لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

متن دعوت به روضه امام حسین + متن دعوت به مراسم عزاداری امام حسین

متن دعوت به روضه امام حسین + متن دعوت به مراسم عزاداری امام حسین

متن دعوت به روضه امام حسین علیه السلام را در این بخش برایتان تهیه و گردآوری کرده ایم و اگر قصد برگزاری مراسم روضه سیدالشهدا را دارید می توانید از این متون در قالب پیامک استفاده کنید. ایام سوگواری سید و سالار شهیدان (ع) فرا رسیده است و برگزاری مراسم روضه خوانی ثواب بسیاری دارد و در دهه اول محرم این مراسم بیشتر برگزار می شود. در ادامه با متن دعوت به مراسم عزاداری امام حسین همراه شما خواهیم بود.

متن دعوت به روضه امام حسین + متن دعوت به مراسم عزاداری امام حسین

متن دعوت به روضه امام حسین

حال که ایام عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام فرا رسیده است شما می توانید در دهه های محرم مراسم روضه خوانی و مجلس عزای امام حسین (ع) را در خانه برگزار کنید و با پیامک متن دعوت به روضه امام حسین از اقوام و بستگان برای شرکت در این مراسم دعوت کنید.

♦ ♦ ♦ ♦

مجلس عزای امام حسین علیه السلام به رسم هر ساله در دهه اول محرم برگزار می گردد. دعوت ما را جهت حضور در این مجلس عزاداری پذیرا باشید.

♦ ♦ ♦ ♦

خواهر/برادر گرامی ——– ضمن تسلیت برای فرارسیدن ماه خونین و غمگین محرم و ایام عزاداری ابا عبدالله الحسین، از شما دعوت می شود بنا به مراسمی هر روز راس ساعت ——– در روضه خوانی منزل خواهر ——– شرکت نمایید.

♦ ♦ ♦ ♦

حسین جان قربان مظلومیتت آقا
وقتی محرم می آید دل ها می لرزد
خواهر/برادر گرامی ——–  از روز اول تا پایان دهه اول محرم هر شب مراسم روضه خوانی در منزل ——– برگزار می شود، لذا هر شب راس ساعت ——– منتظر شما هستیم تا به عزای سید و سالار شهیدان بنشینیم.

♦ ♦ ♦ ♦

ای حسین فاطمه داغت درون قلب ماست
نهضت رسواگری روی تمام فتنه هاست
هیئت روضه العباس هر شب در منزل برادر گرامی ——– مراسمی پرفیض روضه خوانی را با مداحی برادر محترم —— برگزار می کند. از شما دعوت به عمل می آید در این مراسم سرشار از معنویت شرکت کنید.

♦ ♦ ♦ ♦

متن کوتاه دعوت به روضه امام حسین

با عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سالار شهیدان
خواهر،برادر/ محترمه /محترم ——– در روز تاسوعا و عاشورای حسینی مراسم عزاداری همراه با دعای پر فیض زیارت عاشورا در زینبیه ——– برگزار می گردد از شما عزیز محترم دعوت می شود در این مراسم پربار و پر فیض شرکت کنید.

♦ ♦ ♦ ♦

به مناسبت شهادت سید و سالار شهیدان (ع) مراسم پر فیض روضه خوانی در روز ——– در منزل  ——–  برگزار می شود. با حضور خود در این مراسم مجلس آن امام بزرگوار را منور کنید و در عزای امام حسین علیه السلام شرکت کنید.

♦ ♦ ♦ ♦

دهه اول محرم فرا رسیده و به همین مناسبت مراسم روضه خوانی در منزل برادر گرامی ——– در تاریخ ——– برپا می باشد. از شما خواهر ،برادر گرامی دعوت می شود در این مراسم حضور یابید تا گرمای آن بیش از پیش شود.

♦ ♦ ♦ ♦

خواهر / برادر محترم . . . .
روضه حضرت اباعبدالله الحسین (ع) دعوت نمی خواهد، با حضور گرم خود در این روضه خوانی در زینبیه ——– با ما همراه باشید تا تسلای دل فاطمه زهرا (س) باشیم.

متن دعوت به روضه امام حسین + متن دعوت به مراسم عزاداری امام حسین

متن برای روضه خانگی

سلام خدا بر شما خواهر عزادار حسینی
روزی که یزید و همراهانش با بی رحمی ابا عبدالله و یارانش را در دشت کربلا مظلومانه به شهادت رساندند و اهل بیت ایشان پاکش را به اسارت بردند، هرگز فکر نمی‌کردند که سال‌ها بعد در سرتاسر این عالم خیمه های عزای ایشان برپا می‌شود و زنان و مردان حسینی بر این مصیبت دردناک عزاداری می کنند و اشک می ریزند. خدا را شکر که آتش و عزای این ماتم در دل های همه ما نیز هست. خواهر/برادر عزیز ——– به شکرانه ی این موهبت، در مجلس عزای اهل بیت علیهم السلام، در منزل ——– شرکت بفرمایید و ایشان را یاری کنید. التماس دعای فراوان.

♦ ♦ ♦ ♦

ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله فرصت خوبی است برای به خود آمدن و تامل در رفتار و منش آن بزرگوار.
برادر عزادار و گرامی جناب آقای … از شما دعوت می کنیم تا در مجلس سوگواری و روضه خوانی عاشقان اهل بیت (ع) که در منزل شخصی این حقیر برگزار خواهد شد شرکت نمایید تا همگی با هم از برکات این مجلس نورانی بهرمند شویم. خداوند عزاداری های همه ما را مورد قبول نموده و در روز قیامت آنها را وسیله شفاعت مان قرار دهد. آمین یا رب العالمین.

♦ ♦ ♦ ♦

بدون ‌شک شهادت امام حسین (علیه السلام)‌، شور و حرارتی در دل های همه ی ما ایجاد می‌کند که تا ابد خاموش نخواهد شد.
به مناسبت اربعین حسینی جلسه دعای کمیل در منزل جناب آقای ——– برگزار می گردد، با حضور خود در این جمع از این مراسم فیض ببرید.

♦ ♦ ♦ ♦

شهادت امام حسین علیه السلام را به همه ی شما عزیزان و پدر بزرگوار ایشان حضرت امیرالمونین علی (ع) تسلیت عرض می نماییم.
خواهر/برادر محترم به همین مناسبت مراسمی در روز ——– تاریخ ——– رأس ساعت ——– شب برگزار می گردد. لذا خواهشمند است با حضور خود در این مجلس معنوی و پرفیض ما را در برپایی هر چه بهتر آن یاری فرمایید.

متن دعوت به روضه امام حسین + متن دعوت به مراسم عزاداری امام حسین

متن دعوت به مراسم زیارت عاشورا

خواهر/برادر گرامی . . . .
به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان و 72 تن از یاران باوفای ایشان مراسم روضه خوانی و سینه زنی و زیارت عاشورا را در منزل ——– در نظر گرفته ایم، با حضور گرم خود این مراسم را پرشورتر کنید.

♦ ♦ ♦ ♦

و کسانی که ستم می کنند، حتما می دانند که به چه جایی باز خواهند گشت.
عزادار محترم و عزیز ——– خداروشکر که بار دیگر در ماه محرم حضور داریم. از شما خواهر عزیز دعوت می‌کنیم که در مراسم زیارت عاشورا شرکت بفرمایید تا با همدلی و عزاداری با اهل بیت از فیض معارف آن بزرگواران بهره ببرید.

♦ ♦ ♦ ♦

بسم الله الرحمن الرحیم
صلی الله علیک یا اباعبدالله
إِنْ کُنْتَ بَاکِیاً لِشَیْ ءٍ فَابْکِ لِلْحُسَیْنِ بْنِ عَلِیٍ
اگر خواستی بر چیزی گریه کنی، بر حسین بن علی علیه السلام گریه کن.
شیعیان و دوست داران اهل بیت! خواهر / برادر محترم ——–
محرم، ماه غم و مصیبت و سوگ اباعبدالله، فرا رسیده است. با حضور خود در مجلس عزای حسین (ع) و با اشک های خود تسلایی بر دل حضرت زهرا، سلام الله علیها باشید، و از این معارف ناب اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بهره مند شوید.

♦ ♦ ♦ ♦

به یاد مظلومیت آقا و سرورمان حضرت ابا عبدالله (ع) و به یاد تنهایی و شجاعت بانوی صبر و استقامت حضرت زینب (س) روضه ای به پا کرده ایم. از شما عاشقان اهل بیت دعوت می کنیم که در این مراسم زیارت عاشورا حضور پیدا کنید. از خداوند بزرگ می خواهم سوگواری و عزاداری هایمان را مورد قبول قرار داده و آنها را کفاره گناهان مان قرار دهد.

متن دعوت به روضه امام حسین + متن دعوت به مراسم عزاداری امام حسین

متن دعوت به مراسم عزاداری امام حسین

به‌مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله‌ الحسین (ع) و یاران باوفایش برنامه عزاداری و قرائت زیارت عاشورا در دهه اول محرم‌الحرام از عصر … همه‌ روزه به مدت ۱۰ شب از ساعت … در محل… برگزار می‌گردد. لذا از همکاران محترم دعوت به عمل می‌آید در این مراسم معنوی شرکت فرمایید.

♦ ♦ ♦ ♦

در سالروز شهادت علمدار کربلا حضرت ابوالفضل‌ العباس (ع) بر آن شدیم تا عاشقان و دل سوختگان مکتب حسینی را گردهم آوریم و از سوی عشق و دلدادگی میزبان و خادم عزاداران باشیم. به‌ همین‌ منظور از شما سروران گرامی برای صرف ناهار در روز تاسوعای حسینی دعوت به عمل می‌آید.
التماس دعا

♦ ♦ ♦ ♦

متن دعوت به هیئت عزاداری محرم

بسم الله الرحمن الرحیم
محرم آمد و کاری نکردیم
شه آواره را یاری نکردیم
عزاداران و منتظران ماه محرم! سلام
خیلی‌ها امسال در کنار ما نیستند و پارسال در مراسم روضه ما حضور داشتند. روحشان شاد. و حسرت یک یا حسین بر دل آنان ماند و دست شان از دنیا کوتاه است و برنگشتند. حالا که خدا به ما لطف داشته و زنده ماندیم تا در محرم حضور داشته باشیم، به شکرانه این توفیق دل امام زمان را خشنود کنیم و در هیئت عزاداری محرم شرکت کنیم. با امید به اینکه با عزاداری های خداپسندانه بر زخم های قلب ایشان و پدران عزیزش مرهمی باشیم. برای آمرزش همه رفتگان هم دعا کنیم.

♦ ♦ ♦ ♦

شیعیان و محبان اهل‌بیت، محرم ماه حزن و سوگ اباعبدالله (ع) فرارسیده است. با حضور در هیئت عزاداری دهه اول محرم و عزای امام حسین (ع) و شهیدان راه او تسلایی بر دل حضرت زهرا (س) و بهره‌مند از معارف ناب اهل‌بیت عصمت و طهارت باشید.

♦ ♦ ♦ ♦

متن دعوت به روضه زنانه

فرارسیدن ماه محرم را به محضر کلیه بانوان محترمه جلسه … تسلیت عرض نموده و به‌ همین مناسبت مطابق با سنوات گذشته مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله‌ الحسین (ع) روز… مورخ …ساعت…. در مکان… برگزار می‌گردد. لذا بدین وسیله از تمامی خانم های محترم و ارادتمندان حضرتش جهت حضور در این مراسم معنوی دعوت به عمل می‌آید.

♦ ♦ ♦ ♦

بدین وسیله از حضرتعالی و خانواده محترم تان دعوت به عمل می‌آید تا با تشریف‌ فرمایی در مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان (ع) زینت‌ بخش این محفل نورانی باشید. مراسم با قرائت زیارت عاشورا سخنرانی ذکر مصیبت و سینه‌ زنی توسط ذاکرین اهل‌ بیت همراه خواهد بود.
زمان …
مکان …

♦ ♦ ♦ ♦

متن دعوت به روضه محرم

ضمن عرض تسلیت به‌ مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری امام حسین (ع) به اطلاع همکاران ارجمند می‌رساند مراسم روضه خوانی و عزاداری برای شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله‌ الحسین (ع) در روز… مورخه… با مداحی ذاکر اهل‌ بیت (ع) و حضور پرشور ارادتمندان به حضرتش پس‌ از اقامه نماز در محل … برگزار می‌گردد. از همکاران گرانقدر دعوت می‌شود در این مراسم شرکت فرمایند.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب