لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

خرید اپل ایدی ارزان از آیدی تاپ

مجموعه : موبایل و تبلت
خرید اپل ایدی ارزان از آیدی تاپ

اگر تاکنون از محصولات اپل بهره نگرفتید و قصد دارید به تازگی وارد اکوسیستم دستگاه‌های این شرکت شوید، باید بدانید که بدون اپل آیدی نخواهید توانست تجربه کاربری خوبی داشته باشید. داشتن اپل آیدی برای شما به عنوان یک کاربر آیفون یا سایر محصولات اپل ضروری بوده و ما در این بخش قصد داریم درباره آن و معتبرترین مرجعی که می توانید از آن اپل ایدی تهیه کنید، با شما صحبت کنیم.

خرید اپل ایدی ارزان از آیدی تاپ

اپل آیدی برای چه استفاده می شود؟

در حقیقت کسانی که اپل آیدی را تهیه می‌کنند، تایید هویتشان در کاربری با محصولات این شرکت را انجام می دهند. این روش به اپل کمک می‌کند تا شما را به عنوان کاربر محصولاتش برای خریدهای درون برنامه‌ای ردیابی کند. اگر یک بار اپل آیدی را وارد حساب کاربری کنید، روی تمامی دستگاه‌های اپل می توانید از آن بهره گیرید. تفاوتی ندارد کاربر آیفون، آیپد، اپل واچ یا مک بوک باشید. اگر از کاربران  iTunes یا App Store بوده باشید، قطعا هم اینک اپل ایدی در اختیار دارید، اما شاید وقت آن باشد که نسبت به عوض کردن اپل ایدی قدیمیِ خود اقدام نمایید.

 

قیمت اپل ایدی در سایت آیدی تاپ

وب سایت آیدی تاپ (idtop.ir) معتبرترین مرجع 👈 خرید اپل ایدی 👉 در ایران بوده به طوری که روزانه افراد و مغازه داران بسیار زیادی از این سایت اقدام به خرید اپل ایدی تک و عمده آمریکا می نمایند.

 

در این سایتِ فروش اپل ایدی می توانید با بهترین قیمت اپل آیدی فوری یا شخصی تهیه کنید. با خرید اپل ایدی از سایت آیدی تاپ، این امکان برایتان فراهم می شود که از پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته بهره بگیرید به طوری که در هر ساعتی از شبانه روز پیام دهید، ادمین های سایت پاسخگوی سوالات شما هستند. همچنین در صورتی که اطلاعات اپل ایدی خود را گم یا فراموش کنید، با اطلاع به پشتیبانِ سایت، می توانید مجدد اطلاعات را دریافت نمایید. لازم به ذکر است که بگوییم خدمات آنلاک اپل ایدی نیز در آیدی تاپ انجام می شود. آیدی تاپ سعی کرده بهترین خدمات را در زمینه فروش اپل آیدی در اختیار کاربران محصولات اپل قرار دهد.

خرید اپل ایدی ارزان از آیدی تاپ

همچنین در این سایت قیمت های روزانه ی تمامی محصولات اپل و سامسونگ درج گردیده و شما می توانید بر روی نمودار، این قیمت ها را نسبت به روزهای قبل مقایسه کنید.

 

چگونه اپل ایدی را وارد گوشی ایفون کنیم؟

برای آن که اپل آیدی را وارد گوشی ایفون خود کنید، بهتر است قبل از آن سیستم عامل iOS را بروزرسانی نمایید. اگر از نسخه جدید iOS بهره می‌برید، جهت وارد کردن اپل آیدی به گوشی ایفون مراحل زیر را دنبال کنید:

 

• ابتدا به بخش تنظیمات مراجعه کنید.

• روی گزینه Sign in to your iphone کلیک کنید.

• پس از وارد کردن اپل آیدی و رمز عبور، گزینه Sign in را کلیک نمایید.

 

هنگامی که پنجره Apple ID Security نمایان شد، بهتر است روی Continue کلیک نکنید، زیرا به دلیل تحریم نیاز است تا بررسی صورت گیرد. در مراحل بعدی باید روی گزینهOther Options در قسمت زیرین صفحه کلیک کرده و Don’t Upgrade را انتخاب کنید. در آخر هم Terms & Conditions را Agree و انتخاب کنید.

خرید اپل ایدی ارزان از آیدی تاپ

اگر نسخه قدیمی iOS را دارید، باید به شکل دیگری فعال سازی را انجام دهید که در این سایت بیان شده است.

جدیدترین مطالب