نیم نگاهی به گذشته

راهنمای سفر ارزان به اروپا

مجموعه : دانستنی سفر
راهنمای سفر ارزان به اروپا

راهنمای سفر ارزان به اروپا

سفر ارزان به کشورهای اروپایی برای افرادی که دوست ندارند هزینه های زیادی را برای سفر و تهیه بلیط هواپیما بپردازند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر راهنمای سفر ارزان به اروپا را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

هزینه های سرسام آور پروازها، هتل ها و خیلی چیزهای دیگر باعث می شود مردم دلشان سفر نخواهد. در این مطلب چند راه حل برای هزینه کمتر در مسافرت به شما نشان می دهیم.

 

حمل و نقل متفاوت

راهنمای سفر ارزان به اروپا

راهنمای سفر ارزان به اروپا

 

سفر ارزان به اروپا با بهترین پروازها می تواند انجام بگیرد شما می توانید با چند پرواز به مقصد خود حرکت نمایید تا هزینه ای کمی برای تهیه بلیط خرج نمایید اگر این مواردی را که گفتیم را انجام دهید هزینه سفر شما بسیار کم خواهد شد.

 

از چندین خطوط هوایی و راه های حمل و نقل استفاده کنید تا به مقصد برسید. این کار باعث می شود مبلغ کمتری هزینه کنید. بنابراین باید دنبال بلیط های وسایل حمل و نقل بزرگ بگردید. به عنوان مثال اگر با هواپیما به رم و با قطار به ونیز بروید ارزان تر از پرواز مستقیم به ونیز در می آید. پرواز محلی به پوکت ارزان تر از پرواز مستقیم به پوکت می شود.

 

سفر بین شهری

پرواز مستقیم از نقطه A به نقطه B گران تر از پرواز از نقطه A به نقطه C و با یک توقف در نقطه B در می آید. در نقطه می توانید بلیط پروازهای اتصالی را تهیه کنید و یا این که قسمت دوم سفرتان را حذف کنید. حتی می توانید به شهرهای دیگری بروید و مسیرتان را خودتان انتخاب کنید.

 

راهنمای سفر ارزان به اروپا

راهنمای سفر ارزان به اروپا

 

اجاره کردن ماشین برای سفر بین شهری تصمیم درستی است اما داخل شهر هم مشکل ترافیک و پارکینگ پیدا می کنید و هم پول زیادی هزینه می کنید. برای ذخیره زمان و پول بهتر است وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید و حتی با دوچرخه به این طرف و آن طرف بروید.

 

آفرهای خاص را پیدا کنید

اکثر آزانس های مسافرتی آفرهای خوبی برای توریست ها دارند. به عنوان مثال در انگلیس اگر یک بلیط قطار تهیه کنید یک بلیط رایگان می گیرید.

 

سبک سفر کنید

راهنمای سفر ارزان به اروپا

راهنمای سفر ارزان به اروپا

 

مسافرت بدون بار و بنه زیاد بهترین راه برای هزینه کمتر است چون خیلی از خطوط هوایی هزینه ها را برای کسانی که بار کمتری دارند کم می کنند.

 

به جای هتل آپارتمان اجاره کنید

مزیت آپارتمان این است که آشپزخانه دارد و می توانید در آن آشپزی کنید. بنابراین مجبور نیستید برای غذا به رستوران بروید.

 

رایگان موزه بروید

راهنمای سفر ارزان به اروپا

راهنمای سفر ارزان به اروپا

 

بیشتر موزه ها بعضی ساعت ها و روزها رایگان هستند. به عنوان مثال موزه کولوسئوم در رم اولین یکشنبه هر ماه رایگان است. یا موزه پرادو در روزهای خاصی از ساعت ۶ تا ۸ عصر رایگان است. بعضی از موزه ها هم ورودی ندارند.

 

به تاریخ های خاصی گیر ندهید

گاهی اوقات پروازهایی که چند روز قبل یا بعد از روزی که انتخاب کرده اید ارزان تر هستند. پس در تقویم تنها یک تاریخ خاصی را برای سفر تیک نزنید.

 

موتور جستجوهای بومی استفاده کنید

خدماتی مثل Booking.com، یا، Skyscanner دائما اطلاعات خطوط هوایی و یا هتل ها را به روز رسانی می کنند پس در سایت های بومی به دنبال این اطلاعات باشید.

 

راهنمای سفر ارزان به اروپا

 

منبع: bedunim.ir

جدیدترین مطالب