لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

زیباترین جاذبه های گردشگری امریکا + تصاویر

مجموعه : عجایب گردشگری
زیباترین جاذبه های گردشگری امریکا + تصاویر

مجمع الجزایر هاوایی

 

زیباترین جاذبه های گردشگری امریکا را در این پست سماتک معرفی خواهیم کرد. مجمع الجزایر هاوایی در اقیانوس ارام است  که جز بزرگتریم جزایر گردشگری محسوب میشود. دارای اب وهوای معتدل و نمناک است و شمار گیاهان بومی ان به چندین هزار میرسد و ۶۶گونه ی پرنده ی بی همتا در این جزیره یافت شده است . هاوایی دارای چشم انداز های فوق العاده ای است که هر گردشگری را به خود جذب میکند . به همین خاطر تعدادی از جاذبه های گردشگری این منطقه را برایتان اماده کرده ایم تا بیشتر با این جزیره زیبای ایالات امریکا اشنا شوید.

 

زیباترین جاذبه های گردشگری امریکا + تصاویربه گزارش سماتک؛ مجمع الجزایر هاوایی، یکی از ایالات آمریکاست. هاوایی یکی از زیباترین نقاط دنیاست و از موقعیت خاص جغرافیایی منحصر به فردی برخوردار است و جزو ایالات منفصل جغرافیایی به شمار می رود.

 

هاوایی به همراه آلاسکا، دو تکه جدا از ایالت متحده آمریکا به شمار می روند و سالانه گردشگران زیادی از سراسر جهان به این جزیره سفر می کنند.

 

در اینجا پنج جاذبه گردشگری آلاسکا را برایتان برشمرده ایم؛ جاذبه هایی که گردشگران و توریست ها برای دیدن آنها به هاوایی سفر می کنند.

 

۱. رصدخانه «کی آ» (Kea Observatory)

گردشگرانی که به هاوایی می روند از رصدخانه «کی آ» دیدن می کنند؛ رصدخانه ای در منطقه ای استوایی برای بسیاری از مردم جذابیت زیادی دارد. در آسمان هاوایی انگار ستاره ها به زمین نزدیک ترند.

زیباترین جاذبه های گردشگری امریکا + تصاویر
۲.دهانه آتشفشانی هالیکالا (Haleakala crater)

قله  آتشفشانی هالیکالا ۱۰۰ هزار فوت با سطح زمین فاصله دارد. این قله آتشفشانی آغوش خود را به روی ابرها باز کرده است.

زیباترین جاذبه های گردشگری امریکا + تصاویر
۳. آبشارهای وایلو (Wailua  falls )

این آبشارهای زیبا نتیجه ریزش باران های استوایی هستند. این باران ها در همه ماه های سال به خصوص در ماه آوریل و نوامبر می بارند و لطافت و نمناکی دلپذیری به آب و هوای هاوایی می بخشند.

زیباترین جاذبه های گردشگری امریکا + تصاویر

۴.شهر تانتالوس (Tantalus)

در شهر تانتالوس هاوایی برخلاف طبیعت بکر آن زندگی مدرن و پیشرفته ای جریان دارد. شهر تانتالوس یکی از بزرگترین شهرهای هاوایی است و در فصل تابستان و با ورود گردشگران به نقطه ای شلوغ و پرسر و صدا تبدیل می شود.

 

کافه ها و رستوران ها در این شهر، غذاهای دریایی متنوعی را به مشتریان خود عرضه می کنند.

زیباترین جاذبه های گردشگری امریکا + تصاویر

۵. ساحل لانیکای (Lanikai beach)

ساحل لانیکای یک از زیباترین مناطق طبیعی دنیا به شمار می رود.

 

زیباترین جاذبه گردشگری امریکا

جدیدترین مطالب