پیام تسلیت فوت پدربزرگ دوست – همکار – همسر – رفیق

پیام تسلیت فوت پدربزرگ دوست – همکار – همسر – رفیق

پیام تسلیت فوت پدربزرگ دوست به همراه متن پیام تسلیت پدربزرگ همکار را در این بخش از سایت سماتک می خوانید. اگر قصد تسلیت فوت پدربزرگ دوست صمیمی یا رفیق تان را دارید در ادامه زیباترین متن های تسلیت فوت پدربزرگ به همکاران و دوستان تان را قرار داده ایم. اگر می خواهید زیباترین متن تسلیت فوت پدربزرگ همسر را بخوانید در این مقاله با سایت سماتک همراه باشید.

پیام تسلیت فوت پدربزرگ دوست

پیام تسلیت فوت پدربزرگ دوست

دوست عزیزم، درگذشت پدربزرگت را تسلیت عرض می‌کنم. از خداوند منان خواستارم تا سایه پدر و مادرت همواره بالای سرتان نگه دارد.

دوست صمیمی من درگذشت پدربزرگت مرا اندوهگین کرد. خدا ایشان را بیامرزد و پدر و مادرت را برایت نگه دارد. همیشه استوار و برقرار باشید.

درگذشت پدر گرانقدرت را تسلیت گفته و برای روح آن مرحوم آرامش و برای شما و خانواده گرامی آرزوی صبر دارم. مرا در غم خود شریک بدانید دوست گرامی.

پیام تسلیت به دوست برای فوت پدربزرگ

درگذشت پدربزرگ بزرگوارت را به شما دوست عزیزم و خانواده محترم تسلیت عرض می‌کنم . برای اشان از درگاه خداوند متعال مغفرت، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل خواهانم.

دوست من! درگذشت پدربزرگ بزرگوارتان را تسلیت عرض نموده و از خداوند منان رحمت واسعه برای ایشان و صبر و سلامتی برای شما و خانواده بسیار گرامی، مسئلت می‌نمایم.

دوست مهربانم … جان، خداوند پدربزرگت را رحمت و به شما و خانواده محترمتان، مخصوصا پدر/مادر داغ دیده شما صبر عطا فرماید.

دوست محترم درگذشت پدربزرگ گرامی را به شما، خانواده محترم و پدر/مادر عزیزتان تسلیت می‌گویم. امید که روح مرحوم مشمول رحمت بی منتهای الهی قرار گیرد.

متن تسلیت فوت پدربزرگ به دوست صمیمی

غم از دست دادن پدربزرگت را به تو دوست صمیمی و خانواده‌ات تسلیت می‌گویم. برای روح آن بزرگوار آمرزش و برای تو و پدر و مادرت آرامش و شکیبایی از خدا می‌خواهم.

شنیدم پدربزرگ عزیزت از دنیا رفته، خیلی ناراحت شدم. فوت پدربزرگت را به تو دوست خوبم تسلیت عرض می‌کنم و برای او آرامش ابدی از خداوند خواستارم. عرض تسلیت مرا به پدرت/مادرت برسان.

گاهی غصه‌ها ما را می‌گدازند تا مثل طلا خالص شویم. غم و اندوه درگذشت پدربزرگ عزیزت از آن غصه‌ هاست. صبور و شکیبا باش و در این غصه پدرت/مادرت را همراه و غمخوار باش. تسلیت می‌گویم دوست صمیمی و قدیمی من.

پیام تسلیت فوت پدربزرگ همکار

پیام تسلیت فوت پدربزرگ همکار

همکار محترم

جناب آقای… / سرکار خانم…
درگذشت پدربزرگ گرانقدر جنابعالی را که سراسر عمر پر برکتش را در راه نیک‌کرداری و اخلاق انسانی سپری کرد، تسلیت می‌گوییم و از خداوند تعالی برای آن مرحوم علو درجات و برای بیت مکرم‌شان صبر و اجر مسئلت می‌کنم.
با تقدیم احترام، از طرف…

همکار ارجمند، جناب آقای… / سرکار خانم…
ارتحال پدربزرگ گرامی جنابعالی و بزرگ خاندان… (نام خانوادگی پدربزرگ) را به جنابعالی و فرزندان آن مرحوم تسلیت می‌گوییم.
از درگاه خداوند متعال برای ایشان علوّ درجات و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسئلت می‌نماییم.

همکار محترم، جناب آقای…/ سرکار خانم…
با نهایت تأسف و تأثر درگذشت پدربزرگ جنابعالی …. (نام متوفی) پیرغلام اهل بیت (ع) را به شما و کلیه بازماندگان تسلیت عرض می‌کنیم.
از طرف…

همکار عزیزم جناب آقای… / سرکار خانم…
مصیبت درگذشت پدربزرگ گرامی‌تان را تسلیت عرض نموده و بقای عمر با عزت برای شما و همچنین رحمت واسعه برای آن مرحوم از خداوند متعال خواستاریم.

همکار گرامی

جناب آقای …/ سرکار خانم…
فقدان پدربزرگ عزیزتان را به شما و خانواده داغدارتان تسلیت عرض می‌نماییم.
از طرف…

همکار مهربانم

جناب آقای …عزیز/ سرکار خانم… بزرگوار
درگذشت پدربزرگ محترم را خدمت شما و پدر/مادر عزیزتان تسلیت عرض نموده و از خداوند منان رحمت واسعه برای ایشان و صبر برای عالیجنابان مسئلت می‌نمایم.
از طرف…

متن تسلیت به همکار برای فوت پدربزرگ

همکار عزیزم

جناب آقای …/ سرکار خانم…
درگذشت پدربزرگ گرامیتان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض می‌کنم و آرزوی صبر و سلامتی برایتان دارم. از خداوند منان خواستاریم که به شما صبرعطا نماید.
از طرف…

همکار گرامی…
ضایعه در گذشت پدربزرگ گرامی‌تان را خدمت شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده برای آن عزیر علوّ درجات الهی را مسئلت می‌داریم.
از طرف…

همکار ارجمند، جناب آقای … / سرکار خانم…
ارتحال پدربزرگ گرامی جنابعالی و بزرگ خاندان … (نام خانوادگی پدربزرگ) را به جنابعالی و فرزندان آن مرحوم تسلیت می‌گوییم.
از درگاه خداوند متعال برای ایشان علوّ درجات و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسئلت می‌کنیم.

انا الله و انا الیه راجعون

همکار گرامی
جناب آقای …/ سرکار خانم …
با سلام و احترام
پدربزرگ گوهر بی‌نظیر و تابنده زندگی است. عروج پدربزرگ عزیزتان را که صبورانه زیست، صادقانه آموخت، صمیمانه روشنی بخشید و سبک بال پر کشید، به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می‌کنیم.
از خداوند متعال خواستاریم به لطف خویش، روح آن پدر بزرگوار را شاد و مقامش را در جوار قدسی درگاهش بلندمرتبه فرماید.

پیام تسلیت فوت پدربزرگ به همکار

همکار عزیز

جناب آقای … / سرکار خانم …
درگذشت پدربزرگ گرانقدر جنابعالی را که سراسر عمر پر برکتش را در راه نیک‌کرداری و اخلاق انسانی سپری کرد، تسلیت می‌گوییم و از خداوند تعالی برای آن مرحوم علو درجات و برای بیت مکرم‌شان صبر و اجر مسئلت می‌کنم.
با تقدیم احترام، از طرف …

همکار محترم جناب آقای …/ سرکار خانم …
مطلع شدیم که پدربزرگ محترمتان به رحمت ایزدی پیوسته‌اند. درگذشت این عزیز بزرگوار را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌کنیم.

همکار محترم

جناب آقای … / سرکار خانم …
درگذشت پدربزرگ بزرگوارتان را به حضرتعالی و خانواده محترم تسلیت گفته و از خداوند متعال برای آن مرحوم عزیز غفران و علو درجات و حشر با بزرگان و امامان را خواهانیم.
برای جنابعالی و عموم مصیبت دیدگان، صبر و اجر جزیل مسئلت می‌کنیم.
از طرف …

همکار محترم
از شنیدن درگذشت پدربزرگ گرامی شما متاسف شدم. از دست دادن پدربزرگ غم بزرگ و حادثه جانکاهی است. امید آنکه روح مرحوم در این ایام گرانقدر، مرهون رحمت آفریدگارش گردد. از ایزد منان صبر و شکیبایی برای شما و خانواده محترمتان خواستارم؛ روحشان شاد.
از طرف …

همکار عزیزم

جناب آقای …/ سرکار خانم …
با نهایت تأسف و تأثر ضایعه در گذشت پدربزرگ گرامی‌تان را خدمت شما و خانواده محترم تسلیت عرض می‌کنیم. بقای عمر با عزت برای شما و همچنین رحمت واسعه برای آن مرحوم را از خداوند متعال خواستاریم.
با تقدیم احترام؛ از طرف …

پیام تسلیت فوت پدربزرگ همسر

پیام تسلیت فوت پدربزرگ همسر

همسر عزیزم / رحیل پدربزرگتان اگرچه همه را داغدار کرد اما از آنجا که در آیینه ضمیر پاک و منزهش جز عشق به انسان و انسانیت نبود، باید که شاد بود. چه همه نیک‌اندیشان و مصلحان بزرگ از وادی حقیر زندگی ظاهری که بگذرند به اقیانوس بی‌کرانه‌ای می‌پیوندند که سرشار از رحمت واسعه حق و پر از جلوه‌های بی‌نهایت سرمدی است. شیران پاک که شیر پاک خورده‌اند در وادی مرگ با اجداد طاهرین خود محشورند. آنان که نیستی را با عقل ناب می‌سنجند، مرگ خوبشان زندگی جاوید است. بیایید در مصیبت پیش آمده، اندوهگین نباشید که روح طیب پدربزرگ تازه درگذشته شما در فردوس برین آزرده می‌شود.

همسر مهربان من

پدربزرگ گرانقدرتان این دُرِّ یتیم صدف مهر و عاطفه با درخشش الماس گونه‌اش در جهان خاکی به اقیانوس رحمت الهی پیوست. فقدان ظاهری آن گوهر کمیاب را که در فراسوی افق خاندانش نیز به دل‌آویزی عطر سوسن و سوری شهره گشته بود، به شما نوه حق‌شناس تسلیت می‌گویم. امیدوارم بدانید که همچنان که صدف همیشه برجامانده و گوهر درون آن گردن‌آویزِ حضرت محبوب می‌شود، پدربزرگ جنابعالی نیز آویز عرش عظیم الهی خواهد شد.

همسر عزیزم

پدربزرگتان که جان پاکش بر بال نسیم صبا، اسب راهوار خویش را به فردوس برده است تا با کردار انسانی‌اش در محضر دوست بیارامد. چرا که آن کسانی که از فیض رحمت الهی بهره برده‌اند و دست سبز سیادت بر تارک دارند جز بر خوان نعیم دوست مهمان نخواهند بود.

متن تسلیت به همسر برای فوت پدربزرگ

همسر خوبم

پدربزرگت زنده‌دلی بود که به سِرِّ الهی پی برد؛ چراکه حضرت جانان همیشه از زمینیان چهره پنهان می‌دارد مگر آن که آنان را دلی باشد و یا به سرّی مانده باشند. آنان که مرگ را به چیزی می‌انگارند، کسانی هستند که از سِرّ دوست و بارگاه رازآفرین او غافلند و آنان که در برابر مرگ بی‌قراری نمی‌کنند عالم ملکوت را باور داشته به بقای جان معتقدند. مرگ را که تعویض لباس مندرس زندگی است با پرنیان شوق‌انگیز روح مبادله کردن و پر پرواز را صاحب شدن شکوهی است که لیاقت می‌طلبد.

همسر وفادار من

کردار انسانی پدربزرگ مرحومت و مهربانی‌های او فراموش نخواهد شد. زندگی گذرگاهی است که آدمی زاده برای کمال بخشیدن به خویشتن خویش در آن فرود آمده است. اگر در سوگ پدربزرگتان بی‌قراری نکنید همه خصال نیکوی او را باور خواهند کرد که نوه شایسته‌ای چون شما زیبنده آن مرحوم خواهد بود.

همسرم

اگر آنان که اهرام مصر را ساخته‌اند هنوز در جهان می‌زیستند آسمان فرومی‌افتاد و ستارگان می‌سوختند. باید گروهی بروند تا جایی برای آیندگان باشد. به قانون خداوند احترام بگذاریم و در مرگ عزیزان زانوی غم در بغل نگیریم. که زندگی بر شانه خاک نوبت می‌طلبد. روح بزرگ پدربزرگ بزرگوارتان را فردوس آسوده باشد.

پیام تسلیت فوت پدربزرگ به همسر

همسرم می دانی که عاشقتم

پدربزرگتان آزادمردی سبک‌بال بود که در سیر الی الله صعود کرد چرا که روح‌های پاک به آسانی از خاک دل

می‌کنند تا به افلاک برسند. رفتار انسانی پدربزرگتان او را به اعلی علیین برده است. جای روح پاک صفاکیش پدربزرگتان در آستان جانان باد.

همسر من

محنتی بر جان من است اینکه درگذشت پدربزرگتان شما را در اندوهی ژرف فروبرده است. آنکه به قدر پلکی از پس پرده غیب خبردار شده است مرگ را غیبتی کوتاه در عرصه بازی زمانه می‌داند و آنکه از زلال کوثر جان نوشیده است، آن را به سخره می‌گیرد؛ زیرا می‌داند ماندگاری در این جهان خوابی کوتاه و فاقد ارزش است. دیدن رخ دلدار و هم‌نشینی با او حیات واقعی است که شنیده‌اید بزرگان دین خود به سراغ مرگ رفته و بر آن آغوش می‌گشوده‌اند. از آنچه مقدر است نهراسیم که آنچه خواهد آمد جاودانگی و سرور است.

پیام تسلیت فوت پدربزرگ خودم

پیام تسلیت فوت پدربزرگ خودم

با رفتن پدربزرگ، زندگی مُرد
نور قلب من به خاموشی سپرد

با رفتن پدربزرگ، هستی من
سر به جاده‌های بی کسی سپرد

آن گنج نهان خاندان، پدربزرگم بود
هم تاج سرم بود، هم بال و پرم بود

هر جا که ز من نام و نشانی طلبیدند
آوازه نامش سند معتبرم بود

ای خاک تیره پدربزرگ ما را عزیز دار
این صفای خاندان ماست که در بر گرفته‌ای

خوشا آنان که با ایمان و اخلاص
حریم دوست بوسیدند و رفتند

خوشا آنان که پا در وادی حق
نهادند و نلغزیدند و رفتند

متن فوت پدربزرگ خودم

رفتی ز دیده و داغت به دل ماست هنوز
هر کجا می‌نگرم روی تو پیداست هنوز

آنقدر مهر و وفا بر همگان کردی تو
نام نیکت همه جا ورد زبان‌هاست هنوز

مرگ پدربزرگ
تاریک شد هوا و تو رفتی به شهر نور
بی درد و ترس کردی از این زندگی عبور

از آن زمان که فاصله افتاد بین ما
هر شب به یاد قبل تو را می‌کنم مرور

یک چهره داشتی پر از احساس‌های ناب
یک قلب مطمئن پر از ایمان و عشق و شور

دستی که از لطافت بسیار پینه داشت
عمری پر از شرافت و از کینه‌ها به دور

رفتی اگر چه از نظر چشم ما ولی
از یاد ما نمی‌رود آن چشمه صبور

گفتی نمی‌دهد به کسی مهلتی اجل
خوابیده این شتر در هر خانه‌ای به زور

پیام تسلیت فوت پدربزرگ رفیق

پیام تسلیت فوت پدربزرگ رفیق

رفیق مهربانم

عرض تسلیت حقیر را بپذیرید

هرچند

تسلیت واژه کوچکی است در برابر غم بزرگ شما

از خداوند صبر برای شما و خانواده محترم خواهانم

تحمل سوگ فقدان پدربزرگ صبری الهی را می‌طلبد

خداوند شما را اجر صابرین دهد

ای رفیق قدیمی

از شنیدن خبر فوت آن مرحوم بسیار ناراحت شدم

تسلیت قطره‌ای است در برابر غم دریاگونه‌ تو

تنها می‌توانیم از خداوند بزرگ برایتان صبوری

و برای آن مرحوم روحی شاد و آرام طلب کنیم

رفیق ارجمند

بابابزرگ یعنی قشنگ‌ترین کلمه دنیا

که هیچ مترادفی نمی‌تونی براش پیدا کنی!

نبودن‌هایى هست که هیچ بودنى جبرانشان نمی‌کند

و آدم‌هایی هستند که هرگز تکرار نمی‌شوند

درگذشت پدربزرگ عزیز و مهربانت رو تسلیت می‌گم

برای خودت و خانواده‌ات صبر آرزو می‌کنم و

امیدوارم روح پدربزرگت شاد باشه

متن فوت پدربزرگ رفیق

رفیق خوبم

کوچ پدربزرگ به دیار باقی یکی از غم انگیزترین کوچ‌هاست

او که می‌رود انگار تمام شهر خالی می‌شود

درگذشت پدربزرگ بزرگوارت را تسلیت عرض نموده

و از خداوند منان رحمت واسعه برای ایشان

و صبر و سلامتی برای تو را خواهانم

رفیق قدیمی

شنیدم پدربزرگ عزیزت از دنیا رفته، خیلی ناراحت شدم

گاهی غصه‌ها ما را می‌گدازند تا مثل طلا خالص شویم

غم و اندوه درگذشت پدربزرگ عزیزت از آن غصه‌هاست

این غم را به تو تسلیت می‌گم

صبور و شکیبا باش و در این غصه ما را هم همراه و غمخوار خود بدان

رفیق عزیزم

زندگی گذرگاهی است که آدمی برای

کمال بخشیدن به خویشتن خویش در آن فرود آمده است

کردار انسانی پدربزرگ مرحومت و مهربانی‌های او فراموش نخواهد شد

غم از دست دادن پدربزرگت را به تو و خانواده‌ات تسلیت می‌گویم

برای روح آن بزرگوار آمرزش و

برای تو و خانواده‌ات آرامش و شکیبایی از خدا می‌خواهم

رفیق مهربانم

اندوه بی پایانی است غم مرگ پدربزرگ

حال که این اندوه برایت حاصل گشته

از خداوند مهربان صبر عظیم برایت خواستارم

بدان بازگشت همه به سوی اوست

دوست عزیزم، درگذشت پدربزرگت را تسلیت عرض می‌کنم

رفیق صمیمی خوبم

از شنیدن خبر فوت پدربزرگ عزیزت بسیار متاثر شدم

درگذشت آن بزرگوار را به تو تسلیت می‌گم

غفران و رحمت الهی برای آن عزیز از دست رفته

و سلامتی و طول عمر با عزت برای تو

از خدا خواهانم

پیام تسلیت فوت پدربزرگ به رفیق

رفیق من

درگذشت پدر بزرگ فرهیخته و عزیزت

را به شما و خانواده گرامی تسلیت می‌گویم

اندوه جانسوز ما در برابر این مصیبت بزرگ

در واژه‌ها نمی‌گنجد

برای آن مرحوم از خداوند منان رحمت و مغفرت خواستارم

روحشان با بزرگان محشور باد

رفیق خوبم

از شنیدن خبر درگذشت پدربزرگ عزیزت بسیار ناراحت شدم

درگذشت پدربزرگ گرانقدرت را تسلیت گفته

و برای روح آن مرحوم آرامش و

برای شما و خانواده گرامی آرزوی صبر دارم

رفیق صمیمی و قدیمی … جان

نامردی منش روزگار بر این است

که گاهی قافله را متوقف کند تا آدم‌ها را پیاده کند

تا سوی مقصدشان بروند … مقصدی از نوع مرگ

عروج دردناک پدر بزرگ نازنینت داغی بر دل ما هم شد

تسلیت من را بپذیر و مرا در غم خود شریک بدان

رفیق گرامی

درگذشت پدربزرگ درد پردردی است

که باورش هیچگاه در ذهن و قلب جای نمی‌گیرد

اما در برابر تقدیر و رضای پروردگار باید رضا بود

درگذشت ایشان را به شما و خانواده بزرگوارتان تسلیت عرض می‌کنیم

برای شما عزیزان صبر و برای آن مرحوم آرامش خواستارم

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب