لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

انتظارات مرد از زن در رابطه جنسی | آنچه مردان در رابطه جنسی دوست دارند

انتظارات مرد از زن در رابطه جنسی | آنچه مردان در رابطه جنسی دوست دارند

مردان در رابطه جنسی تمایلات و خواسته هایی دارند که دوست دارند همسرشان آنها را برآورده کند انتظارات مرد از زن در رابطه جنسی sex و آنچه مردان در رابطه جنسی دوست دارند زنان انجام دهند را در ادامه بیان خواهیم کرد.

 

انتظارات مرد از زن در رابطه جنسی

رابطه جنسی بسیار مهم است و برطرف کردن خواسته ها و انتظارات مردان در رابطه جنسی بسیار مهم و حیاتی است برخی خانم‌ها فکر می‌کنند که همه مردها از یک چیز لذت می‌برند و مشابه هم هستند اما انتظارات هر مردی از زن در رابطه جنسی متفاوت ست، در صورتی که هر فردی شخصیت منحصر به فرد و نیازهای خاص خودش را دارد. بنابراین بهتر است در حین رابطه جنسی هم انتظارات خود را بیان کرده و هم از همسرتان بخواهید خواسته‌ها و انتظاراتش را مطرح کند. در یک دنیای ایده آل هم زن و هم مرد باید انتظارات جنسی که از یکدیگر دارند را به همسرانشان بگویند. مطمئن باشید که این کار به بهتر شدن رابطه شما کمک خواهد کرد. مردها دارای تفکرهای جنسی مختلفی هستند که از نیازهای روحی و روانی و غرایز آنها سرچشمه می‌گیرد. برخلاف تصور بیشتر زنان که فکر می‌کنند مردها به راحتی ارضا شده و رابطه جنسی برای آنان صرفا یک ارضای جسمی است، روابط جنسی برای مردان تنها به معنای ارضای جسمی نیست و ارضای روحی و روانی است که می‌تواند آنها را به سرحد لذت رسانده و رابطه زناشویی را نیز تحکیم بخشد. در نتیجه برای ارضا شدن روحی و رفع انتظارات مرد از زن در رابطه جنسی باید خواسته‌های ذهنی مرد نیز تامین شود. این خواسته‌های ذهنی ممکن است کاملا متفاوت از شخصیت فرد باشد.

 

درصد بسیار کمی از خانم ها انتقاد پذیرند و مطرح کردن مشکلات جنسی با آن ها آسان است اما برخی دیگر سریعا در مقابل انتقاد از رابطه جنسی و درخواست های جنسی عکس العمل نشان می دهند.آیا راهی وجود دارد که مردان بدون آنکه احساسات شریک جنسی شان را جریحه دار کنند ، بتوانند به راحتی از او انتقاد کنند و خواسته هایشان را مطرح سازند؟ مردان معمولا انتظارات جنسی بالایی دارند و اگر بخواهید همه آن ها را ارضا کنید اندکی مشکل است.

انتظارات مرد از زن در رابطه جنسی | آنچه مردان در رابطه جنسی دوست دارند

آنچه مردان در رابطه جنسی دوست دارند

به طور کلی در طول رابطه جنسی مردان انتظاراتی از شریک خود دارند که برخی از آنان شامل موارد زیر می‌شود. در یک رابطه جنسی هریک از طرفین خواسته‌هایی از طرف مقابل دارند که در صورت تامین آن خواسته‌ها لذتی که از رابطه می‌برند چند برابر خواهد شد و در این صورت یک رابطه محکم و پایدار خواهند داشت، اما اگر این خواسته‌ها به دلایلی مانند خجالت یا هر چیز دیگری بازگو نشود، ممکن است در دراز مدت باعث سرخوردگی فرد شده و رابطه جنسی به سردی بگراید. اگر می‌خواهید راجع به انتظار مردان از زنان در روابط جنسی بیشتر بدانید که شاید بنا به دلایلی آنها را تاکنون به شما نگفته باشند، توصیه می‌کنیم که حتما این متن را تا انتها بخوانید. اگر از برخی از رفتارهای جنسی شریکتان ناراضی هستید ، این احساس را مستقیما به او نگویید و در حین رابطه جنسی از او بخواهید تصور کند جای شماست و حالا می توانید او را به سمتی که دلتان می خواهد هدایت کنید و کارهای جنسی را که از آن لذت می برید را برای او بازگو کنید.

