لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

آموزش تصویری ورزش کردن با کش تراباند در خانه

مجموعه : زیبایی اندام
آموزش تصویری ورزش کردن با کش تراباند در خانه

آموزش تصویری ورزش کردن با کش تراباند در خانه

کش تراباند یکی از بهترین و ساده ترین ابزارهای ورزش در خانه است. اگر می خواهید حرکات ورزشی زیادی را در خانه انجام دهید کش ورزشی تراباند بهترین گزینه است. در ادامه آموزش تصویری ورزش کردن با کش تراباند در خانه را بیان خواهیم کرد.

 

زیبایی اندام برای بسیاری از ما مهم است. اما معمولا روش های صحیح برای رسیدن به زیبایی اندام را نمی دانیم. در این مقاله به چند حرکت ساده که با کش تراباند انجام می شود اشاره می کنیم.

 

این تمرینات با کش ورزشی تراباند بدنتان را بهتر از هر ورزش دیگری فرم می دهد. با این تمرینات سوختن چربی هایتان را کاملا احساس خواهید کرد. 

 

کش تراباند یک روش عالی، سریع و موثر برای تناسب اندام هستند. لازم به ذکر نیست که این کش تراباند مزایای زیادی دارند: کش تراباند باعث افزایش فعالیت عضلانی، کاهش سریع چربی، بهبود فرم بدن و تقویت نقاط ضعیف در بدن می شوند.

 

ولی چگونه این تمرینات را باید به ورزش های فیتنس روزانه تان اضافه کنید؟ به این تمرینات چربی سوز سریع که توسط الکسیا کلارک Alexia Clark، عضو آکادمی ملی پزشکی ورزشی تهیه شده است  نگاهی بیندازید. با انجام این تمرینات شما یا جزو عاشقان ورزش با کش تراباند خواهید شد یا از آن متنفر می شوید.

 

این حرکات را دو بار در هفته با کش تراباند اجام دهید، مدت انجام هر حرکت 45 ثانیه باشد و بین هرکدام 15 ثانیه استراحت کنید. هر دفعه 3 تا 5 بار حرکت را انجام دهید.

 

1 . آموزش ورزش کردن با کش تراباند:

بالا بردن دست به جلو و چرخش FRONT RAISE TO TWISTED ROW

آموزش تصویری ورزش کردن با کش تراباند در خانه

 

روی پای چپ زانو بزنید، پای راستتان را جلو گذاشته و آن را از زانو به اندازه 90 درجه خم کنید، کش تراباند را زیر پای راستتان بگذارید و با دست چپ سر دیگرش را بگیرید (A). بازویتان را مستقیم رو به جلو در راستای شانه تان نگه داشته و کش تراباند را بکشید (B).بالا تنه را به سمت چپ بچرخانید و همزمان آرنج را خم کرده و کش تراباند را به سمت چپ بکشید (C). به حالت اول برگردید و حرکت را از ابتدا شروع کنید. به تعداد دلخواه این حرکت را انجام داده و سپس برای طرف دیگر هم تکرار کنید.

 

2 . آموزش ورزش کردن با کش تراباند:

حرکت DONKEY KICK

آموزش تصویری ورزش کردن با کش تراباند در خانه

 

چهار دست و پا روی نیمکت قرار بگیرید. دو سر کش تراباند را به هم گره بزنید و از نمیکت و پشت زانوی چپ خود رد کنید (A). زانوی چپ را با زاویه 90 درجه نگه دارید و پایتان را بالا بکشید تا در راستای شانه ها به صورت مستقیم قرار بگیرد، با پاشنه پای چپتان به سمت سقف لگد بزنید (B). به حالت اول برگردید. به تعداد دلخواه این حرکت را انجام داده و سپس برای طرف دیگر هم تکرار کنید.

 

3 .

آموزش ورزش کردن با کش تراباند:

حرکت پل با یک پا SINGLE-LEG GLUTE BRIDGE

آموزش تصویری ورزش کردن با کش تراباند در خانه

 

روی نیمکت به پشت دراز بکشید. حلقه کشی را دور ران پای راست و نیمکت بیندازید، هر دو زانو را خم کرده، پاشنه پای راست را روی نمیکت قرار دهید و زانوی چپ را به اندازه 90 درجه خم کرده رو به سقف نگه دارید (A) به پاشنه راست فشار آورده و رانتان را درگیر کرده تا باسنتان را بالا بکشید به اندازه ای که بدنتان از شانه تا زانو روی یک خط مستقیم قرار بگیرد، انگشت های پای چپتان باید به سمت سقف باشند (B). به حالت اول برگردید. باسن را با کمی فاصله از نمیکت نگه دارید. به تعداد دلخواه این حرکت را انجام داده و سپس برای طرف دیگر هم تکرار کنید.

 

4. آموزش ورزش کردن با کش تراباند:

حرکت پلانک جک PLANK JACK

آموزش تصویری ورزش کردن با کش تراباند در خانه

 

به حالت چهار دست و پا روی زمین قرار بگیرید، زانوها را کمی از زمین فاصله دهید. حلقه کشی را دور ساق پاهایتان بیندازید (A).پشتتان را صاف نگه دارید و شکمتان را منقبض کنید، به حالت پرشی پاهایتان را به سمت بیرون از هم باز کنید تا شکل V انگلیسی بگیرند. (B). می توانید با افزایش فشار این تمرین را سنگین تر کنید. به حالت اول برگشته و به تعداد دلخواه این حرکت را تکرار کنید.

جدیدترین مطالب