سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

شغل جالب و خطرناک ویژه کوتوله ها + تصاویر

شغل جالب و خطرناک ویژه کوتوله ها + تصاویر

کارهای زیادی وجود دارند که مخصوص افراد قد کوتاه هستند و گاها برخی از آنها بسیار خطرین آفرین هستند. در ادامه این مطلب سماتک شما را با شغل جالب و خطرناک ویژه کوتوله ها آشنا خواهیم کرد.

 

 در اکثر کشورهای جهان امروزه شغل ها و مکان هایی ویژه افراد کوتوله در نظر گرفته شده است. اما ظاهرا در بعضی از مناطق دنیا از این افراد سوء استفاده می شود.

شغل جالب و خطرناک ویژه کوتوله ها + تصاویر

گروه های گاو بازی در کشور مکزیک چندین گروه از این افراد کوتاه قد را استخدام کرده اند تا از آنها به عنوان ماداتور یا همان ” گاو باز ” استفاده کنند. این افراد به دلیل کوتاهی قد و قامت و جثه خود عموما در برابر گاو ها به زمین می خورند و باعث خندیدن تماشاگران می شوند.

 

یک گروه حامی افراد کوتاه قد در مکزیک با انتشار آماری اعلام کرده است که حدود 200 نفر انسان قد کوتاه در این گروه ها فعالیت کرده و تورهایی را در مکزیک ، کلمبیا و آمریکا برگزار می کنند.

شغل جالب و خطرناک ویژه کوتوله ها + تصاویر

بعضی از این افراد کوتاه قد گفته اند که برای این حرفه را برگزیده اند که می خواهند در سطح جامعه جدی گرفته شوند و یا به عنوان یک ورزشکار شناخته شوند. به گزارش سماتک اما بسیاری معتقد هستند که این افراد به دلیل فقر مالی و نداشتن امکان دیگری برای زندگی دست به این کار می زنند.

 

مطالب مرتبط:

 

شغل های پردرآمد و عجیب و غریب دنیا + تصاویر

 

شغل این مرد نو کردن اسکناس های کهنه است

 

مرد میلیونری که شغلش توپ جمع کن است

 

شغل این زن کارمند، خوابیدن و استراحت در هتل ها است

 

این خانم نیویورکی شادترین شغل جهان را دارد

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز درست کردن شیک پروتئین در خانه آموزش کاچی چهار مغز خوراکی بسیار مفید روش درست کردن مربای شقاقل آموزش آش آلو فواید مواد غذایی حاوی پروبیوتیک طرز تهیه خورش گوجه سبز غذای سنتی تابستانی آموزش درست کردن و طرز تهیه كوكی پیتزایی طرز درست کردن سینه مرغ در فر سرکه سیب را خودتان درست کنید کیک های خوشمزه با تجهیزات پزشکی طرز تهیه دسر شکلات انار برای شب یلدا پیشگیری و مبارزه با سرطان تخمدان با مصرف کافئین