 

عدم تظاهر به ارضا شدن: تظاهر به ارضا شدن نکنید. زنان فکر می‌کنند که برای حفظ غرور مردان لازم است که تظاهر کنند ارضا شده‌اند اما این طور نیست و مردها این تظاهر را متوجه خواهند شد و اصلا دوست ندارند. پس اگر ارضا نشده‌اید به او اجازه بدهید این را متوجه شده و سعی کند که واقعا شما را ارضا نماید. در نظر داشته باشید که رابطه جنسی مانند یک پروژه گروهی است و شما واقعا می خواهید که در آن موفق شوید (به ارگاسم برسید).

اعضای گروه شما تا دائم درحال مذاکره هستند اما وقتی ساعت 3 نیمه شب می شود و پیش از هر گونه اتفاق خاصی، شما هیچ نزدیکی به نمره ی الف (ارگاسم) نداشته اید، پس باید برای آن اقداماتی انجام دهید. پس می توانید پیش از به ارگاسم رسیدن باید معاشقه داشته باشید.

خواسته مردها در روابط جنسی از زنان این است که به همسرتان اجازه دهید تا هر کاری که برای ارضای شما لازم می بیند را انجام دهد، پس از مدتی او دقیقا یاد می گیرد که چگونه شما لذت می برید. این معاشقه های پیش از رابطه جنسی، باعث ارگاسم شما و لذت او می شوند.

انتظارات مرد از زن در رابطه جنسی | آنچه مردان در رابطه جنسی دوست دارند

تنوع در پوزیشن رابطه جنسی خواسته مردان است

تنوع در پوزیشن رابطه جنسی یکی دیگر از مهمترین انتظارات مردان از زنان در رابطه جنسی اگر شما همیشه از یک پوزیشن خاص برای روابط جنسی تان استفاده می کنید، حتما همسرتان از شما می خواهد که در روش تان تنوع دهید و پوزیشن های دیگر را نیز امتحان کنید. بر عکس باور عمومی درباره خواسته مردها در روابط جنسی مردان از ارتباط جنسی سریع و عجله ای خوششان نمی آید.

هیچکس نیست که دوست داشته باشد راحت بخوابد و از پوزیشنی که راحت است بیرون بیاید. تنوع باعث افزایش تحریک مرد می شود زیرا نمی تواند حدس بزند حرکت بعدی شما چه می تواند باشد.

تکرار باعث کسلی می شود؛ پس خود را برای هر چیزی در رخت خواب آماده کنید و تنوع به خرج دهید.

شما می توانید در سرعت، پوزیشن و یا فشار دخول تنوع ایجاد کنید تا هم جذاب تر و هم لذتبخش تر شود این خواسته مردها در روابط جنسی میباشد.

 

اما اگر همسرتان میل جنسی بالایی داشته باشد، حتی دوست دارد با شما در اتاق نشیمن، آشپرخانه و… نیز ارتباط جنسی داشته باشد.
مردان از معاشقه ی پیش از ارتباط جنسی لذت می برند.

بر اساس انتظارات مرد از زن در رابطه جنسی آنها میخواهند پیش از داشتن ارتباط جنسی، یکدیگر را آماده کرده و معاشقه داشته باشند که اصولا اینها را در یک مشاوره ازدواج می آموزید.

این معاشقه هر چقدر داغ تر و پر شور تر باشد، آن ها بیشتر لذت می برند.

 

مثلا مردان دوست دارند که روی تخت دراز بکشند، لباس های یکدیگر را در بیاورید و حتی اگر لباس ها را با شور و عجله از تن پاره کنند، نیز بیشتر لذت می برند.

زیرا این می تواند علاقه و میل جنسی بیشتر را نشان دهد.

گاهی در حین رابطه جنسی به همسرتان بگویید که نمی تواند شما را لمس کند، حرف بزند و هیچ کار دیگری انجام دهد.

تنها شما باید به او بگویید که چه کاری باید انجام دهد و چگونه به شما دست بزند. در غیر این صورت تنبیه خواهد شد. اصلا اجازه ندهید حرکت کند و از حرف شما سرپیچی کند.

انتظارات مرد از زن در رابطه جنسی | آنچه مردان در رابطه جنسی دوست دارند

مردان دوست دارند سکس دهانی داشته باشند

مردان از از رابطه جنسی دهانی لذت برده و تحریک می‌شوند. مکیدن آلت تناسلی مردان یکی از درخواست های اصلی مرد از زن در رابطه جنسی است با فشاری که بر روی آن ایجاد می‌کند موجب تجمع خون در بافت‌های آلت می‌شود و برای آنها لذت بخش خواهد بود و به این طریق برانگیخته می‌شوند. البته هر شکل از رابطه جنسی باید با رضایت کامل هر دو طرف انجام شود.

 

مردان دوست دارند در مورد خیال پردازی هایشان با شما صحبت کنند:

Overstreet درباره خواسته مردها از زنها می گوید:

که بعضی افراد معمولا دوست ندارند که در مورد خیالات شان با کسی صحبت کنند زیرا فکر می کنند که این کار باعث آسیب پذیری شان خواهد شد.

آن ها عقیده دارند که با صحبت کردن در مورد اوهام و خیالات شان شاید مورد تحقیر و تمسخر قرار بگیرند.

اگر شما با همسرتان در مورد این مسائل صحبت کنید، او نیز از به شما اعتماد کرده و خیالاتش را به شما خواهد گفت.

این کار به بهبود رابطه تان نیز کمک خواهد کرد.

انتظارات مرد از زن در رابطه جنسی | آنچه مردان در رابطه جنسی دوست دارند

مردان دوست دارند زنان در رابطه جنسی خودشان باشند

مردها در رابطه زناشویی دوست دارند که زن، زنانگی و ظرافت خود را حفظ کند و چنین زنی را تحسین می‌کنند. آرایش کردن و رسیدن بیش از حد به خود برخلاف تصور عموم، چندان برای مردان جذاب نیست. اکثر مردان زنانی را دوست دارند که از ظاهر واقعی خود احساس رضایت داشته باشند. برخی از رفتارهای اشتباه زنان در رابطه جنسی از این تفکر نشات می گیرد که آن ها گمان می کنند همه مردها مانند یکدیگرند و از یک چیز لذت می برند پس لازم نیست برای گفتن خواسته های جنسی تان خشونت به کار ببرید ، شما می توانید در حین رابطه جنسی با ملایمت و غیر مستقیم خواسته های خود را مطرح سازید تا شریک جنسیتان آن ها را بیاموزد. رضایت دوطرف از رابطه جنسی بسیار مهم است پس با مطرح کردن عاقلانه نیازهای جنسیتان به بهتر شدن رابطه خود کمک کنید.

 

پیشنهاد درخواست رابطه جنسی از سوی خانم ها مهمترین انتظار مرد از زن در روابط جنسی است

اینکه همیشه مردان باید شروع کننده رابطه جنسی باشند، هیچ قاعده ضروری نیست و مردان هم دوست دارند که گاهی خانم‌ها پیشنهاد دهنده رابطه جنسی باشند. پس بد نیست که گهگاهی شما شروع کننده رابطه باشید و همسرتان را تحریک کنید. مطمئن باشید که اگر یک بار این کار را امتحان کنید متوجه می‌شوید که او نیز استقبال کرده و واکنش خوبی نشان خواهد داد. بسیاری از مردان دوست دارند گاهی همسرشان در شروع رابطه جنسی پیش قدم شوند و آغازگر رابطه باشند اما نمی دانند این خواسته را چگونه مطرح کنند . شما می توانید این تقاضا را این چنین مطرح کنید و به همسرتان بگویید :من دوست دارم گاهی تو شروع کننده رابطه باشی و مرا تحریک کنی و از اینکه همیشه من آغازگرم ناراحت هستم . توجه داشته باشید هرگاه همسرتان این کار را آغاز کرد ، از او استقبال کنید و واکنش خوبی نشان دهید.

انتظارات مرد از زن در رابطه جنسی | آنچه مردان در رابطه جنسی دوست دارند

خوشبو بودن واژن و بدن مهمترین انتظار مرد از زن در رابطه جنسی است

خوشبو بودن تمام بدن و به خصوص ناحیه واژن و آلت تناسلی یکی از خواسته‌های مهم مردان است که شاید تاکنون آن را از ترس و عدم انتقاد پذیری شما مطرح نکرده باشند. برای رفع این مشکل حتما پیش از برقراری رابطه جنسی به حمام رفته تا بدن تمیز و خوشبویی داشته باشید. برطرف نمودن بوی بد واژن یکی از مهمترین انتظارات اصلی مردان از زنان در رابطه جنسی است. برخی از مردان از بوی بد واژن شریک جنسیشان شکایت دارند اما بهتر است هیچگاه این شکایت را مطرح نسازید و برای حل این مشکل با او به حمام بروید و بدن یکدیگر را بشویید و بعد به او بگویید این بوی تمیزی بدن او لذت شما را چند برابر می کند.

 

مردان انتظار دارند، چیزی که شما دوست دارید را مستقیما به آن ها بگویید.

با اینکه شاید همسرتان طوری رفتار کند که گویی نیاز های شما را می شناسد، اما مطابق خواسته مردها در روابط جنسی او همیشه دوست دارند هر چیزی که نیاز دارید را به آن ها مستقیما بگویید.

هیچ چیز را در ابهام نگذارید و اگر از شما پرسیدند که چگونه لذت بیشتری می برید، ننرسید و به او بگویید.

اگر نگران این هستید که با گفتن واقعیت او را برنجانید، نترسید و صادقانه هر چیزی که دوست دارید و می خواهید را به همسرتان بگویید.

از گفتن “من با این کار لذت نمی برم” نترسید، بلکه به راحتی می توانید به او بگویید “من این حرکت را طور دیگری دوست دارم” و به او دقیقا بگویید چگونه لذت می برید.

تکنیک اجبار مثبت نیز همیشه عالی جواب می دهد. تکنیک ها و حرکاتی که به نظرتان خوب هستند را به او بگویید و توضیح دهید که چه کارهایی را در رابطه جنسی دوست ندارید.

انتظارات مرد از زن در رابطه جنسی | آنچه مردان در رابطه جنسی دوست دارند

جنبه های بصری دیگر انتظار مردان در رابطه جنسی

برای مردان، جنبه های بصری به اندازه خود رابطه جنسی، اهمیت دارد.

پس اطمینان حاصل کنید که چشمان همسرتان را نیز سیراب می کنید.

به یاد داشته باشید که “می توانید گاهی از تکنیک آینه نیز استفاده کنید و رابطه ی جنسی تان را در جلوی آینه انجام دهید تا خودتان را ببینید. اینگونه همسرتان از لذت بصری دو چندان بهرمند می شود.”

 

مردان رابطه جنسی خودجوش و ناگهانی، را دوست دارند.

ارتباط جنسی پر از شهوت و شور است؛ اما مردان دوست دارند گاهی اوقات با یکدیگر ارتباط ناگهانی داشته باشید.

این نوع رابطه خیلی غیر منتظره شروع می شود.

مثلا هنگامی که در حال یاد دادن پوزیشن جدید به او هستید و یا در مورد مسائل جنسی صحبت می کنید.

 

اگر می خواهید شوهرتان را همیشه برای خود نگه دارید باید نسبت به خواسته های جنسی اش توجه زیادی داشته باشید انتظارات مرد از زن در رابطه جنسی بسیار مهم است و باید توسط زنان رفع شود هر مردی در رابطه جنسی خواسته هایی دارد که زن باید آنها را کشف کرده و نیازهای شوهرش را برطرف نماید.

جدیدترین مطالب