سایت استعلام تعداد سیم کارت های ثبت شده به نام شما

سایت استعلام تعداد سیم کارت های ثبت شده به نام شما

سایت استعلام تعداد سیم کارت های ثبت شده به نام شما

برخی از افراد دوست دارند بدانند سیم کارت های که به نام خودشان تهیه کرده اند هنوز فعال می باشد یا خیر چند سال پیش اگر یک سیم کارتی 90 روز غیر فعال می ماند برای صاحب سیم کارت غیر فعال می شد و این شماره در دسترس خریدار دیگری قرار می گرفت ولی الان هر تعداد سیم کارت داشته باشید به نام خودتان خواهد ماند اگر دوست دارید بدانید سیم کارت های خودتان هنوز به نام شما ثبت شده است تا انتها با ما همراه باشید در ادامه جزئیات بیشتر سایت استعلام تعداد سیم کارت های ثبت شده به نام شما را در سایت سماتک خواهید خواند.

 

استعلام صاحب سیم کارت با پیامک امکانپذیر شد و مردم میتوانند با ارسال کد ملی به شماره ۳۰۰۰۵۰۴۹۰۱ یا به شماره ۳۰۰۰۵۰۴۹۰۱ از اینکه مالک چه تعداد سیم کارت هستند مطلع شوند.

 

استعلام صاحب سیم کارت با پیامک

معاون رگولاتوری گفت: مشترکان موبایل می‌توانند از طریق سامانه «استعلام تعداد خطوط مشترکین ارتباطات سیار» یا پیامک، از تعداد سیم‌کارت هایی که به نام آنها ثبت شده است، مطلع شوند.

سایت استعلام تعداد سیم کارت های ثبت شده به نام شما

استعلام مالکیت سیم‌کارت‌ با پیامک ممکن شد

حسین فلاح جوشقانی در نوزدهمین کمیسیون فنی مناطق تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی کشور گفت: با توجه به ساماندهی سیم‌کارتهای تلفن همراه و به منظور جلوگیری از سوء استفاده از اطلاعات هویتی مشترکان و کاهش تخلفات توسط افراد سودجو، مشترکان تلفن همراه می‌توانند با مراجعه به سامانه استعلام تعداد خطوط به آدرس www.mobilecount.cra.ir از تعداد سیم‌کارت ثبت شده به نام خود در اپراتورهای مختلف تلفن همراه مطلع شوند.

 

معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری افزود: علاوه بر مراجعه به این سامانه مشترکان می‌توانند با ارسال کد ملی خود به سرشماره ۳۰۰۰۵۰۴۹۰۱ یا ۳۰۰۰۱۵۰ از تعداد سیم‌کارتهای ثبت شده به نام خود آگاه شوند.

 

وی با اشاره به اینکه دریافت استعلام از طریق سامانه و یا پیامک توسط مشترک هر ۱۰ روز یکبار امکان‌پذیر است، تصریح کرد: درصورت مغایرت اطلاعات درج شده در سامانه، مشترکان باید با کارت ملی خود به دفاتر اپراتورهای تلفن همراه مراجعه کنند.

 

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب