افتتاح یک مکان جدید میتونه خبر خوبی برای ما باشه

افتتاح یک مکان جدید میتونه خبر خوبی برای ما باشه

تو این روزایی که یک سری مشکلات اطراف مردم را گرفته و آنها را از تفریح و سرگرمی و پرداختن به خود دور کرده است، شنیدن خبرهای خوب یک جور آرزو یا انتظار زیاد به حساب می آید.

 

شاید اگر تفریح کردن حتی به اندازه کوچک را در برنامه زندگی خود قرار بدهیم، خیلی از لحاظ روحی آماده سختی های زندگی در طول هفته خواهیم بود. تا با مردم صحبت می کنیم که تفریح مورد علاقه شما چیست؟ نود درصد می شنویم که: ای بابا دلت خوشه تفریح کجا بود؟

 

در صورتی که اگر یک مقدار بیشتر به این موضوع اهمیت بدهیم میبینیم که چه تاثیر عجیبی در زندگی ما خواهد داشت. در واقع اینکه ما حال خودمان را خوب کنیم، هزار برابر بهتر از این است که منتظر شخصی باشیم که این کار را برای ما انجام دهد.

 

جاهای دیدنی ایران مال

افتتاح یک مکان جدید میتونه خبر خوبی برای ما باشه

خبرهای خوب زیادی اطراف ما وجود دارد که ما نسبت به آنها بی توجه هستیم. بطور مثال فکر شما این است افتتاح یک پاساژ چه شادی باید برای من و خانواده داشته باشد اما این فکر شما درست نیست. یعنی حتی من می خواهم لذت قدم زدن در یک مکان جدید را هم از دست بدهم؟ پس بهانه های مختلف را کنار بگذارید و برای یک مرتبه هم که شده این کار را بکنید.

 

بیایید این مسئله را بیشتر و جزئی تر بررسی کنیم و برای بررسی این مسئله یک مکان را تجزیه و تحلیل کنیم. زمانی که بازار بزرگ ایران یا ایران مال افتتاح شد، نظر خیلی از مردم این بود که: راه خیلی دوره یا ما که تا اونجا میریم ی دفعه بریم شمال و … از بحث دوری راه که بگذریم یک سری از مردم هم میگفتن اصلا اگه راهشم کاری نداشته باشیم از گرونی زیاد نمیشه اونجا خرید کرد.

 

حالا این وسط یک سری دیگر از مردم نظر متفاوتی داشتند. آنها میگفتند برای یک بار هم که شده بریم ببینیم چه چیزهایی داخل ایران مال هست. دقیقا صحبت ما هم همین هست که به یک سری دلایل شما می توانید از امکانات و تفریحاتی که برای شما قرار داده شده است، استفاده کنید.

 

از زمانی که تیم اتاق فرار انیگما تصمیم گرفت شعبه بعدی اتاق فرار تهران خود را ایران مال قرار دهد، به این فکر بودیم که شما برای زمان، راه و … به مشکل خواهید خورد یا نه. برای جواب این سوال کافی است برگردیم به افتتاح اولین شعبه اتاق فرار انیگما در برج میلاد.

 

افتتاح اتاق فرار ایران مال

افتتاح یک مکان جدید میتونه خبر خوبی برای ما باشه

وقتی اکثر اتاق های فرار بصورت متمرکز در محله های تهران جمع شده بودند، اسکیپ روم انیگما در سال 96 یک کار متفاوت کرد و اولین شعبه خود را در برج میلاد افتتاح کرد و همان موقع هم سوال اکثر مردم این بود که: کی تا برج میلاد میره و … . دقیقا بحث هایی که سر اسکیپ روم ایران مال مطرح شده اما اتاق فرار انیگما در برج میلاد ثابت کرد که اگر کیفیت کار را بالا ببریم مردم هم راضی خواهند بود و به راه و زمان و … توجه نخواهند کرد و از همه مهمتر داشتن شعبه در دو نقطه از تهران که یکی جزء نمادهای تهران و دیگری جزء بزرگترین مراکز خرید خاورمیانه است، به مردم ثابت می کند که انیگما بدنبال شعبات متعدد و کارهای بی کیفیت نیست.

 

در ضمن این هم باید بگوییم که همه ژانرهای اتاق فرار در برج میلاد وجود دارد و انیگما برای هر سلیقه ای اتاق فرار دارد یعنی برای کسی که عاشق ترسیدن هست تا کسی که بدنبال جایی برای حل معما دور از ترس می گردد، اتاق فرار داریم و قرار است همین رویه در ایران مال هم باشد.

 

در ابتدای کار بحث سر این بود که اتاق های فرار ترسناک در تهران و دیگر استان ها طرفداران خیلی زیادی دارد اما انیگما مثل همیشه باید متفاوت از دیگر اتاق های فرار عمل کند. اتاق رویا در برج میلاد که ژانر هیجانی دارد و به نوعی امضاء انیگما هم هست (چون اولین اتاق فرار فانتزی-هیجانی ایران می باشد) دلیل کاملا منطقی بود تا انیگما برای اولین بازی خود در ایران مال، به سراغ اتاق رویا2 برود اما این سری با نام اتاق فرار نجات سولاریس به مردم معرفی خواهد شد. شاید با خودتان بگید پس اتاق فرار ترسناک چی؟ نگران این موضوع نباشید. مگر میشه انیگما برای شما اسکیپ روم ترسناک نداشته باشد. افتتاح این شعبه با اتاق رویا 2 بوده اما بازی های بعدی اتاق فرار ایران مال قرار است ترسناک باشند.

افتتاح یک مکان جدید میتونه خبر خوبی برای ما باشه

تاریخ دقیق افتتاح این اتاق فرار هم هفته اول مرداد ماه خواهد بود و اگر از داستان این اتاق فرار بخواهید بشنوید باید به شما بگوییم که این بازی با موضوع نابودی زمین شروع می شود و شما یک گروه متخصص هستید که برای تعمیر یک سفینه فضایی دست به کار می شوید تا بازمانده های زمین را به همراه خودتان ببرید و در این راه اتفاقاتی برای شما و گروهتان رخ خواهد داد که بیشتر از این توضیح دادن موجب لو رفتن بازی می شود و بهتر این هست که حضوری با تیم خودتان برای این بازی به اتاق فرار انیگما شعبه ایران مال تشریف بیاورید.

 

حالا نظر شما چیست؟ دیدید که افتتاح یک مجموعه یا بازی و … می تواند برای ما یک خبر بسیار جالب باشد. پس بهانه راه و … را کنار بگذارید و برای تجربه این چالش لذت بخش آماده شوید. فقط باز هم باید یادآوری کنیم تا یادتان نرود که اتاق فرار نجات سولاریس همانند اتاق فرار رویا نیاز به لباس های راحت یا ورزشی دارد پس با لباس های پلوخوری کار خودتان را در حل معما و فعالیت بدنی سخت نکنید.

 

اتاق فرار نجات سولاریس قرار است یک تجربه جدید در صنعت اتاق فرار باشد، پس بهترین جایی که می توانست میزبانی شما را به بهترین شکل ممکن بعهده بگیرد، قطعا ایران مال بود.

 

تاریخ افتتاح اتاق فرار نجات سولاریس: هفته دوم مرداد 1401

مکان: بازار بزرگ ایران یا ایران مال

رزرو از طریق: https://www.enigmaescaperoom.ir

ایمیل: enigmaescaperoom1@gmail.com

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب