قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

ترسناک ترین جاهای دیدنی جهان + تصاویر

ترسناک ترین جاهای دیدنی جهان + تصاویر

در دنیا خیلی از مکان ها و جاهای تماشایی و دیدنی وجود دارد که به عنوان ترسناک ترین دیدنی جهان انتخاب شده اند. این مکان های وحشتناک در جای جای مکان پراکنده شده اند و بسیاری از آنها پذیرای توریست و گردشگران بسیار زیادی از اقصی نقاط جهان هستند.

 

در همه کشورهای جهان جاهایی وجود دارند که از آن‌ها با لفظ تسخیر شده نام برده می‌شود. جاهایی که محل رفت و آمد ارواح خبیث و یا شکارگاه اشباح ناخوشایند هستند. در این‌جا ما فهرستی از ترسناک‌ترین اماکن موجود روی کره زمین را در اختیار شما قرار می‌دهیم که مطمئنا هرگز تمایل نخواهید داشت از نزدیک آن‌ها را ببینید.

 

• پلاکلی، کنت
پلاکلی در نزدیکی اشفورد در کنت، اغلب به عنوان پر رفت و آمد ترین روستا در بریتانیا توصیف می شود. گفته می شود که اشباح بسیاری به آن جا رفت و امد می کنند. جاذبه های گردشگری مرگ آلود انجا شامل گوشه وحشت – جایی که در آن یک راهزن مرگ نابهنگام خود را ملاقات کرد – و جنگل فریاد – که در آن شایع است که شما هنوز هم می توانید فریاد دلسرد کننده مردگان را بشنوید- است. بسیاری از ساکنان پلاکلی از شهرت و سابقه مرگ آلود انجا به ستوه امده اند. با این حال، انبوهی از شکارچیان ارواح در هالووین در این روستا گرد هم می آیند.

ترسناک ترین جاهای دیدنی جهان + تصاویر

• جزیره عروسک ها، مکزیک
خوچیمیلکو یک منطقه در شهر مکزیک است، که شامل یک سیستم گسترده ای از کانال ها و جزایر مصنوعی است. معروف ترین انها که متعلق به مردی به نام جولیان سانتانا بَرِرا است. پس از اینکه او بدن یک دختر مرده در نزدیکی کانال کشف کرد، شروع به جمع آوری عروسک های دور انداخته و قطعات آنها کرد. او آنها را از درخت های جزیره خود اویزان کرد، تا ارواح شیطانی را از انجا دفع کند. آقای بررا در سال 2001 درگذشت، اما عروسک های او همچنان باقی مانده اند. می توان با قایق به آن جزیره وحشت زده سفر کرد.

ترسناک ترین جاهای دیدنی جهان + تصاویر

• جزیره هاشیما، ژاپن
در فاصله 15 کیلومتری ناکازاکی، هاشیما به عنوان معدن زغال سنگ بین سال های 1887 تا 1974 استفاده می شد. در سال 1959 جمعیت آن به اوج خود یعنی 5259 نفر و یا 216264 نفر در هر مایل مربع رسید. پس از ان که در دهه 1960، نفت در سراسر ژاپن جایگزین زغال سنگ شد. هاشیما رها شد و در حال حاضر به عنوان “جزیره شبح” شناخته شده است. یک بخش کوچک از این جزیره در سال 2009 به روی گردشگران بازگشایی شد. تور های گشت و گذار دریایی اغلب در این مکان توقف می کنند.

ترسناک ترین جاهای دیدنی جهان + تصاویر

• برج لندن
بر طبق افسانه ها برج سنگی با ابهت لندن محل رفت و امد بسیاری از ارواح شاهان است، بسیاری از آنها پایان خود را در بین دیوارهای خاکستری اینجا ملاقات کردند. این ارواح شامل توماس بکت، – کسی که گزارش شده روحش در اینجا دیده شده است – ادوارد پنجم و ریچارد شروزبری (شاهزادگان درون برج)، – کسانیکه که احتمالا در سال 1483 در همین جا به قتل رسیدند – آن بولین، – که در برج سبز در سال 1536 گردن زده شد – و کاترین هاوارد – که شش سال بعد اعدام شد – می شود.

