سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

ماجرای خواهر زیباروی کیم کارداشیان + تصاویر

ماجرای خواهر زیباروی کیم کارداشیان + تصاویر

ماجرای خواهر زیباروی کیم کارداشیان

بسیاری از مردم جهان کیم کارداشیان ستاره مطرح هالیوودی و خواهران او را نیز می شناسند. به گزارش سماتک به تازگی خواهر 20 ساله کیم کارداشیان، “کندال جنر” در یک اقدام خیرخواهانه وارد شد که این خبر به سرعت در فضای مجازی دست به دست شد.

 

کندال جنر خواهر زيباي کيم کارداشيان, روز گذشته با تهيه غذا و دادن آنها به افراد بي خانمان, شکار عکاسان شده است.کندال جنر خواهر 20 ساله کيم کارداشيان روز گذشته دست به کار جالبي زده است که بازتاب هاي مثبت زيادي داشته است.

 

ماجرای خواهر زیباروی کیم کارداشیان + تصاویر

 

کندال جنر Kendall Jenner به همراه دوستانش با رنج روور Range Rover گرانقيمتش به حاشيه شهر رفته بود و به افراد بي خانمان غذا مي داد.کندال به عنوان يک مانکن فعاليت مي کند و بخاطر چهره زيبايش خيلي زود به شهرت و محبوبيت در بين مدل و مانکن ها دست يافت و توانست به جايگاه خوبي برسد.

 

ماجرای خواهر زیباروی کیم کارداشیان + تصاویر

 

تهیه و تنظیم: www.samatak.com

 

مطالب مرتبط:

 

خواهر 18 ساله کیم کارداشیان با موهای سبز + تصاویر

 

دکوراسیون داخلی خانه کریس جنر، مامان کیم کارداشیان

 

سلفی های کیم کارداشیان با دو خواهرش “کورتنی و کلوئی”

 

تصاویری از تیپ کیم کارداشیان از سال 2007 تا 2015

 

عکس خفن از تیپ فشن و جنجالی کیم کارداشیان

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش شیرینی سنتی قطاب خانگی طرز تهیه چلو ماهیچه مشهدی آموزش درست کردن شیرینی کره ای رنگ قرمز خواص و فواید سرکه بالزامیک آموزش کامل درست کردن ترشی انبه‌ کال در منزل طرز تهیه خورش آلو و قیسی خوشمزه در منزل خواص طبیعی و مفید کلم کیل روش تهیه و آموزش درست کردن آیس پک در خانه روش درست کردن و پخت نان ذرت با سبزی طرزتهیه ی شیرینی خوشمزه قارچ در منزل چگونه کوفته قلقلی با سس ادویه دار درست کنیم ؟! طرز تهیه دسر گلابی کاراملی با بستنی