠ ♠

فراق مادربزرگ عزیز و بزرگوار شما و فقدان ایشان را تسلیت عرض می‌کنم. امید دارم که خداوند صبر این دوری را با مرحمت خویش به بازماندگان اعطا فرماید…

پیام تسلیت فوت مادر بزرگ دوستم - همکار - دوست صمیمی - رفیق

پیام تسلیت فوت مادر بزرگ رفیق

واژه‌ها هرگز قادر به بیان اندازه اندوه از دست دادن همیشگی عزیزترین عضو خانواده بزرگ جنابعالی، نخواهند بود. اما با تمام این‌ها، همدردی و همدلی خود با داغداری شما و خانواده محترمان را ابراز می‌کنم.

♠ ♠ ♠

در کهنسالی ، انسان عاقل و فرزانه می‌شود و تجربه های خود را به نسل های بعد انتقال می‌دهد. درگذشت مادربزرگ بزرگوارتان که گنجینه‌ای از تجربه و فرزانگی بود را تسلیت عرض می‌نمایم.

♠ ♠ ♠

زندگی را در میان قصه‌های مادربزرگ آموختیم و ایمان و آرامش را در چادر نماز او یافتیم. درگذشت و فقدان مادربزرگ دلسوز و مهربان‌تان را به شما و سایر بازماندگان تسلیت عرض می‌کنم.

♠ ♠ ♠

جای خالی مادربزرگ‌ها همیشه در قلب خانواده باقی مانده و صدای شیرین و گرمای وجودشان در فضای خانه پر می‌زند… از دست دادن مادربزرگ عزیز و مهربانتان را تسلیت عرض می‌کنم.

♠ ♠ ♠

زندگی پس از نبود مادربزرگ بزرگوار خانواده، سخت و تلخ خواهد بود. اما راه این سفر زندگی از دست دادن‌ها باید و صبرها شاید… مسیر سخت است و دشوار… از ایزد منان مراتب صبر و قرار و مرحمت برای مرحومه را مسئلت داریم.

♠ ♠ ♠

پیام تسلیت مادر بزرگ دوست صمیمی

مادربزرگ‌ها از بهترین نعمت‌های خانواده‌ها هستند و با رفتنشان، چراغی به خاموشی ابدی می‌گراید. درگذشت این چراغ پرفروغ را تسلیت می‌گویم.

♠ ♠ ♠

با کمال تاسف و تاثر، مصیبت وارد آمده را تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان مراتب مرحمت و علو درجه را برای آن مرحومه طلب می‌کنم.

 

زیباترین پیام های تسلیت فوت مادر بزرگ به دوست و همکار را در این نوشتار خواندید. اگر می خواهید فوت مادر بزرگ دوست یا رفیق تان را به وی تسلیت عرض کنید متن برای عرض تسلیت فوت مادر بزرگ را برایتان تهیه و تنظیم کرده ایم که امیدواریم مورد استفاده تان قرار گرفته باشید.

جدیدترین مطالب