ظرفیت 1000 نفری اخذ پاسپورت دومینیکا مخصوص ایرانیان

ظرفیت 1000 نفری اخذ پاسپورت دومینیکا مخصوص ایرانیان

حتماً می‌دانید که با داشتن پاسپورت دومینیکا می‌توانید بدون ویزا به بیش از 140 کشور جهان سفر کنید؛ اما احتمالاً نمی‌دانید که امکان اخذ ویزای 10 ساله آمریکا هم با این پاسپورت وجود دارد. تعجب نکنید! همه این مزایا به خاطر اعتبار این پاسپورت است.

اخذ پاسپورت دومینیکا مخصوص ایرانیان

جالب است بدانید که دومینیکا تنها کشوری است که بدون دردسر به ایرانیان پاسپورت می‌دهد. در حالی که حداقل 4 سال طول می‌کشد تا شما بتوانید اقامت یک کشور اروپایی، آمریکا یا کانادا را بگیرید؛ اما دریافت پاسپورت کشور دومینیکا 3 تا 6 ماه طول می‌کشد!

 

شما می‌توانید با حدود 120 هزار دلار آمریکا برای هر نفر، یک پاسپورت دوم با اعتبار جهانی را در جیب خود داشته باشید تا در مواقع ضروری نگران هیچ چیز نباشید. پاسپورت دومینیکا به راحتی تمدید می‌شود؛ این یعنی یک پاسپورت مطمئن برای کل عمر شما!

 

پاسپورت دومینیکا چه مزایایی دارد؟

شاید از خودتان بپرسید که داشتن پاسپورت کشوری که تنها 80 هزار جمعیت دارد، چه مزایایی می‌تواند داشته باشد؟ این فقط ظاهر ماجراست! دلیل اصلی همه کسانی که این پاسپورت را می‌گیرند، سفر بدون ویزا به بیش از 140 کشور دنیا است؛ پس این پاسپورت، سند تردد آزادانه شما به چندین کشور جهان خواهد بود.

 

از طرف دیگر، آمریکایی که به سختی به ایرانیان ویزا و اقامت می‌دهد، تسلیم پاسپورت کشور دومینیکا شده و شما با این ویزای 10 ساله می‌توانید به راحتی به این کشور تردد کنید.

 

طرح شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای محافظت از آینده خانواده شما است. اعضای خانواده از جمله: همسر، کودکان تحت تکفل زیر 30 سال و پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ شما که بالای 65 سال دارند و به شما وابسته هستند را می‌توانید تحت حمایت خود قرار دهید.

 

پس از دریافت پاسپورت و تابعیت دومینیکا، شما و همه افراد تحت تکفل شما در این درخواست به طور رسمی شهروند مادام‌العمر دومینیکا خواهید بود. نکته جذاب ماجرا اینجاست که قانون دومینیکا از لغو تابعیت حمایت می کند؛ پس هر پنج سال یک بار گذرنامه‌ها را تمدید کنید تا بتوانید آنها را به نسل‌های آینده خود منتقل کنید.

 

مزایای پاسپورت دومینیکا به طور خلاصه عبارت‌اند از:

• سفر بدون ویزا به 144 کشور دنیا

• امکان اخذ ویزای 10 ساله آمریکا

• امکان دریافت شهروندی مادام‌العمر برای کل خانواده

• امکان انتقال شهروندی دومینیکا به نسل‌های آینده

• بدون نیاز به مدرک زبان

• بدون نیاز به تحصیلات خاص

مزایای پاسپورت دومینیکا

پاسپورت دومینیکا برای چه کسانی مناسب است؟

این پاسپورت برای همه کسانی که می‌خواهند در مواقع ضروری بدون دردسر سفر کنند، خوب است؛ مخصوصاً تاجران، مدیران شرکت، پزشکان، رؤسای سازمان‌ها و کسانی که زیاد سفر می‌کنند. وقتی این پاسپورت را در جیب خود داشته باشید، تنها کافی است تا قبل از سفر، بلیت خود را تهیه کرده و سوار هواپیما شوید.

 

فرض کنید می‌خواهید در یک نمایشگاه بین‌المللی شرکت کنید و وقتی به دردسرهای گرفتن ویزای کشور مقصد فکر می‌کنید، منصرف شوید؛ اما با داشتن این پاسپورت، هیچ سفری را از دست نمی‌دهید. سوار هواپیما می‌شوید و چند ساعت بعد در کشور مقصد فرود می‌آیید؛ به همین راحتی!

هزینه‌های دریافت پاسپورت دومینیکا

چگونه پاسپورت دومینیکا را دریافت کنیم؟

نیازی نیست تا برای دریافت پاسپورت خود از کشور خارج شوید؛ وقتی کارهای خود را به یک شرکت معتبر مهاجرتی بسپارید، صفر تا صد دریافت پاسپورت را برای شما انجام می‌دهند. از بستن قرارداد گرفته تا انگشت‌نگاری و مراحل دیگر، همگی توسط مؤسسه مهاجرتی قابل انجام هستند.

 

بهتر است این نکته را هم بدانید که پاسپورت و تابعیت کشور دومینیکا هیچ وقت لغو نخواهد شد؛ شاید از این موضوع تعجب کنید! اما بهتر است بدانید که چون بسیاری از افرادی که این پاسپورت را می‌گیرند، قصد مهاجرت به دومینیکا را ندارند، در نتیجه بار مالی برای این کشور نخواهد داشت.

 

از طرف دیگر ایران هم به خاطر مواجه شدن با تحریم‌ها، مشکلی با گرفتن پاسپورت دومینیکا ندارد؛ زیرا معمولاً کسانی که این پاسپورت را دریافت می‌کنند، قصد مهاجرت و خارج شدن از کشور برای همیشه را ندارند.

ثبت شرکت در دبی

با پاسپورت دومینیکا به کدام کشورها می‌توانیم سفر کنیم؟

واضح است که وقتی می‌گوییم که با این پاسپورت می‌توانید به بیش از 140 کشور دنیا سفر کنید، به این معنی است که بسیاری از کشورهای مهم جهان را شامل می‌شود. انگلیس، فرانسه، آلمان، ژاپن، کره‌جنوبی، آمریکا، استرالیا و کانادا از محبوب‌ترین کشورهایی هستند که هر کسی آرزوی سفر به آن‌ها را دارد.

 

با این پاسپورت، فرصت سفر به این کشورها در هر زمانی که بخواهید برای شما فراهم می‌شود. حتی می‌توانید تحصیل در برترین دانشگاه‌های جهان را که همیشه آرزویش را در سر داشتید، با این پاسپورت تجربه کنید.

تفاوت پاسپورت دومینیکا با ویزای دبی

دریافت پاسپورت دومینیکا چه شرایطی دارد؟

دریافت این پاسپورت به شرایط خاص یا پیچیده‌ای نیاز ندارد. حتی شما می‌توانید با پرداخت هزینه اضافی، همسر، فرزندان زیر 30 سال، پدر و مادر، مادربرزگ و پدربزرگ و خواهر و برادر زیر 25 سال خود را به پرونده اصلی اضافه کنید.

 

عدم سوءپیشینه و داشتن حداقل 21 سال سن از شرایط اولیه دریافت پاسپورت کشور دومینیکا هستند که برای ثبت درخواست خود باید در نظر داشته باشید.

 

هزینه دریافت پاسپورت دومینیکا چقدر است؟

مراحل دریافت پاسپورت دومینیکا

هزینه اخذ این پاسپورت متغیر و شامل هزینه درخواست، هزینه بررسی امنیتی، هزینه ثبت هر نفر، هزینه همسر و فرزندان به طور جداگانه، هزینه صدور پاسپورت 10 ساله، هزینه وکیل مورد تأیید دولت دومینیکا، هزینه اپلیکیشن فرم و… است.

اخذ پاسپورت دومینیکا چه مراحلی دارد؟

از زمان ثبت درخواست خود برای دریافت این پاسپورت تا دریافت آن باید چند مرحله را طی کنید؛ اگر مدارک شما کامل باشند، با مشکل روبرو نشده و پاسپورت خود را سریع‌تر می‌گیرید.

 

مراحل دریافت پاسپورت کشور دومینیکا عبارت‌اند از:

• مشاوره، عقد قرارداد و پر کردن فرم مربوط به درخواست اخذ پاسپورت

• ترجمه و ارسال مدارک و شروع تحقیقات پلیس دومینیکا برای سوابق متقاضی

• اتمام تحقیقات پلیس، صدور نامه تأیید و پرداخت هزینه‌ها

• صدور پاسپورت تا نهایتاً 6 ماه

اقامت در امارات با پاسپورت دومینیکا

به چه مدارکی برای پاسپورت دومینیکا نیاز داریم؟

از مدارک مورد نیاز برای این پاسپورت می‌توان به شناسنامه، کارت ملی، عکس تمامی اعضای خانواده، آخرین مدرک تحصیلی، نتیجه آزمایش‌های لازم، گواهی عدم سوءپیشینه، کارت پایان خدمت و عقدنامه نیاز دارید.

 

بسته به شرایط کاری شما ممکن است به مدارک دیگری مانند: پروانه کسب، گواهینامه رانندگی، معرفی ‌نامه شغلی، پرینت حساب بانکی و… هم نیاز داشته باشید. بهتر است قبل از هر کاری، مدارک مورد نیاز خود را با شرکت مهاجرتی مدنظرتان بررسی کنید.

مدارک مورد نیاز دریافت پاسپورت دومینیکا

اخذ پاسپورت دومینیکا را به افدل بسپارید!

افدل نامی آشنا و معتبر در حوزه مهاجرت است و افتخار این را دارد که خدمات پاسپورت دوم را به لیست خدمات خود اضافه کرده است. دریافت پاسپورت دوم خود را به شرکت مهاجرتی افدل بسپارید و مطمئن باشید که خدمات ما با تضمین به شما ارائه می‌شوند.

 

دیگر لازم نیست برای دریافت اقامت امارات نگران باشید! علاوه بر این، اگر نمی‌دانید که دریافت ویزای دبی چه شرایطی دارد و آیا شما هم مشمول شرایط دریافت ویزای طلایی امارات هستید یا خیر، باز هم می‌توانید روی کمک تیم افدل حساب کنید؛ چون مهاجرت به امارات و دبی نیز در حوزه تخصصی تیم ما است.

 

برای دریافت پاسپورت دومینیکا و مشاوره تخصصی در رابطه با مهاجرت خود، تنها کافی است تا با ما تماس بگیرید و به همه ابهامات خود پایان دهید. همکاران ما در واتس اپ و اینستاگرام پاسخگوی شما خواهند بود.

کشورهایی که با پاسپورت دومینیکا می‌توانیم سفر کنیم

جدیدترین مطالب