ترسناک ترین جاهای دیدنی جهان + تصاویر

• تپه صلیب ها، لیتونی
تپه صلیب ها زیارت گاه کاتولیک ها است، که در دهه 1830 ایجاد شد. تصور بر این است که انجا شامل حداقل 100،000 صلیب عادی و صلیب غول پیکر باشد و توسط پاپ ژان پل دوم به عنوان یک محل برای امید، صلح و عشق توصیف شده است. اگرچه شما دوست ندارید که شب را تنها در انجا سپری کنید!

ترسناک ترین جاهای دیدنی جهان + تصاویر

• آکیگاهارا، ژاپن
این جنگل در پایه کوه فوجی شبیه چیزی بیشتر از پروژه جادوگر بلر است. این جنگل یک ارتباط تاریخی با شیاطین در اساطیر ژاپن دارد و پس از پل گلدن گیت در سان فرانسیسکو، دومین مکان محبوب در جهان برای خودکشی است. به تنهایی، در سال 2010 بیش از 50 نفر در اینجا به زندگی خود پایان داده اند و سالانه داوطلبانی اجساد انها را جمع اوری می کنند. این جنگل همچنین به خاطر سکوتش مورد توجه است و این به لطف تراکم درختانش است، که مسیر باد را مسدود می کنند. به کوهنوردان توصیه می شود تا از نوار های پلاستیکی برای علامت گذاری مسیر خود استفاده کنند تا در این جنگل گم نشوند.

ترسناک ترین جاهای دیدنی جهان + تصاویر

• دخمه های پاریس
این محل زیرزمینیِ نگهداریِ استخوان هایِ مردگان شامل باقی مانده های شش میلیون نفر است. غار و تونل های بی شماری که طول ان به 280 کیلومتر در زیر زمین می رسد، که در زیر شهر گسترش یافته است و توسط مخالفان فرانسوی در طول جنگ جهانی دوم مورد استفاده قرار می گرفت. در انجا برای گردشگرانی که در جستوجوی اماکن مخوف هستند، باز است. در ورودی انجا را می توان در منطقه دنفرت روچریو یافت. دخمه های مشابهی را نیز می توان در رم و پالرمو یافت کرد.

ترسناک ترین جاهای دیدنی جهان + تصاویر

• قلعه ادینبورگپ
قلعه ادینبورگ یکی از پر رفت و امد ترین مکان های اسکاتلند برای ارواح است. گفته می شود که این قلعه خانه یک شبح فلوت زن، یک طبل زن بی سر و یک سگ روح مانند است. در سال 2001، خزانه و اتاق های قلعه تحت یک بررسی و مطالعه دقیق علمی 10 روزه با استفاده از تجهیزات دید در شب، دوربین های دیجیتال، دروبین های  حرارتی و 240 نفر داوطلب اموزش دیده قرار گرفت. نزدیک به نیمی از کسانی که در این پروژه شرکت کرده بودند، دیدن ارواح و پدیده های شبح وار را از جمله افت ناگهانی در درجه حرارت و احساس حضور نهان چیزی که در حال کشیدن لباس آنها بود را گزارش کردند.

ترسناک ترین جاهای دیدنی جهان + تصاویر

• پریپیات، اوکراین
چیز غیر قابل انکار نگران کننده ای که در مورد شهر ارواح وجود دارد، ان است که آن ها فقط یک نام ندارند. پریپیات در منطقه تخلیه شده چرنوویل قرار دارد و در سال 1970 برای اسکان کارگران آن نیروگاه بد فرجام ساخته شد و پس از آن فاجعه در سال 1986 متروکه شد.

ترسناک ترین جاهای دیدنی جهان + تصاویر

• دیگر شهر های ارواح مشهور
دیگر شهر های ارواح مورد توجه عبارتند از: کراکو در ایتالیا که به دلیل زمین لرزه متروکه شده است، شهر های معدنی سابق در بودی کالیفرنیا، هامبراستون در شیلی، کولمنزکوپ در نامیبیا و اوردور سور گلِین که ساکنانش توسط نیروهای آلمان در جنگ جهانی دوم کشته شدند و شارل دوگل فرمان داد تا روستا هرگز بازسازی نشود، زیرا ان روستا باید به عنوان یک بنای یادبود دائمی، از جنایات رخ داده باقی بماند.

ترسناک ترین جاهای دیدنی جهان + تصاویر

• جاده یونگاس شمالی، بولیوی
همچنین به عنوان  El Camino de la Muerte یا “جاده مرگ” شناخته شده است. این مسیر 60 کیلومتری  توسط زندانیان پاراگوئه ای در دهه 1930 ساخته شده بود و رانندگان بی باک را از پایتخت بولیوی لاپاز به شهر کوریوکو می رساند. مسیر حرکت در این جاده دو طرفه است، اما این جاده به ندرت بیش از سه متر عرض دارد و هیچ نرده کنار جاده ای در ان وجود ندارد. باران سنگین و مه غلیظ اغلب به خطر اضافه می کند و یک پیش بینی غلط جزئی می تواند سقوط از ارتفاع 600  متری را رقم بزند. این جاده جان هزاران نفر را گرفته است و علائم صلیب بسیاری در نقاطی که در آن وسایل نقلیه سقوط کرده اند، نصب شده است. شمار کشته شدگان بالا و مناظر دیدنی و جذاب، دوچرخه سواران بی باک را تشویق کرده که به این محل امده و یک ماجراجویی خطرناک را با دوچرخه رقم بزنند. وضعیت این جاده در سال های اخیر بهبود یافته است و در حال حاضر یک بخش جدید ایجاد شده است، که یکی از خطرناک ترین بخش های مسیر قدیمی را دور می زند.

ترسناک ترین جاهای دیدنی جهان + تصاویر

• کشیش خانه بورلی، اسکس
در بریتانیا به عنوان پر رفت و امدترین خانه برای ارواح، توصیف شده است. کشیش خانه بورلی در سال 1863 در محل یک کلیسا و صومعه قرن 12 ام ساخته شده است. معروفترین افسانه ادعا می کند که یک راهب از بورلی عاشق راهبه ای از یک صومعه نزدیک می شود. آنها تصمیم می گیرند با همدیگر فرار کنند، اما بزرگان صومعه به نقشه انها پی بردند. این راهب به دار آویخته شد، در حالی که ان زن نیز زنده زنده در خزانه زیر کشیش خانه به خاک سپرده شد. ارواح ان دو همیشه و هر زمانی به این محل رفت و امد می کنند.

ترسناک ترین جاهای دیدنی جهان + تصاویر

• محل دفن اسخوان های مردگان سدلک، جمهوری چک
این کلیسای کوچک در نزدیکی کوتنا هورا شامل باقی مانده 70،000 نفر است و سالانه حدود 200000 گردشکر را به انجا جذب می کند. این محل تا حد زیادی به این واقعیت اشاره دارد، که استخوان های این افراد برای یک مد عجیب و غریب هنری مرتب شده اند. بخش داخلی آن شامل چیزهای حیرت اوری مانند یک لوستر استخوان و چراغ های تزئینی از جمجمه هست.

ترسناک ترین جاهای دیدنی جهان + تصاویر

 

مطالب مرتبط:

 

وحشتناک ترین مکان های متروکه و بلا استفاده در دنیا

 

تصاویری از وحشتناک ترین پل های دیدنی دنیا

 

ترسناک ترین استخر جهان در طبقه 38 برج سنگاپور

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب