لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

ژاکت هوشمند گوگل مدرن ترین گجت پوشیدنی جهان

مجموعه : اختراعات
ژاکت هوشمند گوگل مدرن ترین گجت پوشیدنی جهان

ژاکت هوشمند گوگل مدرن ترین گجت پوشیدنی جهان

گوگل به تازگی با آغاز سال 2018 گجت پوشیدنی هوشمندی را طراحی و تولید کرده است. ژاکت هوشمند گوگل مدرن ترین گجت پوشیدنی جهان که به زودی در بازارهای جهان به فروش خواهد رسید. اختراع گجت های پوشیدنی در دنیا رو به افزایش است و در حال حاضر گوگل رتبه یک تولید گجت های پوشیدنی جهان را دارد. گوگل با همکاری شرکت بزرگ تولید پوشاک Levie’s، یک ژاکت کاملا هوشمند طراحی و تولید کرده است که قابلیت‌های جدید و جذابی داراست.

 

ژاکت هوشمند گوگل مدرن ترین گجت پوشیدنی جهان

اختراع گجت پوشیدنی هوشمند

 

این ژاکت هوشمند در برابر سرما و گرما به صورت کاملا هوشمند از بدن شما محافظت می کند این نخستین باری نیست که خبری از گجت‌های پوشیدنی می‌شنویم اما گوگل این بار با معرفی و تولید این ژاکت هوشمند جدید قصد دارد به همگان ثابت کند که در عرصه طراحی و تولید گجت‌های پوشیدنی حرف اول و آخر را در جهان می زند.

 

این ژاکت هوشمند به کاربران و مصرف کنندگان خود این امکان را می دهد که بعنوان مثال، هنگام دوچرخه سواری یا پیاده روی، در صورتی که نمی خواهند گوشی همراه هوشمند خود را با خود حمل کنند، آن را در کیف یا ماشین خود بگذارند اما همچنان کارهای اصلی و اساسی خود را با استفاده از ژاکت هوشمندی که به همراه خود دارند، انجام دهند. به عنوان مثال، کاربران قادر خواهند بود موسیقی مورد علاقه خود را گوش داده و یا مسیر و مسافت‌های پیش رو را دریافت کنند.

 

ژاکت هوشمند گوگل مدرن ترین گجت پوشیدنی جهان

اختراع ژاکت هوشمند گوگل

 

نسخه و نمونه کنونی تولید شده توسط گوگل و لیوایز، به گونه‌ای طراحی شده است که برای هر دو جنسیت، زنان و مردان، قابل استفاده باشد اما به گفته برخی از کارشناسان، سبک اسپورت و ساده آن موجب شده است که بیشتر برای مردان قابل استفاده باشد.

 

این ژاکت هوشمند همچنین در برابر سرما و گرما به صورت کاملا هوشمند از بدن شما محافظت می کند و در صورتی که باد سرد به سمت شما بوزد، این ژاکت شروع به تولید گرما می‌کند تا کاربر احساس سرما نکند.

 

همچنین کاربران با لمس آستین این کت که به حسگرهای متعددی مجهز شده است،  قادر خواهند بود نوتیفیکیشن‌ها، موسیقی، مسیر نقشه‌یابی، قابلیت تماس و سایر اعمال مهم را از طریق ژاکت هوشمند خود کنترل و مدیریت کند. همچنین امکان دیگری که این ژاکت به کاربران خود می‌دهد آن است که کاربر می تواند در صورت گم کردن گوشی خود، آن را از طریق کتی که پوشیده است، پیدا کند.

 

ژاکت هوشمند گوگل مدرن ترین گجت پوشیدنی جهان

آستین این کت به حسگرهای متعددی مجهز شده است کاربران برای استفاده از این ژاکت هوشمند باید اپلیکیشن ژاکارد را بر روی گوشی هوشمند خود دانلود و نصب کنند. این اپلیکیشن برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS قابل دسترسی و دانلود است.

جدیدترین مطالب