الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

10 راهکار برای جذب فالوور و معروف شدن در اینستاگرام

10 راهکار برای جذب فالوور و معروف شدن در اینستاگرام

10 راهکار برای جذب فالوور و معروف شدن در اینستاگرام

اینستاگرام شبکه اجتماعی بسیار قدرتمندی است که در کشور ایران کاربران زیادی در اینستاگرام صفحه شخصی دارند. اگر به دنبال راه های سریع جذب فالوور در اینستاگرام هستید 10 راهکار برای جذب فالوور و معروف شدن در اینستاگرام در ادامه آورده شده است. شبکه های اجتماعی همیشه مورد استقبال قرار گرفته اند، اینستاگرام نیز یکی از شبکه های اجتماعی معروف با بیش از 200 میلیون کاربر فعال که شامل اشخاص شاخص و عام و برند های مختلف میباشد،اما در این مطلب جالب نگاهی طنز گونه به محبوبیت در این شبکه اجتماعی می اندازیم.

 

در ستون طنز روزنامه شرق موارد فراگیر و پر کاربرد ژست های اینستاگرامی را مورد نقد قرار گرفته و به عبارتی با بزرگنمایی این فیگور های تکراری، یادمان آورده که مفهوم زیبایی تا چه اندازه دچار دست انداز شده است.

 

1. شما هرروز 300 گرم لوازم اضافی و آرایشی مصرف می کنید و بعد دوربین را از بالا و در زاویه نگه می دارید و لبتان را غنچه، چشم چپتان را بسته و نهایتا نوک زبانتان را می آورید بیرون و با دست دیگرتان یک V نشان می دهید، سپس از خودتان عکس می گیرید و منتشر می کنید و بعد از دوماه جزء شاخ های اینستاگرام خواهید شد.

 

2. هرروز می روید باشگاه در حالت های مختلف – به خصوص توی آینه – از خودتان و بازوانتان که عضله آورده، عکس می گیرید و منتشر می کنید.

 

3. شما هرروز یک فیلم از خودتان منتشر می کنید. مهم نیست فیلم چی. همین که دوربین را روشن کنید و به دوربین زل بزنید و یک چشمک یا لبخند بزنید کافی است. اگر دختر هستید، روی صدای یک ترانه لب بزنید و پشت چشم نازک کنید.

10 راهکار برای جذب فالوور و معروف شدن در اینستاگرام

4. اگر پسر هستید، ادای دخترهایی را که در راه سوم گفتیم دربیاورید و منتشر کنید و تبدیل به شاخ اینستاگرام بشوید.

 

5. عکس غذایی را که می خواهید بخورید بگذارید و زیرش شعر نو بنویسید و لابه لای آن بگویید از محصولات کدام برند در تهیه این غذای خاطره انگیز استفاده کرده اید.

 

6. بروید سفر و تا شش ماه آینده از همان سفر عکس منتشر کنید. منتها عکس ها طوری باشد که آن گوشه، عکس ماشین شاسی بلند پیدا باشد.

 

7. یک عکس منتشر کنید که پشت فرمان نشسته اید و زیرش بنویسید «یهویی…»، حواستان باشد که عکس باید طوری باشد که آرم روی فرمان دیده شود (دقت کردید تا الان هیچ کسی سوار پراید عکس یهویی منتشر نکرده، درحالی که نصف ماشین های توی خیابان پراید است؟).

 

8. به عنوان یک شاخ اینستاگرام برای دیگر شاخ ها شاخ وشانه می کشید.

 

9. می گویید بدون خواندن کتاب یا تولید یک اثر فکری یا هنری و با اتکا به تعداد فالوئرتان به مرحله ای رسیده اید که می توانید اعلام استقلال کنید و شاگرد بگیرید.

 

10. چون شما در همه امور تخصص دارید، هر چندوقت یک بار شماره کارتتان را اعلام می کنید تا ببینید چه می شود؛ مثلا در زلزله اخیر چندتا از این شاخ های اینستاگرام طوری زیرآب هلال احمر را زدند که خود هلال احمر هم باورش شد و بودجه اش را کارت به کارت چندتا شاخ اینستاگرام کرد تا آنها بروند زلزله را جمع کنند.معروف شدن در اینستاگرام

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری