لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

تجربه ای نوین؛ احداث باغستان گردو تجاری

تجربه ای نوین؛ احداث باغستان گردو تجاری

اگر به دنبال تجربه هایی نوین هستید، احداث باغستان گردو با نهال های پربار می تواند ایده مناسبی برای شما باشد. چه بهتر که نهالستان گردوی خود را با پربارترین نهال های گردو احداث کرده و با مراقبت از آن ها تجربه ای نوین را پشت سر بگذارید. ایجاد باغستانی سرسبز می تواند روی روحیه شما هم تاثیر بگذارد، به گفته منابع معتبری مانند نهالستان نهالوند، ویکی پدیا، ویکی کشاورز و ویکی هو بهترین تراپی برای انسان تماس با گل ها و گیاهان است.

 

هر اندازه که با گل ها، گیاهان و درختان در تماس باشید، روحیه شما تقویت شده و از بیماری هایی مانند افسردگی دورخواهید ماند. طبیعت روح شما را جلا بخشیده و بدون شک شما احساسات بهتری را در طی این راه تجربه خواهید کرد. با خرید بهترین نهال های گردو از بهترین نهالستان خاورمیانه یعنی نهالستان نهالوند این فرصت را از آن خود کنید!

نهال گردو آمریکایی

تحقق رویای سبز با درختان گردوی سالم

تحقق رویای سبز شما تنها با نهال های گردوی سالم امکان پذیر خواهد بود، شاید شما هم مانند خیلی از باغداران در این راه شکست خورده باشید، اما وقت آن است که به شکست های خود پایان دهید!

 

شاید شکست های گذشته مقدمه ای برای پیروزی شما باشد؛ پس فرصت را غنیمت شمارید و با خرید نهال های سالم گردو مقدمات پیروزی را برای خود فراهم نمایید. اما شرط رسیدن به موفقیت در زمینه باغداری چیست؟

 

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بزرگترین شرط رسیدن به باغستان سرسبز با درختان گردوی پربار این است که بدانید هر گردی گردو نیست!

 

اگر می خواهید باغستان سرسبزی احداث کنید تنها باید نهال های شناسنامه دار و سالم را از بهترین نهالستان ایران یعنی نهالوند تهیه نمایید. خرید زمین از شما، عرضه نهال های پربار و پرثمر از نهالوند! به نظر که معامله ای منصافانه است!

 

نهال های مریض و سالم از چه نظر با هم تفاوت دارند؟

اگر می خواهید بدانید که نهال های سالم و مریض باهم چه تفاوت هایی دارند و چگونه می توانید تفاوت های بین آن ها را تشخیص دهید، تنها کافی است که به ظاهر آن ها نگاه کنید. به قول معروف گفتنی رنگ رخساره خبر می دهد از سر درون!

 

یک نهال سالم بر خلاف نهال مریض انشعاب ندارد و پایه و پیوندک آن مشخص است. معمولا نهال های سالم پایه و پیوندک سازگاری داشته و محل پیوند هم تقریبا 15 سانتی متر بالاتر از سطح زمین قرار دارد.

 

نهال های سالم نسبت به بیماری ها و آفت ها مقاومت خوبی از خود نشان می دهند، آن ها می توانند در خاک منطقه و اقلیمی که مناسبشان است برای مدت های طولانی رشد کرده و ثمر بدهند. جوانه هایی که روی نهال های سالم رشد می کنند قوی و سالم هستند و شما می توانید مطمئن باشید که پس از مدتی آن ها هم گردوهایی سالم تحویل شما خواهند داد.

 

یکی دیگر از تفاوت های فاحش نهال های سالم، طول و قطر نهال است؛ نهال هایی که سالم هستند و بدون شک پس از مدتی به بار می نشینند، 80 سانت ارتفاع و قطری برابر با 1.5 سانتی متر دارند.

 

اگر از قدیمی تر ها، کسانی که دو پیرهن بیشتر از شما در این راه پاره کرده اند و تجربه بیشتری در این زمینه دارند بپرسید به شما خواهند گفت که نهالی خوب رشد می کند که بیشتر از دو سال سن نداشته باشد. البته که نهال های کم سن و سال هم ضعیف هستند و نمی توان با خرید آن ها ریسک کرد. نهال های یک تا دو ساله بهترین نوع نهال برای رشد به شمار می روند.

 

اگر می خواهید روند رشد نهال های شما خوب باشد؛ پس حتما باید نهال هایی انتخاب کنید که یک تنه هستند و به صورت ساقه ساقه رشد نکرده اند. ضمنا برای اطمینان از رشد نهال و سالم بودن آن حتما به ریشه نهال هم توجه داشته باشید. متاسفانه بسیاری از فروشندگان بدون در نظر گرفتن هر چیزی فقط قصد دارند که محصولات خود را به شما غالب کنند، اما نباید شما گول آن ها بخورید. با این اوصاف حواس خود را جمع کرده و با بررسی جزئیات ریشه به سلامت نهال هم پی ببرید، به قول معروف گفتنی مال خود را سفت بچسب و همسایه خود را دزد نکن!

نهال گردو دیرگل پیوندی

نهالوند شما را به باغستان پوشیده از انبوه درختان گردو می رساند!

همیشه خرید سکه یا دلار بهترین راه حل برای سرمایه گذاری نیست، در بسیاری از مواقع شما می توانید متفاوت بیندیشید و روی چیزهای دیگری مانند خرید نهال های پربار گردو سرمایه گذاری نمایید. با خرید نهال های گردو از بهترین نهالستان ایران یعنی نهالستان نهالوند می توانید باغستانی پوشیده از انبوه درختان گردو ایجاد کنید.

 

نهالوند با عرضه نهال های شناسنامه دار این امکان را برای شما فراهم می کند که سرمایه گذاری ایمنی داشته باشید. علاوه بر این تمامی نهال های موجود در این نهالستان با کارت قرنطینه و کارت سلامت عرضه می شوند.

 

با این توضیحات شما می توانید اطمینان داشته باشید که نهال هایی سالم از نهالوند خریداری می کنید، ضمن اینکه این نهالستان نهال گردو آمریکایی خود را با قیمتی رقابتی و با ضمانت واقعی بازگشت کالا به شما عرضه می کند؛ از همین رو شما می توانید با خرید نهال هایی آمریکایی و باکیفیت یک باغستان سرسبز ایجاد کنید.

 

جهت بررسی و مشاهده انواع نهال گردو آمریکایی روی لینک زیر کلیک کنید :

 

https://nahalvand.com/product-category/walnut/walnut-america/

 

مرغ همسایه غاز است!

در این زمینه مرغ همسایه غاز است می تواند تعبیری درست باشد؛ چرا که واقعا نهال های آمریکایی جزو پرثمرترین نهال های جهان هستند.

 

نهال گردو چندلر نمونه ای از بهترین نهال های آمریکایی به شمار می رود. این نهال پربار بومی ایالات متحده بوده و نژاد آن اصلاح شده است. نهال چندلر یکی از بهترین نهال ها برای کاشت در ایران محسوب می شود این نهال به خوبی با اقلیم و شرایط آب و هوایی ایران سازگاری دارد. بازدهی بالای نهال های چندلر آن ها را به یکی از محبوب ترین نهال های موجود تبدیل کرده است، وجود این مدل نهال ها در هر باغستانی برای سود دهی بالا کاملا ضروری به نظر می رسد.

 

شما می توانید نهال های چندلر را در ارتفاع 700 تا 1500 متر بالاتر از سطح دریا بکارید. از جمله مهمترین ویژگی‌های رقم چندلر این است که یک نوع نهال گردو دیرگل به شمار می رود. گردوی این نهال ها پوسته نازک، رنگ روشن و مغز درشتی دارد.

 

برای مشاهده مشخصات انواع نهال گردو دیرگل پیوندی روی لینک زیر کلیک کنید:

 

https://nahalvand.com/product-category/walnut/walnut-bloomer/

 

نهالوند قلب سبز خاورمیانه

به راستی که نهالوند قلب سبز خاورمیانه است، اگر می خواهید قیمت نهال و مشخصات نهال های موجود در این نهالستان مشاهده کنید، تنها باید مرورگر خود را باز کنید و واژه نهالستان نهالوند را جستجو نمایید.

 

در وب سایت این نهالستان در مورد قیمت و مشخصات نهال های موجود اطلاعات کامل و جامعی وجود دارد و شما با انتخاب نهال های مورد نظر خود از کیفیت و قیمت مقرون به صرفه ای که این نهالستان ارائه می کند، بدون شک شگفت زده خواهید شد.

 

البته که نهالوند امکان دریافت مشاوره رایگان در مورد انتخاب بهترین نهال با توجه به شرایط اقلیمی را برای شما عزیزان فراهم کرده است، تنها باید برای برقراری تماس با مشاورین خبره این وب سایت با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

09144801930 / 09144801940

وب سایت : https://nahalvand.com/

جدیدترین مطالب