لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

ورزش مناسب زانو درد + ورزش برای درد پشت زانو

مجموعه : ورزش درمانی
ورزش مناسب زانو درد + ورزش برای درد پشت زانو

ورزش مناسب زانو درد + ورزش برای درد پشت زانو

زانو درد را می توان با ورزش های مناسب درمان کرد. برخی ورزش ها برای زانو درد بسیار مضر و برخی ورزش ها برای زانو درد بسیار مفید هستند. در اینجا بهترین ورزش برای درد پشت زانو و ورزش مناسب زانو درد بیان خواهد شد.

 

زانو یکی از مفاصلی است که احتمال آسیب دیدن آن در بین ورزشکاران زیاد است. ورزشکارانی که مشکل زانو دارند باید موارد خاصی را به هنگام ورزش رعایت کنند.

 

ورزش مناسب زانو درد

به‌ گزارش lequipe، ورزشکارانی که مشکل زانو دارند باید نکات خاصی را به هنگام ورزش رعایت کنند و حتی در انتخاب ورزشی که انجام می‌دهند محتاط باشند. نکات زیر می‌تواند قابل توجه باشد:

 

ورزش برای درد پشت زانو

 

1. در هنگام زانو درد ورزش نکنید

زمانی که زانو مرتب درد می‌کند باید به این درد توجه کرد و شدت فعالیت ورزشی را کاهش داد.

 

2. مراجعه به پزشک برای زانو درد: 

افرادی که مشکل جدی زانو دارند باید به پزشک مراجعه کنند و باعکسبرداری MRI مشکل زانو را مشخص کنند. پزشک می‌تواند توصیه‌های لازم را درباره فعالیت ورزشی که این افراد می‌توانند انجام دهند را ارائه دهد.

 

3. فعالیت‌های ورزشی که نباید با زانو درد انجام داد: 

فعالیت‌های ورزشی شدید نباید با زانو درد انجام شوند. ورزش‌هایی همچون دویدن یا پیاده روی شدید، تنیس، راگبی، زومبا و بوکس را کنار بگذارید. به جای این روش‌ها ورزش‌های با شدت کمتر را انتخاب کنید.

 

4. ورزش‌هایی که می‌توان با زانو درد انجام داد: 

ورزش‌هایی که فشار زیادی به زانو نمی آورند. عبارتند از: شنا، یوگا، پیلاتس، دوچرخه‌سواری و بادی بالانس تمامی ورزش‌های آبی برای افرادی که درد مفاصل دارند مناسب هستند. حتی اگر می‌خواهید راه بروید این کار را در آب انجام دهید تا فشار کمتری ه زانوی شما وارد شود.

جدیدترین مطالب