الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

شام دورهمی بازیگران در کافه رستوران امین حیایی + تصاویر

شام دورهمی بازیگران در کافه رستوران امین حیایی + تصاویر

شام دورهمی بازیگران در کافه رستوران امین حیایی با نام تجاری کافه وانیل جنجال تازه ای را در اینستاگرام به راه انداخت. امین حیایی بازیگر طنز سینمای ایران به تازگی با کمک همسر بازیگرش خانم نیلوفر خوش خلق یک کافه رستوران نقلی را راه اندازی کرده اند.

 

زوج بازیگر سینمای ایران در کافه ی خود یعنی ” کافه وانیل ” پذیرای بازیگران مشهور بودند.به گزارش سماتک نيلوفر خوش خلق همسر امین حیایی و بازیگر سینمای ایران در صفحه شخصي خود در اينستاگرام با انتشار عکس زير نوشت:همه نشستن دور ميز ، من اون عقب مثلاً مدير کافه وانيل هستم…

شام دورهمی بازیگران در کافه رستوران امین حیایی + تصاویر

امین حیایی و نیلوفر خوش خلق زوج هنری سینمای ایران مدتیست که با راه اندازی کافه ای به نام ” کافه وانیل ” مثل خیلی از بازیگران به شغل دوم رو آورده اند.البته ناگفته نماند که سهامدار کافه وانیل فقط خانم نیلوفر خوش خلق می باشد و به قول آقای امین حیایی : من فقط یکی از مشتریان پر طرفدار این کافی شاپ هستم .

 

امین حیایی میگوید :با افتتاح این کافی شاپ ، نیلوفر دیگر احساس استقلال می کند و من هم که به سر صحنه می روم احساس راحتی می کنم و خیالم جمع است چون می دانم الان نیلوفر در کافه وانیل نشسته .

 

ناگفته نماند در کافه وانیل تابلوهای نقاشی از هنرمندان نه چندان مشهور استفاده شده که قابل فروش می باشند و اگر کسی بخواهد ، به او آموزش نقاشی هم داده می شود .

 

مطالب مرتبط:

 

خوشگذرانی جنجالی امین حیایی و پسرش در گیلان + تصاویر

 

عکس سلفی خنده دار محسن تنابنده در کنار امین حیایی

 

قشنگ ترین عکس بچگی امین حیایی

 

عکس های هنرمندان بفرمایید شام در منزل بازیگر معروف ایرانی

ball

ball

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری