لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

تحقیق درباره موجودات دریایی

تحقیق درباره موجودات دریایی

تحقیق درباره موجودات دریایی

موجودات دریایی همیشه در اعماق بسیاری زیادی در اقیانوس ها زندگی می نمایند و بسیار عجیب می باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تحقیق درباره موجودات دریایی را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

عجیب و غریب و رنگارنگ بسیاری در آب‌های عمیق زندگی می‌کنند که باید ببینید تا وجودشان را باورکنید. موجودات جالب بسیاری در اقیانوس‌ها زندگی می‌کنند که انسان‌ها تن‌ها ۵ % از آن‌ها را کشف کرده اند. این بدین معنی است که حیوانات عجیب و وحشی بسیاری هنوز کشف نشده اند که ممکن است شبیه وحشی‌ترین رویاهای شما باشند.

 

موجوداتی که به تازگی در اعماق اقیانوس ها کشف شده اند بسیار عجیب می باشند این موجودات شبیه درخت و موجودات زیادی می باشند به همین دلیل اسم آنها را به نام موجوداتی که بیرون دریاها هستند نام گذاری نموده اند.

 

کرم درخت کریسمس

کرم درخت کریسمس یک موجود زیباست که شبیه یک وسیله پلاستیکی برای گرفتن ماهی‌های کوچک است. او یک موجود رنگارنگ شبیه درخت کریسمس است و در رنگ‌های نارنجی، زرد، آبی و سفید یافت می‌شود. آن‌ها زیاد بزرگ نیستند و 3 سانتیمتر طول دارند. به گزارش سماتک آن‌ها دستگاه های فرعی برای نفس کشیدن و شکار دارند و عموما گیاهان میکروسکوپی می‌خورند و ثابت هستند، یعنی وقتی جایی پیدا می‌کنند که دوست دارند اغلب دیگر حرکت نمی‌کنند.

تحقیق درباره موجودات دریایی

خیار دریایی

خیار دریایی یک موجود عجیب و غریب است. او شبیه ترکیبی از خیار و یک حلزون بزرگ است. خیارهای دریایی پوست چرمی و بدن بلندی دارند و در دسته خارتنان قرار دارند و با استفاده از شاخک‌های دهانشان ذرات ریز دریایی را می‌خورند. خیارهای دریایی وقتی احساس ترس کنند رشته‌های چسبناکی از خود ترشح می‌کنند یا بدنشان را فلج می‌کنند و می‌توانند به صورت جنسی یا غیرجنسی تولیدمثل کنند.

تحقیق درباره موجودات دریایی

وزغ ماهی دلقک

وزغ ماهی یک ماهی عجیب و زیباست. وزغ ماهی‌های مختلفی با شکل‌ها و رنگ‌های مختلف وجود دارند. یک وزغ ماهی دلقک درواقع یک وزغ ماهی زگیل دار جوان است. وزغ ماهی می‌تواند به آسانی مستتر شود و خودش را با محیط اطرافش درآمیزد. آن‌ها بیشتر ساکن هستند، اما گاهی که می‌خواهند حرکت کنند ممکن است بپرند.

تحقیق درباره موجودات دریایی

اژدهای دریایی برگ دار

اژدهای دریایی برگدار شبی چیزیست که ممکن است در یک سالاد خوشمزه پیدا کنید. آن‌ها شبیه بخشی از یک گیاه هستند. این یک طراحی فوق العاده برای استتار آن‌ها از شکارچیانی است که در آب‌های عمیق دریا زندگی می‌کنند. آن‌ها حدود ۲۰ سانتیمتر طول دارند و در دوره‌های طولانی زمانی ساکن هستند. آن‌ها نیرو و بنیه زیادی ندارند و حتی براثر خستگی می‌میرند.

تحقیق درباره موجودات دریایی

قلم دریایی

قلم دریایی واقعا یکی از زیبایی‌های کف سحرآمیز دریاست. قلم دریایی یک نوع مرجان نرم است که در قسمت‌های تاریک آب زندگی می‌کند و از کلونی‌های پولیپ تشکیل شده که برای زنده ماندن با هم کار می‌کنند. آن‌ها رنگ‌های مختلفی از جمله نارنجی، سفید و بنفش دارند و هنگامی که مورد تهدید قرار بگیرند نور سبز رنگی از خود ساطع می‌کنند.

تحقیق درباره موجودات دریایی

گرگ ماهی

گرگ ماهی آتلانتیک نام‌های گوناکونی دارد، اما صرف نظر از نامش موجود عجیبی است. آن‌ها ضدیخ مخصوص خود را تولید می‌کنند که اجازه می‌دهد در آب‌های بسیار سرد هم جریان خونشان به راحتی گردش داشته باشد. آن‌ها اغلب ساکن هستند و در حفره‌های و غارهای کوچک در انتظار طعمه خود پنهان می‌شوند.

تحقیق درباره موجودات دریایی

عنکبوت دریایی

عنکبوت‌های دریایی دقیقا همان چیزی هستند که نوع بزرگش را در کابوس‌ها می‌بینید و ابعاد مختلفی از یک تا ۸۵ سانتیمتر دارند. بیش از ۱۳۰۰ گونه عنکبوت دریایی شناخته شده است. شیوع غذاخوردن آن‌ها عجیب است، آن‌ها آب بدن حیوانات دریایی دیگر را می‌مکند.

تحقیق درباره موجودات دریایی

منبع: bartarinha.ir

جدیدترین مطالب