10 هتل ارزان در میدان تقسیم استانبول

10 هتل ارزان در میدان تقسیم استانبول

یکی از کشورهای توریست پذیر دنیا که سالیانه میلیون ها گردشگر به آن سفر می کنند، ترکیه است. “استانبول” یکی از مشهورترین شهرهای این کشور توریستی است که قسمتی از آن در قاره آسیا و قسمتی در قاره اروپا واقع شده که از طریق پل به یکدیگر وصل شدند.

 

استانبول پر است از امکانات رفاهی، تفریجی و گردشگری و هتل های فراوان که می تواند سفر لذت بخشی را برای هر کسی به ارمغان بیاورد. گردشگران می گویند استانبول بی نظیر است.

 

با اینکه هر شهری می تواند این ادعا را داشته باشد اما این شهر واقعا استثنایی است، چون هیچ شهری در جهان وجود ندارد که دو قاره را دربگیرد! استانبول همه چیز دارد!  جزیره های دیدنی، سواحل بی نظیر، حال و هوای قدیمی و جدید، مسیحی و مسلمان، ساختمان های قدیمی و برج های مجلل. برای همین می شود ادعا کرد که استانبول هیچ چیز کم ندارد!

 

کسانی که می خواهند به استانبول سفر کنند می توانند  با جست و جوی واژه تور استانبول و آخرین قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول در جریان آخرین قیمت ها برای سفر به استانبول قرار بگیرند.  البته، نباید از هر سایتی خرید کرد چون خرید از هر سایتی مسافران را به دردسر می اندازد.

 

“میدان تکسیم”، معروف به “میدان زمان” استانبول است  که به شلوغی اش شهره است. این میدان پر است از بهترین مراکز خرید در شهر و  چندین رستوران ، کافه و کلوپ شبانه. این میدان یکی از مشهورترین مناطق شهر استانبول است که اغلب رستوران و فروشگاه های معروف در آن شعبه دارند. برای همین  هم اگر تلاش کنید تا محل اقامت خود را نزدیک به میدان تقسیم انتخاب کنید دیگر نیازی به پرداخت هزینه های گزاف تاکسی نیستید. اگر می خواهید به استانبول سفر کنید و سفر ارزانی داشته باشید، توصیه می کنیم این مقاله را بخوانید.

 

هتل افس Efes استانبول

هتل افس Efes جزو ارزان ترین هتل های 2 ستاره استانبول است. قیمت ارزان به همراه امکانات و موقعیت جغرافیایی این هتل باعث شده جزو پرطرفدارترین هتل های استانبول باشد. فاصله این هتل با میدان تکسیم حدود 400 متر است که این خود به تنهایی یک امتیاز ویژه است.

10 هتل ارزان در میدان تقسیم استانبول

هتل لیوا سوییت استانبول

هتل لیوا یکی از هتل آپارتمان های ارزان استانبول محسوب می شود که با میدان تکسیم 800 متر فاصله دارد. سوییت های ارزان این هتل در استانبول خیلی طرفدار دارد و معروف است. جالب است بدانید سوییت های ارزان این هتل هر کدام دارای سینک ظرف شویی و اجاق گاز جداگانه است که باعث به صرفه تر شدن سفر برای مسافران می شود چون می توانند غذا درست کنند و دیگر نیازی به خرید غذا ندارند.

 

هتل فیده استانبول

یکی دیگر از هتل های ارزان قیمت استانبول و میدان تکسیم ، هتل فیده استانبول است. این هتل 3 ستاره دارد و  600 متر با میدان تکسیم فاصله دارد. این هتل، ارزان قیمت است و اگر بخواهید در آن اقامت کنید برایتان بسیار به صرفه است. فضای دلنشینی و امکاناتی که این هتل دارد باعث می شود گردشگران زیادی به آن جذب شوند.

 

هتل بیرول استانبول هتلی ارزان در منطقه تکسیم

این هتل در منطقه بیوقلو و در فاصله بسیار 1000 متری تا میدان تکسیم قرار گرفته است. درست است که این هتل ستاره ای ندارد اما جزو ارزان ترین و به صرفه ترین هتل های استانبول محسوب می شود. این هتل اغلب ظرفیت خالی ندارد و قیمت پایینی که دارد باعث شده تا طرفداران و گردشگران زیادی داشته باشد.

10 هتل ارزان در میدان تقسیم استانبول

هتل آدا هوم استانبول

“آدا هوم استانبول” یکی از ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین هتل های ارزان استانبول محسوب می شود.  فاصله این هتل تا میدان تکسیم 400 متر است و اگر دنبال تور استانبول یا سفری ارزان هستید و می خواهید محل اقامت تان نزدیک میدان تکسیم نیز باشد،  این هتل هم می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

 

هتل ونوس استانبول

هتل ونوس یکی از نزدیک ترین هتل ها به میدان تکسیم است که قیمت به صرفه و ارزانی هم دارد.  این هتل در فاصله 600 متری میدان تکسیم واقع شده و ارزش خرید تور ارزان را دارد.این هتل بسیار ارزان است و می توانید خودتان آن را رزرو کنید. اگر بتوانید در جریان جوی آخرین قیمت بلیط هواپیمای تهران استانبول هم بگیرید عالی است چون در این صورت می توانید در جریان بلیط های لحظه آخری و ارزان هم باشید و سفر ارزان تری داشته باشید.

 

هتل سیلویا استانبول

هتل سیلویا یکی از ارزان ترین هتل های محدوده میدان تکسیم است که 1400 متر با آن فاصله دارد. این هتل نسبت به هتل هایی که گفته شد فاصله دورتری با میدان تکسیم دارد.   هتل سیلویا هم به خاطر قیمت ارزانش طرفداران زیادی در بین گردشگران دارد.

 

هتل پرا لایف استانبول

هتل پرا لایف در منطقه “بی اقلو”  قار گرفته و فاصله آن  تا میدان تکسیم 800 متر است. اگر هتل پرا لایف را در توراستانبول خود انتخاب کنید می توانید سفر ارزان قیمت و به صرفه ای داشته باشید.

جدیدترین مطالب