لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

ورود خانم ها به این جزیره ژاپنی ممنوع است + تصاویر

ورود خانم ها به این جزیره ژاپنی ممنوع است + تصاویر

ورود خانم ها به این جزیره ژاپنی ممنوع است

مردم ژاپن قانون های خاص خود را کشور دارند و دوست دارند از این قوانین همه اطاعت نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ورود خانم ها به این جزیره ژاپنی ممنوع است را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

یک جزیره در کشور ژاپن وجود دارد که هیچ زنی حق ندارد وارد این جزیره شود چون قانون این جزیره زنان را از وارد شدن به این جزیره منع می نماید این جزیره مذهبی می باشد و مردها به عبادت در این جزیره پرداخته اند یک جزیره ژاپنی که زنان حق ورود به آن را ندارند، نامزد ثبت در فهرست میراث جهانی یونسکو شده است. 

 

جزیره اوکینوشیما در جنوب غرب ژاپن به قدری قوانین مذهبی سختگیرانه دارد که تنها به مردان اجازه ورود می‌دهد.

 

با این حال مردان بازدیدکننده از این جزیره نیز اجازه خارج کردن هیچ چیز، حتی یک برگ درخت از جزیره را ندارند.

 

معبد موناکاتا تایشا اوکیتسومیا، که محل پرستش الهه دریاست، در جزیره اوکینوشیما قرار دارد.

 

این معبد از قرن چهارم تا نهم میلادی، محل مراسم دعا برای امنیت کشتی‌ها و همچنین محلی برای مبادلات میان کره‌ای‌ها و چینی‌ها بوده است.

 

به گزارش سماتک ، تابوهای مذهبی همچنان در این جزیره حکمفرماست و علاوه بر ممنوعیت ورود زنان، مردانی که به جزیره وارد می‌شوند باید برای انجام مراسم پاکسازی کاملا برهنه شوند. آنها همچنین حق ندارند که هیچ وقت جزئیات سفر خود به جزیره اوکینوشیما را فاش کنند.

 

این جزیره از سوی گروهی از کارشناسان برای ثبت به عنوان میراث جهانی یونسکو پیشنهاد شده است که تصمیم نهایی در نشست ماه ژوئیه این سازمان اعلام خواهد شد.

 

 اگر این جزیره در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شود لازم است که در مورد مسائلی مانند ممنوعیت ورود زنان و ممنوعیت خروج سوغاتی از این جزیره بازنگری شود، به این دلیل که در آینده نزدیک گردشگری به یکی از مسائل مهم جزیره اوکینوشیما تبدیل خواهد شد.

 

با این حال یکی از مقامات معبد موناکاتا تایشا گفته است در صورت ثبت این جزیره به عنوان میراث جهانی یونسکو «موضع رسمی تغییر نخواهد کرد».

 

این مقام مذهبی گفته است:«ما به کنترل سختگیرانه بازدیدکنندگان جزیره ادامه خواهیم داد».

ورود خانم ها به این جزیره ژاپنی ممنوع است + تصاویر

ورود خانم ها به این جزیره ژاپنی ممنوع است + تصاویر

 

جدیدترین مطالب