لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

روش شش تکه سازی عضلات شکم در یک ماه

مجموعه : زیبایی اندام
روش شش تکه سازی عضلات شکم در یک ماه

برخی از افراد ایرانی به ویژه آقایان در جامعه دوست دارند که عضلات شکمشان شش تکه و باحال باشد و برای زیباسازی عضلات شکمی شان کارهای زیادی را کرده اند اما به نتیجه دلخواه نرسیده اند در اینجا روشی را به شما پیشنهاد می کنیم که در مدت کوتاه یک ماهه به عضله دلخواه شکمتان دست یابید. بعضی از افراد، بشدت می‌خواهند که عضلات شکمشان را پرورش دهند و شکم شش تکه شان را آشکار کنند. در شرایط عادی، با نظم و انضباط و تعهد زیادی می‌توانید به نتیجه برسید. اما برای اینکه رویای داشتن عضلات شش تکه در یک ماه به واقعیت تبدیل شود، کارهای بیشتری لازم است.

 

قدم 1

رژیم غذاییتان را پاکسازی کنید. وقتی که می‌خواهید در یک ماه، عضلات شش تکه داشته باشید، رژیم غذایی یک عامل مهم بشمار می‌آید. از مصرف غذاهای سرخ شده، فراوری شده، تصفیه شده و غذاهایی که دارای چربی اشباع بالا هستند پرهیز کنید. بجای آنها، غذاهایی که بطور طبیعی سرشار از فیبر هستند و چربی کمی دارند مصرف کنید. مانند گوشت بدون چربی، لبنیات کم چرب، غلات کامل، میوه‌ها، سبزیجات، دانه‌ها، آجیل، و حبوبات.

 

قدم 2

از مصرف مایعات پر کالری اجتناب کنید. اگر می‌خواهید که در یک ماه به عضلات شش تکه دست بیابید،کالری‌های بی فایده‌ای که در نوشیدنی‌های شکردار مانند نوشابه، قهوه و چای شیرین موجود است را حذف کنید. بجای آنها می‌توانید آب بنوشید. زیرا بدن شما را هیدراته می‌کند و کالری هم ندارد. دپارتمان کشاورزی ایالات متحده توصیه می‌کند که زنان در روز۲.۷ لیتر و مردان ۳.۷ لیتر آب مصرف کنند.

 

 

منبع: تناسب اندام

 

 

برچسب‌ها: ,

جدیدترین مطالب