لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

لیست خانه معلم های استان همدان + عکس، آدرس و شماره تلفن

مجموعه : هتل و رستوران
لیست خانه معلم های استان همدان + عکس، آدرس و شماره تلفن

لیست خانه معلم های استان همدان

در این بخش برای شما فرهنگیان عزیز لیست خانه معلم های استان همدان را تهیه و گردآوری کرده ایم که اگر قصد سفر کردن به همدان و شهرهای اطراف آنرا دارید می توانید در این مقاله آدرس و شماره تلفن خانه معلم های همدان را بیابید. همدان شهر با قدمتی کهن است که دیدنی های زیادی در آن جای گرفته اند. سفر به همدان برای شما بسیار خاطره انگیز خواهد شد و هر ساله مسافران زیادی برای بازدید از این شهر، راهی استان همدان می شوند. اگر فرهنگی شاغل یا بازنشسته هستید می توانید با نگاهی به لیست خانه معلم های استان همدان، بهترین آنرا انتخاب کرده و برای اقامت رزرو کنید. جهت رزرو خانه معلم همدان نیاز به کارت پرسنلی فرهنگیان است و با این کارت می توانید نسبت به رزرو اتاق اقدام بفرمایید.

 

در کل استان همدان بالغ بر 6 خانه معلم ساخته شده است که 2 مورد از آنها در خود شهر همدان جای گرفته اند و 4 مورد دیگر مربوط به سایر شهرستان های استان همدان است. همدان را می توان به عنوان قدیمی ترین تمدن بشری به حساب آورد و دیدنی های بسیار زیادی مثل غار علیصدر، هگمتانه و گنج نامه در نقاط مختلف این استان جای گرفته اند. در صورتی که شما فرهنگی هستید و قصد سفر به همدان را دارید می توانید با توجه به اطلاعات مراکز خانه معلم (خانه معلم همدان، خانه معلم ملایر و …) از امکانات اینگونه مجموعه‌ها بهره ببرید.

لیست خانه معلم های استان همدان + عکس، آدرس و شماره تلفن

آدرس و شماره تلفن خانه معلم همدان

شما فرهنگیان عزیز پس از رسیدن به شهر همدان نیاز به آدرس و شماره تلفن خانه معلم همدان و به همین علت ما در ادامه این بخش لیست آدرس خانه معلم های همدان همراه با شماره تلفن این مراکز را برایتان تهیه کردیم تا بتوانیم این نیاز شما را رفع کنیم. در اینجا باید بگوییم که کد تلفن استان همدان 081 می باشد که باید در ابتدای شماره تلفن خانه معلم های همدان قرار دهید و سپس شماره گیری نمایید. با ما همراه باشید تا آدرس و شماره تلفن خانه های معلم همدان را برایتان بیان کنیم:

 

خانه معلم همدان خیابان شریعتی

آدرس: همدان خیابان شریعتی میدان شریعتی ابتدای خیابان میرزاده عشقی
تلفن: ۳۸۳۲۴۰۱۷-۱۹

این مجتمع در مساحت ۳۰۵۰ متر می‌باشد. ظرفیت پذیرش ۱۱۳ تخت را دارا می‌باشد و شامل تالار غذا خوری ۷۳۵ نفر و رستوران ۲۰۰ نفره می‌باشد.

لیست خانه معلم های استان همدان + عکس، آدرس و شماره تلفن

خانه معلم همدان میلاد نور

آدرس: همدان – خیابان میرزاده عشقی نرسیده به چهارراه پاستور جنب سالن ورزشی آموزشگاه‌ها
تلفن: ۳۸۲۵۷۳۴۷

لیست خانه معلم های استان همدان + عکس، آدرس و شماره تلفن

مراکز اسکان فرهنگیان استان همدان

در این بخش لیست خانه معلم های شهرهای استان همدان را برایتان قرار داده ایم. یکی از بهترین و زیباترین شهرهای این استان، شهرستان کبودر آهنگ است که جاهای دیدنی بسیار زیادی دارد. مراکز اسکان فرهنگیان در استان همدان عبارتند از:

 

خانه معلم تویسرکان همدان

آدرس: تویسرکان – خیابان باهنر – جنب مهدیه
تلفن: ۳۴۹۲۲۵۲۶

 

خانه معلم نهاوند استان همدان

آدرس: بلوار شهید بهشتی روبروی اداره ارشاد
تلفن: ۳۳۲۲۴۴۰۰۰

لیست خانه معلم های استان همدان + عکس، آدرس و شماره تلفن

خانه معلم کبودر آهنگ همدان

آدرس: انتهای شهرک سپاه خیابان سپاه
تلفن: ۳۵۲۲۶۰۵۱

 

خانه معلم ملایر همدان

آدرس: ملایر بلوار سیف الدوله میدان پارک (دکتر بابک)
تلفن: ۳۲۲۳۳۳۹۹

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب