لاغری

لاغری

hpv

hpv

بی تربیت ترین ستاره های مشهور هالیوودی در جهان

بی تربیت ترین ستاره های مشهور هالیوودی در جهان

 

این افراد جزء بی تربیت ترین بازیگران هالیوودی هستند. این ها حتی به طرفداران خودشان هم بی احترامی می کنند.

 

کانیه وست

می گویند هیچ کس بیشتر از کانیه، کانیه را دوست ندارد و با تمام رفتارهای دیوانه وار گذشته او، باید گفت این حرف صحت دارد. همه کانیه را بی ادب و خودخواه و متکبر و آزاردهنده می دانند و این کاملاً در رفتار او مشخص است. هنوز یادمان نرفته که او میکروفن را از دست تیلور سوئیفت قاپید و گفت که بیانسه بیشتر از او مستحق جایزه است. ظاهراً این رفتار زشت او زندگی شخصی اش را منعکس می کند. کلوئی کارداشیان، خواهر زن کانیه هم او را “بی ادب و خودخواه و بداخلاق” توصیف می کند. حتی رئیس جمهور ایالات متحده، باراک اوباما هم گفته که کانیه آدم کله خر و بیشعوری است. در گذشته کانیه با حمله به یک عکاس و یک دختر 18 ساله، در صدر اخبار قرار گرفته بود. گذشته از آن، او با طرفدارانش عکس نمی گیرد و امضا نمی دهد.

 
 
بریتنی اسپیرز

داستان های بیشماری در مورد بی ادبی بریتنی با طرفدارانش شنیده ایم. بعضی از آنها شامل جیغ زدن سر یک طرفدار 8 ساله و فحش دادن به او، کنسل کردن یکی از کنسرت هایش بخاطر زیادی بزرگ بودن صحنه، قبول نکردن هدیه از طرفداران، امضا ندادن به آنها و … می شود. این داستان ها درست باشند یا نباشند، هنوز هم ماجراهای زیادی از این دست در مورد او می شنویم و فکر می کنیم واقعاً بعضی از آنها درست باشند. اخیراً دیده شده که بریتنی برای تبلیغات جلوی مردم، با چند تا از طرفدارانش عکس انداخته، ولی اصلاً به آنها دست نزده و لبخندش نیز کاملاً مصنوعی بوده است. بریتنی باید بیشتر تلاش کند تا این طرفداران وفادار را از دست ندهد.

بی تربیت ترین ستاره های مشهور هالیوودی در جهان
 
 
گوئینث پالترو

می گویند گوئینث یکی از آن بازیگرانی است که کار کردن با او جزو سخت ترین کارهاست. همکارانش اعتراف می کنند که او بی ادب، افاده ای و آزاردهنده است. یکی از حرف هایی که او زده و سر و صدا و جنجال زیادی راه انداخته درباره مادران شاغل بوده است. پالترو در این باره گفته: «برای من شاغل بودن سخت تره. من حس می کنم خودم سختش می کنم… مثلاً کار دفتری متفاوت تره، چون روتینه و می تونی همه کارارو صبح انجام بدی و شب بری خونه… من فکر می کنم داشتن یه شغل معمولی و یه مامان معمولی بودن، البته با تمام چالش هایی که داره، مثل روی صحنه بودن نیست.» این نظرات گوئینث جنجال زیادی به همراه داشت. مردم و به خصوص مادران شاغل از این نظرات او که از یک ذهن بسته تراوش می کردند، بسیار عصبانی شده بودند. همسایه های پالترو نیز از او شاکی هستند. و این شکوه های آنها تا آنجا پیش رفته که او را “همسایه جهنمی” می نامند.

بی تربیت ترین ستاره های مشهور هالیوودی در جهان

 
جنیفر لوپز

جنیفر ادعا می کند که همیشه همان “جنی” قدیم بوده و عوض نشده است، ولی رفتار زشت و بی ادبانه او با طرفداران چیز دیگری می گوید. ظاهراً لوپز با هیچکدام از افرادی که به نحوی با او در ارتباط هستند، مانند گارسون، کارکنان هتل و فروشندگان حرف نمی زند. در عوض حرف هایش را به دستیارانش می زند تا حرف او را به این افراد منتقل کنند. برای مثال، در یکی از پروازهای لوپز، مهماندار از او می پرسد که نوشیدنی چه میل دارد و بجای اینکه او جواب مهماندار را بدهد، رو به دستیارش کرده و گفته: «لطفاً بهش بگو نوشابه رژیمی با لیمو ترش میخوام.» یکی دیگر از نمونه های بدرفتاری او با طرفدارانش این است که بخاطر اینکه خدمتکار هتل از او امضا خواسته، او را اخراج کرده است. این خدمتکار می گوید: «من یکی از طرفدارای پر و پا قرص جنیفرم، بخاطر همین جسارتمو جمع کردم و رفتم زنگ در اتاق هتلشو زدم تا یه امضا بگیرم… ولی دو تا از دستیاراش منو از دم در رد کردن.» لوپز از این کار خوشش نیامده و فوراً خواسته تا او را اخراج کنند. به نظر می رسد که لوپز هم باید کمی به گذشته خود فکر کند.

بی تربیت ترین ستاره های مشهور هالیوودی در جهان


 
 
 
 

جدیدترین مطالب